Skoči na vsebino

LNF Vedeževalnica


El Nino

Recommended Posts

Ti pa nehaj jamrat! Ljubezen te caka s tvojim ljubljenim - OBOJESTRANSKA, pa tudi sex z enim zaljubljenim, se kar premoznim rjavckom! Teden ok.

Lep pozdrav! xlove2x

 

cao,

jest nc ne jamram, sam sprasujem :o|o: me pa neverjetno veseli, da me caka ljubezen xDDx in tud to, da bo teden OK me veseli, bingabonga najlepsa hvala za tole napoves ... z enim sva si mal vsec, pa je tko gor-dol vzdusje med nama in sem bla pac spet mal skepticna, amapk bo ze x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tenx bonga...a še vedno ne vem, a bova še skupaj ali ne? Zakj mi na to noben noče odgovoriti??? Vse skupaj mi je že malo sumljivo. Kar vsak se izmika temu vprašanju. A se boma pobila al kaj? Vedno hočem izvedeti samo to, pa nikoli ne izvem prav tega. A bi lahko prosim samo to z DA ali NE...??Tenx..(SORRY) ;*
Ljubezen... njena bolečina se sladko dotika pekla in neba od njiju se duša svetlika kot mavrica.. DeLfInKa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jest tud znam šlogat - me je mtka naučila! Bom pa kr pr teb probov, pa bom za vsak uprašjne potegnu na slep tri karte. Evo, tole j* pršlo vn:

 

1. BOLEZEN LJUBEZEN NENADNA SREČA

Moj komentar - Ja, kr se tiče tiste odločitve, bo še nekej zajebancije, stresov pa slabe vole, pa strahu tud, ti pa sam pozitivn razmišlel pa prčakuj vse tanarbolš, pa se bo na konc use odločil u tvojo korist x!x x8Dx

 

2. HREPENENJE DUHOVNIK TAT

Moj komentar - Tvoja želja (cilj) je še skrivnost, maugdo ve zanga al pa nobedn, maš pa zraven božji žegen, to se prav, de se bo cil uresniču, čeprov je zravn tat ( sovražnik, ovira..) Spet pozitivn misl, sej k* je boh zravn, ne more jt nč narobe!

:palec: x:)x x^x :palec:

 

:eek: Sploh nisem videla tvojega odgovora!

1. no bomo vidl! pričakujem vse najslabše, a upam na najbolje!

2. jah moj cilj, delno znan vsem delno nobenemu.... je pa ovira....

 

me zanima če bo bonga tut šlogala, kolk bo enak?!

 

Drgač pa tnx!

 

x:)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tenx bonga...a še vedno ne vem, a bova še skupaj ali ne? Zakj mi na to noben noče odgovoriti??? Vse skupaj mi je že malo sumljivo. Kar vsak se izmika temu vprašanju. A se boma pobila al kaj? Vedno hočem izvedeti samo to, pa nikoli ne izvem prav tega. A bi lahko prosim samo to z DA ali NE...??Tenx..(SORRY) ;*

 

Prauš de ti nobedn noče direkt odgovort na uprašajne, če bosta še skup al pa ne x!x x?x x:Dx

No, se bom pa jest pomatrov, mal bom pa mtko za pomoč prosu k je ona taprav ekspert za šlogajne:

 

Tele karte so se pokazale: ŽELJA - UPANJE - ŽALOST

Pomen, de je bl tvoja želja, de bi bla vidva še skup, pa zlo upaš, de b se to zgodil - ampak na konc je žalost. To pomen, de bi teb ta zveza zlo škodvala, lohk bi te pahnla u depresijo al pa u bolezn. Bod srečna, de je tko kt je, kva veš, kašni nesreči si se s tem izognla.

 

Ti bom pa še za naprej pogledov: OTROK - DENAR - LJUBIMEC

 

Ne b mogl bit bolš x!x x:Dx Otrok pomen nov začetk z enmu premožnmu al pa saj zlo uspešnmo mladmo moškmo.

