Skoči na vsebino

LNF Vedeževalnica


El Nino

Recommended Posts

Binga-Bonga Živijo!Bi te rad vprašal, kaj kažejo karte za ljubezen med mano in eno punco, ki je roko na srce bolj prijateljica, vendar jo z nekaterimi njenimi gesti zadnje čase ne prav razumem. Ali se morda plete kaj več ali si le jaz to želim in le jaz tako vidim.-)Ona 22 let in črni lasje jaz 30 let in temno blond lasje (rahko rjavi)smile.gif Če upaš mi lahko poveš, če je kaj drugega v vidiku, no kar upaš.-)LP!

 

LP- Long play tudi tebi... no pa si docakal torek, ne!

Si ves v denarju, placa super, delo tudi, sef tudi. Vem, da nisi to vprasal, toda karte so mi tole povedale, ne. Zdaj pa naprej, ta crna praus, no pa puglejmo: Med vama ne bo 0. Ona ze ima enega ljubosumnega, ki ji tvezi lazi po telefonu. Mogoce se hoce malo mascevati. Ce pa bi ze kaj bilo med vama, sta pa vmes tvoja mama in oce.

Rezultat: samo delas, posel cvete, tudi pot te caka, pogovori s tipi, trije mlajsi, najbrz v sluzbi ali pa ne dobri prijatelji so kar ljubosumni. Niti ene zenske na spregled. Mogoce te ena svetlolasa mal kuka, ampak 0 konkretnega. Kaj pa, ce je ta crna zvohala, da imas denar? No, bom pogledala cez kaksna 2 tedna tvojo situacijo. Ne pozabi spet napisat las.

...noc...

 

 

Živjo Binga Bonga!

 

Rekla si mi, da naj se čez 14 dni spet javim, no jutri bo ta dan, zato ti prilagam moje prejšnje vprašanje in tvoj odgovor, da ti bo lažje x:Dx Ne vem za katero biondo bi se šlo, ena bionda je ful dobra prijateljica tiste črne (ima 22 let), druga, pa je ena moja dobra prijateljica (25 let), ki je šla za par mesecev na izpopolnjevanje v tujino, s katero smo se malo prej tudi spričkali in me prav zanima, kakšno bo naše prijateljstvo naprej. Prej kot je šla, me je prišla seveda pozdravit, vendar ji je glas konkretno trepetal, tudi ton glasu je imela čisto drugačen. No poglej tudi kaj se tu dogaja, ker je bilo eno obdobje, ker nisem vedel ali se gre samo za prijateljstvo ali celo kaj več, zanima me bolj prijateljstvo. Kaj pa tista pot, kaj si tukaj mislila? Kaj pa tisto, da sta starša vmes, da bi mi preprečevala? No toliko za jutri xDDx

 

Lep pozdrav!

Popravljeno -> bik1975
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

BB,pozdravljena.Jutri je torek in imam eno žalostno vprašanje zate,pravzaprav me zanima tole. Sem ločena in moj bivši mož ima novo družino,torej ima najina hči polbratca,ki ima močne glavobole in je moral v bolnico na preiskave,star je 5let,hči ga ima zelo rada.Vsi smo zdaj v skrbeh,zanima me,ali ga čaka operacija in če mogoče lahko vidiš,če bo vse uredu.Iskreno ti bom hvaležna.

Želim ti lepo noč... GAEL

xrosex

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:inocent: Kaj pa tisti s plešo :inocent: ...morem dat spodnjo frizirco v objavo...a kej pomaga...čeprav tud tam sem bolj šfohcan...depilacija pa to...? x:Dx
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lencka, a nism tut tep udguvurila! Al pa sam privat glede ene slogarce! Vem pa, da sm komunicerala s tabo! In ce je Nino kej reku, jest za njim necm pupraulat!

 

Ja, kominicirale sva ampak zarad ene slogarce.. El Nino mi je na eno vprašanje odgovoru, ni mi pa na dodatno (ki sem ga postavila kasneje in sem ga dala v citat). Za tega sem prosila tebe - mu ne boš nič skakala u zele...please ?

Čav, Lenčka.

