Skoči na vsebino

LNF Vedeževalnica


El Nino

Recommended Posts

Cvet, kot pride neugodna življenska situacija tako pride tudi njena rešitev ane ;) trenutno imaš veliko moči, v prihodnosti se bo ta življenska situacija malo zaostrila, ampak ne preveč za vajuno vezo, rešitev prihaja ;) odločno, zelo dobro zamišljena ;) malo razmišljaj z glavo pa se ti bo posvetila, ne še prec, kmalu pa le ;)... vso srečo in me veseli, da sem zadel ;) za tvojo zimsko ljubezen... :D

...

 

Ninči,

hvala x;)x x:Dx xsrcx

 

C xrosex

"Ljubezen ja stanje Bitja.

Tvoja ljubezen ni nekje zunaj, je globoko v tebi.

Nikoli je ne moreš izgubiti in ne more te zapustiti.

Ni odvisna od nekega drugega telesa ali kakršnekoli zunanje oblike."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojla elnino

kako si kej? no že dolg nsim nč pisala x;)x

mene pa zanima kaj bo z enim fantom kmi je ušeč. ga poznam že neki časa(kako leto) sva prijatelja.

no pa me zanima kako kej kaže xrolleyesx

aja pa tut tko kako mi na splošno kaže v lova pa lajfu se ne bi branila x:Ix

 

najlepša ti hvala x;)x

lepo se mej

 

***pinkylove***

Samo ena sem,

pa vendar sem nekdo.

Ne morem narediti vsega,

pa vendar lahko kaj naredim.

Ne bom zavrnila tistega kar zmorem!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cau Nino,

 

sam se neki me zanima, zadnjic si mi napisal, da bo ljubezen tipom rojenim 23.12.1974 trdna, ampak hladna, sam midva sva samo sodelavca, pa me zanima ce je mozna kaksna resna zveza kdaj v prihodnje, pa ce je ljubezen obojestranska? Fulll ti HVALA pa obljubim, da te ne bom vec nadlegovala, ker vem, da te vsak dan zasuvajo z vprasanji :8):

No matter where you go, your destiny follows you!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Liu, pa dobro na splošno kaže dobro :D trenutno v sedanjosti bo stalo vse primiru, prihodnost ti prinaša svežega ognja :D velik se boš naučila velik razmislila in raziskala, pozitivne izkušnje prihjaajo...

 

Pinky love, z unim fantom bosta še naprej prijatelja, js nevem a si kdaj probala kak korak narest? no kaže zelo tko umirjeno še naprej kot je zdej... tvoj love life paaa :D je poln strasti, neki dogodki prihajajo vanj, nekdo bo prijezdil vanj :D hehe vseživo se ti bo dogajalo ;) ti povem... mrbit celo kdo iz preteklosti, se bo spet vrnil, ampak ogromno pozitivnih stvari, kr pripravi se pa izkoristi priložnosti, ne se bat...

 

Ice, no a veš ko vidim stabilno, torej trdno vezo ane to pomeni, tudi med drugim da ne bo sprememb in :D v tvojem primeru je povezano z delom tako, da ne vem lih če bo kaj s tega, več čustev je s tvoje strani, z njegove so tudi lepa pozitivna čustva a vsepreveč prijateljska, kot pa kaka ljubezenska kot si morda želiš, poskusi ga osvojit, če želiš, drgač pa bosta ostala dobra prijatelja, sodelavca, kar tudi ni slabo mar ne?

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)

Nino hvala za odgovor... Se bom vsaj lahko zakopala v knjige pa pozabila nanj.

Have fun!!!

Popravljeno -> ice
No matter where you go, your destiny follows you!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pinky love, z unim fantom bosta še naprej prijatelja, js nevem a si kdaj probala kak korak narest? no kaže zelo tko umirjeno še naprej kot je zdej... tvoj love life paaa :D je poln strasti, neki dogodki prihajajo vanj, nekdo bo prijezdil vanj :D hehe vseživo se ti bo dogajalo ;) ti povem... mrbit celo kdo iz preteklosti, se bo spet vrnil, ampak ogromno pozitivnih stvari, kr pripravi se pa izkoristi priložnosti, ne se bat...

 

o el nino hvala ti za odgovor. xDDx

lepo se mej

Samo ena sem,

pa vendar sem nekdo.

