Skoči na vsebino

LNF Vedeževalnica


El Nino

Recommended Posts

Hvala Binga Bonga. Za tisto ONO vem katera je - bivša...Upam, da jo bo pozabil....

Zanima me če nama bo uspelo v najinem odnosu? Otrok, poroka???

 

Sem pa 40 letna temnolaska.

......Jaz sem tu za vas....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...ves, sm prou tebe cakala.... nau verjela ampak res.... (U tork preciti odgovor, slogam sam u tork + petk)!

 

Hey, lep dan :palec:

 

Kako pa si vedela, da bom reagirala na post? xrolleyesx xDDx

 

Hvala Ti, da si pričela takimi realnimi temami, ki se dejansko dogajajo.... ljudje v bistvu ponavadi v situaciji, iz katere ne vidijo izhoda, se obračajo na raznorazne ljudi in ne vidijo v bistvu, kdo je "ta pravi" in kdo ne :vragec:

 

Ma jaz poznam malo zadevce tako - že kot otroka me je zanimalo raznorazno "čarovništvo" xnckrivx ... in dokaj hitro sem spoznala moč miselnosti in miselnega vpliva xnckrivx Samo kaj, ko pa od začetka ne veš, da če ti vplivaš na nekaj ima tudi to nek feedback :sori: ...no, in tako sem nekaj časa nazaj prišla do človeka, ki dobro pozna te zadevce... začel me je spravljati skupaj na psihozizični ravni in tako pač tudi prideš do nekih spoznanj... sicer pa veš, da vsaka šola nekaj stane :C:

 

No, in kaj se "začuti" v auri, to se tudi prilepi :mellow: ... in skoz to se učimo....no, srečala sem nekega fanta, ki je poskušal delovati name... kot sem že napisala, sem prej "dobila" zaščito in se mu je vse "odbilo"... sicer pa veš, da "dobro" se "odbije" v "dobro".... "slabo" pa se odbije še v 3x "slabše"....in pol je on hodil ne vem kje vse, pa mu tega nišče ni mogel "odvzeti".... meni pa ni povedal kaj dogaja.... klical me je takrat takoj za tistim (vedel je za mojega "frenda"), če lahko gre do njega.... Jaz sem ga vprašala (frenda) in je rekel, da še ne.... no, in letos, po kar nekaj časa, je ga vseeno sprejel.... in ga "spravil skupaj". Mislim, da se je ta fant ogromno naučil iz tega in da nikol več ne bo pomislil na kaj podobnega....

 

Jaz verjamem v zakon narave.... ne v "nagrado in kazen", pač pa v "vzrok in posledico" x!x

 

Še en primer.... ena znanka ima kar dosti teh sposobnosti.... in se je zatrapala v moškega, ki je imel že "obveznosti".... in ji je padlo na glavo, da bi "posredovala" malo v svojo korist :vragec: In pol ji je ta "naš frend" rekel, da naj se ne igra, da lahko te svoje sposobnosti koristi le v dobre namene... če pa bo v slabe in bo dobila feedback, ji ne bo "odvzel" zadevce.... ne, da ne bi hotel, ampak ne bo smel.... vse ima namreč svoje zakonitosti...

 

Binga-Bonga, tako kot si rekla - s tem je treba izredno pazljivo x!x Oziroma x!x x!x x!x ... raje ne v teh zadevce....

 

Jaz priznam, to me je zanimalo.... ogromno prebrala.... bila on-line z ljudmi, ki so piznani "strokovnjaki", poznajo marsikaj.... ampak vsi so na visoko moralno-etični ravni x!x in vedo, kaj lahko in kaj ne x!x in kje je limit x!x Vsak ima svoje področje in pač vidi, komu lahko poda svoje spoznanje, znanje in mnenje.