Prejšna zveza je mogla razpast glih zato, de je nardila prostor za tole novo bolšo!

 

Ostani mi u cvetju x!x x:)x xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hy hy..

 

a mi lahk prosim en pomaga s svojim znanjem:) Js sama se sicer mal igram z ciganskimi kartami,sam po resnici mi nekam ne gre najboljš... Kaj lahk postavim par vprašanj,pa mi kdo odgovori na to? Glede sebe,šole..itd?Lepo prosim

 

Torej zanima me glede ljubezni,, pred kratkim sm se razšla s fantom,,in me zanima,če boma še kdaj skup,? ali je tapravi? ali me ima rad ter mu kaj pomenim? ali imajo na njegove odločitve glavno besedo kolegi? če ni pravi,,kdaj nej bi spoznala unga,ki bo res zame?

 

hvala vam:)

 

Se opravičujem,sam nism prej vredu foruma prebrala. Imam blontne lase, velika 168, stara 18 let. Fanta ima temno rjave lase, večji od mene, star 26 let.

 

še enkrat,, se opravičujem...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hy hy..

 

a mi lahk prosim en pomaga s svojim znanjem:) Js sama se sicer mal igram z ciganskimi kartami,sam po resnici mi nekam ne gre najboljš... Kaj lahk postavim par vprašanj,pa mi kdo odgovori na to? Glede sebe,šole..itd?Lepo prosim

 

Torej zanima me glede ljubezni,, pred kratkim sm se razšla s fantom,,in me zanima,če boma še kdaj skup,? ali je tapravi? ali me ima rad ter mu kaj pomenim? ali imajo na njegove odločitve glavno besedo kolegi? če ni pravi,,kdaj nej bi spoznala unga,ki bo res zame?

 

hvala vam:)

 

No Petra, se bom pa še zate pomatrov, k sm glih u šunku, mal mi bo pa mtka pomagala:

 

1. razšla sta se s fantam - a bosta še gdaj skup x?x

Karte: DUHOVNIK - TAT - HIŠA

To je še skrit del božjega načrta, se bo pa taprav čs razkril. Odgovor je JA, kaže, de si bosta clo skupn dom ustvarla.

 

2. a je taprav zate x?x

Karte: OBISK - VDOVA - ŽELJA

Use kaže, de je, kokr že to razumeš. Na usak način v zdejšnih razmerah je taprav, zato k te veže na nega karma. Skup morta predelat nekej lekcij in se nekej naučit. Ne bo pa z nim use kt u pravlic, kt se bo ena starejša ženska zlo vtikvala u vajno zvezo in uvelavlala svojo voljo.

 

3. A te ma rad x?x

Karte: DARILO - HIŠA - PREPIR

Zlo velik mu pomenš, rad si bo s tabo zgradu skupn dom, samo de ne bo kt u pravlic kokr sm ti že povedov. Na obzorju je kr nekej nesoglasij.

 

4. A na negove odločitve uplivajo kolegi x?x

Karte: NENADNA SREČA - PREPIR - LJUBOSUMNOST

Delno ja, zato k je mal foušarije pa lubosumnost je zravn, k majo oni bl zajeban živlejne, pa hočjo zanetit med vama nesoglasje, ampak jim ne bo čist ratal x!x x8Dx

 

5. Če ta ni taprav, kdaj pride taprav x?x

Karte: ŽELJA - BOLEZEN - OBISK

S tem partnerjam boš mogla svoje skoz dat (karma pa to x!x ), tko kt ti je usojen. Zato je on trenutno taprav.

U daljni bodočnosti pa se ti kaže nova, srečnejša zveza, glih zato, kt se boš u zdejšni zvezi naučila tapravh lekcij, pol ti bo pa use velik bolš laufal k boš tud bl zrela pa pametnejša.

