Skoči na vsebino

LNF Vedeževalnica


El Nino

Recommended Posts

:flower: ENGLBENGL :flower:

 

1. Magije z ubijanjem so posledica droge.

1. Magije z ubijanjem so posledica droge. Pa nihce ne privoli v smrt, tako odredi takratni gazda, malo se nadrogirajo, bogved s kaksnim drogam? Potem pa se pa punci najbrz kar fanj zdi, ker mogoce v oblackih vse vidi, toda ko se pas zacne zares rezat, pa ni vec poti nazaj!

 

2. Vidis, skoraj vse moje prijateljice ze od malega slavijo rojstne dneve z ugasanjem sveck na torti! Meni se je ze od malega to zdelo nekako pogansko! Jih ne prenesem! Ker pa sem rojena v takem znamenju, imam svojega ognja cisto dovolj v sebi, ne potrebujem se kaksnih ogenjckov okoli mene!

 

[3. Siva barva: niti najmanj me ne preseneča, da je ne maraš. Ti, k si tok živahen človek in v duši še posebn en mejhn otrok, sive ne maraš, ker jo na nek način povežeš z avtoriteto (na tak ali drugačn način) in pol ti avtomatično deluje pusto in hladno (tako delujejo v večini preimerov prezaposleni odraslim otrokom). Sam, k pa enkrat odrasteš (in prej ali slej moraš, četud navzven nikol ne), ti pa pomeni varnost. Ja, za sivo barvo se lahko skriješ... Tud živo rdečo barvo (k je men najljubša) laho skriješ za sivo, pa nihče ne bo vedel za to in preko sive se zaščitiš, da te nihče ne more prizadeti (v metaforičnem smislu) - (tvoje pisanje)]

 

3. Vidis, to pa ni tko! SIVA BARVA NEGATIVNO DELUJE NA VSE LJUDI! Ze ce samo pogledas grdo sivo nebo, ja kaksne volje pa lahko postanes? Zakaj vsi navajajo, da je MAVRICA romanticna? Meni ni, pa tudi Luna in Zvezde ne! Zame je edina romantika samo partnerjeva neznost, vse drugo: omare, stoli, svece, soncni zahodi, me boli kurac, bi se rekl! Da pa splooooh ne morem poslusati oper in arij, ja no, to je ze lep dokaz, koliko romantike premorem!

 

Puste pokrajine sive barve, a ti to mislis, da je avtoriteta? Ne, to je za samomorilce, za tiste, ki so vedno bolani in vedno jamrajo, za njih je siva barva (sem imela lep primer doma)! Megla, zalost, sive morske pecine jeseni/pozimi, slaba volja, necimrnost, grozni sivi oblaki, ki pa mi nic ne morejo in pa tudi tisti ne, ki se v sivo oblacijo, kajti jaz jih z barvami tako po otrocje zmesam, da sploh ne mislijo vec! Sploh pa, tisti, ki se v SIVO OBLACIJO, BI SE RADI PRED VSEM SVETOM SKRILI, RADI BI POSTALI MEGLA, samo da bi lahko skodovali, RADI BI POSTALI OBLAKI, samo da bi lahko kaj unicevali in male otroke strasili, kajti velikih ljudi se ne upajo!

 

In to naj bi bila zate AVTORITETA? Aaaah, prevec citas! Aja, se to: TUDI ZAJCI SO SIVI! A si ze kdaj slisala za barvno terapijo? A mislis, da s sivo zdravijo? xrolleyesx

 

:U: .......noc...... pa vse tele smeskote :hepko: :flower: :fool: xsuperx xsurprisex :att: xcheersx :farb: :frog: xracx xbendx xloveyx tebi v pomoc! :U:

 

 

Binga, dej bl natančn čiti, predn se razpi..iš in začneš po men udrihat, k sm napisala praktično iste stvari kot ti, sam na mal drugačn način:

1. Magije z ubijanjem so polsedica droge. - Jest sm temu rekla: na tak ali drugačn način izkoristiti/izrabiti nekoga, da privoli v nekaj ali po domače: sredstva povelujejo cilje x;)x

2. svečke in ogenj: vsak po svoje - enim je QL, drugim ni (men je učas tud creepy) - to sm tud že prej napisala

3. Siva - nism rekla, da je siva avtoriteta (ber kontekst) - če boš še enkrat prebrala, boš vidla, da sm tut jest govorila o barvi, za katero se lahko skriješ - je pa res, da lahko skriješ vse - pozitivno in negativno. Je pa zanimivo, s kakšnimi ljudmi jo povezuješ. Jest sm mela prjatla, k se je skoz oblaču v zeleno - vse je mel zeleno, najljubša barva mu bla zelena, pol pa naredu samomor. Zanimiv, a ne?

Aja, pa tut s sivo zdravijo, če že morš vedt x;)x (in to ravn z zajčki x;)x x:Dx x:Dx x:Dx ).

 

x:Xx pa xsrcx pa iskren in nč siv x:Dx

 

se bereva kej,

pa drže se x;)x

živi in pusti živeti
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ok, sem prečikirala...

 

1.) Blue rose

2.) Pogumna s

3.) Damjanmb

4.) Prahec (če pravočasno spotoči vse podatke)

5.) Allli (če pravočasno sporoči vse podatke)

 

NI gužve zaenkrat;)

 

Bonga..no ja vse mogoče da je res tako. On me namreč večino kliče, smse poredko. Je pa ta teden najmanj 15 zame zatelefoniral..tak da a zgleda res ful, ful dnara. Jaz pa ne palim na to..Ma saj se ne sekiram. Mi vsaj dolgčas ni. Drugače je pa fajn za pogovarjati. Vsaj dolgčas mi ni;)

 

Lep dan!

Ljubezen... njena bolečina se sladko dotika pekla in neba od njiju se duša svetlika kot mavrica.. DeLfInKa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Binga-Bonga!

 

Lep nedeljski dan Ti želim (& vsem ostalim tudi)!

 

Sorry, malo sem izven dogajanja zdaj - sicer mi to ni po volji - a tako je.... dela me to depresivno & hkrati mi daje misliti, kaj moram NUJNO spremeniti v lajfu, če ne bom se "zadušila" v lastni situciji! Trenutno še nimam moči, niti možnosti... delam na tem...

 

BB, Hvala Ti tudi na OS & na moralni podpori....

 

Bo kmal mimo to, pa bom spet aktivna tle x:)x

 

SeeYa Soon x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)
Ne, Prahec, ne more. Dokler ne poves tvojega spola, tvojih let, barve tvojih las in barve las tvojega partnerja in njegova leta. Potem pa BINGA BONGA LAHKO xokx

 

Lp, tajnica xrainbowx

 

 

no pa gremo, ženski spol, 22, temno rjava, barva las mojega partnerja..rjava, starost 30, zanima me, kako bova funkcionirala v bližnji prihodnosti, kakšne prepreke na vidiku?

ter ali se še bo kaj oglasil tip svetlo rjavi lasje, 32, ?

ter kdaj možnost vrnitve tja, kamor nameravam?

 

hvala, mojna številka bo okrog 6 se mi zdi

Popravljeno -> jade
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)

Vrstni red za torek

 

1.) Blue rose

2.) pogumna

3.)Damjanmb

4.) Prahec (če pravočasno spotoči vse podatke)

5.) Allli (če pravočasno sporoči vse podatke)

6.) Jade

 

xsrcx Vse lepo vsem do takrat ! xsrcx :palec:

Popravljeno -> delfinka
Ljubezen... njena bolečina se sladko dotika pekla in neba od njiju se duša svetlika kot mavrica.. DeLfInKa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mantiska zakaj bi si jih pa izmišljevala? Ja po vrsti jih dodeliš tistemu, ki kaj vpraša..po vrstnem redu..kdo prej vpraša, prej dobi št, prej bo na vrsti za odgovor. Kaj ti ne gre v glavo x?x x;)x
Ljubezen... njena bolečina se sladko dotika pekla in neba od njiju se duša svetlika kot mavrica.. DeLfInKa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne, Prahec, ne more. Dokler ne poves tvojega spola, tvojih let, barve tvojih las in barve las tvojega partnerja in njegova leta. Potem pa BINGA BONGA LAHKO xokx

 

Lp, tajnica xrainbowx

 

 

hojla

moj spol ženska

leta 33

barva las rjava

barva las partnerja rjava

njegova leta 34

 

 

lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Gremo lepo po vrsti

5279

Spol: Ž

Starost: 25

Barva las: kostanjevo rjava, trenutno blond

 

Zanima me, kakšno bo predvidoma moje finančno stanje v prihodnje?

 

Hvala že v napej

Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po 1000 obvestilih, me eni hocjo zafrkavat. Sam zmotl so se, ker to mene zabava, no, vedno me je zabavala bebavost ljudi!

]

 

Hey :palec: ... jp, ampak očitno "tisti" tudi mojega posta niso "preučili".... saj veš, taka osebnost kot si Ti, zna iz "hudobije" sebi naredit veliko dobrega - unga, ki pa tera "hudobijo" pa lahk to krepko vrže iz vage x;)x

 

Binga-Bonga xyiyax .... kot sem že rekla, bom ostala tvoja "strokovna sodelavka", ampak ne tolk v vlogi "tajnice", ampak v drugih zadevcah xwitchx .... ker zdaj mi enostavno čas ne dopušča druzga :C: ...

 

.... za kak nasvet pa se bom oglasila.... in se držala tudi tistega, kar si mi v OS napisala - naj počakam, da vzpostaviš red x;)x

 

Želim Ti vse najlepše, pa da "delaš" v normalnih & zmernih količinah :sorcerer: , ker drugače se ti lahko zgodi, da :bomb: [/color]

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja Maya, in kwa si hotla s tem puvedat! xrolleyesx A da si prsla u sluzbo,da delas! xrolleyesx Ja no fajn, lep deu mas! xrolleyesx Itak sm pa jest kriva, k sm ti ga itak naslogala, ne! xrolleyesx Zdej pa res ne mors rect, d ne zadanem, ne! xrolleyesx Slogala sm ti, da bos sluzbo dubila in si jo, ne! xrolleyesx Pa uredi, popravi zgornje pisanje, spodaj je vse narobi! xrolleyesx

 

Hey BB!

 

Povedat sem hotela tole: Ker sem mal manj zdaj tle (danes sem bila "službeno odsotna"), ne misli, da sem plavega udarila x;)x ... da preberem poste, pogledam, kaj dogaja, kaj ti komentiraš... to ja, ampak "fizično" ne delam... dam pa lahk kak komentar - kao "svetovalka", ne kao "tajnica" x:Dx & da Ti dajem podporo v vseh vidikih x:)x

 

Jp, služba je - uradno še ne delam (papire je še treba uredit) x:Dx

 

Kako pa veš, da bom imela "lepo delo" x?x

 

To pa je res xDDx Ti si mi ga "našlogala" x;)x Mislim, da je to tko blo... jaz sem vedno želela nekaj podobnega, Ti pa si mi "pomagala" pognat to energijo x:Dx x8Dx x:)x Pridna!

 

Zadaneš... hmmm.... mislim, da bi bilo bolje rečeno, da obvladaš in veš x^x

 

Zato, ko bo se tle mal situacija umirila, boš mi še "pogledala", kako se naj "obračam" na jobu, da si bom že od začetka ustvarila nek "profil", da mi bo lažje furat tam...saj veš, da stvari nastvaim tam, da bodo z mal dela dobri rezultati kolk sem videla, je režim oh in sploh, pa vsi kr nekaj živčni šibajo.... jaz si tega ne smem privoščit x;)x x:Dx

 