 

Z enim od naših priznanih "alternativcev" sem kontaktirala in "spoznavala" neke stvari.... in moja frendica je pač se zatrapala v enega fanta.... no in tako sem jaz tega vprašala, če pozna kakšno "zadevco", da se to izvede ;) Povedal mi jo je, poznam to.... ampak, njej tega nisem posredovala... nekako bi še bilo ok, da bi se šlo samo za njo, ampak gre že za nek vpliv na nekoga- kar pa ne odobravam.... Pa tud s tem "alternativcem" sva se pogovarjala o moralno-etičnem pogledu... Pravim, ni vsako "znanje" za vse x!x

 

Človek mora res bit na nekem nivoju, da ne izkorišča danosti... Jaz sem vedno - če že sem - "poskuse" delala sama s sabo.... in 1x sem se tako "zavozlala", da sem 1/2 leta trpela krepke bolečine na fizični ravni - frend pa ni smel "odvzet".... Takrat sem se ogromno naučila - tega ne privoščim nikomur - pa tudi sama se ne "igram" več s temi stvarmi x!x

 

No, BB x;)x ... če ti bo dano, mi pa le poglej za job :onfire: .... ker to pa se mi res že vleče in za sabo potegne vse ostalo... to je v bistvu prvi področje, ki ga moram zdaj razrešit... x:)x

 

Hvala :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Maya lepo, pazi se in ne delaj neumnosti (tudi zame velja). V torek!xwizardx

 

Hvala :palec:

 

Hmmmm.... veš, da se bom pazila.... sem bila 1x nekje na eni "delavnici".... sicer ne povezanih z magijo, a so bili tam ljudje, ki so imeli svoje lastne zgodbe... no way x!x ... fajn je, če poznaš zadevo - takrat definitivno ne boš delal bedarij x:)x

 

seeYa :palec:

 

Imela sem eno ucenko. Povedala mi je, da je tajnica pri eni, ki se ukvarja z raznobarvnimi magijami (zdaj je koncno mrtva, so jo-hudobo nasli ubito v stanovanju) in mi povedala, kako to deluje: Milion lir-500 € = roza magija. Punca mora ob polni luni stopiti v krog narejen iz prizganih svec, drzati sliko od ljubljenega in govoriti carovniske besede, ki jih ji je hudoba dala. In 100 % bo prisel, pustil vse in bil samo njen. Pa po dveh tednih niti telefoniral ni. Vsa razjarjena pride nazaj, hudoba jo pomiri rekoc, da je ze zacaran od ene druge carovnice, da ne bo nikoli njen, tako je bolje da umre, zato ji predlaga 100 % uspeh s crno magijo in brez doplacila. Da ji en zarjavel velikanski zebelj: Tega moras zabiti nekje blizu avtomobila v zemljo (ne v gumo, ne poskodovati avta) in videla bos, da bo kmalu imel prometno nesreco in konec. Punca gre ponoci v akcijo, vse se ji je mesalo, bila je prav lunina, najde avto, toda vse naokoli je bil samo beton in ni mogla zabiti zeblja. Potem pa jo je nekdo prebudil, ko je videla, kje je in kaj nenamerno dela jo je bilo kar groza.

 

jaooo.... ne, tako hudih zadevc še nisem "predelovala".... bolj na "humani" ravni... bolj miselni vpliv.... nič z kakšnimi predmeti in to.... sicer poslusila nisem, ampak poznam pa zadevce... Jaz si tega ne bi upala, zdaj ,ko vem, kaj mi lahk pol dogaja.... Včasih sem celo pomislila, da bi "delovala" v situacijah z jobom, pa si ne upam, ker lahk zelo zaj***** vso zadevo :sori:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Binga Bonga,

medtem, ko čakam na torek bi ti rada nekaj zaupala. Pred leti sem po 090 liniji naletela na nekega moškega, ki je bil do mene zelo čuden, želel pa me je osebno spoznati. Privolila sem in se zmenila.

Toda na tisti dan sem morala poslovno odpotovati in na srečanje nisem mogla priti. V času zmenka mi je postalo slabo in srce mi je divje utripalo....Kaki dve uri nisem mogla priti k sebi....Pomislila sem da mi na daljavo pošilja negativno energijo....Po tem dogodku sem odšla do svojega bioeenergetika na čiščenje in potrdil je, da se mnogi ukvarjajo z negativno energijo, da od tebe dobijo denar in te izkoristijo....

