Skoči na vsebino

LNF Vedeževalnica


El Nino

Recommended Posts

Ojla BB.

Pa bo že spet petek,in kot sva se zmenili,me zanima za jutri naslednje.

Ta posel,ki mi ga je omenil prjatu je delo v privat vrtcu,ne vem ali mu lahk verjamem,da mi bo uredil razgovor in če je to sploh res..? kar se pa tiče dela v šoli,pa vem da pred januarjem ne bo nič.Ti pa vseeno poglej,če se mi kje kaj odpira.Sem šele en mesec doma in že vsega naveličana.Pa še to,če se bodo moji plesalci izkazali na nastopu za obletnico šole. Rdečelasa,39,ločena GAEL xrosex

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower: MAYA :flower: Tudi tebi sem znizala poizkusno dobo na 4,5 let!

 

Ja hvala... si me dodatno motivirala x;)x .... bom še kaj "poštudirala" in napisala.... x:)x ... samo zdajle grem med rjuhe x:o)x .... ma jutri bo se spet dogajalo, jaz pa moram ohranit "trezno glavo in hladno kri" x:)x Ma a veš, nisem "našla" dolg nekega pametnega joba, zdaj pa sta kar 2 našla mene - prva varianta je ziher, druga še v luftu - ampak druga je perspektivnejša kot prva.... zato pa sem Te v prejšnejm postu prosila, da mi boš pogledala, kako kaj kaže in kaj naredit - da ne bom spet zaj**** :vragec:

 

BB - pa ne, da bi "zaupala eni, ki šloga" - kot si mi 1x napisala - ampak - veš - da sam sebi dajat nasvete je najtežeje - Tebi pa zaupam po tej plati - ker tudi vem, da dodobra poznaš moralo teh zadev in veš, kaj, koliko in kdaj moraš kaj povedat - da pomagaš, a subjektivna volja in odločitev posameznika pa ostaneta vseeno x;)x

 

Zato Ti želim uspešno noč in toliko univezalne energije, da te bo "delo" prijetno sprostilo xyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Draga BINGA-BONGA!

 

Evo, moj prvi post. Sem se opogumila tukaj, ker me čist prevzamejo take osebe kot si ti. Ki so večje od življenja (saj veš: larger than life x:)x ).

 

Pa itak mam tud vprašanje, pa ker je glih petek, a bi šlo?

 

Imam bivšega (nora ljubezen) in sedanjega.

1. Ali bova s sedanjim ostala skupaj in kako se bo razvijala najina veza?

2. Bivšega vseskozi kako se mota po mojem energetskem polju. Vem, da misli name. Ali bo kaj storil v tej smeri? Ali si želi biti z mano? On mi še vedno predstavlja dom. Sebe.

 

jaz: blond, temno modre oči, cca 30 (mal čez)

sedanji: rjavi lasje, 180 cm, rjavi oči, 5 let mlajši od mene

bivši: črni lasje (ampak zdej je blond), 190 cm, rjave oči, 5 let starejši

 

Bodi še naprej to, kar si, in ostani z nami! Hvala!

 

Nefretete

Pesimist v priložnosti vidi le težave, optimist pa v težavi priložnost!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, BINGA-BONGA, hvala za ekspres odgovor! Pa kok si se razpisala!

 

Ja, tkole je: Tamlad, moj ta nov, je res dubu eno kr dobro službo. Ne vem, kera bi bla tista lubosumna ženska, ampak se mi zdi, da me ne ogroža, ker se mi zdi tip čist napaljen. Mogoče še preveč. Že po treh mescih razmišlja o otrokih in familiji. Se mi zdi, da bom tle js tista, k bom stvar mal upočasnila.

 

Z bivšim (naravno črn, ampak zdej blond) sem pa sama 100% prekinla. Ker je bilo preveč intenzivno. Z njim bi šla na konc sveta. je pa res v neprilikah, kot praviš, ker ne ve, kaj bi. Pa cinca, pa marinca, pol na konc pa nič nima. Mene tut ne. Pa ni nasilen, tko da nč bat. Sem mu pa prepovedala, da na kakršen koli način kontaktira z mano. Pa je priden. Sam, kakor sem ti že rekla, vedno sva se zelo čutila, in tut zdej ga čutim.

