Skoči na vsebino

LNF Vedeževalnica


El Nino

Recommended Posts

hehe hja to je ful hud tale red :D imaa prav tajnico in vse... em razmisljam ane prej sem bral tisti post od marse da ji sam form zasedava, a nebi ra je napisala svojih mailov pa nama posljejo na mail, pa se tam odgovori, tako se jim ni treba prijavit na forum ne nic... :D kaj pravis?
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja :D predvsem barve so cist hude, kt me je cashy opomnil vedezevalnica je dobila industrijske razseznosti, krneki...

 

No v glavnem, js sem nazaj v slogarski ekipi ce bi kdo rad kaj povprasal, lepo napisat : El Nino(slisim tudi na Jure), zanima me to pa to... :D ce ga pa spregledam pa naj me opomni :D bom probal pridet skor vsak dan kaj mimo ;) ajd ljubcki drzte se....

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Binga-BONGA se je vsakemu dobro posvetila, ker so ljudje to začutili, so pač prihajali, je bla sama pozitiva :) In ni bilo nič industrijsko, sploh pa El Nino : toliko časa te ni bilo v tej temi da nimaš kaj komentirat !

 

Šlogaj ali pač ne...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla BB!

 

Thanx za obrazložitev! Rada bi ti samo še to povedala; El Nino me ni zapustil, kot si napisala. Nate sem se obrnila zgolj zaradi tega ker sem pač opazila da si zadnje čase ti tista, ki ima najbolj dela na forumu in pa El Nino-ta skoraj nikoli ni! Glede odgovorov zaupam obema, z Nino-tom pa sva se tudi osebno spoprijateljila, tako da ne razumem po čem si ti smatrala da me je zapustil! No, pa saj to ni niti važno, napisala sem le da si ne boš mislila, da sem se obrnila nate samo zato, ker El Ninota ni oziroma ker naj bi me "zapustil", kar pa kot sem že omenila, ne drži!

 

Še enkrat hvala in lep pozdrav!

 

Manja

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

BB

 

Ponovno jaz, a le da ti povem, da sem se zmotila glede El Nino-ta in sicer glede njegove prisotnosti, to pa zato, ker sem najprej prebrala tvoj odgovor, ti napisla novo sporočilo in šele nato sem pogledala zadnjo stran, na kateri pa so El Nino-tova sporočila!

 

LP

 

 

EL NINO

 

Lepo da si nazaj, ker smo te nakateri že zelo, zelo pogrešali! Upam da tokrat tudi ostaneš! :) V kolikor najdeš kaj časa in si na volji za vedeževanje, PROSIM preberi moje zadnje sporočilo (vprašanja) in pokukaj malo v karte, kaj kažejo kako se bodo stvari odvijala v prihodnosti! Thanx že v naprej!

 

Pa en lep pozdravček!

 

Manja

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Binga-BONGA se je vsakemu dobro posvetila, ker so ljudje to začutili, so pač prihajali, je bla sama pozitiva :) In ni bilo nič industrijsko, sploh pa El Nino : toliko časa te ni bilo v tej temi da nimaš kaj komentirat !

 

Šlogaj ali pač ne...

Nimam nic pritozb cez njeno posvecanje posameznikom :D sam tolk ogromno vsega pa tako organizirano :D bom rajs uporabil besedo profesionalno ;)

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

BB! Pozdravljena!

 

Prebrala Tvoje pisanje (bolnica, itd.).... Ganljivo :C:

 

Danes bom težko kaj komentirala.... sem brez energije & nekega pozitivizma, tako, da se raje niti ne oglašam, ker bi tko samo negativo širila.... :sori: Imam občutek, da se mi spet nekaj "preklaplja" (imam občutek, kot da se mi "frekvenca" dviga) & ko se mi, sem ful na tleh.... sicer pa pravijo, da če se hočeš "dvigniti", moraš najprej pasti... ker pol je tisto res tisto.... pa mal me tud matra, ker še nimam papirjev za job :C:

 

Lep dan :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bom js zdej slogal tukaj naprej od tega posta vse kar pride, za nazaj bom se Gael odgovoril, kdor zeli bingo bongo, ima ona svojo temo :D tu prav blizu vedezevalnice ;) ne morete zgresit ... :D (BINGA BONGA SLOGA) tko da od tu naprej vprasanja samo se zame prosim :D ce ze imamo dve temi naj bo malo reda ... :) evo zdej pa prvo vprasanje

 

Gael, Financno stanje se bo izboljsalo predvsem po zaslugi srece, tako da kar bo lahko prislo pazi da ne bo odslo ravnotako... spremembe te cakajo na tem podrocju, ljubezen pa ... kaze zelo pozitivno enega tipcka vidim morda bo imel kaj veze s tvojimi financami, ;) vsekakor pa bo zelo zanimivo v bliznji prihodnosti, potem kasneje pa je precej odvisno kako bos urejala stvar,... :) kr pazit tole ljubezen ;) zna bit dolga in fina...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nino, poglej do sredinega datuma sta se 2, ki bi radi slisali lepe besede. Evo, kdo hoce tukaj, je takoj na vrsti, kdor hoce v torek - cakanje!

 

Itak pa NAJ BO VSEM JASNO, da ce boste pisali Ninotu in potem se meni, istocasno ali pa cez par dni, vam moram povedati, DA BOM JAZ VSAKE TOLIKO CASA KAJ PRECITALA, kaj Nino tej osebi govori in potem bom jaz ali direktno citirala ali pa najbrz vse vec ali manj potrdila. Tako ne bo kreganja.