Drugi primer pa sem imela pred leti na obisku pri eni moji prijateljici. Z njo sem odšla na vecerjo z bogatimi italijanskimi ladjarji in eden izmed njih je želel od mene več. Ker mi je bil antipatičen, spominjal me je na hudička, bil je tudi telesno prizadet sem odklonila ples in karkoli z njim....Ker je mislil, da me je prijateljica pripeljala za spremljevalko je obžaloval da nam je plačal vecerjo. Po tem dogodku sva odšli k njej domov, kjer sem prespala. Nisem mogla spati, sredi noči pa sem zakričala od bolečine, saj se mi je sanjalo, da me je ta moški zabodel z sulico direktno v prsa. Oblečen je bil kot črnci na obredu ...Ker sem zbudila prijateljico sem ji zaupala kaj sem sanjala in potrdila je, da ima on doma sulice in podobne stvari ...Kar srh me je spreletel....Takoj zjutraj sem odšla domov s čudnim občutkom....

Naslednjič sem odklonila da prespim pri njej....Na poti domov sem imela prometno nesrečo, sicer brez večjih telesnih poškodb in od takrat dalje te prijateljice nisem več poklicala in videla....

 

Zaradi vseh teh neg. dogodkov sem se začela ukvarjati z reikijem in sedaj čutim ljudi tudi na daleč.

Če čutim slabo se umaknem....Včasih pa čutim dogodke vnaprej ali enostavno kar vem stvari, ki jih čutim.... Zato mislim, da je dobro če si prisluhnemo in znebimo sugestij, ki nas lahko zmedejo .....

Najbolj pomembno pa se mi zdi, da ločimo črno od belega. Če imamo dvome in če naletimo na nekoga, ki ti da odgovor čisto mimo, lahko naredimo krivico, če pa je res dober ti lahko pomaga stvari obrniti na dobro....... Še bolj pomembno pa je da se to razreši v pogovoru ......

Kaj ti misliš?

......Jaz sem tu za vas....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zame pa še če bom še kdaj kaj šlogal me zanima če je sploh pametno da se ukvarjam s šloganjem kaj preveč pa tko ;)...

 

 

Ej Nino, jest mislm, da je pametn drgac da zacnes spet mal slogat x:Ix Dobr zate!!! Sam ne smes pa sam seb. Takrat pa men rec ti bom jest :vragec: x:Dx

 

 

Ej bonga zakaj ti rabs vedt barvo las ipd. stvari, a to ma ksno vezo al kaj

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdravo, El Nino!

Tako dolgoooo se že nisem oglasila, daj, šlogaj mi malo...

 

Za mano je ogromno sprememb. kako bo v službi, pa zdravje?

 

Pa otroka, šola, zdravje...

 

Mož - bo uspel priti v invalidsko, kako zdravje, dohodki?

 

In kako nam kaže vsem skupaj, naši družini?

 

Hvala, hvala, hvala...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla Binga-Bonga! Js se kr nate obračam.

Imam rdeče daljše lase,zelenorjave očke. Najbolj me zanima služba,saj sem ravnokar ostala brez.Se mi obeta kaj v prihodnosti. :ermm: w:Iw

 

Vem,da moram počakati na odgovor do jutri,bom pa vesela če mi boš odgovorila,saj bo to darilo zame,v sredo bom namreč slavljenka dneva x:)x xcakex

Lep potdravček GAEL xrosex

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Maya, dobro bi bilo, ce bi mi povedala pribl. leta in barvo las.

Ce ne, pa je situacija okoli tebe, zal mi je, zelo crna. Zalost, kreg zaradi sluzbe, denarja, zalostna tudi psihicno utrujena, nove sluzbe ne vidim prav kmalu. Pocakaj soncka! Pomiri se, ce si brez sluzbe, misli si, da imas en lep dopust! Pridna .... xsrcx

 

 

Hey BB .... hvala za Tvoj trud.... :palec:

 

Podatke, ki ji želiš, pa ti pošljem na privat x!x

 

SeeYa :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala ti Binga Bonga. Oh, sem prav vesela, da si mi napisala same lepe reči glede moje prihodnosti.. Sploh zato, ker se je moj dragi v zadnjih dneh tako spremenil na boljše, da ne bom nič presenečena če bo na programu dojenček...Sva bila pridna... :onfire: ....

 

Imaš prav, da imam en določen strah v sebi. Vleče se mi že iz otroštva in me občasno hromi. Tudi sanjam strašne sanje...Praviš avtosugestija oz.tečaj Tai chui...- kakšen je to tečaj?

 

Ker pa je danes torek te prosim kako mi kaj kaže s prodajo parcele, da si že enkrat uredim finančne zadeve???? Kaj pa kaj denar od ex ? Mi kar precej dolguje....

