Skoči na vsebino

LNF Vedeževalnica


El Nino

Recommended Posts

BIkec...samo tako vprašam..če je bonus prenosljiv...bi se priporočala..jaz nestrpno čakam na odogov, pa nisem uslišana..:(
Ljubezen... njena bolečina se sladko dotika pekla in neba od njiju se duša svetlika kot mavrica.. DeLfInKa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bonga;) Ti tvoj poskakojoči se smajleki pa še mene nasmejejo, ki sem tako slabe volje. Kar predstavljam si te kot pikanovavičko navihano z nasmehom do ušes;) Bodoča vzgojiteljica pač;) Grem ajči bajči...

 

Lep večer vsem ki še bedite

Ljubezen... njena bolečina se sladko dotika pekla in neba od njiju se duša svetlika kot mavrica.. DeLfInKa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja no dobr, dej ji, ce hoces enga, ne! Sam, situacija je takale glede kvizou: pol ti ustane sam se 9 bonusou! In ce spuznas na hitrco k'ksne nove babnce, a? Sej ves, d sm kvizne kriterije poostrila, ne! Premisl! Ja no, ubnasa se lepo, jest bi ji ga kr dala! Pa se zmenta pa se dobta pa ji ga dej pa bo mer! xsmx

 

Delfinka, z veseljem ti podarim bonus, tud dva, tri,... če hočeš, sam da boš vesela x:Ix x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:* kak fajn;) Še obstajajo dobri, radodarni ljudje. Lepo slišati. Sem kar zardela. Se ne čudim nad zgodbami, ki sta jih pisala v zvezi z angeli varuhi. Takšnim ljudem pa ja morajo služiti. Nevem, zakaj si ga jaz nisem zaslužila;( Včasih si mislim, da se preveč trudim. Upam, da me tako imenovani Binga bonga angelček usliši :) Lep večer vsem!
Ljubezen... njena bolečina se sladko dotika pekla in neba od njiju se duša svetlika kot mavrica.. DeLfInKa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No vidis, sem ti rekla, da bo ta mal kmalu doma! Snega nisem videla ze pribl. 20 let, ja no, kaksen kupcek.

Evo, na, glede sluzbe: cel cerkus, sami gospodje okoli in velik kreg z enim crnim. En rjav pa ti bo ponudil eno delo. Mislim, da so zaradi tebe cela zborovanja, sami moski, zenske nobene. Ja tezka bo! Ce je podravnateljica rjava/rdeca pomeni, da se res zavzema zate, toda je vmes en crn hudobec. Pisi spet v petek, pa ne pozabi barve las, ker sem vse pomesala, nazaj pa mi se ne ljubi iskat! .... noc.... pa upam, da ti bo tale dobra xwizardx v pomoc!

:flower: GAELcka :flower:

 

Ti si pa res faca BB. :palec: Hvala ti,mi je bla tvoja čarobna vila res v pomoč,danes zjutraj me je poklicu en prjatu,ki ima res bolj rjave lase,pravzaprav kar ima las je bolj svetlo rjavo,in mi povedal za neko službo,moje stroke x:)x Pa sami moški praviš,da se menjo glede mene?To mi je pa mal čudn,ker jih je bolj malo tam,je več žensk.Podravnateljica pa tudi ima podobno barvo las kot si napisala.Ja res si enkratna :palec: Se ti oglasim spet v petek RDEČELASA,39 LET

 

Pa čimlepše preživi dneve do petka :detelca: GAEL xrosex

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo BB!

 

Resnično si me pustila brez besed! Kaj takega se mi še ni zgodilo! Res da nimam kaj dosti izkušenj z ljudmi, ki se ukvarjajo z vedeževanjem, vendar nekaj pa le, a kot sem že rekel, tokrat si pa prekašala vse, kajti zadela si 100 %! :)

Glede mojega očeta je vse res, pa tudi glede moje bivše ne bi mogla bolj zadet! Sedaj lahko le še upam,da tudi glede prihodnosti vse drži in da bova nekako upala zgladit najine spore, kajti to si sam resnično želim in mislim da tudi ona! Le tisto glede materialistke ne vem če bi se strinjal, kajti živel sem z njo 3 leta in res nisem dobil takega vtisa, prej nasprotno! Pa ne vzemi tega kot kakšno kritiko, kajti resnično sem vesel da si mi odgovorila in pa kaj si mi odgovorila!