Kar narediš drugemu narediš sebi...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Binga-Bonga, najlepša hvala za odgovor. Ala ti vera, da ob takih urah sploh slogaš x;)x Ni čudno, da prideš zmatrana. Veš kaj, folk lahko počaka tudi do jutra, mal glej tudi na sebe, da ti ne bo en dan zmanjkalo energije x;)x x:Dx Upam, da imaš kakšen vir, kjer si jo polniš xDDx No, še enkrat hvala in lep dan, se mi zdi, da bo tudi za tebe kar delaven x:)x

 

P.S.: Aja, maš pa lušno slikco v profilu x8Dx Mal komplimenta mora tudi bit xDDx No, se ga slišmo čez 14 dni x;)x

Popravljeno -> Marsa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower: MAYA :flower: Hvala za lepe besede, pa ti jih vracam in ti svetujem, da svoje zivljenje ne zaupas eni, ki malo gleda v karte, in da se po tem ravnas! Pravo pot si najde vsak sam: z dobroto, sportom, sadjem in zelenjavo v zdravo zivljenje. Pa itak vem, da ti to vse delas.

Pri nas je 16°, sonce...evo, ti ga kar malo posljem..... denje v torek .... xsrcx

 

 

BB, dobro jutro xrosex ....in lep dan želim :palec:

 

.... ter hvala za nasvet... Glej, BB, ne gre tu za "zaupanje"! če prav človek gleda, mu takšne informacije, kot jih podajaš Ti, zelo prav pridejo... lani mi je ena (takrat) frendica - tik preden sem šla na morje - rekla, da naj se izogibam enega fanta, ki ga bom srečala takrat in takrat in bo tak in tak... to mi je rekla pred odhodom... seveda sem to vzela bolj tko tko... pozabila prve dni na te besede.... pol pa je prišel "dan D"... res "srečam" natanko takšnega fanta, kot mi je rekla.... točno tko se je odvijalo... dokler mi ne šine v glavo, kam vse to vodi... se spomnim na njene besede.. in sem reagirala drugače, kot sicer bi x:Ix .... in še danes sem ji hvaležna za to...

 

Vidiš, BB, tako jaz gledam na to.... x;)x

 

Tvoj nasvet: dobrota+sport+sadje&zelenjava = zdravo življenje pa je več kot dobrodošel :palec:

 

Hvala x:o)x

 

P.S. ... v zgornjem postu sem ti napisala, kaj mi, prosim, če bo šlo, poglej... še 1x hvala xokx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdravo Binga-Bonga!

 

Sem bila pridna sedaj en čas in sem dala mir, danes pa sem prišla spet nazaj. xDDx

Zanima me kako kaj kaže s to dosedanjo službo? Ali mi bodo podaljšali, zaposlili, ali kaj bo kaj čisto novega? Sem že čisto živčna zaradi tega. :xx!: Aja pa ljubezen me zanima-kaj se obeta tukaj novega, če se sploh kaj. Sem v zvezi s strelcem, visokim 170 cm, z rjavimi lasmi, sama pa sem visoka 160 cm, originalno imam kostanjevo barvo las, sedaj pa sem pobarvana na temno rjavo z blond prameni.

 

Hvala, pa lep dan ti želim!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Binga,

 

hvala za tale odgovor. Si se potrudla .

Si mi pa naštela tehle frajerjev... k pridejo jih začnem šenkavat...če kera rabi naj pove..:)) :palec: x;)x :2src:

En pozdravček vsem tlele gor, Lenčka.

Kar narediš drugemu narediš sebi...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower: MAYA :flower:

Ta teden MIRUJ! Kaksnega dobrega odgovora ti ne morem dati glede stanovanja! Mogoce ti bo nekaj prelagal en crn dober otozen fant, to da, pa sem pogedala naprej, jooooj prihaja pozitiven odgovor glede sluzbe, ampak sele drugi teden (no, a s'vidla, sm ti rekla, ces 2 tedna, ne!) Ja, ja, skoraj sigurno od ene dobre rjave zenske bos prejela dober poziv!

Ojojoj, pa spet tvoja najboljska ljubljena prijateljica, s katero sta oddaljeni, pa zelo mislita ena na drugo pa je skoraj 100 % noseca, ali pa se bo, kmalu in bo imela fantka z enim svetlim!

Pozor, ena kopija: ona svetla, razdor in kreg s partnerjem, ona zelooooo bolana. Naj gre na pregled! Mislim, da se skoraj tudi pretepata, v glavnem NI JI FAJN!