No, pa še za mojega - kako kaj z zamenjavo službe, ureditev z stanovanjem, kjer je še mama....???? Je 43, temno blond.

 

Hvala in lep dan...

......Jaz sem tu za vas....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej, usak ma svoj sistem, jest delam tko, ti drugac, Nincek spet po svoje.... evo.... pa te prosim in tudi Nincka, da odgovorite tem puncam, ki tukaj pisejo, ne!

Zacela sem malo slogati, ker sem videla, da ostajajo vprasanja brez odgovorov, ne!

Torej, ali resno, ali pa .... zivjo ....

 

 

Lej binga jest pac o tem se ne vem veliko stvari, zato sem te pac uprasasala zakaj rabis vedeti te podatke.....Ampak ne, ti si me pac "nahrulla" tuki! Se oproscam, ker nisem padla pametna na ta svet!! :sori: Ampak stvar je pa v tem, rajs uprasam, ce ne vem, k pa da bi se delala nekej pametno o stvari o kateri nimam pojma!

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo Torek!

SamSoncek! Sami pogovori s starejsimi moskimi, vseh barv las in starosti. En bogat, svetolas (lahko tudi plesast ali siv), porocen, ti ponuja eno majhno delo. Mama ti stoji ob strani, pa ni najboljse volje.

Kar se pa punc tice: imas kar 2 se kar zaljubljene; svetlolasa (mislim, da ima enega crnega partnerja) je bogata in ti obljublja dober posel. Vzemi ga!!! Druga, ki mislim da ne zivi blizu tebe, te bo pa poslovno povabila na pot. Pojdi, nimas kaj zgubit, saj si fant od fare! Vse v redu za v naprej, samo izogibaj se stikov in dolgih brezveznih govoranc z nekaksnimi vsevednimi gospodi! ... noc ....

...u hvala...sm sele zdele opazu... :8): ...stari gospdi nix gut...Ok!! :8):

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Liu, zanima me barva las, kajti jaz vas ne vidim, nimam vasih slik, torej potem imam samo zmesnjavo, ne! Vsevprek ene tipice in ne vem kdo je kdo, ne! Ce pa mi pove barvo las, izlocim tisto karto in je lazje. Vsi dajo ven Srcevo damo, jaz ne, kajti ta predstavlja mene in potem se lahko karte name obrnejo in drugemu govorim tisto kar je meni dano.

 

[/b]

 

Ok vcerej mi je potem Amis razlozila, da pac ti slogas iz remmy kart! No in zato jest nisem vedla v cem je fora. Pa hvala za pojasnilo! Pa ne bit napadalna ko ena bonga bod binga x:Dx x:o)x

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala BB.Tudi js čestitam Princepesi in glavni slogarci v Trstu.Jutri bomo vse vesele skorpionke!! x:)x x:)x x:)x

 

Drgac pa si nekako ne znam razlagati za moj job,moznosti imam na dveh koncih,pa me zanima,kje bolj.Sem se ze pogovarjala glede tega.Prosim poglej in mi povej se kaj več o tem. Pa hvala...

 

PAPA Gael xrosex

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojla vsem.

hehe dons je tork pa bi rada neki prašala

tko kako nama bo šlo kej z mojim fantom k se zadne cajte ne razumeva več tko dobr :xx!:

pa še neki. en moj ful dobr frend mi je reku da bo pustu šolo in bo šu delat pa izspitih k se s svojim šefom na praksi ne šteka preveč dobr.

a bi se ga dal kakorkol prepričat da gre normaln u šolo, pa kaj bi blo zanga bol. no uglavnm kako mu kaže u šol.

najlepša hvala za morebitni odgovro

***love ya all***

x:Xx pinkylove x:Xx

Samo ena sem,

pa vendar sem nekdo.

Ne morem narediti vsega,

pa vendar lahko kaj naredim.

Ne bom zavrnila tistega kar zmorem!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojla binga-bonga

 

jade imam temne lase, očala, sivo zelene oči, čist običajna punca, 166 cm,22 let

 

mene pa zanima, kdaj končnos ibom že kupla prevpzno sredstvo. ozirom kdaj bom kaj bolj pri denarju :(

 

ali bo kaj pametneg z enim

starejšim tipčkom, rjavi čist kratki lasje...ali lahko pričakujem kakšne nove dogodivščine?