Še enkrat najlepša hvala in en res lep pozdravček! :)

 

DENIS

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Binga-Bonga!

 

Oj! Spet jst, rjavolaska, 35 let. Mislim, da sva s svojim dragim prišla do točke, ko bo treba neki spremenit - ker čustva se ful poglabljajo z obeh strani, on ma pa še vedno težave s spreminjanjem (bio)ritma svojga življenja, ki je na nek način zelo komplicirano. Kam bova krenila?

 

LP,

xrosex

"Ljubezen ja stanje Bitja.

Tvoja ljubezen ni nekje zunaj, je globoko v tebi.

Nikoli je ne moreš izgubiti in ne more te zapustiti.

Ni odvisna od nekega drugega telesa ali kakršnekoli zunanje oblike."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vidis, pa je vseeno en rjavolasec okoli tebe skalal!

Res a en, ki ima punco in me niti malo ne interesira

 

Aja, to mi pa nisi povedala, ce si dobila lepo darilo od prijateljice?

Sem res dobla lepo darilo. Vse kar sem sama hotela kupiti, pa mi sedaj ne bo treba;)

 

Aja, pa tudi to sem izvedela, da je ena kolegica, črnolasa bojda res noseča...a ne bo obdržalča otrora? Ima namreč že dva. Še vedno doji mlajšo, ki je 2 leti, in zato nima zaščite. Enkrat v maju je že imela splav. Za zdaj je tudi rekla, da gre, če je res noseča. Jaz sem jo namreč taktično vprašala, če bi želela imeti še enega otroka, pa je rekla ˝ne, samo sem opet noseča˝;)Zanimivo ne. Jaz sem pa upala, da je sestrična..to bi blo veselje. Tudi ona je črnolasa (23) in na novo zaljubljena v črnolasca (32).Zanimiv par.

 

Oh, zdaj pa ti spet hodi en rjavolasec, oddaljen, misli nate.

 

A moj bivši? On je malo oddaljen, ker je namreč prišel iz mojega kraja 60 km...za mano v mb, vzel v najem stanovanje in poiskal tukaj službo. Zakaj, nevem..namreč tega dolgo vedela nisem. Informira me njegova sestra rjavolasa (22).

 

Ti pa bos dobila novo sluzbo ali pa visjo placo.

 

hmmmm.. x:Dx novo službo? Skorajda ne rabim..če mam že 3. Mogoče vidiš dnar, ki so mi ga še dolžni in nestrpno čakam nanj...pa se bojim, da ga sploh nebo. Je kar velika vsota zame...160 jurjov. Polek tega še pridno kelnarim in čez vikend doma zavarovlaniški posli. S tem sem se malo zamotila in preživela pol leta brez fanta..minlo je ko keks. x8Dx

 

Med vama z bivsim je zalost. Njega caka novo stanovanje in pa dosti denarja.

Novo stanovanje in službo ima že zdaj..kaka 2 tri mesece..ne vem točno, nekje tu. Pa baje da dobro plačo, da si lahko privošči stanovanje. A bo tu res še kaj novega. Mogoče zato, ker je ta njegova nova punca, njegova sodelavka..in če sta se kot praviš skregala...bo res iskal kaj novega.. xrolleyesx

 

 

Tebe bo zacel osvajati en svetlolas fant, dober in zaljubljen, prav kmalu, ti pa gledas stran!

xrolleyesx takega pa res ne poznam? xrolleyesx Hmm...bom bolj pozorno gledala...

 

Ves, ne vidim pa te njegove punce. A sta se skregala? Mogoce pa bo odsel stanovat z enim prijateljem.

 

Ponavadi stanuje pri bratrancu, ki dela v isti piceriji. Preden je vzel stanovanje v najem, je tudi stanoval pri njem. A zgleda, ni blo placa še za njegovo novo ljubezen? Kaj jo imea/je mel sploh kaj rad?

