Skoči na vsebino

LNF Vedeževalnica


El Nino

Recommended Posts

Ninci, Itak ti ne mislim prevzeti tvoje rubrikice, toda ko sem videla, da ljudje sprasujejo in ne dobijo odgovora, sem se odlocila, da te malo nadomestim.

Ko bos, ali ce bos v formi, pa ti nadaljuj.... zivjo

Ena "vila" prišepnila da mu je čist fino, imet tale podaljšan dopust x:Dx

 

Drugače zna pa on prav fino pogledat pa rad to počne samo, to je tut to ena obveznost in ko se nagrmadi preveč vsega je enostavno preveč in zgubiš voljo... tako da če nekdo ponudi prst, ne zagrabit cele roke - tam do ramen gor alright x;)x da ne bo potem spet blokade xsrcx (zgledam kot ena f.... odvetnica x:px ampak sej štekate, upam...on je 3 much nice da bo rekel da je preveč dokler ne bo čist volje zgubil)

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kak ste smesni, ko se bojite opisat, ma jaz vam povem še stevilko modrca, med 2 in 3 je. Cevlje imam pa 39, prevelika stevilka za mojo nizino. Taksna skrivnostnost... kaj ste res neki tko posebnega, da se celo za ekranom tko skrivate, a? x:Dx

 

Veš jaz mislim, da je vsak nekaj posebnega tako jaz kot ti.

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

huh :( sem nekaj obljubljal da bom ob 21 slogal se opravicujem sam sem prisel domov sele ob 22.40 zdej sem se pa mal stusiral pa letim direkt spat... velja pa za kak drugi dan sori vsem ce ste cakali...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hojla binga bonga x;)x

 

mene zanima glede službe - želim si eno stalno, bolj ali manj delam preko avtorskih pogodb, pa bi rajs kaj bolj ziher...

 

pa glede moje veze - ziviva skupja s fantom, sam nisva sama v stanovanju - kdaj bova lahko cist za sebe? ce sploh bova... x:)x

 

leta - 28, barva las - naravno srednje rjava (prevarvana na srednje blond x;)x )

 

gracia in lep dan pa pol se vikend x;)x x:Dx

Ne potrebuješ kril, da bi bil angel...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla!

 

Kako ste kaj? Vidim da aktivno, kot vedno! Lepo"!!!

No, mene pa tudi nekaj zanima in sicer; zanima me če bom v kratkem našla stanovanje, ki ga iščem že dalj časa in pa če je kje na obzorju kakšen dober tip zame? Upam! Zanima pa me še, če imam kakšne možnosti pri fantu, ki ga nikakor ne morem pozabit ! Je morda tudi on še vedno zainteresiran zame, pa si ne upa pristopit mogoče???

Hvala za odgovor, pa lepo se imejte še naprej!

 

Pa, pa

 

Mia

 

 

P.S.

 

Leta: 27, Barva las; rjavo-blond, Barva oči; modra, Velikost; 168, Teža; 48

 

Lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hey BB :palec:

 

Velja xokkx ... počakamo do torka xyiyax .... definitivno bodo karte takrat bolje pokazale, kot danes x;)x

 

Sicer pa Ti želim prijeten vikend - v družbi najljubših x:Ix ....

 

Aja še to..... A ti veš kakšna je najboljša kontracepcija? .... hmmm..... Ja streho namažeš z oljem, da štorklja ne more pristati x8Dx x;)x xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla BB.

Praviš,da gledaš ob torkih in petkih---TOREJ--dans je petek.

Naslednji teden bi morala dobiti nekaj odgovorov glede službe.Bodo res prišli in ali bodo pozitivni? HVALA.....

rdečelasa,zelenorjave oči,ločena,171,56kg.

 

GAEL xrosex

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pozdravcek vsem,

 

sem po dolgem času spet malo pokukala sem gor in vidim, da je binga-bonga zelo zelo pridna. pa bi seveda tudi sama neki vprašala .... zaljubljena sem in to zelo, pa nekako sklepam, da tudi moj xsrcx goji neka custva do mene x?x pa me zanima, ce me obcutek vara al imam prav? pa seveda, kako se bo tole kaj razpletalo, ce se sploh bo???

 

hvala lepa

 

168cm, oranžno-rdeča je moja brava

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

BINGA BONGA!

 

Na kolena grem al pa na koruzo, samo lepo prosim, če mi poveš kaj več o "mojem" fantu in meni.

Navednice zato, ker ne vem, če je sploh še moj. Kaj me čaka? Bova skupaj ali ne? Ali kaj ali to ali ono. Po eni strani sem ok, po drugi strani pa sploh nič več...