 

Če pa pri unmu ta poročenmu gledam stran, je pa prav. Ker sem glede tega zlo vraževerna in se nočem spuščat v nobene stike s poročenimi in vezanimi. Verjamem pa, da sem kakšenmu všeč.

 

 

Ful si faca, pa ful bi rada tut jaz znala take sončke pa znakce vstavljat, ampak sem še prezelena. Se bom še naučila. x:)x

 

Pa tut tebi - nočko!!! x:Xx

 

Nefretete

Pesimist v priložnosti vidi le težave, optimist pa v težavi priložnost!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower: MAYA :flower: A tkole? Kr is sluzbe gres, ne da bi kej uprasala, a? Fajn! Evo, spet sm ti na pet let dala! ....noc....xrolleyesx

 

Ja kaksno delouno silo mam jest!? xrolleyesx

 

Joj, jaz pa ga res kiksam :vragec: ... Ti imaš tko stroga merila, da se bo treba navadit.... in mal mojo "dvojčkovo" naravo brzdat... saj veš, mal tu, mal tam.... samo da se mam fajn x;)x

 

Nekaj pa je.... če kdaj mal polenarim in si privoščim na easy, pol to definitivno nadoknadim & rezultati so še boljši, ker sem spočita x;)x

 

No, pa gremo na delo x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower: VSI :flower: Ta petek bom pisala s taksno pisavo, tako da vam ne bo treba prevec nazaj gledat! :flower:

 

:flower: MAYA :flower: No, tebi prvo, ker se ti mudi!

Nova sluzba? Ce je te poklical en svetel tip vedi, da se ti je malo izmislil! Ce pa je to od mogoce tvoje sestre/sestricne tip (sta zaljubljena), in ce ti je on obljubil, je brez veze. Ce ne papricakuj en izmisljotinski tel. klic! Evo, spet sem pogledala, skoraj isto. Ta novi posel naj bi bil vezan tudi z daljavo, toda je samo obljuba!

 

Bos kar doma z eno svetlo zensko.Tvoje misli odhajajo drugam, toda ne bos zaenkrat se sla.

 

Crn fant te zelo ljubi, ti pa si necimrna in gledas stran, bolj te trenutno zanima posel. Med vama ljubezen.

 

Ta, ki naj bi podpisala jutri pogodbo, mislim, da je v redu. Ali sta ti to zrihtala prijatelja, moz + zena. No, v glavnem sta ti blizu in pa tudi to vedi, da je zenska ljubosumna, pa na nate, na enega rjavega mlajsega ljubimca, ki si ga ze prisvaja tudi sexualno. Okoli tega posla, ki je dobickonosen, saj ti en svetel gospod ponuja dobre denarce, pa spet vedi, da je tip ljubosumen, toda dober in v zvezi s tabo goji kaksne vec kot poslovne stike.

 

Tisti, ki je vezan na dolgo pot, ta ni dober. Niti pri eni ne vidim kaksnega posebno velikega denarja.

 

Se japonski pregovor zate: Kdor dva zajca lovi niti enega ne ulovi..... noc.... uspeh ti zelim ....:detelca:

 

 

BB x!x HVALA x!x

 

Ej, pa Ti si fenomen.... zdaj pa že postajam rahlo radovedna, kako Tebi to funkcionira.... namreč, zelooooooo si dobra in natančna....

 

Pokomentirala bom tu vse, razen službe.... ker si tako specificirala (in to točno), da bi vsakemu bilo jasno vse, če bi to pogledal - to pa ne bi bilo ravno dobro za posel xrolleyesx

 

Ja - sem še doma in res sva zdaj še nekaj dni same z eno svetlo žensko - in res moje misli "silijo" drugam - naprej! Misli so že, samo energija se mora še aktivirat! :palec:

 

Temen fant, ki me ljubi in je ljubezen.... JA BB x!x Točno tko - to je moj fant - res pa je, da je men zdaj prioroteta job in morebiten nov dom....