 

Ja, 100 % bos dobila neko premozenje, novo sluzbo. (samo denar...služb mam že preveč;) x:px

 

Drugega pa zaenkrat ni videti, tudi v druzbo ne hodis, pa to ni dobro. Drugega ti ne kaze. Probaj prijazno odgovarjat na njegove sms-je. Ampak, povem ti, tudi ce bosta skupaj, si bosta naredila ljubosumni pekel. Najbrz bos kar ti zacela! Pojdi ven, tako bos spoznala nove ljudi pa tudi novo ljubezen! .... noc.... pa eno :detelca: za pomoc!

 

V družbi sem večina v študentu in v službi...no ja..pa ven tudi grem, ko je le možnost. Samo...mogoče vidiš to mojo odstonost..ker se res nekako ne morem sprostiti...nevem kaj mi je..slepo gledam naokrog z upanjem, da nekoga zagledam...pa ga ni :V:

 

Praviš da ne vidiš njegove punce..hmm...to sem predvidevala pred dvema tednoma..ko mi je smse pošiljal..zdaj mi jih od takrat ni..saj pravim..niti za roj dan mi ni namenil besede. Tak da nevem, kaj naj si mislim. Mogoče zato, ker sem ga takrat prosla, da me pusti na miru, ker če ma novo življenje, naj živi in uživa, mene pa pusti na miru z svojimi učitki.

 

Če mi bo pa kaj napisal, pa itak da bo odgovor takšen, kot bo z njegove strani napisano vprapanje. Da bi jaz začela? Huh, dvomim..niti njegove nove št. nimam..tako da ne morem...on staro vklopi vsake tlko in mi kaj napiše. Ko sem mu končno enkra po pol leta hotela odgovoriti na sms..ker mu do takrat nisem nikoli. Sem ugotovila, da je njegova št v večini izklopljena in mojega odgovora sploh dobil ni, ker ga ni pravi čas vklopil :xx!:

 

Pa tudi to, da boma mela pekel, če boma nazaj skupaj jaz predobro vem..a ta želja, da bi bila je toliko močna sedaj, da zatira vse tiste slabe misli in pričakovanja. Med nama bi še bilo razumevanje...a bi morala spet tajiti pred starši..ker ga ne marajo. Tisto je bil najtežji del najine zveze...ko sem bila med dvema ognjema..

 

:vragec: Še vedno pa ne vem...al boma, al ne boma skupaj???? :vragec: x?x x?x x?x

 

Če bosta skupaj...to me moti.....in kdaj bi to bilo...če bo?

 

:palec: HVALA :palec: HVALA :palec: HVALA :palec:

 

Tudi iz moje strani pohvale! Res obvladaš...odkrila sem mojega angela varuha x:o)x

 

Nič..ura je čas..zaj pa na šiht, da bo cekinčki;) Zvečer se vam pridružim.. x:Dx

Ljubezen... njena bolečina se sladko dotika pekla in neba od njiju se duša svetlika kot mavrica.. DeLfInKa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men pa BONGA ni prav napovedala glede diplome...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdaj če prav razumem tukaj Binga_bonga vedežuje!!! Bravo!!!

Jaz prav rabim tak forum ko lahko kaj izvem x:)x

 

Zanima me, če bom uspela narediti korak naprej - uresničiti cilj, ki ga tlačim v podzavesti - in to je ta da se bi z mojo punčko odselila na svoje, stran od partnerja(rak), stran od tašče(rakica), skratka da bi zaživela popolnoma novo življenje. Rojena 27.09.1982 - jaz rjavolasa srednje postave, on rak 24.06.1979 - visok, skoraj že plešast ;) tudi rjavolas. Bom zbrala dovolj moči ali je to samo ena blokada oz. zmeda na čustvenem področju zaradi katere "rinem z glavo skozi zid"???

 

Thank you x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower: SAMASONcek :flower: Dajva, razcistiva to stvar! ZAKAJ ZAHTEVAM BARVO LAS? Evo, ti si mi napisal: 22 let, blond! In jaz sem to gledala (sele potem sem videla tvoje slike pri Fotkah3). Potem si mi povedal, da je to od tvoje punce, potem, ko je bilo ze prepozno! Torej, ce mi ti ne das tocnih podatkov, kako naj jaz vidim samo po enem nicku, kaj se bo s to osebo dogajalo!

To velja tudi za druge! Zatorej: VSAKIC MI POVEJTE BARVO LAS zase + partnerja, leta pa pribl., in ce ste POROCENI ali ne! Zivjo ....