Pridna, hitim.... lep dan, hvala za lepe zelje, ki jih vracam.... :detelca:

 

HEY BB x!x

 

NEVERJETNA SI! xokx ... in prav zato Ti sedaj pošiljam ogrooooooooooooooooooomno pozitivne energije, ki sem jo ravnokar prinesla iz sprehoda v naravi xvrtcx

 

HVALA za odgovor! Ti ga bom tokrat v javnosti komentirala - zgolj zato, da tudi drugi vidijo sadove Tvojega dela :palec:

 

--->> stanovanje: tko, kot si napisala! Res morem dat to ta teden na stran (celo misel na to) .... črn, dober, otožen fant... prav imaš... je iz moje preteklosti in zdaj kupuje stanovanje.... ampak, zame je zgodovina zgodovina!

 

--->> Služba: res je! Jutri grem na razgovor! ne vem, če si to videla.... mogoče se še kje kaj odpere, a če druzga ne bo, bo to to! HVALA za moralno podopo, ko sem jo rabila! :palec:

 

--->> ej, ta moja prijateljica (v OS sem ti napisala, kdo bi naj to bil) .... BB, samo to Ti rečem, da si carica in da Ti gre to dobro od rok! Si je dala v začetku delat natalno, pa ji je nekak tud tko pokazalo... nekak za drugo leto.... sicer pa upam, da še ni to drugo leto... :vragec:

 

--->> ena kopija... tega sporočila ne razumem najbolj.... čist možno pa je, da gre za eno mojo frendico (bolj znanko)... sem zadnjič nekaj mislila na njo... pa sem "dobila" od "nekje" nek vonj po gnilem.... ki me je asociiralo, da je bolana (sem imela nek preblisk celo kater del telesa)... Če je to to, pol je to to...

 

BB :detelca: Res Ti hvala iz xsrcbumx

 

... in Ti vračam vse to, kar si mi dala.... ma vračam Ti 3x xsrcx x;)x x:)x

 

Se Ti oglasim.... da Ti povem, kako job :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower: GAEL :flower:

1. Na taksna zivljensko zdravstevena vprasanja ne odgovarjam!

2. Obrnite se na zdravnika!

3. Ce je po moje, potem ima ta fantek to bolezen ze za hrbtom, pozdravila ga bo pa ena zdravnica! Ali pa mu spoloh nic kaj takega ni!

4. Povej mi, ali so mogoce temu otrocku dali v usesek kaksen uhancek? Ce je tako, je samo to posledica glavobola!

5. Zdi se mi, da malemu ni nic hudega! Jaz ne bi hitela z nikakrsno operacijo!

6. Vse to, kar sem ti napisala, imej samo zase! Ne trobi okoli, mogoce svetuj in se bolj pozanimaj!

 

Ko sem imela 5 let sem lulala kri. Mamici so rekli, da morajo odstraniti ledvico, ona ni hotela podpisati. Jasno, da je vse v redu od takrat naprej. Najbrz sem imela samo malo peska ali pa kaksen kamencek pa so delali tak cirkus. Zdaj pa je medicina bolj napredovala, mogoce kaj vec vedo.

 

Ne sekiraj se! .... noc..... :detelca: xsrcbumx :detelca: (Za fantka)

Hvala BB.Sej ne razmišljam tako črno,hči me je pripravila do žalosti,ko sem jo videla jokati.Ona je moj svet!!Za bratca pa res vse xsrcbumx :detelca: :detelca:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower: GAEL :flower:

Ves, slisala sem, da v vrtcu dajejo (in pa tudi v otroskih bolnicah) otrockom malo pomirjeval v pijacico! Mi je tole sinilo v glavo! Potem pa je otrok doma ves tecen in starsi ne vedo, kaj je z njim pa tudi glava ga boli!