 

Japonski pregovor! BB, ja.... pa saj je bilo ok, dikler se mi včeraj ni še ena varianta pokazala.... HVALA ZA NASVET IN POMOČ x;)x

 

Toliko za zdaj... :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

SAJ NE VEM KAKO NAJ ZAČNEM. PRVIČ SEM NA TEM FORUMU IN UPAM, DA BOM DELEŽNA KAKŠNEGA DOBREGA NAPOTKA KAKO NAPREJ.

 

STARA SEM 41 LET - Z BLONT LASMI, IMAM MOŽA STAREGA 43 LET IN JE TEMNO RJAV, SEDAJ ŽE MALO SIVI. V VSEH TEH LETIH SE JE NABRALO KUP ZAMER NA OBEH STRANEH. MOŽ JE IMEL KAR NEKAJ AFER V NAJINI 20 LETNI KARIERI, ZADNJA SE JE VLEKLA KAR NEKAJ LET, JAZ SEM SI TUDI PRIVOŠČILA ENO, ZADNJO PA PRED LETOM DNI, KO JE MOŽ ZVEDEL IN ŠE SEDAJ POGREVA IN JE TA TEMA SKORAJ VSAK DAN NA TAPETI. TA MOŠKI JE NEKAJ LET MLAJŠI, TEMNIH LAS IN JE MOJ SODELAVEC, VENDAR SVA PREKINILA VSE STIKE. KAKO NAJ ŽIVIM NAPREJ?

 

TUDI S ŠEFINJO V SLUŽBI SE NE RAZUMEVA, TAKO KOT SE NE RAZUME Z NOBENIM V SLUŽBI. A SE BO KAJ SPREMENILO. NAJ SE JAZ UMAKNEM IN IŠČEM DRUGO SLUŽBO?

 

IMAVA TUDI DVA NAJSTNIKA HČI 16 LET - RJAVIH LAS IN SINA 18 LET - RJAVIH LAS. OBČASNO DELATA PROBLEME, VČASIH, SICER BOLJ REDKO PA SE KAR RAZUMEMO. SE NAM BO IZŠLO BREZ NEKIH HUDIH KRIZ?

 

SAJ VEM, VELIKO VPRAŠANJ SEM POSTAVILA V UPANJU NA BOLJŠE. MOGOČE MI KAK VAŠ NASVET POKAŽE BLIŽNJICO.

 

ŽE VNAPREJ HVALA

HANDM

ne zapravljajte svežih solz za stare bridkosti
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

drag handm

naj ti odgovorim in to tako...najbolje bi bilo,da se z mozem usedeta...razcistita kaj se cutita drug do drugega....se pogovorit,ce je sploh smiselno nadaljevati zvezo.....ce se odlocita za pozitivno resitev(katera je tudi majboljsa),,,,....pol ok.sta na dobri poti.ampak,ce se tako odlocita je tudi samoumevno,da je preteklost za vama...oprostita si in si ne mecita preteklosti na kroznik...kar je bilo je pac bilo...smo ljudje in delamo napake.....da odnos funkcionira morata bit dva...POGOVOR POGOVOR IN POGOVOR....ko nastane problem ga je potrebno KONSTRUKTIVNO RESIT.SE ZATECI K LJUBIMCU JE NAJLAZJA RESITEV A NESMISELNA OZ.DISTRUKTIVNA!!!!!!!!

ZELIM VAMA VSO SRECO

 

 

 

KOKOLA x;)x

Velicina ni v tem,

da nikoli ne pades,

temvec da se po padcu vedno

poberes.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla!

 

Kako ste kaj? Upam da boljše kot jaz...!