 

Bodi mi u cvetju x!x x8Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tenx Boris. Saj to vem, da ne bova ostala skupaj..da mam vedno nekaj novega v prihodnosti. A je baje na meni, če bom še prej z njim skupaj. A se nebi dala vsaj kaj lepega iz tega potegniti, če bi bila. Bi potešila vsaj to željo..naju so namreč razdrli najini starši. Sedaj sma oba od doma in če bi bila skuaj na stanovanju čez teden, čez vikend grem domov, starši še vedeli nebi. Kak dolgo bi nama pač uspevalo. Nebi se lih čustveno preveč predala. A b pol leta ko sem imala ful šans pri drugih, tudi fajnih dečkih me ravno zaradi te želje ni noben prepričal. Tak da nevem. Trenutno me tisti tapravi, ki še prihaja ne zanima niti tako zelo..to je pa blem ne;)
Ljubezen... njena bolečina se sladko dotika pekla in neba od njiju se duša svetlika kot mavrica.. DeLfInKa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower: GAELcka :flower: Ves kaj mi je sinilo v glavo! Kaj pa ce imas kaksnega zarotnika med fotri tvojih otrok v vrtcu? Mogoce pa je kaksen malcek kaj jezen nate, da imas druge raje! Premisli.

Hvala, ker si mi potrdila! Pa se to, vzemi ponujeno delo. V petek bova videli dogajanja! Zivjo ... Pridna ... pa se eno :detelca: za pomoc!

 

 

BB.Mogoče maš pa prav,le da je večina staršev bila razočarana ko sem odšla iz šole,ne iz vrtca.Je pa res,da rek sto ljudi sto čudi drži in da si nekmu všeč,nekomu pa ne.TAKO JE...

Ker pa se mi dogaja,da me vabijo ti očki tudi na kavo,pa vedno zavrnem povabilo,lahko da sem se komu pač zamerila.Meni je pomembn najprej le to,da spet začnem delati. HVALA TI,se javim v petek ko je dan za zadetek. x;)x

 

LEPO,LEPO SE MEJČKI IN VELIKO SE SMEJČKI xDDx :hepko: BB.

 

Gaelčka...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Borisz, je fajn da se trudiš in da še vadiš zraven x;)x

 

Vendar moraš pri tem pazit, da ne govoriš takšnih reči kot si jih ti Petri 135 v zadnjih dveh stavkih.

 

Glede daljne prihodnosti... :o|o:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

HVALA!!!!

 

No, bivši ima trenutno temne/črne lase, drgače pa temno rjave....bi bila zelo vesela, če mi lahko poveš, kaj bo, ker me zelo zelo zanima....

 

 

Živjo BB!!

 

Nisem zasledila odgovora....pa saj se ne mudi....

 

A lahko še pogledaš kako bo z rjavolascem (pribl. 20 let)????? HVALA!!!!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čavč.

Mam en problem.

Nevem,kako bi vplivala moja odločitev,da delam na silvestrovo na mojo partnersko zvezo,na finančno stanje vem,da bi ugodno vplivalo.sam tamau se neki prda,js pa itak nimam dnarja.

Ma,sej sploh nevem, če je vprašanje tapravo :sori:

 

21 let,rjave- js 29.3.1984

25 let,rjave-on 17.1.1980

Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower: ZA BLUEE + ZA VSE :flower:

Ce recem, da sem VSEM ODGOVORILA, to POMENI, da pojdi poiskat. Npr. Bluee, post st. 5014. [/b]

 

BB, to sm vidla....pol sm ti pa še barvo las za bivšega napisala, k si rekla, da boš lažje vidla kako in kaj....

Pa BTW vprašala še za rjavolasca (pribl. 20 let) k si rekla, da najbolj misli name....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prosim te, da cisto od zacetka napisel spet vprasanje + leta + lase! Dodaj, kar sem ti ze povedala! Jih imam prevec, razumes, ne! .... denje.... xnckrivx

 

 

Sploh ni problem....torej...še enkrat od začetka...jaz 22 let, svetlorjavi lasje....

