Skoči na vsebino

LNF Vedeževalnica


El Nino

Recommended Posts

Klarus a tudi ti šlogaš

x;)x :palec:

 

aja presenečenje v kakšnem smislu x;)x

bol ne ko tja :inocent:

 

za presenečenje pa nimam pojma, ker to mi je pač padlo na pamet, ko sem tvoj post prebralahttp://forumi.siol.net/images/smilies/old/icon_dontknow.gif

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hej El nino..hvala za tvoje prerokovanje :), sedaj upam še samo,da se uresniči ;) ..bi te pa še nekaj vprašala, če lahko ... ali si ti tudi za sebe kdaj pogledaš v karte (pravijo namreč , da ni dobro) ampak zakaj?Sprašujem ,ker imam tudi sama doma ciganske karte......in si včasih pogledam v njih....................... Zanima me pa tudi, če ni skrivnost ..katere karte ti uporabljaš za vedeževanje?Ter ali si samouk ali te je kdo o tem podučil?Ter kje bi se dalo kaj več o teh stvareh naučiti?

 

lp xflirt

 

;) pogledam tudi zase, čeprav poredko, naj se nebi gledalo sam sebi v karte ker ponavadi ko šlogamo sebi radi zgrešimo, ali pa nismo zmožni neke iskrenosti do sebe :) tk da če ti gre to dobro od rok si lahko šlogaš seveda zakaj pa ne ... :) čene pa raj ne ... imam Tarot karte, od Alistor Crowley, zelo pogoste... in sem samouk :)... naučil sem se prek interneta kar sem se, nekako v stilu greš na www.google.com vpišeš "tarot meanings" recimo ali kaj drugega kar te zanima in je veliko strani v angleščini :) kjer se lahko kaj naučiš, ne vem pa nobene na pamet takom da ti ne morem nobene kr napisat...

 

 

Tenks za odgovor. A loh se tole - kam v tej zgodbi se uvrsti moj sedanji tip (je tut starejsi od mene - a je mozno tud to da je zdaj kazal njega in ne tega za kerga sem sprasevala? A se mi kaze kaksna prekinitev ce mi z novim kaze dobro?

En cmokec, Lencka.

Ja veš kako je, če si vprašala za tega starejšega, novega potem se vprašanje nanaša nanj. Ne glede na to ali sta oba starejša ;) Trenutno ti pa s tem zdajšnjim kaže dobro, ne vem zakaj bi prekinjala vezo - je postala monotona? Preveč navezanosti brez osnove? No nekaj se bo ustavilo v prihodnosti, če je to vajina veza ne vem, bo pa naprej ljubezen laufala z nekom - vprašanje je s katerim :)

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bera, tako pozno šlogam da zgleda da se je že vse uredilo čudovito vama kaže ;)..

...

 

zanimiva tale napoved ... ne vem, če se je kaj uredilo, amapk bomo vidl, kaj bo prinesel čas, če ti praviš, da čudovito kaže, pol si lahko obetam kaj lepega ... HVALA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Heloha! A lahko kaj na tole temo: kaj se mi bo zgodilo v prihodnosti in kdo sem jaz.

 

Hvala x;)x :palec:

Haha :D ti si en fajn človk, mal zmeden, tak deep thinker ampak zelo dober prijatelj, načeloma imaš rad da se stvari lepo vrtijo v življenju, zelo domač družinski človek ;)

Hm, a si imel v kratkem kako slabo izkušnjo, ljubezensko mogoče ali nasploh povezano s kakšnim odnosom - prijateljskim ali drugačnim? S kako ženskico? Ker pozitivno gledaš na svet se ti bodo stvari tudi tako odvijale - pozitivno, to se ti bo zgodil.

 

Frka v bajti ...F.R.K.A V BAJTI :P al pa če'p šla ti z mano u kino :D

 

Hjaja ;)

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Haha :D ti si en fajn človk, mal zmeden, tak deep thinker ampak zelo dober prijatelj, načeloma imaš rad da se stvari lepo vrtijo v življenju, zelo domač družinski človek ;)

Hm, a si imel v kratkem kako slabo izkušnjo, ljubezensko mogoče ali nasploh povezano s kakšnim odnosom - prijateljskim ali drugačnim? S kako ženskico? Ker pozitivno gledaš na svet se ti bodo stvari tudi tako odvijale - pozitivno, to se ti bo zgodil.

 

Frka v bajti ...F.R.K.A V BAJTI :P al pa če'p šla ti z mano u kino :D

 

Hjaja ;)

 

Oj a greš na pivo

x;)x ti tam povem x;)x ,kok si zadev,tuki ne upam x;)x

 

Drugače sem pa popolnoma brez besed!!!!!!!!!!!!

 

Mi morda lahko obrazložiš kaj to pomeni:Frka v bajti ...F.R.K.A V BAJTI :P al pa če'p šla ti z mano u kino :D

Nekoga moraš imeti rad,

pa čeprav trave, reko, drevo ali kamen,...