B.B. rada bi te prosila če mi lahko pomagaš oz. da si bom s tvojo pomočjo sama lažje pomagala in sicer z nasveti oziroma "dogajanji", ki jih boš videla v kartah oz. v/s komerkoli si pač pomagaš pri napovedi prihodnosti!

Naj kar preidem k problemu ki me tako muči; tri leta sem bila v vezi s fantom, ki sem ga nato zapustila oziroma prekinila vezo z njim. Kot sem kasneje ugotovila, sem se najbrž pač prenaglila z to odločitvijo, ker mi je sedaj žal. Naj ti povem da je že kar nekaj časa odkar sva se razšla, vendar ga ne morem in ne morem pozabiti. Nekako se mi zdi da tudi on ne more, zato me zanima, če je mogoče da se bo ta veza nadaljevala in pa kaj on misli o vsem tem! Je pripravljen ponovno pristopit do mene, se pogovorit, skratka zgladit stare nesporazume? Še vedno čuti kaj do mene?

Resnično ti bom hvaležna v kolikor mi boš pomagala, kajti če so čustva ostala la pri meni, bi ga res rada pozabila, ker tako kot se sedaj počutim, je res preveč....preveč žalostno!

 

En lep pozdravček in resnično ti hvala BB

 

Mia

 

ON/ črne lase, rjave oči, samski (vsaj kolikor sama vem)

JAZ/blond lase, modre oči, samska

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Holja, Binga-Bonga, mam vprašanje (da grem kot mačka okrog vrele kaše x:Dx x:Dx x:Dx ) - boš šlogala? (Sin nama s Sealom zadnč tko prijazno ponudila, da nobedn ni mogu ne rečt x;)x ). No, pa me zdej res firbc matra, kaj maš za puvedat - sam najbrž rabš neki podatkov, a ne? Kere?

 

Drgač sm pa prebirala dones mal tisto o pošiljanju slik vedeževalkam in o tem, kako ti je ene par ljudi izgledalo kot hudič. A lahko klele sam neki dodam, ampak čist resno.

 

K sm brala tiste poste, me je kr stresl. Sam pol mi je pa šlo skoz možgane tole: po videzu je težko presodt, kje se hudič skriva. Ponavad (in neka logika bi bila) je hudič neki, kar je ljudem privlačno, sicer bi se vsi odvrnili od njega. Kar je tebe odbilo pri tistem tipu, je bila verjetno energija, ki jo je oddajal, ne pa videz. Očitno maš sposobnost preko vibracij, ki jih človek oddaja vidt pravo podobo )če je bla podoba tista, ki te je zmotila). Men se to dogaja že od kar pomnem. Da pa te nau nalsednjič groza, ko boš srečala hudobca, ti predlagam naslednje: poskusi ljudi označiti z barvami, npr.: iskren - bela, hudobn - črna itd. Najprej razmisli katera barva ti predstavlja kakšen občutek, pol pa opazuj ljudi. Ponavadi itak ni čistih tipov, sam ena barva prevladuje. Tko se izogneš grozi, ki bi te doletela, če bi zagledala parvo podobo. Pr men deluje no.

 

Pa lep pozdrav. (in sori, če to glih ne paše v temo x;)x )

 

Aja pa še tole: črna magija lahko vpliva in deluje na posameznika samo v dveh primerih:

a) če sam privoliš v to oz. če sam iščeš njene usluge

B) če oseba, ki jo izvaja tako ali drugače dobi v roke nekaj (karkoli), kar je bilo tvoje, sicer pa nima moči

 

Za katerokoli magijo (belo, roza, sivo ali črno) pa velja naslednje načelo:

Karkoli storiš, se ti trikrat povrne nazaj. (prej ali slej) x;)x

živi in pusti živeti
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljena BB! :flowerface:

 

Joj, jaz mam pa tako čudno leto za seboj in komaj čakam da bo te zmešnjave konec.... Povej mi prosim, kako kaj kaže z mojo diplomo (trenutno je v branju, so bili pa problemi z mentorjem) in potem s službo. Za ljubezen pa te kar ne upam vprašati, ker se bojim kaj mi boš odgovorila.... x?x

 

25 let, rjavolaska

 

Papa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vau.... ostala sem brez besed. Toliko lepega na kupu pa res nisem pričakovala... xflowx Hvala, hvala, hvala..... verjemi, draga BB, da se prileže kaj takega po tako težkem letu....

