Skoči na vsebino

LNF Vedeževalnica


El Nino

Recommended Posts

vem, no saj sem ze prej vedela, zato pa nisem spet tolk navdusena kot forumovci, ko si kdo kdaj tacga spomni - ker jaz vem, da se bo oni navelical, forumovce pa navad, pa samoumevno se jim zdi....

Pol pa ze kar na OSe dobivas in cist lahko si predstavljam, da kdo tud zato se mal dol spoka... mu dol pade, ce mora sam 'garat'.

Jaz pa sicer tu nisem nikol slogala, ker si nisem mogla tega navesit.

Saj se se pogovarjat ne grem v astro teme (pa bi me to zanimalo), kamoli da bi se sla tole.

Pa ce nekomu, mors vsem..

kje pa, no!

Kdor pricakuje sploh od mene kaj tacga, je jasno, da si pod razno ne predstavlja, kaj pomen met portal.

To so pac stvari, ki odpadejo, pa tud ce bi si cist zelel ustreci.

preprosto ne mores.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vem, no saj sem ze prej vedela, zato pa nisem spet tolk navdusena kot forumovci, ko si kdo kdaj tacga spomni - ker jaz vem, da se bo oni navelical, forumovce pa navad, pa samoumevno se jim zdi....

Pol pa ze kar na OSe dobivas in cist lahko si predstavljam, da kdo tud zato se mal dol spoka... mu dol pade, ce mora sam 'garat'.

Jaz pa sicer tu nisem nikol slogala, ker si nisem mogla tega navesit.

Saj se se pogovarjat ne grem v astro teme (pa bi me to zanimalo), kamoli da bi se sla tole.

Pa ce nekomu, mors vsem..

kje pa, no!

Kdor pricakuje sploh od mene kaj tacga, je jasno, da si pod razno ne predstavlja, kaj pomen met portal.

To so pac stvari, ki odpadejo, pa tud ce bi si cist zelel ustreci.

preprosto ne mores.

 

:palec: če kdo te jaz razumem, ker sem vse to dal skozi, morda na drug način in vendarle...

Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kok smešn...bonga šloga, pa morš povedat barvo las, starost in velikost. Ok.

 

Ček diz avt: Stara sm 25, delujem pa okol 20, otročja sm pa za 15 (včasih), imam črne lase, originalno svetlo rjave, velka sm 170, ko ležim, pa sam ene 75 cm, s postlo vred.

 

Aja, še vprašanje: Ok, kdaj bo pršu moj konj na belem princu...ups, sm se zmotla. Sej veš, kaj mislm, no. x;)x

 

No, povej, povej, povej. x:px x:px x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kok smešn...bonga šloga, pa morš povedat barvo las, starost in velikost. Ok.

 

Ček diz avt: Stara sm 25, delujem pa okol 20, otročja sm pa za 15 (včasih), imam črne lase, originalno svetlo rjave, velka sm 170, ko ležim, pa sam ene 75 cm, s postlo vred.

 

Aja, še vprašanje: Ok, kdaj bo pršu moj konj na belem princu...ups, sm se zmotla. Sej veš, kaj mislm, no. x;)x

 

No, povej, povej, povej. x:px x:px x:px

 

mogoče pride samo konj...

Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

velka sm 170, ko ležim, pa sam ene 75 cm, s postlo vred.

...sicer te se nism vido lezat...sam po mojem si ze brez postle vecja od 75cm...

x:Dx x;)x ....aja sej res... dogovor... ne, ne po mojem si s postlo vred manjsa kokr 75cm.. x:Ix

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zdravo.

zanima me če bova še kdaj z bivšo punco skupaj, bila je resna zveza, razšla pa sva se zaradi težkih stvari (smrt njenega očeta itd. ).

stara sva 23 jaz, ona 21 oba rjave lase, jaz bolj svetle kot ona . :))

 

hvala

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo!

 

Najprej en lep pozdrav vsem skupaj!

Zelo rada pa bi vedela, v kolikor je mogoče seveda, če je še kakšna možnost da z bivšim zgladiva nesporazume in nadaljujeva z najino vezo in pa kaj trenutno on čuti do mene, si on želi da bi bila spet skupaj?!

 

Že v naprej najlepša hvala za odgovor in en lep pozdravček!

 

Manja

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Plis plis, men se je again ena štala nardila, pa me zanima če lahko kdo vrže karte za razplet situacije.

A se bo jutri situacija rešila po najlažji poti ( pomoč fanta) al bom mogla iti čez obravnavo in kakpna bo kazen? Lahka, huda, najhujša.....

 

Prosim prosim za hitri vpogled v prihodnost! :palec: :sori: :sori: :sori: :sori:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojla kako kej? x8Dx

ej js bi ap sam neki prašala a bi mi kdo loh povedu kako se mi bo izšlo s svojim fantom

k res ne vem več kaj nej, a bova še skp? xrolleyesx

nalpeša hvala za odgovore

 

**love ya** pinkylove x;)x x:Xx

Samo ena sem,

pa vendar sem nekdo.

Ne morem narediti vsega,

pa vendar lahko kaj naredim.

Ne bom zavrnila tistega kar zmorem!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi mene zanima kdo bi si ekpres vzel čas za moje vprašanje.

Zanima me, če me je moj partner varal? In ker je sedaj eno zatišje ali še razmišlja o tem in zakaj ponoči ne more spati in me pušča samo v postelji?

......Jaz sem tu za vas....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dons je petk ne, sm rekla, d slogam sam u tork + petk....

o, a to mas se vedno? xDDx

(*Binga je men kar nekajkrat slogala in je v glavnem kar zadela... je blo pa to zlo zlo nazaj).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A TI BONGA TUDI SAMO PETEK ALI TOREK? :palec: jst tudi x:)x

sicer sem opazila ,da je celo ob torkih karta veliko bolj jasna in natancna,ampak petek je tudi ok... :palec:

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...