Skoči na vsebino

LNF Vedeževalnica


El Nino

Recommended Posts

ŽIVJO

 

Mene že dooooug ni blo tuki ampak bi bla ful strano grozno vesela če bi mi Nino (ku je najboljša šlogarca na svetu) povedou kaj me čaka v tem letu na področju šole, stanovanja in moje ljubezni??

Hvala ti,

 

T

Imej vedno

ZRAK za dihanje

OGENJ za toploto

VODO za pijačo in

ZEMLJO za življenje.

To ti želim iz srca.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

El Nino

 

mene pa zanima kako bo kaj z ljubeznijo to leto, če bo kaj bolše kot lani... in pa pred kratkim sem nekoga spoznala, pa me zanima kaj bo. pa še kako bo s šolo, a bom uspešna ali bo prišlo do kakšnih zapletov?

Hvala ti!

lep pozdravček x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)

El Nino

 

mene pa zanima kako bo kaj z ljubeznijo to leto, če bo kaj bolše kot lani... in pa pred kratkim sem nekoga spoznala, pa me zanima kaj bo. Drugače je še nekdo pri katerem pa več od pogledov še ni prišlo.. tko da me zanima tud pri katermu je več možnosti da kaj bo. Al naj na vse raj pozabm, hmm? pa še kako bo s šolo, a bom uspešna ali bo prišlo do kakšnih zapletov?

Hvala ti!

lep pozdravček x:)x

 

**

aja, tisti moj post zgoraj pa ignoririte, k sm neki zamutila, heh

 

no še enkrat hvala in lep pozdrav!

Popravljeno -> ZacaranA
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

am živjo... vsem vam želim eno fantastično novo leto...

 

ni me blo že stoooo let in imam par uprašanj (NINO) k ti bo ratal PROSIM!!

*kako kaže moj love life? a bom doug z lubitom?

*šola???

*a bo pr mami kej nouga na področju službe??

*kakšni bodo odnosi doma?

se bom konec tega šolskega leta/začetek drugega "osamosvojila" oz. bom še živela doma??

upam da ni preveč...pa sej se ne mudi ful...

ej ful ti hvala!

lepo se mejte xDDx

Imej vedno

ZRAK za dihanje

OGENJ za toploto

VODO za pijačo in

ZEMLJO za življenje.

To ti želim iz srca.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pozdravljen,no jaz že dolgo nisem bila prisotna,pa sem danes zasledila da mal gledaš v karte,ali lahko pogledaš še meni,malo na splošno,saj veš denar,zdravje,otroci itd..??hvala,bajči lotti x:)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zivjo...

 

V mislih imam doloceno osebo, ki mi ogromno. Zanima me ce bo letos kaj osvojila- moznosti so tri pa mi prosim povej, ce bo KDAJ- prvo, drugo ali tretjo ali kar vse tri...

HVALA

[url="http://lilypie.com"][img]http://bd.lilypie.com/YsOMp1/.png[/img][/url]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)

Živjo!

 

Kako ste kaj? Vidim da se tudi Nino vrnil!

Nino: lepo od tebe da si se po dolgem času spet na nas uboge duše spomnil...ha, ha, ha :) !

Ali kaj praviš ti??? Srečno Novo Leto tebi in vsem ostalim! Res da je že malo pozno, pa kljub temu velja, če je le iz srca zaželjeno!

No zdaj pa k mojemu problemu! No, pa saj ni nič novega; zanima me kako je kaj z mojo bivšo deklico! A ona še kaj name pomisli, pa če si slučajno tudi ona želi da bi bila ponovno skupaj, ker jaz te moje želje po njej kar ne morem več obvladat, pa mi tko teži, da mipo glavi samo še ona hodi! Vem da bi jo moral nekako že pozabit, a ne morem, poleg tega pa imam feeling da tudi pri njej ta najina zgodba še ni zaključena! Zato nujno potrebujem vašo pomoč, da si nekako malo bolj razjasnim pojme o naju...pač kako naprej...a lahko še upam ali ne! Pa saj veš...."upanje umre zadnje"...no vsaj tako pravi pregovor....pa tudi v resnici mislim da srži!

Že v naprej se vam zahvaljujem za odgovor in vas prav lepo pozdravljam!!!