 

Ja, glede tistega rjavčka bo najbrž kr držalo... Bi ti rajš privat povedala kako je blo in kaj je sedaj. To o težkem letu je precej povezano z njim.

 

Noseča? Ne da bi vedela.... Upam, da še ne x:)x

 

Hvala še enkrat. Dobila sem nov zagon! xokx

 

Ostanite v cvetju!

 

papa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala za odgovor. Ja pred približno osmimi leti sem se zapletla z enim temnolascem, lani sva se slišala in tudi dobila na pijači in nič več - a je to ta tretji? Po resnici povedano, tudi mojega črnolasca še nisem čisto zbrisala iz srca, ampak se trudim.

 

Kaj je s temi mojmi "prijateljicami"? A mi res hočejo samo slabo?

 

Pa hvala za zaščitniško deteljico, upam, da bo pomagala. lp

ne zapravljajte svežih solz za stare bridkosti
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower: CASTNI SODELAVKI

Maycka, fino, ti odgovorim, primi se prve sluzbe. Vec ti bom se pisala, zdajle se mi ne ljubi.quote]

 

 

Ahaaaaaaa :palec: velja :palec: ... hvala x;)x Tebi pa "sončka" in lepe trenutke x:Dx

 

Bom pridna naprej, pa ohranjala mirnega duha xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nekaj vprašanj bi postavila BB: s fantom sva bila skupaj 5 let, zadnje obdobje (6 mesecev) sva imela precej krit, večkrat sva se tudi že razšla... Zanima me ali obstaja še kakšna možnost, da nama spet uspe zadržati zvezo. Ali pa bi bilo bolje vse pustiti in začeti na novo s kom drugim? To vprašanje me zelo mori, ker sva se pet let res lepo razumela in ne bi vse kar tako zavrgla. On je pripravljen poskusiti znova.

Poleg vsega tega pa me mori še en fant s katerim sva mela avanturico (trajalo 6 mesecev), samo, da sva zdaj prekinila stike. Zanima me kako je njemu, ali se bodo stiki obnovili ali ne? Ali mu je kaj do mene ali je bolje, da se posvetim obnovitvi zveze z bivšim?

Hvala za odgovor!

 

Jaz: blond lasje(pobarvani, drugače svetlo rjavi), 24 let

5 letni partner: rdeči(naravni), 25 let

fant(avantura): temno rjavi, ima punco, 23 let

 

Sem dodala še leta zraven kot je navedeno pod tvojih 14 pravil!

Hvala še enkrat za odgovor!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

OJLA BB!

 

Resnično sem ti hvaležna, ker si si vzela čas zame, vendar pa ničesar ne razumem! Moja najboljša prijateljica sicer ima tipa, a ta ni ne svetlih las,ne plešast, skratka nič od tega kakor si ga ti opisala! Pa tudi sama z njo nimam nikakršnih konfliktov, zato res ne razumem kaj si želela povedati!

Lepo te prosim, če lahko še enkrat pogledaš v karte, kajti to kar si mi sedaj napisala zame nima nobenega smisla. Upam da ne boš jezna ker sem ti tako napisala, a tako je in s tem nočem nič slabega. Mogoče si kaj pomešala!

 

Res prosim, če lahko še enkrat pogledaš!

 

Hvala in lep pozdrav!

