Skoči na vsebino

LNF Vedeževalnica


El Nino

Recommended Posts

Binga Bonga,

Te lahko danes prosim za odgovor? (40 let, temnolasa)

1-Zanima me kdaj se kaže prodaja moje nepremičnine?

2-Sem morda noseča? (namreč ful sva na tem delala) xlove2x

 

Želim ti lep dan

......Jaz sem tu za vas....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

QUOTE(klavdija @ 7. Nov 2005 ob 08:55)

 

hej, Binga Bonga; 33-letna rdečelaska. kako kaj kažejo moje domače težave - bo prišlo do izboljšanja? kako pa kaj ljubezen? in kaj je pravzaprav to kar se mi zdaj dogaja? klavdija

 

Dogaja se ti to, da je doma vse v redu. Porocena si ali pa imas stalnega tipa. Mama, oce in brat so v redu (ce ne so pa tvoji sorodniki), denar imajo. Mogoce oce dela kreg, da ima vsega zadosti.

Tvoja dusa pa odhaja od doma brez vecjih misli k enemu crnemu mlajsemu porocenemu fantu.

Si pa tudi malo ljubosumna, tvoja dusa misli na denar. Imas ene tri prijateljice in se boste malo opravljale. Prihaja en zaljubljen tip, ne ravno reven, pa ti gledas stran. In ne mi flancat, d mas grozne tezave, sama si jih delas!... noc...

 

 

 

Binga Bonga; nisem poročena in nimam stalnega tipa. Sem pa začela neko razmerje. A bo to kaj trajnešega?

No ja glede moje družine, mislim da ne drži kaj dosti. Sploh je vsak (mama, oče) na svojem koncu in noben blizu me. Brat? - še sama ne vem koliko jih imam...........

pa nobenega črnega mlajšega fanta ne poznam..... poglej še enkrat prosim.

Pa denarno? Kakšno izboljšanje?

 

klavdija

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lepo prosim za pomoc, BOM ZELO HVALEZNA!

 

Sem noseca in pred kratkim so mi odkrili nek virus v telesu. Ne vemo se ali je stra ali nova okuzba in od tega je odvisno kako bo z mojim otrockom. Pomagajte mi pri cakanju na preiskave in rezultate in mi povejte ce bo z mojim malim vse v redu in kaj je s tem virusom.

HVALA; HVALA; HVALA TISOCKRAT!

...sem nenehno v pricakovanju....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:P kolk ste pridni a lahk se js kaj naslogam?

 

El Nino, a lahko meni malo pogledaš za službo - ali se mi obeta kakšna sprememba (na bolš al slabš), pa tud kako bo s financami in odnosi v službi (če ostanem tukaj ali pa če dobim kje drugje) ? Hvala in lepo se imej, Lenčka. x;)x :palec: :2src:

Kar narediš drugemu narediš sebi...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jasinti, milslim da je okužba stara, kaže lepo pač preiskave in vse ti bodo v pomoč tako da se opri bolj na to zdravstvo bo (vsaj v tvojem primeru) že vedelo kaj dela...

 

Lenck, sluzba kaze vrhunsko, težje dobiš boljše kartice :P nevem kaj pomeni to v tvojem primeru ampak vsekakor boš zelo zadovoljna, finance bodo šle na bolje najbrž boš nekaj časa bolj varčna, kratkoročno je morda bolje ostati tu kjer si potem pa se lahko premakneš naprej ko bo prišla kaka res dobra priložnost...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

OJLA!

 

Mene pa zanima če je moja bivša deklica še kaj zainteresirana zame!V bistvu me zanima če imam še kako možnost pri njej ali si je morda našla že drugega in pozabila name? Pa še to; a bo moj bend uspel na slovenski sceni? THANX !

:) :) :)

DeNiS

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jasinti, milslim da je okužba stara, kaže lepo pač preiskave in vse ti bodo v pomoč tako da se opri bolj na to zdravstvo bo (vsaj v tvojem primeru) že vedelo kaj dela...

 

Lenck, sluzba kaze vrhunsko, težje dobiš boljše kartice :P nevem kaj pomeni to v tvojem primeru ampak vsekakor boš zelo zadovoljna, finance bodo šle na bolje najbrž boš nekaj časa bolj varčna, kratkoročno je morda bolje ostati tu kjer si potem pa se lahko premakneš naprej ko bo prišla kaka res dobra priložnost...