 

ter ali bom šla kmalu živet nazaj v študentski dom

 

hvala

hvala

x?x x?x x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

samo nekaj me še zanima.....ali gledaš samo za kratko obdobje ali za daljše časovno obdobje, naprimer čez dve leti ali tri. oziroma še dlje....bla sem namreč pri eni vedeževalki kake štiri leta nazaj v mb in mi je goovorila o stvareh, ki se bodo dogajale čez dvajset let...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kar se pa punc tice: imas kar 2 se kar zaljubljene; svetlolasa (mislim, da ima enega crnega partnerja) je bogata in ti obljublja dober posel. Vzemi ga!!! Druga, ki mislim da ne zivi blizu tebe, te bo pa poslovno povabila na pot. Pojdi, nimas kaj zgubit, saj si fant od fare! Vse v redu za v naprej, samo izogibaj se stikov in dolgih brezveznih govoranc z nekaksnimi vsevednimi gospodi! ... noc

...BONGA a s tema zenskama jaz ze mam kaj/sem mel/al bom mel??? :inocent: Ker ne vem kere2 sta to... e vidte vsi k me ne marate-se v kartah se vidi da sm fant od fare!!!! x^x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

SamSoncek!

Ce imas brata ali pa dobrega sorodnika se ti obeta velik posel, veliko cekinckov.Tip te ima zelo rad. Delila si bosta hiso.

Glede bab pa je tko in nc drgac! najbrs se poznate, al pa te sam kukajo in se ne upajo zravn ker si mugoce prelep in pa mislijo, da nisi resen. Pucak! Kr sm ti rekla, sm ti rekla. Ti pa se kr naprej z enimi tipi klobasas! Prim se sorodnika in skupi ustvarjajta!

...hahahah...prelep, ta je pa res dobra... no kar se resnosti tice pa...:inocent: :inocent: :inocent:

 

..od sestre tip pa jaz se ze neki cajta menva da bi neki zacela... idej mava kar neki, sam sm jz mau bl len... to je res... :o|o:

 

une stare strice pa skenslat...

:C: :C:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne bi trdila, da je fant od sestre! Prej prav ta pravi sorodnik! Ce pa je mlajsi in rjavolas, potem pa je on! Amen ... noc ....

jap pol je on...1 leto mlajsi, rjavi lasje... :palec:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala za odgovor, čeprav ne bi mogla reči, da se z vsem strinjam. ja, okoli mene, so vsi bolj ali manj skregani, nč novega. Črn starejši hudoben gospod - hm, mam nekoga v mislih, pa ni ravno tko zlo star.

zaenkrat se nism povabljena na kakšno poroko, pa mislim, da se tud nič ne obeta.

Jaz pa tud nism poročena, bomo vidli, če se bom sploh odločila za kaj takega. Se pa s svojim fantom čist dobr ujemava v sexu in daleč od tege, da bil on obremenjen s kakimi službenimi potmi, prej jaz.

Se bom potrudila ja, da uredim stvari v glavi, sploh pred selitvijo konc meseca. Še ena velika odločitev in sprememba v življenju.

Kajpa kaj služba? Upam, da se mi bo ponudila kaka možnost za napredovanje? Lahko sploh upam, na ka takega?

 

Lep večer in še lepši jutrišnji dan

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala Binga-Bonga se bom javil spet čez dva tedna, zdaj, pa grem malo v temo Angeli pogledat, ker me zadnje čase to ful zanima xDDx

 

LP!

 

P.S.: Kaj se ti lahko mogoče tudi OS pošlje, odgovoriš mi pa potem kar sem? Vprašam, ker sem bolj nov tukaj x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oj bingabonga.

mi je žlo žou, sam k sm gledala sm verejtn spregledala kaj si mi napisala. se ti iskreno opravičijem.

aja drgač mam pa modre oči, pa svetlo rjave lase-mau od sonca mau od barve, drgač mam pa rjave.stara sm okol 16 let.

še enkrat sorry x:Ix

mejte se usi

papa x:Dx

Samo ena sem,

pa vendar sem nekdo.

Ne morem narediti vsega,

pa vendar lahko kaj naredim.

Ne bom zavrnila tistega kar zmorem!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...