Skoči na vsebino

LNF Vedeževalnica


El Nino

Recommended Posts

Pozdravljena BB.Napisala sem ti se enkrat,kr pac nisem vse razumela in ne vem zakaj taka panika. Te ne mislim vec moriti,tudi ob torkih ne vec. Pa hvala vseen.

 

Vse lepo ti zelim....

Drgac pa sem stara 38 in imam rdece lase...

GAEL xrosex

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Maya, dobro bi bilo, ce bi mi povedala pribl. leta in barvo las.

Ce ne, pa je situacija okoli tebe, zal mi je, zelo crna. Zalost, kreg zaradi sluzbe, denarja, zalostna tudi psihicno utrujena, nove sluzbe ne vidim prav kmalu. Pocakaj soncka! Pomiri se, ce si brez sluzbe, misli si, da imas en lep dopust! Pridna .... xsrcx

 

 

Hey... BB :palec: ... še dobro, dato "poveš" za kak teden al dva x8Dx

 

Tipica si x8Dx

 

Maya, pridna, vse bo v redu!

 

Hey BB... to pa je prav čudovito slišat.... kar človek redko sliši, se prileže ušesom x8Dx xDDx xsrcx

 

have a nice day xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Od srca hvala BB,si me zelo presenetila,sej vem,da sem bla tut jest mal neucakana,pa mogoc tut razdrazena,kakorkol,sej nisem nc jezna,dans je moj dan,okoli sebe imam dobre prijatelje,druzino,pa kr delam z otroki,tudi veliko srckanih malih in velikih SONCKOV.

 

:flower: :flower:

Se enkrat HVALA,HVALA,HVALA GAEL

:palec: xDDx xDDx :hepko: xcheersx xrosex xrosex xrosex

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla!

 

Kako ste kaj? Vidim da aktivno, kot vedno! Lepo"!!!

No, mene pa tudi nekaj zanima in sicer; zanima me če bom v kratkem našla stanovanje, ki ga iščem že dalj časa in pa če je kje na obzorju kakšen dober tip zame? :) Upam! Zanima pa me še, če imam kakšne možnosti pri fantu, ki ga nikakor ne morem pozabit ! Je morda tudi on še vedno zainteresiran zame, pa si ne upa pristopit mogoče???

Hvala za odgovor, pa lepo se imejte še naprej!

 

Pa, pa

 

Mia

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čau, Binga-Bonga! Imam vprašanje zate, čist sm žalostna. Zadnje dni, se mi zdi, mi gre vse narobe. Oz. v službi imam take težke situacije s strankami (no ja, seveda so to izjeme), da me čisto iz tira vrže. Pa že tako ali tako se preveč sekiram za vsako stvar. Povej mi, prosim, kaj se dogaja, ker me že prav skrbi ali je kaj narobe z mano. Pa počutim se na splošno pod pritiskom... Kaj mi kaj kažejo karte za prihodnost, tudi v ljubezni je že dolgo zatišje.. Najlepša hvala za odgovore, in vse naj naj!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(BINGA-BONGA @ 9. Nov 2005 ob 13:06)

 

:flower: NOKA :flower: MAYA :flower: TINAL :flower: + OSTALI:

Hvala za zahvale. Slogam v torek + petek. Vama bom odpisala privat.

Prosim vas, da vsakic napisete tudi starost in barvo las, pa bi bilo dobro, ce napisete se samska, porocena, 2 otroka .... ce ne pride cela zmesnjava in se ne ve, kdo je kdo .... Veliko vas je in je jasno, da si ne morem vsega zapomniti. Tisti, ki mi bodo pisali, bodo dobili odgovore sele v petek ali pa v torek....Zivjo ....

Hvala! xDDx :flower:

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...Bonga... jaz in od sestre fant greva zj v biznis... sam ce ne bo $$$$$ kokr si obljubila... bom jezen... in ko sem jezen sem res jezen!!! :vragec: :vragec: :vragec:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A bom lohk gledala ta fajt? x:px x:px x:px x;)x

..sevede da ja... tebe se zmeri splaca met za gledalko... sam eno stojnico s sladkarijami zraven postavis pa je.... x8Dx x;)x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hey BB xsuperx

 

... kar počasi, da ne "pregoriš" :bomb: .... pol bo cel :vragec: x8Dx

 

Sicer pa, držat se tvojega slogana, pa bo: SPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA = ZDRAVJE, POSTENJE, SVOBODA!!!

 

Privat, privat, ja.... da še kšno bedarijo napišem x:Dx :sniky: xnckrivx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Med vama je en bolan crn gospod,ki se hoce kregat stvojo ovnico. Tvoji punci nekdo obljublja nek posel, pa laze in ne bo nic. Zdi se mi, da se bos nekaj kregal s fotrom, je zalosten. Med vama je razdalja, mogoce gres na pot.

Ljubezni z ovnico ne vidim, pa ne verjet vse..... V glavnem: okoli tebe je zmesnjava, ki pa jo tudi ti delas. Noc ....