 

 

Kakor pravijo: iz tvojih ust v Božja ušesa....:)) x:px . Ne vem sicer kaj pomeni ostati tukaj kjer sem ker se nam v kratkem vsem v oddelku obeta ena spremembica (selitev nekam drugam) - torej ostati na tej lokaciji ali ostati na tem delovnem mestu kjer sem ? Če te lahk prosim še en oko za tole.. x;)x

Kar narediš drugemu narediš sebi...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hi!!

Bonga, v petek mam zagovor diplomske naloge... 183cm, 78kg, modre oci, blond...kako bo slo??

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower: SITNOBA :flower: kwa b'rd? A zdej mas pa ze plave uci, zadnc si meu rmene! Pa ce ti pisem privat, ker si tut ti men, pa sem ti prijazno odgovorila, ti pa nic!

 

Lahko da bo slo gli za glih, na zacetku bos skripu, potem pa mogoce s 7! No, zdej pa puglejva tvojo situacijo na moj nacin: Vprasal si me..... moj odgovor je....

1. Zdaj ze itak ves, kako bo slo in se ne bos vec niti trudil, kajti rekla sem ti, da bo slo.

2. Ce bi ti rekla, da ne bos naredil, se spet ne bi potrudil, itak je brez veze, bi si mislil, ne, saj je rekla, ne!

3. Torej, ce se ne bos zanesel na mojo napoved in mislil s svojo glavo bo slo, ce ne pa ..... jest ze vem, pa ti ne povem!

xsmx

ja rumeno-zeleno-modre oci mam drgac, ja...

...ah, seveda da mi bo slo... jest ze vem!!!! x^x x^x ...a ne??? :inocent: :inocent:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

OJLA!

 

Mene pa zanima če je moja bivša deklica še kaj zainteresirana zame!V bistvu me zanima če imam še kako možnost pri njej ali si je morda našla že drugega in pozabila name? Pa še to; a bo moj bend uspel na slovenski sceni? THANX !

 

DeNiS

 

 

Sem pozabil; -rjave oči, temno rjave lase, samski, velikost; 170 cm

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Binga-Bonga! x;)x x:)x xsrcx

 

Evo spet mene, srednje rjave lase, 35 let. Moja vzhajajoča ljubezen pa že rahlo sivi, 39 let. Lahko ti vidiš kaj bolj naprej v prihodnost, ali samo, kaj se bo zgodilo v kratkem?

 

Zadnjič si rekla, da se bova neki skregala - pa se nisva, tudi se mi to na nek način z njim zdi zelo tuje - vedno najdeva skupen jezik, četudi drugače gledava na stvari. Oba sva zrela in sva se iz preteklih zvez ogromno naučila.

 

LP,

xrosex

"Ljubezen ja stanje Bitja.

Tvoja ljubezen ni nekje zunaj, je globoko v tebi.

Nikoli je ne moreš izgubiti in ne more te zapustiti.

Ni odvisna od nekega drugega telesa ali kakršnekoli zunanje oblike."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Obala, v sluzbi bo nekaj casa veliko dela usklajevanja opravkov takih drugacnih mali tezavic skratka pestro ce prav zames, sicer pa lahko zelo utrujajoce bodo pa nagrade zadovoljive na koncu :) in se bo polepsalo vse, zdravje bo vredu, otroka 1. ne bo najbol priden a zdravje bo vredu :) 2. pridna v soli zdravje tud prima.... invalidska trenutno se ne vendar ne tako dalec v prihodnosti pa ja, zdravje vredu, dohodki zaenkrat tudi vredu v prihodnosti morda tezave...hja :) vsezivo se vam bo dogajalo nova vesolja odpirala in tko naprej ;) ampak na splosno vec dobrega kot slabega, sem pa ke kaka skrb ampak nic hujsega....

 

 

El Nino, hvala ti! Danes mi tale lepa napoved res prav pride!

 

Želim ti lepe dneve!!!!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower: CVET :flower:

Ja kaj pa se ti sekiras glede ljubezni! S tipom imata eno daljso pot pred sabo. Cel teden bo lep, obojestranske dobre stvari. Samo tip naj pazi, ker bo imel v sluzbi najbrz en problem z enim crnim tipom, ki ga bo hotel opehariti!

...denje.....[/color]

 

Hvala Binga-Bonga xsrcx x;)x x:)x !

Zdej bom pa dala mir, itak se zanašam na svoj notranji filing.