 

Mia

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zivjo BB x:)x

 

tudi jaz imam eno vprasanje zate. spoznala sem fanta, ko sva skupaj se mi zdi, kot da sva ustvarjena drug za drugega. Problem je v tem, da ima on punco ze 2 leti in pol. kaj se bo zgodilo v prihodnosti? je kaj moznosti za naju? on je precej zmeden. ne ve za katero bi se odlocil. moja preteklost kar se tice ljubezni ni prevec lepa, upam da bo tokrat uspelo!! :palec:

 

JAZ: svetlo rjavi lasje, pobarvani na blond, 24 let (25 cez 2 dni)

ON: blond lasje, 24 let

 

lep dan ti zelim

 

muppetka x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower: Opla GAELCKA :flower:

Kar takoj je prisel ven posel! Takole: Tvoj prijatelj je rjavolas/sivkast, oddaljen in ti ponuja sluzbo. Toda vedi, da te bo jutri poklical in ti lagal, nekaj se ti bo namislil. Denarja ne vidim. Mislim, da so lazne obljube! Pa tudi tip je hinavski. Pa verjemi ali ne! Vidis, lepo si me vprasala, CE MU LAHKO VERJAMEM!

Mislim pa, da ti bo ena svetla zenska ponudila dobro sluzbo, to pa potom tvoje sorodnice, mame, sestre....

 

Kdo pa je tale blond fantek, ki goji sexualne zelje napram tebi? Ti pa gledas stran. Ima premozenje, ampak je malo zivcen in tudi bolan zaradi sluzbe, denarja. Pa je spet prisel in vidim ljubezen med vama!

 

Zagotovljena sluzba in to kmalu z veliko denarja, doma + tvoja sorodnica! Drzi se zenske, ki ti bo telefonirala. Obe sta dobri in blond in rjava! To je to. Evo, spet je prisel tvoj prijatelj, se kar nekaj motovili okoli tebe in tvojega ljubljenega. Zraven za priboljsek pa je se en mlajsi crn, ljubosumen!

 

Glede nastopa pa malo vem, pa to itak ni vazno, najbrz bo v redu, saj so otroci, tudi mi smo bili, naj te ne skrbi! ...noc.... :detelca:

 

ENKRATNA si BB.Hvala. xDDx

Za prjatla si povsem zadela,sej sem to ze vedela,a sem zelela se drugo mnenje,pa si mi ga dala.Povem ti,da mi je dolžn kar lepo vsoto denarja,dala sem mu čas do konca tega leta.

Glede dela sem se pa nehala sekirat,neki bo že,sej mormo bit optimisti-A NE! x;)x

JAJA moji mali srčki pa vem,da se bodo potrudili na nastopu,zakaj bi se sekirala,otročki so čudoviti že če samo stojijo na odru.

 

Želim ti lep,vesel,nasmejan vikend.. xg:Dx :detelca: PAPA GAEL xrosex

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ku,ku BB!

 

:love: :love: :love: tlk srčkov ti pišiljam , si zaslužiš , ko nas tako osrečuješ.

 

Jaz bi tudi - plis

 

1. stara 49 let

2. pobarvano rdeča, drugače rjava psssssssssss sedaj že sive

 

Vprašanje:

 

1. posel

2. ljubezen

 

 

LP!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower: ENGLBENGL :flower: Ja, lepo si napisala. Tukaj sem zacela pisat o takih stvareh od pribl. 27.10. Pa ce kdo hoce, si lahko precita pa tudi drugi zanimivi komentarji od drugih forumovcev se najdejo. Glede barv: Jaz vidim ves svet lepo pobarvan. Npr. ko sem bila zadnjic v Bologni (preberite si v Lunine cvekarije: Katere italijanske estradne.... ) mi ni bila vsec, ceprav vsi govorijo, da je najlepse mesto .... je tako monotono, v tisti grozni temno-opecnati tovarniski barvi, s samimi arkadami, da skoraj neba ne vidis, aaaaaaaaaah..... ne zamenjam za TS ali LJ nikoli!