 

Hvala hvala... prosim za odgovor, preden me raznese..

 

Sliva

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:P kolk ste pridni a lahk se js kaj naslogam?

 

Ej, Primorc, mislim, da je kar velik dela tukaj... x;)x ... le pomagaj malo Bingi-Bongi, da punca ne pregori :onfire: ... pa kje so tisti časi, ko so fantje bili še pravi gentlemeni :angry2:

 

Lep dan še naprej in velikoooooo sončka želim :love:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower: PINKICA :flower:

Dej no dej jamrat, ne verjem cist use, mugoce pa ni tko. Dobr bi blo, d k neki slabga n'pism, d ne bi verjel!!!! Sam t dobre stvari izlusc!!!

Lep dan, ti bom pa u tork spet pugledala, ne!!!

 

 

hehe, sej je dobr. ma sm razmišlala sm ugotovila sama pr seb, da med nama ni blo več tko kokr je blo na začetku.

pa sva se skp odločla, da skp pač en bova bla več, ker ful preveč narazn žviva. sam frenda sva pa ostala, tko da se ne sekiram preveč. bom prežvela x:Dx ma sej že solg nisva čutla en do druzga love :xx!:

sam hvala ja pogledaš pa loh mau x;)x k me je zdej spet en fnt začeu mau mest x:Dx

hvala ti xsrcx

***love ya all***

 

x:Xx pinkylove x:Xx

Samo ena sem,

pa vendar sem nekdo.

Ne morem narediti vsega,

pa vendar lahko kaj naredim.

Ne bom zavrnila tistega kar zmorem!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdravo, El Nino!

Tako dolgoooo se že nisem oglasila, daj, šlogaj mi malo...

 

Za mano je ogromno sprememb. kako bo v službi, pa zdravje?

 

Pa otroka, šola, zdravje...

 

Mož - bo uspel priti v invalidsko, kako zdravje, dohodki?

 

In kako nam kaže vsem skupaj, naši družini?

 

Hvala, hvala, hvala...

 

El Nino, lahko?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla BB.

Praviš,da gledaš ob torkih in petkih---TOREJ--dans je petek.

Naslednji teden bi morala dobiti nekaj odgovorov glede službe.Bodo res prišli in ali bodo pozitivni? HVALA.....

rdečelasa,zelenorjave oči,ločena,171,56kg.

 

GAEL xrosex

EL NINO,še veseli bomo,ti kr! :palec: x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla BB!

 

Tokrat si me pa prejetno presenetila! Naj ti povem da si 99 % zadela! Prehlad je že tu, pa tudi vse ostalo se popolnoma ujema z mojim življenjem, le črn mlajši tip bi bil mogoče namesto mlajši, manjši in pa svetlolasec prav tako!

Resnično se ti zahvaljujem za odgovor !

 

En lep pozdravček, pa lep vikend ti želim! :)

 

Mia

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Obala, v sluzbi bo nekaj casa veliko dela usklajevanja opravkov takih drugacnih mali tezavic skratka pestro ce prav zames, sicer pa lahko zelo utrujajoce bodo pa nagrade zadovoljive na koncu :) in se bo polepsalo vse, zdravje bo vredu, otroka 1. ne bo najbol priden a zdravje bo vredu :) 2. pridna v soli zdravje tud prima.... invalidska trenutno se ne vendar ne tako dalec v prihodnosti pa ja, zdravje vredu, dohodki zaenkrat tudi vredu v prihodnosti morda tezave...hja :) vsezivo se vam bo dogajalo nova vesolja odpirala in tko naprej ;) ampak na splosno vec dobrega kot slabega, sem pa ke kaka skrb ampak nic hujsega....

 

Gael, vsaj nekaj odgovorov bi moralo biti pozitiven, en izmed teh bo tvoja nova zaposlitev pomoje... :) dobro kaze! ;) :palec:

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

BB

 

Oprosti!!

 

Brala sem nazaj, pa sem očitno spregledala tvoje sporočilo... oprosti. Hvala vseeno! Ja, drži. Res drži. Ampak se stvari nekam čudno sukajo, tako da se bom okrog začetka decembra še enkrat oglasila.

 

Hvala hvala.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:P kolk ste pridni a lahk se js kaj naslogam?

 

 

dobrodošel nazal Nino :palec: x:)x x:Dx ce bos mel kaj casa, pa zame mal poglej prosim v kartice ... neki se mi dogaja na ljubezenskem podrocju, pa se mal bojim, kaj bo oz. da spet nic ne bo :C: sam sem res xsrcx a mislis, da je tud on??? kaj pravijo karte

1000krat HVALA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...