 

Bom premislila tisto o ženski....čeprav mi nobena črna ne pride na misel. Tista svetlolasa bi res lahko bila ena moja prijateljica in njen mož je plešast....vendar se mi ne zdi, da sta zaljubljena.....pa tudi ni iz mojga domačga kraja, ki je od tu res 80 km. Kva pa vem.....

 

Uživaj in ostani v cvetju!

 

xrosex

"Ljubezen ja stanje Bitja.

Tvoja ljubezen ni nekje zunaj, je globoko v tebi.

Nikoli je ne moreš izgubiti in ne more te zapustiti.

Ni odvisna od nekega drugega telesa ali kakršnekoli zunanje oblike."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojla bingabonga x:Dx

spet js x:Ix

ej a bi mi lahko prosm u karte pogledala neki za sestro kako se ji bo izšlo z njeno love k jima že dolg škripa inkako bota to rešla, no če se bo domov vrnila?

no hvala ti že vnaprej za odgovor.

aja sestra stara 24 rjave lase z blond prameni velika 159 cm

hvala

***pinkylove***

x:Xx love ya all x:Xx

 

P.S.-pa če bi loh še kdaj tko mau zame pogledala u karte, če boš mogoče mela kje časa kdaj x:o)x

papa

Samo ena sem,

pa vendar sem nekdo.

Ne morem narediti vsega,

pa vendar lahko kaj naredim.

Ne bom zavrnila tistega kar zmorem!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo, ta blond je prou ta. Pravis, da ni zaljubljena, toda mogoce ju bo misel na nosecnost spet zblizala, kajti vidim, da si oba zelita, pa ne bo nic, je bolana. Za ta crno pa pocakaj, lahko je temna, temno rdeca.... pridna in ne se prevec na karte oslanjat.... samo nesreco si lahko naredis, ce prevec ves.... noc....pa enega smeskota za pomoc! xwizardx

 

Imam pa še eno res dobro prijatlco, sam da je temna, njen mož pa je blond....in res se imata rada in si trenutno blazno želita zanosit....ona pa ima probleme z rodili....je to možno to?

C

"Ljubezen ja stanje Bitja.

Tvoja ljubezen ni nekje zunaj, je globoko v tebi.

Nikoli je ne moreš izgubiti in ne more te zapustiti.

Ni odvisna od nekega drugega telesa ali kakršnekoli zunanje oblike."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oprosti, to bo najbrz to, kajti okoli tebe se vrti srceva dama, to pa sem kar sama dolocila, da je svetla! Ponavadi je tako. Ta pa zaenkrat ne bo mogla imeti nic, pa ti bom cez kaksne 3 tedne spet pogledala, ce te zanima, kajti ona veliko misli nate! ... noc.... pridna... xwizardx

Aja, pa se to: Ce bi se takole pogovarjali in bi mi ti hitro rekla, kdo je kdo, bi se prej vse vedelo, tako pa je cirkus. Jaz vas ne vidim, ne poznam, to je tezko. Tudi po telefonu je vedno dialog. Tukaj pa napisem kar vidim, ce si opazila, moji odgovori niso prav nic diplomatski, bi bilo lazje, ne....Aja, pa se to: ne zivcnim osebam je dosti lazje slogati, pa cetudi jih ne poznas!

 

Kul! x;)x x:)x

 

Jst definitivno ne spadam med živčne osebe....upam, da me tako vidiš tudi ti. x;)x xsrcx

xrosex

"Ljubezen ja stanje Bitja.

Tvoja ljubezen ni nekje zunaj, je globoko v tebi.

Nikoli je ne moreš izgubiti in ne more te zapustiti.

Ni odvisna od nekega drugega telesa ali kakršnekoli zunanje oblike."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[/b]

:flower: CVET :flower:

Se to: podari tvoji prijateljici, kar zdaj za Miklavza, Hlacke moci, kupis v trgovini Sarm. Podari ji 2 para, tako bo lahko menjavala in strogo se mora drzati navodil. Uspeh garantiram jaz. Cez najvec 2 meseca bo noseca!!!!

xsmx Danes ze drugic vidim napisano KUL xsmx to pa v italijanskem dialektu pomeni RIT xsmx (ce bi to cital en Italijan bi jasno razumel, da se tukaj kar vsevprek v rit posiljamo, ne!!! xsmx

 

OK xsrcx x:)x x;)x ...pa probajmo... :2src: xsrcx :2src:

xrosex

"Ljubezen ja stanje Bitja.