Pridna... hvala.... cez 14 dni .... hitim ..... :detelca: xsrcbumx :detelca:

 

Ej, Binga-Bonga... vidiš, zakaj jaz berem vse poste v tej temi tle.... vprašanja in tvoje odgovore pol.... spoznam marsikaj in vidim marsikaj.... bi rekla ja, da se tud to zna zgodit kje v kakšnem vrtcu... ma če imam jaz otroka, ga dam v vrtec in po "naključju" se mu to zgodi.... ej, po mojem ni ovire, da jaz ne pokažem "krempljev"... in, a veš BB, to na tak način, da še pol dokazat ne morejo, zakaj jim kaj dogaja :vragec: Pa ne, da bi bila zlobna ženska, ampak .... grrrrrrrrrrrrr.... kaj češ xrolleyesx

 

Žal res dogaja marsikaj.... otroci so izredno čutni, kakšna vzgojiteljica polna sama sebe (kompleksov), otrok to začuti in pač reagira nanjo, ona pa misli, da je "hiperaktiven" pa že "urgira" ..... Jaz sem še vseeno mnenja, da če je vzgojiteljica res prava vzgojiteljica, pol brez neke prisile vzpostavi primerno vzdušje...

 

PaPa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej, Binga-Bonga... vidiš, zakaj jaz berem vse poste v tej temi tle.... vprašanja in tvoje odgovore pol.... spoznam marsikaj in vidim marsikaj.... bi rekla ja, da se tud to zna zgodit kje v kakšnem vrtcu... ma če imam jaz otroka, ga dam v vrtec in po "naključju" se mu to zgodi.... ej, po mojem ni ovire, da jaz ne pokažem "krempljev"... in, a veš BB, to na tak način, da še pol dokazat ne morejo, zakaj jim kaj dogaja :vragec: Pa ne, da bi bila zlobna ženska, ampak .... grrrrrrrrrrrrr.... kaj češ xrolleyesx

 

Žal res dogaja marsikaj.... otroci so izredno čutni, kakšna vzgojiteljica polna sama sebe (kompleksov), otrok to začuti in pač reagira nanjo, ona pa misli, da je "hiperaktiven" pa že "urgira" ..... Jaz sem še vseeno mnenja, da če je vzgojiteljica res prava vzgojiteljica, pol brez neke prisile vzpostavi primerno vzdušje...

 

PaPa

Ja hčerin bratec je v vrtcu in tam se zelo dobro počuti,pa veste zakaj to vem x?x Ker sem tudi sama vzgojiteljica in sem že delala z ljudmi,ki čuvajo hčerinega polbratca.Mogoče so res kje vzg.ki počno kaj takega,a tu sigurno ne!!! Morala bi biti užaljena ko berem vse to---pa kaj---STO LJUDI STO ČUDI,vsaK IMA PRAVICO DO SVOJEGA MNENJA.

Vprašajte pa se ko dajete otroke v vrtec,ČE JIH PA MOGOČE LE DAJETE V TOPLO,VESELO IN LJUBEZNI POLNO OKOLJE. :flower: xsrcbumx GAEL xrosex

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

čavči šlogc x;)x

 

mene pa zanima kaj bo z mojo sestro(stara 24,temno rjave lase,mal ma svetle pramene).

A bo ostala s tem tipom, s katerim živi(bolj svetlo rjave lase, mislim, da ima 29 let), se bo poročila pa kako ji bo šlo z masažo?

 

hvala k sm loh lončk prstavla x:Dx

Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja hčerin bratec je v vrtcu in tam se zelo dobro počuti,pa veste zakaj to vem x?x Ker sem tudi sama vzgojiteljica in sem že delala z ljudmi,ki čuvajo hčerinega polbratca.Mogoče so res kje vzg.ki počno kaj takega,a tu sigurno ne!!! Morala bi biti užaljena ko berem vse to---pa kaj---STO LJUDI STO ČUDI,vsaK IMA PRAVICO DO SVOJEGA MNENJA.

Vprašajte pa se ko dajete otroke v vrtec,ČE JIH PA MOGOČE LE DAJETE V TOPLO,VESELO IN LJUBEZNI POLNO OKOLJE. :flower: xsrcbumx GAEL xrosex

 

Ciao Gael...

 

Verjamem, da se dogaja, kar BB piše... in Ti ne rabiš bit užaljena zaradi tega... zakaj pa bi bila? "Užaljen biti" je tle zdaj neumestno čustvo... potrebno je realno pogledat... in verjamem, da so v večini dobre in tople vzgojiteljice... a veš, delala (delam)sem posredno in neposredno tud v "vzgoji in izobraževanju" in vidiš marsikaj.... dogaja se - v instituciji in tud izven nje... ampak...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ciao Gael...