 

Zanima me, kako se bodo odvijale stvari z bivšim (18 let, temni/črni lasje-naravno temnorjavi)?!?!?!?

 

Rekla si, da nek rjavolasec misli name....20 let....ali je mogoča kakšna zveza???

 

:flower: BLUEE :flower:

3 fantki se sukajo okoli tebe: rjav, ta te ima najraje, pa tudi ni reven, ima stanovanje/hiso; blond, ki ima eno crno ljubosumno, ce ne se celo poroceno; crn z dobro sluzbo. Ce bi povedala barvo las od bivsega, bi ti poveda kaj vec, tako pa vidim samo eno druzbo.

Ali ti mama daje denar ali pa kaksna dobra sorodnica, pa ti ga bo malo odtegnila. Taje zelo dobra inb te ima zelo rada!

Se 1x sem pogledala: Rjavcek groooozno misli nate, ti pa nanj. Je doma, jasno, je on, ima hiso, pa je ena velika razdalja med vama. Je pa ljubosumen.

Tebi pa bo dvoril kar ze jutri, najkasneje drugi teden en zaljubljenko, tudi sex kaze, mogoce sta skupaj na poslu/soli, toda!!! - tip je hudobno bolan napram eni njegovi noseci. Hoce narediti konec, ona pa je vsa depresivna!

To je to, odgovori, kdo je kdo! .... noc .... pridna .... xyiyax

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla!

 

Kako ste kaj? Upam da boljše kot jaz...:)!

B.B. rada bi te prosila če mi lahko pomagaš oz. da si bom s tvojo pomočjo sama lažje pomagala in sicer z nasveti oziroma "dogajanji", ki jih boš videla v kartah oz. v/s komerkoli si pač pomagaš pri napovedi prihodnosti!

Naj kar preidem k problemu ki me tako muči; tri leta sem bila v vezi s fantom, ki sem ga nato zapustila oziroma prekinila vezo z njim. Kot sem kasneje ugotovila, sem se najbrž pač prenaglila z to odločitvijo, ker mi je sedaj žal. Naj ti povem da je že kar nekaj časa odkar sva se razšla, vendar ga ne morem in ne morem pozabiti. Nekako se mi zdi da tudi on ne more, zato me zanima, če je mogoče da se bo ta veza nadaljevala in pa kaj on misli o vsem tem! Je pripravljen ponovno pristopit do mene, se pogovorit, skratka zgladit stare nesporazume? Še vedno čuti kaj do mene?

Resnično ti bom hvaležna v kolikor mi boš pomagala, kajti če so čustva ostala la pri meni, bi ga res rada pozabila, ker tako kot se sedaj počutim, je res preveč....preveč žalostno! :(

 

En lep pozdravček in resnično ti hvala BB

 

Mia

 

ON/ črne lase, rjave oči, samski (vsaj kolikor sama vem)

JAZ/blond lase, modre oči, samska

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jasn, k sm ti rekla, da s 7, si se toooolk pumatru, d si kr z 8 naredu. To pa je moja zasluga!

..po mojem bi mogu z 9 nardit...sam pol k si mi ti neki o "komi" govorila sm mel pol blokado v psihi in sem pol zato sam z 8 naredu... x:Dx x:Dx x:Dx x;)x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

9 je že za piflarje x:px x:Dx :vragec: :vragec: x:o)x

...nisi ti z 9 nardila? :inocent: x;)x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sploh ni pomembn s kolk nardiš,važn je da,v službi nobenga posebi ne zanima s kolk si diplomiru,imaš papir in to je to.Je pa važn takrat ko se gre za več kandidatov al pa ko je vpisanih preveč,takrat pa jih zanimajo ocene. V vsakem primeru se je treba naučiti....