Ivan Minatti (1924)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Polona ;) sej veš da js odgovorim... le včasih pozabim hehe :P sam se že spomnim pol al pa me kdo opomni...

 

Michaelos, FRKA v bajti, je iz ene reklame.... :D štos pač... mm pivo :D hehe :P xcheersx

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:D Blue zelo dolgo bo trajalo ne vem če bo kdo zvedel ali ne ampak imam filing da bosta še dolgo skp, pa zelo lepo vama bo in pomoje bosta dlje skp kot njegova trenutna uradna punca....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla El Nino!

 

Kako si kaj? Zdaj me že dolgo ni bilo tukaj, pa sem te prav pogrešala x;)x ! Upam da uživaš in se imaš lepo, če smučaš, je sedaj idealen čas za uživanje na snegu! Jaz več ali manj skozi delam, tako da zelo, zelo čakam dopust, da se malo odpočijem, pa še teh mojih problemov kar noče bit konec, zato spet rabim tvojo pomoč! xDDx

Lepo te prosim, če lahko malo "pokukaš" v karte glede moje stare veze; kaj je na obzorju....mogoče nov začetek ali dokončen konec!? Pa še glede odnosov doma bi rada kaj vedela in sicer; če se bodo le-ti uredili, kajti resnično upam da ne bo še kaj hujšega, ampak glede na dogodke v zadnjem času, sem postala zelo črnogleda oseba, zato res nujno potrebujem kakšen tvoj nasvet, po možnosti pozitiven! No, kar boš pač videl, tako pač je!

Že v naprej se ti zahvaljujem za odgovor in te prav lepo pozdravljam!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo!

 

Tudi jaz imam vprašanja, in sicer le dva(hja, kok sm skromna :) )

 

1. Ljubezen-trenutno sem na nekakšni pavzi z mojo dolgoletno ljubeznijo in me zanima, ali se bo zadeva dokončala, ali bom še vedno z njo?

Pojavila se je tudi nova oseba, kakšne so opcije?

 

2. Fax, fax in še enkart fax-bo tokratna odločitev pravšnja, ali bodo še spremembe?

 

Lp, N.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:D Blue zelo dolgo bo trajalo ne vem če bo kdo zvedel ali ne ampak imam filing da bosta še dolgo skp, pa zelo lepo vama bo in pomoje bosta dlje skp kot njegova trenutna uradna punca....

 

 

Huh, čist nepričakovan odgovor. Upam, da bo res tko! Hvala za (hiter) odgovor! LP!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hello Ninči! x;)x xsrcx

 

Prosim, če mi poveš kako mi kaj kažejo finance? Ne vem, ali naj se lotim projekta 'sanacija zob' ali ne. :eek: :inocent:

 

Pa še prosim - kako kaže tej moji ljubezni na dolgi rok? x:Dx x;)x

 

Hvala za tvoj trud xsrcx x:)x ,

 

C xrosex

"Ljubezen ja stanje Bitja.

Tvoja ljubezen ni nekje zunaj, je globoko v tebi.

Nikoli je ne moreš izgubiti in ne more te zapustiti.

Ni odvisna od nekega drugega telesa ali kakršnekoli zunanje oblike."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)

... in sem samouk :)... naučil sem se prek interneta kar sem se...

 

Koliko časa pa si potreboval, da si se naučil? A si se intenzivno posvetil učenju ali bolj "za zraven"?

Popravljeno -> Lin
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Samo tri vprašanja imam x:)x

 

Šola. Trenutno mi ne gre vse po načrtih ki sem si jih zastavila ob začetku šolskega leta. Se mi bodo z njimi povezane želje uresničile?

 

Kako se bo nadaljevala zveza z mojim fantom?

 

Zdravje. Moram na kaj paziti?

 

Hvala lepa za odgovore!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Manja.s nov začetek vsekakor.. odnosi doma so malo na glavo postavljeni ampak se bo kmalu uredilo ;) ni sile... ;) nič kaj pretirano ne uživam na snegu... :)...

 

Nezzika, hja :) dobro kaže stari in novi osebi stara bo v igri če se boš potrudila zanjo če boš presegla mal sebe zna biti čudovito nova pa tudi ni napačna ;) se kr sama odloči obe sta vredu... fax, fax in fax... :D no dobro kaže v sedanjosti mrbit malo omahuješ al neki zdej se moreš zbrat ane naprej bo pa zelo lepo teklo....

 

Cvet, kar saniraj hitro zobe sicer boš plačala ko nora... ampak :) se splača začet... finance bodo preživele potem pa vlagaj v ustno higieno... velik pomaga ;) če znaš prav čistit zobe...

