Skoči na vsebino

LNF Vedeževalnica


El Nino

Recommended Posts

 

:flower: SONCK :flower: Veliko premozenje te caka v zvezi zenim rjavim gospodom (ce ne je pa oce)! Ali si veliko na chatu, polno fantkov in deklic okoli tebe, torej ali zabava ali pa chat! Tvoja crna znanka: ima tezave in se bo obrnila nate, muci jo: ljubezen, denar, pot, bolana je in samo prevec premisljuje.

NE MI PROSIM PRIVAT PISAT za TAKE NEPOMEMBNE STVARI! NE BOM VEC ODOGOVARJALA! PRIVAT SAMO TISTO, KAR NI ZA V JAVNOST!!! ... zivjo .... xpresentx

 

OK. hvala Binga-Bonga za tvoj vpogled, me je pa znimalo nekja drugega...glede službe. Kako mi kaže s to službo v kateri sem sedaj in če bom kaj kmalu dobila možnost za kakšno novo službo...Samo to me je zanimalo..

 

Hvala in Lp,

 

S

x:)x

http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/n015.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower: ZA VSE :flower: ki jim kdaj ni kaj jasno o mojem kratkem izrazanju:

Ena me sprasuje, potem ko sem ji napovedala odnos z ljubimcem, kaj pomeni: NAREDIL BO KONEC ! xrolleyesx Ce to ni jasno, potem ne vem, kaj je! Jasno, da se ne bo fental! Konec med njima, ne! xrolleyesx

 

Hej hej Binga - Bonga upam da to ne leti name x?x

Konec med kom??? Med mano in ljubimcem ali konec s katero drugo.

Sorry ker sem tečna!

Lep dan :)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower: SANTOSek :flower: Me nc ne briga. Tuki je en drug udgovor!

Zanesljivo bos dobil ali stanovanje ali veliko denarja, kaksno novo pogodbo. Evo, to je tocno, ponudil ti jo bo en svetel/siv/plesat gospod, te dni ti bo telefoniral ali pa bos dobil neke vrste sporocilo od njega. TODA, je hinavski in ti ne bo resnice govoril in pa tudi, kakor mi kazejo karte, je bolj na moske mahnjen. Ti ga itak poznas, pa mu obracas hrbet! Naslednjo tekmo pa bos najbrz izbugil, torej, treniraj se bolj! Vedno pa je okoli tebe tvoja mama. Pa se to, ena crna, otozna misli nate.....Drzi se in pazi se hinavcev! :shuriken: ...na, pa enga nindzota za pomoc! :detelca:

Binga Bonga !

 

A ti res verjameš v tisto kar "šlogaš" !? xrolleyesx

 

Svetoval bi ti le to, da folku ne nakladaš neumnosti, ker so že tako NEUMNI, da verjamejo v vsako pravljico !

Jaz sem te spraševal iz preprostega dolgcajta..., ker itak, ko berem o drugih kaj vse pišeš...me prime... :xx!: x:Dx

 

Dajte narod primit vašo usodo v vaše roke in poskusite nekaj naredit za vaše življenje, ker bluzit v karte so ena sama pravljica in to vam lahko škodi !

 

Binga; dokazal ti bom z mojim naslednjim fight-om, da se motiš (ne bom zgubil) !! :vragec: x;)x

 

A kar se tiče ostalega, ki si mi opisala...je le ena navadna tvoja domišlija (šmešna) !

 

Sem upal, da ti bo kdo drug to povedal (Marsa), že dolgo nazaj...očitno mi ni preostalo, kot meni, da ti to povem, Sorry !

 

Lp.