 

Verjamem, da se dogaja, kar BB piše... in Ti ne rabiš bit užaljena zaradi tega... zakaj pa bi bila? "Užaljen biti" je tle zdaj neumestno čustvo... potrebno je realno pogledat... in verjamem, da so v večini dobre in tople vzgojiteljice... a veš, delala (delam)sem posredno in neposredno tud v "vzgoji in izobraževanju" in vidiš marsikaj.... dogaja se - v instituciji in tud izven nje... ampak...

 

MAYA

Sej nisem užaljena,a res še nisem delala z ljudmi,ki bi se spodstopili takšnih prijemov.Tudi sama sem ves čas povezana z otroki,v službi in izven( plesna učiteljica) in na prvem mestu je zame otrok.

Vem pa,da obstajajo v vzgoji in izobrazevanju ljudje,ki tja ne sodijo,in če se res v kakšni ustanovi dogajajo takšne stvari,ki otrokom škodijo.potem se moramo marsikaj vprašati.Upam,da pa je tega,zelo.zelo MALO.

 

L.P in MIRNO NOČ,ko boš šla k počitku Maya

 

GAEL xrosex

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lp.

Mene pa zanima, kaj pomenijo to izpadi mojega bivšega? A se vrača? Al kaj b spet iz tega? (Jaz 24.11.1983, on 7.12.1981)

 

Hvala za odgovor!

Ljubezen... njena bolečina se sladko dotika pekla in neba od njiju se duša svetlika kot mavrica.. DeLfInKa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower: BIK :flower:

Hvala za komplimente! Pozne ure so zame sele ta prave! Ponoci dobim vesoljsko energijo, zmatrana pa sem sinoci res bila, zato ker sem japonscino predelovala in sem tukaj na pc-ju morala iskati zloge med 1000 vzorcki! Lepo skrbis zame, ves, vsi Biki lepo skrbijo zame, mimogrede pa se za kaksno drugo in zato se moja ljubezen z njimi zanje tragicno konca. A je katera izmed tvojih dveh Devica? Vir moje energije pa so hudobne in zavistne zenske na tem Forumu, me kar pumpajo z energijo, one pa jo tako izgubljajo! Kar precitaj si na koncu dneva izjave mojih neprijateljic: vse so nekako bolane, to pa samo zato, ker se s hudobijo ukvarjajo in to ti jemlje dobro energijo!

[/color]:detelca:

 

Alora, nočna ptica! Kaj si strelka, kajti mama je in jo zvečer komaj spraviš spat:)) x:)x Zjutraj bi pa spala in spala:))

 

A z biki imaš probleme x:)x Drugi "imamo" bolj z tehnicami x:)x Zgleda, da imaš srečo, ti povem samo eno statistiko, bolj za štos kot za res, pa vendar.... nas je v družini enih 10 bikov (od tega 7 fantov), le dva sta taka kot jih ti opisuješ, vsi drugi imajo svoje žene za "device marije" Mi celo mati rekla za očeta xDDx Jst "m*na" se grem vršt po njemu xDDx Tako, da si imela srečo in padla ravno v tistih 30% bikov, ki skrbijo za več oseb hkrati xDDx Punce kot zgleda, vse pridne :palec: Napisano bolj v hecu, vendar je tudi nekaj resnice zraven xDDx

 

Ti pa moram povedat, da si zadela. Ta črna je devica. Res me zanima, kako ti ugotovitev znamenja oziroma kaj si mi s tem hotela povedat.

Ta blond je pa bikica. Upam, da se ne dam z njo skupaj, ker bom bankrotiral x8Dx Od njenih šestih članov družine so štirje biki in še datumi rojstnih dnevov se pokrivajo z našimi xDDx x:Dx Spet mal v hecu napisano xDDx

 

Bi pa rad še eno tvoje mišljenje, kaj si misliš o tem oziroma, če jo poznaš. Njeno ime ti lahko v osebna sporočila pošljem. Mi lahko odgovoriš kakšen drugi dan, ni mus, da mi danes x;)x