 

Lin, :D nisem nevem kako intenzivno sem pa intenzivno šlogal, tu na forumu predvsem ;) sem nabral ogromno izkušenj, sem pa kdaj se je kdo našel k mi je kak nasvet dal ampak tko ko se enkrat začneš ukvarjat s tem kar samo pride :) ful sem pazil da sem ljudem na začetku govoril da mrbit se tudi motim naj vzemejo z rezervo, in začni trenirat ane... :) velik prakse pa bo, pa poglej si pomen krat, mrbit ne koristi dol ni pa napačno ga vedet... :) konec koncev da ne uporabljaš samo intuicijie.... temveč kdaj tudi intuicijo pod pretvezo razuma in znanja...

 

Lady L, zaradi malo lenobe boš zgrešila svoje cilje ampak na splošno bo vredu s šolo ;) malo bolj se potrudi pa bo bolje na konc... fant bo nekako v tem stilu kot sedaj naprej veza bo vedno bolj trdna, nič pretesljivega... ni treba pazit kaj dosti zdravja :) malo migaj pa bo pazi na prehrano ;)..

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Santal, zanimive stvari te cakajo spomladi na ljubezenskem podrocju, tale tipcek bodo pa priloznosti cez nekaj casa mrbit ze pred novim letom take bolj zaresne pa naslednje leto ;) bodo fajn casi za poglobit poznanstvo...

 

lep pozdrav ponovno od mene ... pred novim letom ni blo nič, v letu 2006 pa še tudi ne ... samo do pomladi je še daleč, amapk mi je prišlo na ušesa, da ima zdaj punco, bo to previsoka ovira??? zanima me, kdaj približno naj bi mi2 poglobila poznanstvo in ga spremenila v kaj resnega, če sploh ...

 

hvala

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cvet, kar saniraj hitro zobe sicer boš plačala ko nora... ampak :) se splača začet... finance bodo preživele potem pa vlagaj v ustno higieno... velik pomaga ;) če znaš prav čistit zobe...

 

Nino!

 

Ne se zafrkavat.. x:Dx :vragec: x;)x ...sej zobe si znam umivat, ampak moja sklenina je tok zanč, da se mi zdi, da si jo bom enkrat odplaknla z vodo, hehehe x:)x x;)x ...in sanacija mojih zob pomeni kak miljonček...al pa dva...privat seveda; k normalni zobarci itak hodim, ampak to ni zadost na gost, da bi se kej poznal.

 

Pozabu si pa drug del vprašanja....dej no...bod srce...pa se še mal potrud?!? :inocent: x:px xsrcx

 

LP,

xrosex

"Ljubezen ja stanje Bitja.

Tvoja ljubezen ni nekje zunaj, je globoko v tebi.

Nikoli je ne moreš izgubiti in ne more te zapustiti.

Ni odvisna od nekega drugega telesa ali kakršnekoli zunanje oblike."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest tancy

pozdravljen nino!!

no js mam dve vprašanji...

1.ali je na vidiku ljubezen?

2.ali se bom do meseca junija selila?

3.in še ali mi bo uspelo priti na željeno gimnazijo??

 

 

hvala nino! :kiss: x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nino, mene pa zanima, če mi lahko poveš, zakaj obstajajo dobre vile, ki namesto tebe odgovarjajo v deževalnici :D

 

Vsem velik pozitivnega!

 

Amber mislim da boš naredila eno korenito spremembo s službo - dobro boš premislila zato mislim da si lahko zaupaš ne glede na mnenja drugih;

 

Bluee pazi da ne razmišljata z bivšim kako bosta skupaj samo zaradi navade - z vztrajnostjo bi lahko še kaj dosegla saj je iz ene strani želja po nečem več, vendar ne še takoj, nekdo bo moral dat povod :vragec: ;

 

Klavdija huh...ljubezen ubožica tuki pa neki res ne štima, nič več torej! No tudi finance kot praviš niso kul kar se vidi - prihajajo pa boljši časi za oboje, drži se do takrat :palec: ;

 

tancy trenutno nobene ljubezni na vidiku, selitev - u dobro kaže ;) srečno, glede gimnazije upam da si nisi zastavila previsoke cilje čeprav mislim, da ti bo na koncu uspelo, mogoče po kakem razgovoru ...selitev pa je verjetno ravno s tem povezana ane :)

 

 

lahkonoč

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lep pozdrav ponovno od mene ... pred novim letom ni blo nič, v letu 2006 pa še tudi ne ... samo do pomladi je še daleč, amapk mi je prišlo na ušesa, da ima zdaj punco, bo to previsoka ovira??? zanima me, kdaj približno naj bi mi2 poglobila poznanstvo in ga spremenila v kaj resnega, če sploh ...

 

hvala

mene si pa pozabil :(

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čao Nino!

 

Mene pa zanima moje zdravje, šola, zveza s fantom, če bo še špilal, pa kaj bo z dnarjem.

 

Najlepša hvala za odgovor.

Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...