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dober dan xDDx xDDx

 

BINGA-BONGA, tudi jaz bi te prosila za šloganje xDDx x:Dx

 

stara sem 25 let, rjavi lasi

 

VPRAŠANJA:

 

1. kaj mi kaže v prihonje na področju ljubezni ( fanta nimam)

 

2. nimam fanta, zanima me pa, ali je kaj možnosti, da z nekdanjim fantom ( 31, rjav) spet ustvarima kakšno trdno vezo, mogoče le avanturo, ( on ima punco zdaj), a občutek imam da med nama še vedno obstaja določena energija, pogosto se slišiva, grema na kako pijačo, a vse v prijateljskem duhu :) :)

 

prosim, prosim

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

SANTOS, pazi, da za Bingo ne postaneš Santoseks x:o)x x:Dx x:o)x vse se začne kot igra, šele kasneje postane prava igra. Binga je svoje delo vzela zares! Paziti boš moral predvsem od takrat naprej, ko ti bo svetovala ikonco, na kateri boš v borilnih hlačkah pa ogrnjen s krznenim plaščem! Pole se ti samo pazii nje!

 

Ne se sekirat za druge ljudi, ti bo lažje. Pa saj ti tega ne pišem, ker bi se sekiral, ampak ker se zabavam. Zaenkrat stravri še niso smrtno resne.

 

 

Hihihihiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ihaha ihaha

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

SANTOS, pazi, da za Bingo ne postaneš Santoseks x:o)x x:Dx x:o)x vse se začne kot igra, šele kasneje postane prava igra. Binga je svoje delo vzela zares! Paziti boš moral predvsem od takrat naprej, ko ti bo svetovala ikonco, na kateri boš v borilnih hlačkah pa ogrnjen s krznenim plaščem! Pole se ti samo pazii nje!

 

Ne se sekirat za druge ljudi, ti bo lažje. Pa saj ti tega ne pišem, ker bi se sekiral, ampak ker se zabavam. Zaenkrat stravri še niso smrtno resne.

Hihihihiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ihaha ihaha

x:Dx Glede nato, da moja intuicja me ni nikoli prevarala...se meni tud zdi, da ženska pogreša...in to oreng trdega ! x:o)x

 

p.s.saj se ne sekiram... x^x Morda me mal srce boli za tiste, ki verjamejo v pravljice ! :V:

 

Piko x;)x :palec:

 

Santos

 

Povratni komentarji so edino, kar steje. In izmed 20 odgovorov bos nasel morebit 2, kjer se ni zgodilo napovedano.

Glede na tvoje besede v drugi temi, kjer si rekel, da je Ona kriva za slabo pocutje in da zate ljubezni ni in je nikol ni bilo, tud zdaj govori iz tebe bolecina. Ker se ti mogoce zdi, da tisti, ki se tukaj zabavamo ob BB odgovorih, zelo nalahko jemljemo ljubezen in vse skup, kot bi s prsti tlesknil in akko lahko temu vsemu verjamemo, ko pa je v resnici vse tezje v realnosti.

 

Cetudi se napovedano ne zgodi, je to zabava, ki se ji zarad enega tvojega kao poziva k razumu ne bomo odpovedali. Bog daj, da bos zmagal v naslednjem fajtu in bog daj tudi tebi sreco v ljubezni. Me je pretreslo ves, ker vem, kako trpek je obcutek. Pa da se ne bomo zdaj cist razcmerili tu, nas namen je RAZVEDRILO

Lp, :vtz: tajnica :vtz:

x^x

Men tud prav...sam, malo folka dojame zabano in realnost, kar pomeni, da nekateri jemljejo vse skupaj bolj resno, glede nato, d ta forum je 'resna' debata ! x:)x

No, kar vsaj sem imel občutek do tega trenutka ! :sori:

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V tem trenutku sem se odločil, da v tem forumu ne namaravem več sodelovat ! (Je pa več vzrokov..., morda najprej ta, da je folk, ki piše oz. se dela po eni starni pametne...a od tega sploh se ne zaveda zakaj živi).

 

Morda se motim ? Kot sem prej navedel...moja intuicija me ni nikoli prevarala ! x;)x

 

Saj dokler je trajalo...je bilo lepo ! xsrcx

Adijo :palec:

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Santos, kot prvo zakaj si svoje pisanje tako odebeljiv in povečal, morda zato ker je vse skupaj neumno x?x x;)x Je pa res, da je kakšnemu človeku težje šlogat...

 

BB oblada šloganje, kot še marsikaj drugega... zato ne klati neumnosti!