 

Denis

 

Podatki;

jaz/črne lase/rjave oči/rak/1973/samski

ona/blond lase/modre oči/devica/1978/samska-kolikor vem

Popravljeno -> denis
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)
Koliko resna sta? Jahhh, zaenkrat je zaljubljenost na višku! Ampak on je 15 let starejši, pa dva otroka ima. Od takega moškega (ki se sedaj obnaša kot najstnik) ne bi pričakovala veliko resnosti. Zdi se mi, da se preveč prepušča trenutnim čustvom. Zato ima za sabo dva propadla zakona. Moja prijateljica pa je ena taka poštena duša, zato sem te vprašala, da poglej situacijo v karte, ker me zanima, če bo njuna zgodba res zalaufala. No, upajmo. Sicer pa ona pravi, da je to moški, ki ga je vedno iskala. Je res tako primeren zanjo? Popravljeno -> Lin
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Gael, na žalost ne bo prav dolgo, kak mesec dva...

 

Valkira :P js sem pa že pozabil kaj točno si mi šlogala, mislim da si zadela hihi če se ne motim ;) sam nisem zihr...

 

Tamaročka s šolo bodo problemi, tk da se boš pridno učila vse do konca,... glede stanovanja kr intuicijo ubogaj ;) boš zelo zadovoljna, glede ljubezni pa zelo sončno, skozi se mi kaže ta ljubezen tudi pri šoli in stanovanju tko da ;) bo vsepovsod pustila svoje dobre sledi...

 

Zacarana ;) ne vem kako je bilo lani letos bo vredu :D s to osebo se da kaj zelo lepega izcimit ;)... druga oseba bo pa še vedno zelo lepo gledala v tvoji smeri ;) boš najbrž ti morala tu narediti prvi korak, ampak saj ti je veliko do tega anede? :D Šola, bo bržkone zgledno, boš pridna boš vse lepo naredila kar bo za narest in bo šlo :)...

 

Sončica, prehodna nevihta nevem nekaj bo prišlo vmes ane nekake motnje :) pol naprej bo pa tako kot po vsaki pravi nevihti sonček pa še mal več ljubezni:)

 

Sh... sem popravljal zadevo pa mi je zbrisalo vse odgovore madonca, bom zdej po spominu odgovoril za ostale upam da ne bo nič narobe x:Ix

 

LaMia, z bubijem bosta še dolgo dolgo, zelo lepo vama kaže, mami bodo ugodili tam kjer se bo najbolj trudila vsekakor trud bo poplačan, odnosi doma bodo zgledni in lepi, najbrž se boš osamosvojila :) dobro kaže..

 

Blue, pomoje že poznaš pravega, samo še ne veš da je to, mrbit kak izmed oblegovalcev zgleda kaj pravi?

 

Abaddon, zdravje bo zelo dobro, nič hujšega ne manjšega ne bo narobe...

 

Lotti, čudovito prihodnost imaš, denar bo zelo pridno cvetel, otroci bodo navihano nagajivi in zelo pridni, zdravje pa vredu brez problemov...

 

Pijakoma, prvi možnosti kaže zelo dobro, drugi dve sta tako bolj težavni, če je to kako tekmovanje najbrž ne, če je pa taka reč kjer večinoma uspe pa le morda ...

 

Denis, žal mi je sam tu še lep čas najbrž ne bo ničesar, potem kasneje čez dolgo časa, kako leto vsaj, se začne nekaj svetlikat, pa še takrat bolj bledo. Bolje, da začneš upat na kako drugo, da ne bo upanje zamanj umiralo... sor :(

 

Lin, meni še vedno prihajajo same dobre karte za nju :) pomoje se bosta poročila in bo njegov tretji zakon srečen;) lepo jima kaže še dolgo in bo laufalo :D ...

 

Trinity, pripravi se na nekaj novega v petek, od začetka morda malo nenavadno kasneje pa ti bo čudovito, v družbi teh novosti ;)... torek bo običajen dan nič posebnega če bo kaka stvar na faksu bolj tako se dobro pripravi ker bo zelo lepo teklo tisto kar boš že znala...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

El Ninči! xsrcx x;)x x:Dx

 

Vidim, da se spet trudiš tulele gor, kar je zelo lepo! xDDx x;)x xsrcx ....vmes sicer enmal založiš karte :sori: x:o)x ....

 

Kakorkoli, lani spomladi pa potlej še enkrat poleti si mi zadel zelo bistveno stvar.....si reku, da bo zima zelo topla in čeprav se je takrat zdelo to zelo neverjetno, se jo to res zgodilo in ljubezen, ki se mi je zgodila, je neverjetna.... xsrcx xsrcx

 

Kaj pravijo tvoje karte na njeno prihodnost? Namreč, kot vedno, je tudi tukaj neka neugodna življenjska situacija. x^x

 

LP,

 

xrosex

"Ljubezen ja stanje Bitja.