..kwa ga pa zdej bixas???Jaz sem reku moski, 25 let, 183cm, rumeno-zeleno-modre oci... kako naj bi pa pr 22-ih diplomiral?? :eek: x:Dx

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Na evo, sem mislila, da te bom na hitro odrajtala, pa sem se zmotila! Ta teden je ZELO SLAB! Caka te zalost, nervoza in velik kreg. Kdo pa je ta crn gospod, ki je ves bolan in tudi zleht?

Sanjas in se sanjas pa tudi nosecnost ti roji po glavi.

Ce mislis enega svetlolasega gospoda, ki ima tvojo duso v zakupu vedi, da sta obrnjena stran.

Razen teh dveh moskih ne vidim drugih obiskov. Ja, ja, svetlolas/siv/plesat, ta prihaja od dalec, cca 170 km. Je pa ljubosumen in hinavski.

Ce ti bo ena svetla bolana telefonirala, ji ne verjemi, si nekaj zmisljuje. Doma je.

No, potem pa se ti bliza se ne rjavolascek, ni reven, oddaljen pribl. 70 km. Mislim pa, da se ti bodo opravicevali zaradi slabega vremena. Vsaj prvi krog ni pokazal obiskov. Drugi pa ja. Torej mogoce v petek, soboto. Povej mi! Zivjo.... xcheersx

Jest te nic ne razumem Bonga?! Kaj ti hoces men povedat?! Jest to nc ne poznam, kar ti men govoris?!

Pa kaka nosecnost?! A si ti to kej zamesala mogoce xrolleyesx

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[/b]

:flower: MoonDancka :flower: HVALA, ni se ti treba opravicevati! Ves, RED hocem imeti, ce ne bom imela celo zmedo. Ali tako ali pa nic. Pa ce si opazila, da DOVOLJ JASNO vsem ODGOVARJAM, napisem nick, tako da lahko vsak najde in razume. Zivjo .... pridna.... evo zate... xvrtcx

 

Oo, najlepsa hvala za vrtnico. Te imam pa ful rada. xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdravo!

 

Binga-Bonga itak si carica!!! x:Xx Bi te pa prosila, če bi mi lahko povedala kaj glede službe; tukaj kjer sem že nekaj časa, so mi povedali, da redna zaposlitev ni mogoča, :xx!: pogodba pa mi poteče konec leta. Trenutno čakam na en odgovor, ki bi mi prinesel zaposlitev v mojem poklicu xDDx vendar izzven kraja kjer sem doma, prav tako pa sem izvedela za še eno možnost, katera pa je tudi bolj tako tako, je pa v mojem kraju. Kaj se bo meni izcimilo pri tem? V tem trenutku mi - zraven ljubezni, kjer pa je tudi vse narobe, to ne da miru. Aja, sem v zvezi, za katero je tudi vse tako-tako; bova obstala ali ne? Mi lahko to pogledaš?

Rojena sem 30.9.1978, imam kostanjevo barvo las, trenutno sem pobarvana na temno rjavo, z blond prameni, velika 160 cm. On je rojen 26.11.1979, rjave lase, velik 170 cm-približno.

 

Binga-Bonga hvala ti! Pa lep dan še naprej! x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojojooooooooooooj, oprosti, jasno, mislila sem SANTOS, ta mi je tako povedal! Ja, ja, zdaj se spomnim in tudi za posel s fantom od sestre. Ja, kwa pa nism puvedala prou zarat diplome,a? Sej sm ti itak u narekovaju puvedala, da ti ne puvem! Itak sem ti povedala za oceno okoli 7. Mogoce pa je bil to kaksne izpit, ali pa kasen sexualni test pri tvoji punci. V glavnem odrezal si se s SEDMICO! Popravi!!!! xsmx

..z osmico... sam ti si rekla, da verjetn ne bom naredu, ce pa bom, bom pa komi... :inocent:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Citiram binga-bonga: Veliko denarja te caka, na 18. Mislim, da je to ena nova sluzba, ki pa si jo odklonila, pa si najbrz zgresila! Ce pa ti te3 dni prihaja predlog za novo delo, vzemi ga, kajti vse lepo okoli kaze. Kdo pa je ta crna bolana in precej zleht mladenka, ki ima enega crnega fanta? Ce je ta v tvoji sluzbi, ne skepaj prijateljstva, samo sex ji gre po glavi.