 

Glede barvnih magij pa je tako, da to v Italiji zelo mocno napreduje. Skoraj vsak dan imamo po tv dnevniku, kako je ena crna sekta razkosalva punce, fante, direktno med grupnim seksom, zrtvovanje otrok..... sploh ne prizgem vec tv. Pa da bi ti videla, kako so potem ti pokvarjeni tipi ponosi, ko jih dobijo in je polno novinarjev poleg. Dokaj najnovejse je tole: En se kar dober tip, oblecen cisto v crnem in s kaksnimi cudnimi verizicami, zapestnicami.... je po diskih osvajal punce. Te so kar norele, jasno, ce en bebec zacne govoriti o kaksnih magijah, potem se ene trape lepijo, ne da bi hitro odsle stran. Potem ne vem tocno, kako je postopek potekal, samo to vem, da jih je zvabljal domov ali kamorkoli ze in potem sladko ubijal. Zdaj pa najdevajo v gozdovih kar zivo zakopane pa ne se do konca razmesarjene parcke, punce, fante .... Zraven pa krizi in znaki + svece od teh crnomagijskih dejanj.

 

Vidis, meni so svece neverjetno zoprne, ne vidim nikakrsne romantike. Sploh pa, ce gres v gostilno in je med vama sveca, ko pogledas tega cloveka, ko ogenj naredi eno cudno senco od spodaj navzgor... joooooj.... kot da bi s strahoim sedela. Jaz jo takoj upihnem. Pa tudi zdaj, kamorkoli prides na obisk, skoraj povsod imajo te svecke prizgane. Zdi se mi, da vsi zivijo direktno na pokopaliscu.

Evo toliko .... pridna.... Aja se to, glede tvoje Ikonce: NE PRENESEM SIVE BARVE! Najgrsa barva na svetu!

 

Fajn bodi in izogibaj se nezgodi,

ki pa je s Sealckom sigurno ne bos dozivela,

pa ce bosta kaj ali pa nic skupaj imela..... xyiyax

 

 

hmmm, greva kr po vrsti...

 

1. Magije: samo prakticiranje se sicer lahko širi, ampak princip delovanja pa ostaja zmer isti, tko da... V vsakem primeru mora "žrtev" na tak ali drugačen način privoliti v to. Zdej vprašanje je, na kakšen način teli hudobci, k si jih omenla, dobijo žrtvino privoljenje. Se pa strinjam, da je neetično izrabljat nekoga samo za to, da potem lahko nekdo zadovoljuje svoje potrebe, pa naj so te povezane s čimerkoli (ne samo z magijo). Povsod je pa tko - naivneža najlaži napereš, da ti verjame, zakaj se ne bi to izkoristl tud v magiji?

 

2. sveče: po svoje maš prov, je pa tud odvisn kakšno svečo nucaš in s kakšnim namenom jih prižigaš. A si opazla, da ne gorijo vse sveče enako? Niti enakih senc ne mečejo in ne dajejo enake svetlobe. se strinjam, ene so lahko prov morbidne. Mogoče jih ne maraš, ker kažejo na pravi obraz človeka in razkrijejo masko, ki jo človek nosi. Ne vem. Je pa še ena druga možna razlaga: mogoče ne maraš ognja... (mišljeno tudi v simbolnem pomenu)

 

3. Siva barva: niti najmanj me ne preseneča, da je ne maraš. Ti, k si tok živahen človek in v duši še posebn en mejhn otrok, sive ne maraš, ker jo na nek način povežeš z avtoriteto (na tak ali drugačn način) in pol ti avtomatično deluje pusto in hladno (tako delujejo v večini preimerov prezaposleni odrasli otrokom). Sam, k pa enkrat odrasteš (in prej ali slej moraš, četud navzven nikol ne), ti pa pomeni varnost. Ja, za sivo barvo se lahko skriješ... Tud živo rdečo barvo (k je men najljubša) laho skriješ za sivo, pa nihče ne bo vedel za to in preko sive se zaščitiš, da te nihče ne more prizadeti (v metaforičnem smislu).

 

Joj, upam, da ti nisem zatežila zdej, ampak to sm hotela povedat, ker mi je prov ležalo na duši.

 

Pa prav lepa hvala

za verz, ki si ga napisala,

čeprav tega sploh nism pričakovala x;)x

živi in pusti živeti
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...