Lansko leto sem dobil en reklamni oglas, če se ne motim od pošte slovenije, kjer je oglaševala tudi ena jasnovidka. Za štos sem ji odgovoril in od nje dobil en dopis na katerem mi je napovedala določene zadeve, vendar je bilo vse bolj na splošno napisano. Da bi izvedel bolj podrobno sem ji moral priložit določen znesek denarja, ki resnici na ljubo ni bil velik. Me je pač martral firbec. Plačam in dobim bolj podrobno vedeževanje. Napovedane so mi bile tri stvari, večja količina denarja, neka nevarnost, pa še nekaj kar se trenutno ne spomnim. Glede nevarnosti mi je rekla, da mi bo še enkrat pogledala in sporočila. Čez nekaj časa spet dobim njen dopis na katerem mi je pač opisala, da naj bi se mi nekaj hudega zgodilo in da mi to lahko prepreči z enim talizmanom, vendar ji moram priložit določen znesek denarja. Ker je bilo le štiri dni do dopusta, sem si rekel, nima smisla zdaj pošiljat, bom raje po dopustu. In lej ga zlomka po tridesetih kilometrih prvega dneva dopusta doživim prometno nesrečo (zbije me eden z avtomobilom) in dopust je za mene končan.

Pozneje sem začel razmišljat o njenem vedeževanju in ugotovil, da so se vse tri napovedi uresničile in sicer doživel sem nesrečo, za to sem dobil odškodnino, tretje, pa je bilo nekaj v zvezi z delom. Potem sem začel razmišljat, kaj naj naredim, če mi bo spet pisala in mi ponujala spet kakšen talizman ali kaj podobnega. Letos spet dobim še eden njen dopis, kjer mi spet napoveduje to in ono in, da mi je za srečo taradi neugodne lege planetov, ki mi lahko na raznih področjih škodujejo pripravila novo zadevo in spet potrebno plačat določen znesek. Glede na lansko izkušnjo to takoj plačam, dobim pa štiriperesno deteljico, katero jo imam sedaj stalno pri sebi.

Ne vem kaj naj si mislim glede tega. Po eni strani nočem v to verjet, po drugi pa ji nekako sledim in kupujem njene zadeve. No, do zdaj sem ji plačal trikrat.

Binga-Bonga enkrat si govorila, da naj ne pošiljamo slik in teh zadev, jaz kaj takega nisem nikoli naredil in tudi ni šans, da bi. Šlo je le za vedeževanja iz njene strani, njene "pomoči", štiriperesna deteljica, pa še en talizman, ki je bil v resnici kot neka astrološka karta odtisnjena na kartonu. Drugače, pa iz dopisov zgleda, da gre za neko profesionalno osebo in tudi nikdar nisem imel v sebi nekih slabih občutkov, da bi šlo za kakšno "žleht" osebo, ponavadi mi moj notranj občutek glede tega kar zadene. V glavnem ne vem ali mi ta oseba želi res pomagat ali ne. Si na tak način služi kruh pri tem pa pomaga drugim ali je lahko maščevalna, če vidi, da iz tvoje strani ni odziva. Ali lahko vpliva na moje dogodke ali ne. Tu mislim na črno magijo, ki si jo ti tudi enkrat omenila. V te zadeve nočem verjet to pa zato, ker sem mnenja, da če v to ne verjamem, da mi tudi ne morejo prit do živega. Vendar mi tisti talizman in nesreča, ki sem jo imel včasih da mislit. Se mi je tisto res zgodilo zaradi tega, ker nisem pravočasno dobil talizmana ali je le slučaj in bi se mi vseeno? Nisem tip, ki bi verjel v vse coprnije in tudi nisem tip, ki misli črno ter tudi iz vsake za mene slabe izkušnje vedno iščem pozitivno stran x;)x , vendar včasih se mi vseeno porajajo določena vprašanja. Drugače, pa verjamem, da mi stojijo obstrani angeli varuhi, ki me varujejo pred črnimi dogodki in osebami.

 

Ena izkušnja, zaradi katere verjamem v to. To bi bilo bolj za temo angeli, ampak naj bo (drugače naj Marsa prestavi ali zbriše:

Da se je vse skupaj pri nesreči več ali manj dobro končalo se moram zahvalit mojemu očetu in njegovim ali mojim angelom varuhom. Mogoče se bo nekaterim zdelo čudno, smešno, neumno.....,vendar je oče že en dan prej vedel, da se mi bo nekaj hudega zgodilo. Priznal mi je, da je en dan prej molil in prosil svojo pokojno mamo, da naj mi na nek način pomaga.

