Skoči na vsebino

LNF Vedeževalnica


El Nino

Recommended Posts

El Nino,

 

hvala za tvoje vedeževanje. Ko si napisal že zdaj; 31.12. sem bila v tujini in res sem tam srečala nekoga, ki mi je poklonil par res lepih nasmehov, par besed (pogovora), potem sem morala nazaj domov. Veš meni se kar dogaja, samo kaj ko se dogajanje ne spremeni v nekaj trdnega.

 

V novem letu ti želim veliko osebne sreče, zdravja, uspeha in izpolnitev majhnih skritih želja....Srečno 2007!

 

Zzvezdica

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lep pozdrav

 

 

imela bi tri vprašanja, čeprav imam vrjetno lahko samo enega pa vendar:

 

 

1. zdravje - (prom. nesreča)

2. služba je kje na vidiku - finance na psu

3. ljubezen - 11 let.....čedalje slabše ima še smisel vztrajat

 

 

 

 

najlepša hvala....s spoštovanjem Saša

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ola, zdej me pa naprej zanima...določene stvari glede denarja so se uredile, pritiski doma so ful veliki in so kar nekaj, določena oseba, kot prej, pa je še vedno ob meni in ne pokaže kaj prevelikega zanimanja za vezo...sicer je med tem časom nekdo vstopil v moje življenje, in sem ga odslovila, ker nisem želela imet nič z njim...ker čakam določeno osebo...prosim te, poglej v karte, kako kaže trenutna situacija glede mojega bivšega in kdaj se bo uredilo vse, tako, kot se mora...a je še dosti trpljenja pred mano??ker trenutno popizdevam, dobesedno..oprosti izrazu...če imaš kak nasvet, kako iz te kolobocije, bi ti bila ful hvaležna. zanima me tudi, kaj moram še narediti, da se bo veza z osebo, zaradi katere že dve leti ne pogledam nobenega drugega, uresničila...in ali je sploh kaka možnost, da se bo uresničila v tem življenju,,,za zdaj se stvar zdi nemogoča...bravo, si pa videl v prejšnji napovedi nekoga, ki se mi je približal in sem ga zavrnila, ampak očitno ne to osebo...

najlepša ti hvala že vnaprej, stvar je res nujna, ker sem trenutno v zelo grdi situaciji

MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!

NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo El nino!

 

Spet vprašanja in upam do bodo tud odgovori!

Res ne vem kaj se mi zadnje čase dogaja, vse se ruši, tako ljubezen kot služba, kaj je to, zakaj se to dogaja, vse na enkrat!Ali je v prihodnosti videti kaj izboljšanj, ker trenutno sem popolnoma na dnu in ne vidim nobenega izhoda, razen tega, da vse skupaj pustim in grem! Ali je pametno oz. kaj kažejo karte glede službe, ali naj dam odpoved? To je ena možnost , kajti vse skupaj se prepleta tako ljubezen kot služba in zato me zanima ali bi odpoved kaj rešila, al pa naj raje počakam, če se bo stanje bolj normaliziralo?

Daj povej, kdaj mi karte napovedujejo lepšo prihodnost, če jo sploh, kajti do sedaj še nisem okusil sreče, ali jo sploh kdaj bom?

 

Thanks in LP,

Bluesafir!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prosim za pomoc!

S partnerjem se odlocava o tem ali bi imela se enega otroka zdaj ali kasneje.

Odlocitev je prepustil meni pa me zanima kako kazejo karte? Nam bo lepse, ce otrocicka dobimo kmalu,ali cez kaksni dve leti?

Hvala pa ce vidis se kaj druga na tem podrocju, se priporocam :vio:

...sem nenehno v pricakovanju....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Srečno vsem!

 

Pogleda kdo še meni neki?..... Ljubezen me zanima... sem spoznal to dekle, ki je popolna, pa me zanima :D kaj kaj kdo vidi na tem :)...

 

Nataliteta ima prednost torej...

 

Jasinti, on bi ga že zdej, ti bi ga nekak bolj čez dve leti se mi zdi, malo boš obrnila pogled glede tega, sta pa obe možnosti zelo dobri...

 

Mucyka, drobne spremembe sem pa tja, nekako po tvojih pričakovanjih zahtevah...

 

Tea, letos se ti bo veliko dogajalo čez celo leto, predvsem pa boš v drugi polovici leta zelo srečna v ljubezni...

 

Ice a ti nisem to že pošlogal? vztrajaj v plesnih vodah... ljubezen se bo malo umirila...

 

Emzzi.. rezultati ne bodo nič posebnega, v šoli boš pa zelo zelo pridna :D

 

Rika, navezanost z druge strani je pravo nasprotje tebe, kar močna lepo, in bo taka ostala...

 

Surete, veš stabilnost pride če investiraš kaj v vezo, daj svoj "čevelj tja kjer so tvoje besede", pa še je pol tadruga polovica... :D bo malo mešano lepo sicer ampak težko stabilno ...job bo lepo kreativen, nove stvari se ti obetajo :D ... kr fino... se bo navezovalo na študij..