Ej vidi pa se tudi, da sva obe zmajki x;)x .... če nisva istega leta zmajki, potem .... hja, potem si res mal starejša od mene x;)x

 

No, pa se vidimo :flowerface:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mayci, nasvet za sluzbo: Pazi se bab! Boma u tork vidle, ne! Pridna.... ne cmeri se! xbookx

 

Binga-Bonga :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec:

 

Pa neverjetna si.... :palec: Prav imaš.... z babami imam probleme že cel lajf :vragec: .... ampak, a veš kaj - to bo pretežno ženski kolektiv :bomb: :bomb: :bomb: .... fantje bodo v majnšini (ša se to sem ti v OS napisala, kdo) :C: :C: :C:

 

Bom počakala do torka... in pol Ti poveš kaj in kako, jaz začnem delat & furam... & če bom dobro furala, bom delala tam definitivno še dlje, kot bo pogodba x8Dx .... ma a veš, delat moram, da bom lahk v lajfu počela, kaj želim x;)x .... sicer močnooooooo apeliram na kakšno 7. na lotu.... moram še pogruntat, kako do pravih številk prit x;)x x;)x x;)x .... takrat bom počela, kar bom hotela, da bom živela, kot sem si vedno želela x:Dx x:)x x8Dx

 

.... & takrat se bom v TS kar tko na kofe pripeljala x:Dx

 

Ej, BB, še nekaj mi tko zaupaj.... kaj narediš, ko moraš delati nekaj, kar ti ni - in veš, da bi tisti čas lahk kaj druzga počela, pa moraš nekaj, kar drugi mislijo, da je prav? Jaz sem nareč dans skor eksplodirala, ko sem morala čepet v tako lepem vremenu za šporhetom - imela pa sem v glavi 1000 idej, kaj bi blo bolje... ej, selit se bo res treba x;)x Prej ne bo mira.... Ma nekak se ne znam še obvladat, eksplodiram, energija mi pade, pol pa sem v k**** To mi ni potrebno.... samo ne vem, kako reagirat

 

Mej se xrosex

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower: 3 TAJNICE :flower: Na zafrkancije NE ODGOVARJAT! Se posebej pa ne na eno LIU, k je od nasprotnega tabora, pa ne Ninotovega!

 

:flower: NINO :flower: Cs bi biu, da ZACNES!!! Ti prevzemi mladino, jaz pa starino! Jest n morm tolk delat ub torkih pa petkih, ne! xrolleyesx

kwa?! :eek: :eek: kasnga tabora x?x

 

svasta xrolleyesx

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ze od vsega zacetka, ko sem prisla sem, si hotela delati en cirkus! Poglej tvoja pisanja po 12.10.! Glede nato, da pa pravis, da ti nisem nic zadela, se pa sploooooh ne sekiram, kajti vedi, da je zivcnim osebam zeloooo tesko slogati! Zdaj pa lahko tudi nehas!

huh hvala za kompliment :palec:

 

Nehala pa bom, ko bom sama zelela, ne ko mi bos ti rekla x;)x

 

Ja lej ce ti lahko vsakemu poves, kar si mislis, potem tudi jaz lahko, kajneda?! Ce mi je pa varovalke ven zmetalo, mi jih je pa verjetno z razlogom x;)x

 

Imej se rada x:Xx

 

Pa sladke sanje x;)x

 

Ce se ti clovek 1* opravici in ce mu je kao oprosceno, potem se juhe ne pogreva vec. Ali pac?! Ves kaj ze 1* sem ti povedala,, kaj sem mislila o tvojem sloganju.... tako da ne pogrevaj stvari. Oprosti mi se 1*, ker nisem padla pametna na svet. Smesno pa se mi je zdelo vse skupaj, ker so bili pac vsi nekaj zleht in ljubosumni. A stekas?!