Ah, ta tvoj, ljubosumen in tecen. Sploh pa med vama ni konec. Tecen je, nima denarja prevec. Kaksne velike zalosti okoli tebe ne vidim niti hudobij ne!

Ah, preselitev: ne vidim se kmalu. Mogoce ti bo to zrihtala tvoja dobra svetla prijateljica.

Lepo se imej ....

 

Hvala za res hiter odgovor - glede pisanja - ja baje imam smisel za pisanje x:Dx

Hm......denar.....zanimivo dejanje - služba??? Še pomislila nisem da se mi katera ponuja, je pa res da imam v teh dneh izobraževanje za sedanjo službo.

Črna mladenka???

Moj ljubosumen in tečen - bo držalo. A zaradi denarja da je tečen - nisem vedela.

Preselitev - jujjjjj.

Hudobij ne vidiš - to pomeni da mi ne bo nagajal - evo res si mi polepšala dan!

 

Hvala!!!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hy hy..

 

a mi lahk prosim en pomaga s svojim znanjem:) Js sama se sicer mal igram z ciganskimi kartami,sam po resnici mi nekam ne gre najboljš... Kaj lahk postavim par vprašanj,pa mi kdo odgovori na to? Glede sebe,šole..itd?Lepo prosim

 

Torej zanima me glede ljubezni,, pred kratkim sm se razšla s fantom,,in me zanima,če boma še kdaj skup,? ali je tapravi? ali me ima rad ter mu kaj pomenim? ali imajo na njegove odločitve glavno besedo kolegi? če ni pravi,,kdaj nej bi spoznala unga,ki bo res zame?

 

hvala vam:)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:hepko: JUPI :hepko: MAYA :hepko: ma novo sluzbo :hepko: Zelim ti vse najlepse in HVALA! :hepko: xsmx

 

Binga-Bonga hvala Ti za lepe želje ... & zato, ker Tvoja misel je energija, ki daje in imam občutek, da se pri meni pol še spotencira... :palec: ... in iskreno Ti vračam xsrcx

 

... & da boš vedela, pri tem vse ( pri moji "reakciji" na razgovoru) mi je nekako "pomagal" Tvoj post... :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower: MAYA :flower: [/color] je moja slogarska SVETOVALKA! xsmx[/b]

 

Khm,Khm... od kod oa tebi ta ideja? xrolleyesx ...... meni se zdi namreč fenomenalna :palec: Ampak pogledala sem na mal drugačen način in kljub temu, da te osebno ne poznam (kar "vem" o Tebi, vem na podlagi instinkta) bi bila vesela v tej moji ta novi službi kakšne takšne sodelavke kot si Ti x!x

 

Sicer pa, BB, kdo pa ve x;)x , kaj nam življenje prinese x;)x ... mogoče pa bom kdaj kje Tvoja "podpora" x;)x ... in prepričana sem nekaj: če bi midve imeli kakšno "svetovalno pisarno", bi imele termine "razprodane" kak mesec že v naprej x:Dx

 

Ma hvala Ti za to, kar "delaš" na tem forumu in nasploh... a veš, daješ nek "humano-humorni" pridih Tvojim "delom", ki vedno izražajo neko pozitivo... x;)x Zase lahko rečem, da se vedno super počutim, ko Ti pišem al pa berem kak Tvoj post... ma men to velik pomeni x;)x

 

BB x!x ... če Ti bo pa danes še kaj časa preostalo x;)x , pa mi mal v karte poglej, na kaj (na koga) naj bom pozorna (in zakaj) na navem jobu, čemu se naj umaknem, itd.... a veš, zavedam se namreč, da so prvi dnevi zelo pomembni - kajti - takrat se ustvarja tvoj profil, ki te spremlja skozi.... kolk pa me zdaj že poznaš, pa veš, da sem pristaš lagodja in ugodja (hedonist pač x;)x ) in bi si rada ustvarila dobro podlago in delovno klimo... in če mi pri tem vsaj malo pomagaš, mi daš neke smernice, me na kaj opozoriš, bi Ti bila zelooooo vesela x8Dx

 

Sicer pa te obveščam, kaj bo dogajalo x8Dx

 

SeeYa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...