Tvoja ljubezen ni nekje zunaj, je globoko v tebi.

Nikoli je ne moreš izgubiti in ne more te zapustiti.

Ni odvisna od nekega drugega telesa ali kakršnekoli zunanje oblike."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uspeh zagotovljen! Probano na meni! 100% deluje! Poezija zate:

 

Ce koga od tvojih kaj boli,

kupi jim Majico moci!

Pa se sebi jo kupi

presenecena in z dobrimi upi!

Kajti, ko se bos zjutraj zbudila,

bos od srece kar zavpila:

Res je, nic me ne boli,

zato ker nosim Hlacke/Majico/Nogavice moci!!!!

 

xsrcx xwizardx xsrcx

"Ljubezen ja stanje Bitja.

Tvoja ljubezen ni nekje zunaj, je globoko v tebi.

Nikoli je ne moreš izgubiti in ne more te zapustiti.

Ni odvisna od nekega drugega telesa ali kakršnekoli zunanje oblike."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tebi sele cez kaksna 2 tedna, pa spet napisi leta + barvo las, pa tudi od tipa, bi blo dobr, ne!

Glede sestre: nima namena priti domov, to nima zaenkrat v mislih. Ce pa ima enega svetlega tipa, pa je bolezen med njima, ljubezni ni. Okoli ne vidim nobene ljubezni z njene strani. Pa eno svetlolaso bogato znanko ima, ki misli nanjo! ...denje....

 

hvala binga bonga

ja no k ta sestra se skos sam zmišluje še sama ne ve pomeoje več kaj bi rada :xx!:

tebi pa najlepša hvala za odgovor

lepo se mejte še naprej

***love ya all***

x:Xx pinkylove x:Xx

Samo ena sem,

pa vendar sem nekdo.

Ne morem narediti vsega,

pa vendar lahko kaj naredim.

Ne bom zavrnila tistega kar zmorem!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojla BB.

Ne vem ali sem zacarana ali kaj,da ne spustim nikogar blizu!?

Ali mi lahko pogledas,ce se bo stanje spremenilo in me caka v prihodnosti partner,ki mi bo vsec in me bo zanimal,da ga spustim do sebe.

Pa se ker sem brez dela,kako je s tem.HVALA... rdecelasa,39

GAEL xrosex

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

NE ZAFRKAVAM!!

Je pa res,da sem se spomnila,da mi je pogledu za delo,nikakor pa se nisem postavla vprasanja o custvih. :!:

Si cer pa vem,da se nanj lahko obrnem VEDNO in dobro vem,da ne želim vsakih pet minut odgovora. Tudi jst mam sposobnost gledanja in veckrat povem prav,a sebi ne gledam,ni dobro.

 

PA LEPO,MIRNO NOC TI ŽELIM.... GAEL xrosex

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nincek, dej se zame poglej, kako kaze...No, a bom lepa, slavna, bogata al ne? :8): x:)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Najprej thanx ker si se tako potrudla! Sedaj pa samo še nekaj in sicer; ta svetlolaska je moja ex, no, vsaj mogoče bi bilo da bi bila ona, pa me zanima če ima zagotovo drugega in pa kakšne možnosti imam sam v kolikor bi želel obnoviti to vezo!

 

Lp

 

In še 1 x thanx!

 

Denis

 

- RJAVE OČI, TEMNO RJAVE LASE, SAMSKI

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hojla binga-bonga al pa el nino x:)x kateri je bolj na delu ne vem tocno al pa ma cas x;)x

 

no, mene zanima tko kot vse: sluzba - a so na vidiku spremembe, in ljubezen - a so na vidiku spremembe (sicer nic kaj ne skripa le da je on dobil sluzbo in je normalno pac v sluzbi, jaz pa delam od doma in mi je ful tecno, ker sva bla prej par mesecev cele dneve skupi), neki razmisljava da bi registrirala nekaj kot s.p. da bi jaz lahko pisala, prevajala, bla turisticni vodic prek tega - a nama bo to ratalo. kdaj se bova procila? drugo leto? kdaj pa otroci...jaz bi pocasi kaksnega x;)x

 

hvala in lupcka za vsakega :vio: :palec:

 

aja jaz mam 29 let, svetlo rjave lase, rjave oci, on pa ma rjave lase z malo sivimi, rjave oci in 42 let.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...