 

BB hvala za deteljico,ta teden bom pa res srečna Še zate nekaj xrainbowx xgoldfishx GAELČKA xrosex

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower: Aja, se to :flower: KURC pa taka TAJNICA in SLOGARSKA SVETOVALKA, ki mi nc ne pumagata!!!! Glihkar bosta ob castno sluzbo!!![/b] xrolleyesx

 

 

Binga-Bonga :sniky: .... ja lep dan x8Dx Mogoce se Ti zdi, da Ti ne pomagam.... hmmmm x;)x , ampak, ker zdaj urejam še te formalnosti v zvezi z jobom (nisem še podpisala pogodbe), sem malo za računalnikom in mogoče se Ti zdi, da Ti nič ne pomagam, ker ne "sodelujem"v "materialni" obliki x;)x Kaj pa "nematerialni" support x?x ... pa pozitivno sendanje energije preko miselne vibracije x?x a to pa nič ne pomeni x?x x;)x x:Dx x8Dx x:)x

 

Binga-Bonga.... to službo bom jaz kar obdržala... ker to mi nekak še najbolj leži x;)x Vaja dela mojstra... tko počasi.... zato mi le napiši, kaj mi je potrebno naredit, da Ti "pomagam" x;)x Še ne obvladam tega najbolj.... ampak, učim se hitro x;)x

 

No, pa na on moj prejšnji post ne pozabi...

 

In leeeep dan želim.... poln "sončka" x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nekaj vprašanj bi postavila BB: s fantom sva bila skupaj 5 let, zadnje obdovje (6 mesecev) sva imela precej krit, večkrat sva se tudi že razšla... Zanima me ali obstaja še kakšna možnost, da nama spet uspe zadržati zvezo. Ali pa bi bilo bolje vse pustiti in začeti na novo s kom drugim? To vprašanje me zelo mori, ker sva se pet let res lepo razumela in ne bi vse kar tako zavrgla. On je pripravljen poskusiti znova.

Poleg vsega tega pa me mori še en fant s katerim sva mela avanturico (trajalo 6 mesecev), samo, da sva zdaj prekinila stike. Zanima me kako je njemu, ali se bodo stiki obnovili ali ne? Ali mu je kaj do mene ali je bolje, da se posvetim obnovitvi zveze z bivšim?

Hvala za odgovor!

 

Jaz: blond lasje(pobarvani, drugače svetlo rjavi)

5 letni partner: rdeči(naravni)

fant(avantura): temno rjavi, ima punco

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx xsrcx

Men si še dolžna en teden šloganja k sem nekej uganu xDDx x:Xx

Pa mi mal povej kaj me čaka ta vikend x:Xx xDDx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hej!

Glede jutrišnjega vedeževanja ,bi mela eno vprašanje;zanima me kako nama kaže v decembru z mojo simpatijo(rjave lase,malo višji in starejši od mene).Jaz sem pa črnolaska.

Hvala!!!!!!!!!!!! :2src: :2src: :2src:

P.S:Pa Binga-bonga,pohvale si mi pred 14-dnevi, dosti stvari prav napovedala,tako,da POHVALE!!!!!! xsuperx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower: za TAJNICO + SLOGARSKO SVETOVALKO :flower: Dobr, sta na poskusni 5 letni dobi! :flower:

 

Slogarska svetovalka: Tudi tvoja naloga je, da me zjutraj v dobro voljo spravis, ce bi slucajno Tajnica kaj zamutila in obratno! Zaenkat ti samo premisljuj, kako bi se to naredilo, kar si v posto napisala. Pa ce ves kaksne slogarske vice, tudi ne bi bilo slabo, ampak samo slogarske.