Ja Damjanck, kwa te pa zanima si pa puzabu napisat, ne!

V glavnem: si zaljubljen pa ona tudi. Ampak ali je ona porocena, ali ima tipa in ga tyi poznas? Ce je tako, je zalosten in se bosta tudi kregala. Cuj, kaj pa ce ti tipica zanosi, kazejo karte, ves! Zivjo...

 

 

aja nisem vedel BINGA BONGA

 

HMMM dobro da sem star 27 in da sem velik 181 in da sem rojen 22.03.1978 in da mam crne lase in rjave ocke ampak pri vsem tem me zanima se enkrat moja sluzba moja punca in denar upam da se nisem kaj pozabil hmmm upam da mi bos hittro odgovorila

vse je lahko angelsko
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Binga bonga kaj lah pokukaš tud zame za zaposlitev, kdaj bo kaj pametnega prišlo? Pa če se bom selila v kratkem? (opis ti pošljem na Os)

 

Lp x;)x

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower: M :flower: A :flower: Y :flower: A :flower:

Najbl se mi zdi fajn, k prvi spuruciu je tak, d me u dobro volo sprau. Hvala. Jasno, d si lepa in zato mas tezave, tko s tipi kokr z babncam.... torej, u petk al pa u tork (skor bl sigurn, k sm ti ze ta tork dost pugledala).... papa

 

 

Ej, Ti, BB xokkx

 

Veš kaj.... ko bom naslednjič spet mal "deževne" volje, Ti kaj napišem, da dobim tak "feedback", ki bo spet "sončka" pripeljal xflowx

 

Hja, "lepota" je tko relativna zadevca, da kar težko rečem, kdo je "lep" in kdo ne xsmx ... Jaz mislim tko, da je pomembno, kaj izžarevaš, pa tisto, kaj se iz oči vidi :2src: .... aja, pa še to ---->> čimbolj "naraven" outlook... ker če je preveč "fasade" potem se "point" osebe težko opazi xscratchx

 

Jp, se strinjam... lej, ko boš imela občutek, da je ok pokukat v kartice, daj.... če pa ne, pa ne.... bom počakala :mezik: Sicer pa, lahk te je mojo OS spravilo v smeh.... samo kaj čem, če pa tko živim xnckrivx

 

Imej se lepo x:)x ... ker če se boš, bo pol tud tle čutit tisto + energijo x8Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:P razmisljam da bi spet zacel slogat ob cetrtkih pa sobotah ob 21 na chatu... hmm bi kdo prisel danes?

ej nino definitivno bi prsla, sam delam....a ti lahk na zs kej poslem?! x:Ix xrolleyesx

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx Na, pa si me spet u dobro volo spraula! Ta tvoj t plau delfinck ahahaaaa.... kuko se puganja... ahahaaaa.... mi se zdi fajn putrebn... ahahaaaa.... x:Dx

 

 

Khm, khm ... xredx ... hja, delfinček xredx ... a potreben oceanov x?x x:Ix x8Dx .... Moto delfina mi je prav pri srčku... obstaja neka legenda oz. mit o delfinih.... lahk ti sendam, če želiš.... pol boš lažje "razumela", zakaj mi je delfin tako ok xokx

 

Prijeten dan še naprej x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pinki, ce je tvoj fant crn, je med vama zalost, nobene ljubezni vec. Ce pa imas nove tipcke okoli sebe jih pa lahko smatras bolj za prijateljcke. Potem je en rjav fantm, ki ne stanuje doma, pa je ljubosumen, misli nate, pa tudi ti, samo spet ni ljubezni.

Glede sosolca pa takole: doma je, mogoce ga bos obiskala, glede tiste izredne sole, pa mi kaze, da mu bo en gospod pomagal, je dober in bosta tudi zvozila. Bo ena majckena ovirica, ampak nic hudega. Ce se je fant odlocil, da ne bo vec v solo hodil, ga tudi tine bos prepricala. Pusti ga, prvo bo imel delo, ko pa se bo navelical, ko bo videl, da mora delati v tovarni ali kaksno tezko delo, se bo sam odlocil in cez nekaj let nadaljeval izredno solanje.

V tvoji blizini je ena noseca, zaljubljena v enega (oba sta bolj svetlolasa in odrasla), ki pa je tecen in ni pripravljen imeti baby.

Velike ljubezni okoli tebe ni, druzbice, pogovarjanja, nic slabega se ne vidi. Uzivaj.... noc .....

 

hvala za odgovor. joj ne morm rečt da si me glih u nevm kako dobro volo spravla. sam ej res ti hvala, saj vedla bom kva narest. ma sej se mi je že zdej svital da tko bo. ah bova pa sam še prjatla x:Dx

najlepejša ti hvala x:Xx

 

***love ya all***

x:Xx pinkylove x:Xx

Samo ena sem,

pa vendar sem nekdo.

Ne morem narediti vsega,

pa vendar lahko kaj naredim.

Ne bom zavrnila tistega kar zmorem!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...