 

Bajcajna...po vseh pravilih bi morala tvoja izgubljena ljubezen priti nazaj, ampak saj veš kako so izgubljene ljubezni... :D pomagaj ji (ne)malo.. kr veliko..

 

Zaskrbljena, zdej najbrž že veš.... nardila? :P men tko kaže... poročaj...

 

Klavdija... leto bo predvsem bolj zabavno, potem pa tudi boljše ko boš prišla k pameti ... selitev in denar bosta šla ampak nekako pozabljaš na zdravje... delaj na tem...

 

Kepka, ljubezen bo lepo tekla obetajo se ti izboljšave in veliko prilik, za kaj več narest na tem področju, denar bo bolj tako, nekaj časa zelo dobro pol malo slabše, mislim, da bo na sploh malo nadpovprečno...

 

Sasheen, zdravje bo šlo zelo na bolje.... neguj se lepo in okrevaj... služba bi morala biti nekje prav blizu, zgleda mi kot da se je braniš... ljubezen, hja kaj se splača pa kaj ne, js sem prepričan da se vsakomur splača narest kaj iz sebe in iz svoje veze, včasih je lažje začet znova kot popravljat staro "slabo" vezo, razmisli malo, hudega ti pa ne bo karte so lepe...

 

drugi pa drugič.. ob 0.09 zajčki že spimo....

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čao El nino...

 

A si tok dober pa mi pogledaš v karte, če se mi obeta kaj lepega na ljubezenskem področju.....v bližnji prihodnosti...aja pa mam novega prijatelja in me zanima ali je možno, da bi bil on tisti pravi?

 

Hvala že v naprej

 

LP Katia ;)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla!

 

Nino, res thanx za odgovor! x;)x Vidim da bi tudi ti rad kakšen "nasvet" glede punce, ki si jo spoznal. Naj ti povem, da v kolikor bi ti upala pomagat, bi tudi ti, a žal...ne znam.... :sori: ! Želim ti pa vso srečo!

 

En lep pozdravček!

 

Jana

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

El Nino hvala za odgovore

 

 

za službo si že drugi, ki mi je isto rekel, hhmmmm....ampak jaz nič ne vidim, nobene priložnosti za službo ali je pa nočem videti....zaradi vseh situacij trenutno...

 

 

za ljubezen si mi dal tako dvoumen odgovor, d avem toliko kot prej oz. še bolj sem zmedena....bodi bolj natančen prosim, če se da...vem da težim in zahtevam veliko, samo trenutno sem v taki dilemi, v takem stanju, da....11 let veze ni malo in pol leta krize tudi ne....zgubljena, razočarana....potrta.....oh....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

naj pogleda še kdo za nas ostale, prosim

MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!

NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

El Nino,

 

še to, za tvojo deklco in tebe sem vlekla eno karto in potegnila 10 čaš, ki je karta nasičenosti, čustvene zadovoljenosti in pomirjenosti...kar boš ti sicer znal bolje razložiti. Kaj pa je po astr. znaku...ne Ribica?

 

Angelske karte pa ti pošiljajo naslednje sporočilo, usmeritev: OLAJŠANJE, PREDAJA in MILINA :P Če bi se osebno srečala, bi ti zašlogala iz kave:) Bodi lepo pozdravljen in prijetno zaljubljen, Tea

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

el nino,

hvala za odgovor. vem, da je moje zdravje vprašljivo in že nekaj časa redno poleg k splošnemu zdravniku zahajam na redne preglede še k dvema drugima. Za enkrat še ni kakšnih rezultatov. Bolečine pa ostajajo. pa bo že.

glede na to, da do sedaj nisem prišla k pameti, pa dvomim, da sploh kdaj bom.

Je pa res, da me neznansko privlači en prepovedani (vezani) tip. Vem, da se tukaj ne sme zgoditi popolnoma nič. Me pa vseeno zanima, če je tukaj tudi kaj njegovega zanimanja zame, ali si to samo domišljam.

 

hvala,

Klavdija

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla!

 

El Nino, kako mi kažejo karte za leto 2007? Predvsem me zanima kako se bo odvijalo v ljubezni, pri študiju in mojem osebnem razvoju pa tudi pri odnosu s starši..

 

hvala, xDDx

 

topel zimski pozdrav xrosex

What is there to know?

All this is what it is.

You and me alone,

Sheer simplicity.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

El nino, lepo prosim, če mi lahko pogledaš ali ima še smisel vzdrževati odnos z moško osebo, ki temelji samo na pisni komunikaciji? Kaj on pričakuje od mene? Ali se mi o v prihodnosti razvil kakšen konkreten, trden odnos? Res lepa hvala.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pozdravček

 

pa se spet tudi jest malo oglašam ... imam čisto klasično "firbčnost" zanima me ljubezen, tavam in tavam ... pa nč se ne zgodi, a se sploh kdaj bo?? :eek: sej volje mi ne manjka, samo bi pa res že končno rada imela nekoga ob sebi ... a karte kažejo na koga x?x

aja, pa še za 2 moška konkretno me zanima, z obema sem povezana službeno, eden je sodelavec, z enim pa poslovno sodelujem, občasno

 

hvala lepa za odgovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...