 

Tudi meni je dobro šlogala, sicer na privat, ker je bolj delikatna zadeva.

Zgleda da nisi srečal v življenju še nobenega dobrega vedeževalca ali jasnovidca, no jaz sem imela srečo, da sem jih že kar nekaj, morda tudi zaradi tega ker me privlačijo mejne vede...

 

Sem šele sedaj vidla pisanje na prejšnji strani, da ne boš več sodeloval, potem mi je vse jasno ....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Odgovor in zahvala BB!

Izpit sem opravila z 10!

Napovedala si mi darilo - bila sem začudena, potem pa danes zjutraj odprem mejl in me kolegica obvešča, da ima zame darilo od nekega prijatelja, kateremu sem naredila pred kratkim uslugo.

Lepo in zanimivo !

Lep preostane dneva voščim vse!

Bbb - mala čarovnica si veš! xwitchx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

BB

 

Pravkar sem prebrala tvojo "napoved", vendar pa ničesar ne razumem. Stvari, ki si jih naspisala se niakakor ne ujemajo z vprašanji, ki sem ti jih zastavila! Napisala pa ti tudi nekaj glede El Ninota in sicer da naj bi me zapustil in naj si ogledam svoje objave po 27.10. - kako ga pogrešam. Koga? Zakaj naj si ogledam objave? Resnično ne razumem ničesar! Upam da tega ne boš vzela za slabo, ker ni napisano na tak način, želim le razumeti tvoje odgovore, da se bom kasneje s pomočjo njih lažje odločila glede določenih stvari, ki jih pač moram razčistiti!

Resnično ti bom hvaležna, če si lahko še enkrat prebereš moje prvotno sporočilo namenjeno tebi in mi v prihodnje nekako ali pojasniš ali ponovno odgovoriš! Po tvoji želji seveda!

 

En lep pozdravček

 

Manja

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower: SONCK :flower: 2 tvoja privat posta sem dobila! Torej, drugic mi pisi samo na en post, pri tolikem delu sem mogoce kaj spustila! Pa v petek!

 

 

Ni panike, razumem.

 

Lp,

 

Sončk x:)x

http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/n015.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

BoNgA...ti si videla dnar..pa ga še 2 tedna ne bo, so mi odgovorili na email. Dvomim, da sploh bo kaj iz tega.

Se opravičujem za one pastelne barve. Samo zadnje čase pa vedno nekaj najdeš, da maš koga kaj za skregati. Hvala za odgovor za kolegico. Ima namreč že dva otroka. Od tega enega z ono boleznijo (se ne spomnim zdaj, kako se reče), ko ne sme jesti določenih substanc in jih samo za njo hrana stane 180 na mesec. Hudo ne. Ima starejšega moškega..mislim da nekaj čez 35, ena ščerka pa ni njegova. Ima drugega očeta, ki nima dostopa do nje zaradi spolnega nadlegovanja. Cela štorija je to njeno življenje. Vsega niti nevem, pa se mi že pošteno smili. No in iz tega in večih razlogov bo seveda splavila. Pa tudi to nebo prvič za njo. Pravi, da jo je strah..bolečine in celega posega. :xx!:

Ko malo razmišljam o njej in njenih štorijah, sem zahvalna, da je tako kot je. Upam, da bodo moji otroci zdravi x!x .

 

Še enkrat, hvala, da si si vzela čas.

 

Lep večer!.

Ljubezen... njena bolečina se sladko dotika pekla in neba od njiju se duša svetlika kot mavrica.. DeLfInKa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jutri je bo poklical sef, no, en svetel in ima pripravljen: kreg + lazi!

To se ni zgodilo-nimam šefa, sploh pa ni poklical noben svetlolasec ... tako da tudi krega in laži ni bilo.

 

Pa zakaj mi nihče noče odgovorit na to, kar vprašam??!! Namreč: V kolikšnem času (torej časovno določno) KDAJ vidiš začetek resne partnerske zveze pri meni?