 

.....Vsem, ki nimate sonca, vam ga posiljam, kajti mi ga imamo tukaj dovolj.... xsrcx

 

 

Ahaaaaa.... razumem.... no, saj začetek ne bo pretežak x;)x

 

Pa kje si Ti... :vragec: ... tle že spet sneži :C: .... pa saj ne morem verjet no.... a bo že skor pomlad al ne xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tako, delo je razdeljeno, zato naprosam vse, da spostujete vtikanja zg. omenjenih castnih sodelavk! Amen[/b]

 

Hja, jaz bi rada rekla vsem, ki Ti postavljajo raznorazna vprašanja & ki jih pač zanima ono in ono.... naslednje:

 

Ko želite, da vam BB nekaj pogleda v karte, vedite, da za to ona "porabi" svoj čas & energijo & dobro voljo (vse gratis) - zato bodite toliko korektni, da ne "sprašujete" kar tja v 3 dni! Umirite se, poglejte vase in najprej dobro premislite, kaj želite vedeti - vprašanje naj bo ciljno in smiselno - kjati tako bo BB lažje in konkretnejše odgovorila - po drugi strani, če bo vprašanje jasno, bo šlo hitreje in bodo tudi drugi prišli na vrsto!

 

Zraven tega upoštevajte "osnovne zakone narave" & za vaše dobro se jih držite koliko se pač da! Kdo dela in misli dobro, se mu to povrne, kdo pa ma mal "čudne" namene, pa mu kar hitro lahk pride kaj nazaj - kot bumerang.... to se nanaša na kogarkoli in na kakršnokoli povezavo v življenju posameznika! Tako, če že želite odgovor od BB, se držite njenih navodil (vsaj to si "zasluži", da sledite pravilom, če se že trudi za našo zadovoljstvo) in sprašujte z pozitivno naravnanostjo.... sebi boste nardili dobro.... BB je itaq tako "močna in ojačana", da ji kaj slabega do živega ne more.... ...

 

Pa lep dan še naprej :)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Binga-Bonga!!!!

 

Ej, pa saj ne morem verjeti! Pred 5 minutami sem dobila še 1 ponudbo za službo! Ki je (če bi bila) 100% boljša, v kateri bi imela možnost napredka in kariere.... gre namreč za bančno ustanovo... pred leti sem imela od iste osebe podobno ponudbo - in ker sem bila "mlada i glupa" in so mi bili prioriteta drugi cilji, sem jo zavrnila.... zdaj pa sem v paniki! V naslednjih dneh (mogoče že jutri) bi morala podpisati pogodbo za job, o kateri sem ti pravila in z tisto pogodbo bi imela zavezane roke za druge jobe!

 

Binga-Bonga!!! PROSIM TE!!! Ko boš imela priliko, mi povej, kaj naj naredim.... ali je ta ta nova (2.varianta) res fiksna in zagotovoljena.... ker namreč, če odklonim prvi job in drugega ne dobim (je možno) sem spet tam, kje sem bila!!!! V k*** ....

 

Pa ne morem verjeti, kaj mi dogaja! Sama ne morem presodit situacije - saj veš, sam sebi je težko napovedat kaj in ko si v taki situaciji si v k*** in ne vidiš realno!!!!

 

BB! Pomagaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Hvala TI!!!!!!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ALEF!

Dodaj barvo svojih las, priznaj, da si porocen (dodaj barvo njenih las) in tvoja priblizna leta.

 

Zdaj pa bo BB gledala kaj?? Ce bojo prisli ven neki tipi za ta vikend, so lahko gostilniski kolegi al sosedje, al pa kdorkoli, bogsigavedi. Zato povej KAJ te zanima za ta vikend. Izlet? Žurka? Gres k masi? Na predavanje? Karkoli ze...

 

Ce pa BINGA BONGA odgovarjas tud na splosno,pol pa se Alef ne meni zame (kot tajnica zacetnica sem na 5 -letni preizkusnji :o|o: )

 

x;)x

 

 

:eek: :eek: Tajnica... x:Dx x:Dx x:Dx ... :palec:

OK...

Barva las: siva(prej blond)

Da sem poročen ve že cel forum... x:Dx x:px xsrcx

Barva njenih las: siva(prej rjava)

Za vikend grem delat x^x

Še kaj rabiš?

xDDx x:Xx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...