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower: LIU :flower: Najprej si zacela kakor malo zafrkavati. Potem sva se lepo pomenili. Nato si videla, da je Nino zacasno spet prisel in si se mu zacela prilizovati, naj ti skoga, in kako da si vesela! Ko te on ni smirglal, si pa mene spet dobila. Jaz sem ti slogala, kakor sem ti mogla, kajti vedi, da je takole, vedeti samo en nick in nic drugega, kar malo cudno sloganje! Se dobro, da mi sploh kaj rata, ker vas ne poznam niti vidim! Potem pa se danes spet zacnes usajati, ker sploh ne vem, zakaj citas stvari, ki niso tebi namenjene (jaz skorajda nikoli), potem sva si enih par grdih rekle, zdaj pa tukaj nadaljujeva ta najin otrocji spor! Ti si lahko tukaj, mene nic ne moti!

hej bonga jest te mam tud rada x:Xx

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pomeni to, da ste zdaj vsi ostevilceni, da ne bom nikogar pozabila! Da pa se to ne bi zgodilo, sem si pa nabavila tri lene tajnice in bomo vidl, kuko bo slo! xrolleyesx

Nice !

Kaj si lahk shraniš fotko..., ker jo nameravam vzet nazaj dol !! Thanks. xsrcx x;)x :palec:

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Je ze ni vec, sm jo ze udpihlna!...noc.... xlove2x xsrcbumx xcheersx

xsrcx Pa lepe sanje tudi tebi, če ti bo zneslo vsaj tokrat it spat ! :inocent: x:Dx

 

Nočko x;)x

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hajli Hajlo..

Se opravičujem..sem bila odsotna..fajna fešta..40 letnica moje tete. Sem se naplesala in malo sprostila..čeprav so mi na dušo pihali sami stari dedi;(Uff...

No to je bil zabaven del...pol sem se pa peljala v mb..in se zamorila za božičnimi pesmicami...božič bo, jaz pa sama;(Grrr

Oni tip me danes niti klical ni tak da..se ne sekiram v glavnem..saj me ni moril v bistvu..mel je predvsem bolane..in me spravljal v smeh.

Jaz čakam na onega, ki so mi ga napovedali že dalj časa nazaj..da bom spoznala enega, ki ga bo pol bivši hotel izpodbiti..pa ga ne bo. V takem smislu..

Včasih se mi zdi, da nočem vedeti nič..pa me spet prime, da bi šla v detajle....saj ni važno ne...rabim samo kanček upanja, da bom našla, kaj iščem in uživala sadove prave ljubezni.

 

Jutri se vrnem okrog 20 in nadoknadim delo..delam namreč cel dan..

Kolikor pa sem zasledila..vam kar dobro gre...da ti Bonga prefrigana kar sama vse vodiš, nas pa samo preizkušaš v sposobnostih;) Saj smo ti vdane...prepusti nam delo x^x

 

xcivx grem se spočit...sladke sanje vsem! x:px

Ljubezen... njena bolečina se sladko dotika pekla in neba od njiju se duša svetlika kot mavrica.. DeLfInKa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower: GAELcka :flower: Men je tolk smesn, d ti n morm puvedat! Zdej pa, k mam 2 nove sudelauke, zdej pa je sploh cerkus! Npr: Maya kr rece, d gre, dons jo splooooh ni blo! Mantis si nabija honorarne ure, placu jo bo pa sam Aladin!

Ja no, res mi je smesno poslusati vsa ta jamranja, v vsaki zgodbi vidim delcek sebe, ne! x:Dx

Pridna bot in kuhaj brez nezgod! ... noc.... na, pa mal muske, d bos lazi sanjala! xbendx

 

HA BB,sem mela lepe sanje ko si mi ti poslala super musko,zato sem pa zdej še kr pokonc.A bom vseeno počasi le legla.Dan je bil naporen,smo snemal en glazbeni spot skor cel popoldn.Vidiš,ti si mi včeri poslala musko,pa sem jo mela še cel dan.ŽIVLJENJE JE ENA SAMA GLASBA....

xmusicx

Danes ti jo pa vračam xbendx xvokx xmusic

 

N O Č K O Gael xrosex

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...