 

Glede podatkov pa nisem vedela, da jih je treba vsakič znova pisati.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pogledat sem sla, ja res, MALO PRED POLNO LUNO je! Posledice so JASNO VIDNE!
Hahaha, hi ihihi ihaha, katero luno pa misliš, Jupitrovo?

Jutri bo ob 10:35:41 (velja za LJ) PRVI KRAJEC. Razen če imate v TS takrat polhno luno!

Kolk znaš ti spraviti človeka v dobro voljo! x:Dx x:Dx

Jasno vidne posledice pa v oblačnem vremenu ne morejo biti! HIHIHI

Tudi poledice ni, ker je vreme pozitivnih temperatur!

Tečen da sem... tečen izhaja iz teščen. Eden od naju je lačen, ali kar OBA. Komu pa tečnarim?

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mediasvet osvaja Slovenke, željne prihodnosti !

 

Evotigana, x:Dx sem x:Dx malo x:Dx pobarval x:Dx popesril, x:Dx barvno x:Dx začinil!

 

Binga pa čisto fajn si, da veš! Ampak tega ti ne povem naglas! Vem, da boš videla zelo hitro! Sedaj znaš to.

 

 

Pipipipipikokokodak

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sedaj pa brišem odavde. Moram se iti pripravit za jutrišnjo polhno lulno, pardon za prvega kurajca! To bo še obenem pravi krajc, pa tudi če ne bo glih taprvi.

 

Ciao!

 

Uj, kam so se izgubili vsi smeški? Tako vsi nazaj k Bongi, takoj!

 

 

P.P

 

Še nekaj sem pozabl. Veliko tega je zaradi konstalacije in položaja planetov, pa vmešano je kroženje, tako tudi ni nepomembno kroženje jajčk v modih, lahko pridejo v konjunkcijo same s seboj ali s kakšnimi drugimi modami, pa modo so si počasi spet prisvajamo moški nazaj, vem da to ene ženske boli, ker si potem ne bodo mogle več puliti perja.

 

Morm nehat. res.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

BINGA-BONGA lep pozdrav!

 

Bi lahko prosim še zame pogledala kaj me čaka v bljižnji prihodnosti?

Finance in ljubezen-odnos? Ali imam kako opozorilo,naj bom pred čim posebej previdna?

Jaz 27 let temnih las, ON 33 let, svetlih las.

 

V naprej hvala za tvoj trud.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ciao Binga Bonga!

 

 

A bi se meni pogledala v karte? Zanima me kako kej kaze v ljubezni, kaksen pozitiven preobrat, oziroma kaksen fantic na vidiku? Pa se kako se mi bo izslo s studijem (finance, pa a bo vse kul)?

 

Aja, mam pa 26 let, pa kratke temne lase, a moram se kaj povedat?

 

Grazie mille x:Dx !

 

Sei grande xsrcx xsrcx xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vrstni red za petek, 9.12.05 (Ce ne pa za drugi torek)

 

1.) Bucko - ok - (nagrajenec)

2.) Maya - ok - (svetovalka)

3.) Mantis - ok - (tajnica)

4.) Delfinka - odgovor je na prejsnji strani nekje! - (pomocnica tajnice)

5.) MoonDance - ok - (nagrajenka)

6.) Coccinelle - ok - (nagrajenka)

7.) Amber - ok - (nagrajenka)

8.) Rika - ok - (nagrajenka)

9.) Bikec - ok - (nagrajenec)

10) Noka - ok

11) Sonck - ok (vsi do tukaj omenjeni naj poslejo novo vprasanje, ce ne pa samo tedensko sloganje)

12) Tejka 100 - 5419

13) Privat M _ _ _ A - ok

14) Meqi - 5448

15) Suerte - 5449

16) Beti 5437 +5450

17) Megi 5448

18.) suerte 5449

Ljubezen... njena bolečina se sladko dotika pekla in neba od njiju se duša svetlika kot mavrica.. DeLfInKa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hudo tlele imate celo organizacijo vidim pa to :D hehe vse poslihtano komu se kaj sloga ;) hehe :D no js bi seveda pomagal s sloganjem ce lahko :D ce kdaj binga bonga ne utegne al kaj :D...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...