Tvoja ljubezen ni nekje zunaj, je globoko v tebi.

Nikoli je ne moreš izgubiti in ne more te zapustiti.

Ni odvisna od nekega drugega telesa ali kakršnekoli zunanje oblike."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Trinity, pripravi se na nekaj novega v petek, od začetka morda malo nenavadno kasneje pa ti bo čudovito, v družbi teh novosti ;)... torek bo običajen dan nič posebnega če bo kaka stvar na faksu bolj tako se dobro pripravi ker bo zelo lepo teklo tisto kar boš že znala...

 

Nino.. sej tut če se ne uresniči tolk lepo kot si napovedal ti moram povedati da si mi izjemno polepšal večer!!!

xflirtx xflowx :wub: xwizardx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)

Pozdravljen El Nino,

spet se oglašam ... tokrat v zvezi s službo (manjavo):

danes moram poslati nekam prošnjo z življenjepisom, pa me zanima kako bo šlo ... ali bom dobila pozitiven odgovor?

Ker me pa firbec martra kako je in bo ljubezen z mojim dvojčkom (srcnim izbrancem), te prosim če mi še to pogledaš?

 

Lep pozdrav

Ann

Popravljeno -> Ann
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Thanx El Nino! Ja, ni prav lepa napoved, a se mi vseeno zdi boljše da se sprijaznim z koncem, kot pa da upam in upam naprej, kajti potem bom na koncu še bolj razočaran....vsaj če po tvoji napovedi sodim, tako da.....mislim da se bom kar fajn potrudil da si jo nekako izbijem iz glave, čeprav mi je že ko samo pomislim, zlo, zlo težko!

Še 1x thanx!

Lp

 

DeNiS

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

El Nino, če boš imel čas bi te prosila, da mi pogledaš, kako mi kaže v tem letu z službo?

Trenutno delam prek študenta, vendar mam tega dovolj. :vragec: Ali se mi bo odprlo kakšno delo v moji stroki? x;)x

Najlepša hvala za odgovor! xrosex xDDx :detelca:

Vse naše sanje se lahko uresničijo, če imamo dovolj poguma, da jim sledimo. (Walt Disney)

T design

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cvet, kot pride neugodna življenska situacija tako pride tudi njena rešitev ane ;) trenutno imaš veliko moči, v prihodnosti se bo ta življenska situacija malo zaostrila, ampak ne preveč za vajuno vezo, rešitev prihaja ;) odločno, zelo dobro zamišljena ;) malo razmišljaj z glavo pa se ti bo posvetila, ne še prec, kmalu pa le ;)... vso srečo in me veseli, da sem zadel ;) za tvojo zimsko ljubezen... :D

 

Trinity;) meni je tudi najlepš napisat tako napoved ;)

 

Ann, ne kaže najboljš, ni pa še za izgubit upanja, tvoj srčni dvojček, pa trenutno pridno dela, nobenih sprememb v bližnji prihodnosti, velik nekega dela in tako ;) če še nista skp bo pa več priložnosti kasnej ;) ko bo tudi če sta skp zelozelo lepo ;) hihi :palec:

 

Blue, njegovi koraki bodo dokaj odločilni, vsaj začetek, mislim da je res en oblegovalec :D sam še mnenje moreš spremenit o njem... ;) to bo pa tvoj korak,... ;)

 

Denis, xcrossfingx

 

Tjama, vidim, da imaš prav dovolj že tega ja :D kako nazorno hihi, no v glavnem dala se boš zelo na to in ti bo uspelo nekaj najt, boš tam več časa ;) bo tebi po meri izbrano sam nekak še vedno ne bo to to ...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

po dolgem casu pozdrav vsem skupaj, najprej vam zelim veliko lepega v letu 2006!!!!!!!!!! Nino welcome back :palec:

 

vrjetno se ne bi oglaša kr tko, seveda nekaj me zanima x:Ix in to je, ja uganili ste LJUBEZEN , kaj se mi obeta v prvem mesecu tega leta na tem področju in kaj potem v nadaljevanju ... z nekom se tko malo zblizujeva, zelo zelo pocasi, ker je veliko ovir med nama, s katerimi se mora soocit predvsem on, tako da sem v podrejenem polozaju in si ne upam prevec napasti, amapk samo sodelujem v za zdaj se igri ... se bo iz tega kaj razvilo xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Fridica ;) ni vse samo na njemu hihi ;) bo pridno se razvijalo in še ti boš malo pripomogla k razvoju ;) dokler se ne bo neki razvilo hehe :D ;) in razvijalo naprej ;) lepo bo...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...