Ne morem narediti vsega,

pa vendar lahko kaj naredim.

Ne bom zavrnila tistega kar zmorem!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dragi El nino,

 

A mi se malo premesas karte? To novo leto se vedno zacne takooo depresivno....Bi te prosila, ce mi pogledas dolocene stvari:

 

in sicer, se enkrat: a bom ze enkrat nasla tistega ta pravega in a bo to kaj kmalu, pa ce bo kej kmalu ali mi je ta oseba poznana?

 

Potem pa me zanimajo se izpiti, kako bo slo?

 

Pa se nadaljevanje mojega potovanja v drugem letu: vzhodno, juzno ali zahodno od Slovenije?

 

Ti si srce zlato x:Dx !

 

Muack

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Liu, pa dobro na splošno kaže dobro :D trenutno v sedanjosti bo stalo vse primiru, prihodnost ti prinaša svežega ognja :D velik se boš naučila velik razmislila in raziskala, pozitivne izkušnje prihjaajo..

 

Nino hvala x:Xx

 

Kako dalec pa je ta prihodnost?! Leto, dve, mesec teden..... Ce to sploh lahko poves

 

Kako pa zdej za tisto potovanje kaze?

 

Lp Liu x;)x

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pozdravcek vsem po doooooooooolgem casu x8Dx nino lepo, da nas spet razveseljujes :palec: vse pohvale, da si tako vztrajen

 

... mene bi spet nekaj zanimalo, gre za enega tipa (mlajsega od mene), o katerem ne vem, kaj naj si mislim ... izvedela sem, da naj bi imel dekle, vendar on neglede na to, meni posilja ocitne znake naklonjenosti x?x sem popolnoma zbegana in me zanima, kaj se mu dogaja in kaj se bo zgodilo z vsem tem x?x predvidevam, da bom na koncu spet razocarana ostala jaz mhm

 

hvala za odgovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ElNinci, pozdravljen po dolgem casu!

Eno prosnjo mam spet za sloganje. Mi lahko pogledas kaj karte kazejo za enega sodelavca. Spet se nekaj plete :) Bo kaj, tak, resnega mislim x?x Ali bo spet samo kaka mala avanturica in bom na koncu spet jaz zeeloo razocarana, kot ponavadi? :sori: Plis!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lepo pozdravljeni vsi!

 

Imam eno vprašanje. Ker sem med bolj začetniki niti ne vem na koga se naj obrnem. Po dolgem času sem dobil službo, zaenkrat na preiskusu ampak vseeno sem vesel. Zanima pa me, kako mi kaj kaže v bližnji prihodnosti (nekaj mesecev), glede uspeha v tej službi. Mi bo ratalo? Najlepša hvala za odgovor.

31.08.1976

17.36 (ura)

Celje

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zivjo..

 

Zadnje case se ne pocutim dobro. Pregled imam konec tedna, kri sem pa ze dala. Zanima me kaksni bodo rezultati in ce bo (z mano in nosecnostjo) vse v redu.

Res hvala za odgovor pa lep pozdrav

[url="http://lilypie.com"][img]http://bd.lilypie.com/YsOMp1/.png[/img][/url]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cau Nino,

 

dej mi plizzz samo za ljubezen poglej, ce je kaj novega na vidiku ali pa kaj starega spet aktualnega. Najlepsa hvala, pa lep dan!!!

No matter where you go, your destiny follows you!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

živjo!!

 

spet mam isto vpr. kot zadnjič-precej podobno iceovem: kako kaže z ljubavi (bo kej starga al bo neki kar se že mal vleče al bo neki čist na novo) pa upam da nism preveč zakomplicirala x^x

hvala in lep večer, a

"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."

- C. G. Jung

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

el nino pozdrav!

Sem nova na teh straneh a upam da mi boš vseeno mal v karte pogledal. Zanima me ali mi bo uspelo se vzeti v roke in dokončati diplomo, ali bom dobila službo in seveda kako bo z denarjem. hvala ti LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se opravičujem vsem, ki čakate na odgovore, js preprosto trenutno ne zmorem pošlogat, ker se bližajo izpiti in sem zaposlen z učenjem :), vam odgovorim februarja... morda tudi prej če bom kaj utegnil ;)... sprašujte samo taka vprašanja, ki bodo takrat še aktualna! :)

 

Lep pozdrav!

Jure (El Nino)

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...