Jaz sem imel že mesec pred odhodom čudne občutke. Ko sem pomislil na dopust, se mi je pojavil nek čuden strah oziroma groza. Tega dopusta sploh nisem pričakoval z nekim zadovoljstvom kot sem ostale. In tudi tisto jutro, preden sem se odpravil so se mi misli ustavljale pri karju, kjer se mi je pozneje resnično zgodila nesreča. Ni šlo za določen kraj, vendar mesto. Težko je opisat te občutke.

Tudi slovo mojim staršem je bilo čisto drugačno kot ponavadi, čeprav se tega nisem niti zavedal. Oče, matere ni hotel zbudit, zato je tudi nisem pozdravil, njemu pa sem stisnil roko in ga poljubil na lice, kar pri meni ni v navadi. Povedal mi je tudi, da ko sem odrinil od doma, za menoj ni hotel pogledat, ker se je bal, da me vidi zadnjič. Mene so pa na poti neprestano obhajali čudni občutki, neprestano sem mislil na določeno mesto (kraj nesreče). Preden sem prišel tja sem imel celo tri možnosti, da se temu izognem. Štirikrat me je nekaj v sebi opozorilo in trikrat preden sem prišel do usodnega križišča, imel možnost, da se drugače odločim. Na koncu sem si rekel, ah, vse to si le domišljam in se odpravim do usodnega kraja. Zanimivo je tudi to, da par sekund preden je prišlo do nesreče, sem videl bel avto in občutil, da se bo ta vame zaletel in tik preden je do tega prišlo mi je še zadnjič nekaj v sebi reklo, daj zavij malo bolj levo. To sem tudi naredil in verjetno zaradi tega na srečo le lažje posledice. Ja no, v to sem prepričan.

 

Drugače, pa ni to edina zadeva, ki je bila povezana z mojim očetom, "angeli varuhi" in člani družine. Bila je še ena z mojim bratom, ki se je tudi na srečo za njega lepo končala, za eno punčko se pa ni. Na kratko, mogoče se nekateri spomnite, da je pred leti na Debelem Rtiču udarila strela. Takrat jo je na žalost skupila ena deklica. Zraven te deklice je bil moj brat in to nevarnost spet občutil moj oče in spet prosil vse svetnike, da naj se brat od tam umakne. Brat je povedal, da ne ve zakaj se je umaknil in stekel na drugo stran igrišča, v tistem trenutku pa je iz jasnega udarila strela. Zanimivo je še to, vsi so govorili, da je strela udarila iz jasnega, oče, pa je videl popolnoma rdeče nebo. Preden je do tega prišlo je poklical mene, mamo in enega našega znanca ven iz hiše in nas vprašal kakšno nebo vidimo. Seveda, mi smo videli jasno on pa ne x;)x Pa naj še kdo reče, da angeli ne obstajajo x;)x Če vam bo kdaj teško, zatečite se k njim, pa bo vse lažje. Mislite pozitivno in iz vsake negativne zadeve skušajte iz nje izluščit pozitivno x;)x

 

Binga-Bonga me res zanima, kaj si misliš glede vedeževalke in dogodkov, ki so bili tudi z njo nekako povezani. Rekla si, da nerada pišeš o drugih vedeževalkah, vendar me resnično zanima tvoje mnenje glede tega. Piši mi kar na OS, ko utegneš, se ne mudi x;)x

 

LP!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala, hvala!

 

A po pravici povedano ne razumem skoraj ničesar;( z bivšim nisma skupaj že pol leta. Ima tri mesece že drugo. A mi kar naprej pisari. Bojda nista več skupaj.A nisem ziher (ona je blontna (črne spodaj, zgoraj periksidne (skrite pramene) Črne je sestrična pa naj kolegica iz srednje. Katera je zdaj noseča? jaz ne morem biti,,to je 1000%. Čakam pravega. Nisem prebolela bivšega. zanima me samo...če mi bo izpolnil to željo in bo za roj. dan ob meni? Mogoče bi v ta namen menjal službo, ker je ko jo zdaj ima njegova sodelavka. Čist sem na trnih, če se bo spomno name. Jutri mam fešto za prijatelje..v četrtek bom pa bojda sama;(!?!

Ljubezen... njena bolečina se sladko dotika pekla in neba od njiju se duša svetlika kot mavrica.. DeLfInKa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...