 

Zivjo

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

BB,

meni so tudi mamo ubili, pa nimam kaj narediti

xrolleyesx

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako pa to, da ti to ves? Ali se ti tako zid? A v bolnici? Žal mi je!

 

Tudi meni je žal, pa nič ne morem.

Oni so jo pripeljali do smrti x!x

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Beti, spoznala ga bos ce ga se ne poznas sorazmerno hitro, veza bo pa tako kak mesec :D mrbit celo za novo leto nikoli ne ves ;) pod kakim ognjemetom silvestrski poljubcek (al pa poljubcki)... :D tak gre do ja :D no kaze pa zelo lepo morem rect skoraj mal nenavadno da ze nimas resne veze, morda pa to kar imasm ce imas kaj bo postalo bolj resno...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz bi pa mela isto vprašanje..kdaj vidiš pri meni začetek resne zveze. IN če ga že poznam? Pa če bom mela za božič in novo leto koga ob sebi? Tenx x:Dx
Ljubezen... njena bolečina se sladko dotika pekla in neba od njiju se duša svetlika kot mavrica.. DeLfInKa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Delfinka ena tebi zelo ljuba oseba bo s tabo za nov let, morda kaka dobra prijateljica :D ne izkljucujem pa kakega lepega tipcka ...kar se tice ljubezni ne bo letos se nic, tam bolj proti februarju morda kaj bolj resnega :D vsaj ljubezni bo velik :)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tenx za odgovor. Samo si me pa zmedel. Ker nimam pojma kera bi bla meni ljuba oseba. Trenutno mam prijatelje še samo v študentu. Ko pridem domou, nimam s kom kam iti. Vse so se zaljubile in za prejateljice (tudi mene) ni več časa. Trenutno ni osebe za katero bi lahko rekla, da mi je ljuba in bi rada bla z njo za novo leto. Mogoče bivši..z ozirom na čustva..a temu nasprotuje moj razum. No..hvala bogu..februar ni več daleč.:) Lepo se sliši. Upam, da bo kaj obetujočega. In upam, da to ni bivši? Zgleda da mi je sedaj dal božji mir. Ki priznam, precej vznemirja mene..ampak se že umirjam in ustaljujem. Upam, da ostane tako. Lep večer...čeprav zdaj že vsi sladko spite, pa lepo nedeljo.

C'ya

Ljubezen... njena bolečina se sladko dotika pekla in neba od njiju se duša svetlika kot mavrica.. DeLfInKa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo Binga!

Sem malo brala za nazaj, pa so vsi tako zelo navdušeni nad tvojim prerokovanjem, da sem se odločila da ti še jaz zastavim dva vprašanja: Najprej me zanima kako bo za novga leta, a bo spet čist odklopljeno.

Pa še eno vprašanje, s katerim se babe tako večino časa ukvarjamo: Kako kaj kaže v ljubezni (s princi na črnih vrancih).

Fajn se mejte!

"Pri ptičih je vse nagon, tudi zvestoba je nagon. Nagoni so čisto v redu ... V naravi je vse lepo urejeno... Človek ima pa polna usta ljubezni pa čustev, pa ne vem kaj še. Potem pa v imenu ljubezni pusti svoje mladiče. A skrbi za svojo vrsto? Vraga! " (monolog iz filma: Pod njenim oknom)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hmm dolgo je od zadnjega šloganja....me zanima kaj vse mi je še teta (ne)sreča pripravila v prihodnosti... :eek:

 

Kaj me čaka.......

zdravje,čustvena plat hmm pa kaj še?..ne ne denar me ne zanima,ne mi o tem govort.... x:Dx .......

 

 

ElNino bo šlo?

Vse kar dobro je izgubi se v večnosti..

vse najboljše v času obledi....

še vedno si želim sanjariti

saj ženska sem ki več in bolj želi.......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

alo alo binga bonga:-)

Zopet jaz, 14 dni je že mimo in me nekaj zanima, seveda če je mogoče iz tvoje strani. Namreč kako mi kaj kaže v ljubezni, se bo kaj dogajalo?

Zelo ti hvala za odgovor in se še kaj tipkamo:-)

 

lp by kroky

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja oprostti, malo sem raztresena pa sem pozabila:

jaz --> 22 let, temno rjavi lasje -- pobarvana svetlo rdeče

bivši--> 27 let, rjavi lasje

znanec --> 27let , rjavi lasje

 

zanima me, kaj se bo kaj spentljalo, kakšna je slika z bivšim in kaj z znancem.

 

Hvala ti, res si zlata.

 

še enkrat lp by kroky

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Delfinka, mislim da bo kr bivsi tisti :D hihi no ja morda res se kaj uleti :D nekaj takega kar ze poznas no bi moralo bit, nikoli pa ne ves seveda ;)

 

Cespljica, zdravje bo bolj gore pa dole, dokler se ne bos resno spopadla s tem in delala na sebi v prihodnosti utegne bit kr mal streznitve bos pa potem zelo pridna in bo vse super... v ljubezni imas zelo toplo obdobje, v katerem ti priporocam, da dobis kakega novega tipcka ali pa dobro omrezis obstojecega ;) pa se pripravis na zimo, odlicne priloznosti bodo...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...