Skoči na vsebino

LNF Vedeževalnica


El Nino

Recommended Posts

Cvet, ljubezen ti vredu kaže, nobenih posebnih pripomb lepo gre navzgor na vseh ljubezenskih področjih... v neko varno daljno prihodnost...

 

Šantal, sori sori, hm vidva bi morala kr kmalu poglobit poznanstvo ;) predlagam da mu za valentinovo pošlješ kako kartico da mu bo dala malo mislit.... in čustvovat ;)

 

Child, zdravje bo vredu, a si imela morda pred kratkim kako operacijo al kaj?, hm no to bo boljš :), šola boš želo pridna proti koncu ;)... fant ne vem koliko bo kaj špilal.. denarja bo vedno dovolj in nikoli preveč ;) boš delala v prihodnosti kr precej...

 

x:Xx eni dobri vili, ki kdaj mal pošloga tu....

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zivjo. Lepo prosim za nekaj odgovorov..

 

1. Kmalu pricakujemo pa me zanima ali nas bo novi clan prehitel ali nas bo pustil, da ga cakamo cez "uradni datum"?

 

2. Partner ima moznost, da poleg rednega zasluzka, dobi se dodatek- odvisno od rezultatov. Dobi lahko se 3 dodatke- zanima me koliko (ce sploh) jih bo dobil?

 

3. Dobra prijateljica in hkrati sorodnica ima tezave v ljubezni- zanima me kdaj bo spoznala bodocega moza oz kdaj bo ponovno imela resno zvezo? Zelo si zeli ustaliti, a vedno naleti na cudake.

 

4. Bodo letosnje pocitnice/dopust potekale tako kot sem si zamislila?

 

 

NAJLEPSA HVALA ZE V NAPREJ! LEP POZDRAVCEK !!! :vio:

[url="http://lilypie.com"][img]http://bd.lilypie.com/YsOMp1/.png[/img][/url]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nino prosim jaz tudi za vpogled v kare, šloganje, vedeževanja alji kako se že temu pravi.

 

Zanima pa me:

 

1. sem že imela izpit, rezultati pa bodo v sredo, pa me zanima lai bo pozitivno lai negativno?

2. kaj kaže kaj v ljubezni v prihodnosti ( sem samska )

?

Prosim.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hej El Nino!

 

Zanima me ljubezen.. Zdej ne vem kaksne podatke morm povedat.. Jst sm devica.. pa on tudi..

 

Pa seveda sola.. :xx!:

 

Hvala za odgovor..

 

LP

 

Candy

We come to love, not by finding the perfect person. But to learn to see imperfect person perfectly.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hej!

 

Nino, te lahko vprasam se jaz?

Kako je z ljubzenijo, kdaj me caka kdo, ki bo resnicno pravi zame in zakaj se lepijo name sami taki, ki imajo ego do lune in nazaj?

Kako bo z mojo solo vnaprej?

In kako se bo koncala zadeva v zvezi z odskodnino... jo bom dobila? In ce, kaksna bo?

 

Lepo prosim za odgovor!

 

Lucija

xDDx

Življenje je to, kar se zgodi, medtem ko načrtuješ druge stvari.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cau Nino,

 

dej mi plizzzz povej kako in ce kaze s tipom, ki sem ga spoznala ta vikend :2src: v Kranju, no na videz ga poznam se iz osnovne sole. Hvala pa bodi v cvetju!!!

No matter where you go, your destiny follows you!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni!

 

Najprej vsem en hepi Valentajn! :2src:

 

Javljam se itak zato, ker imam vprašanja za El Nina:

Dobila sem ponudbo za delovno mesto mojih sanj, je pa povezno s tem, da predhodno opravim en izpit spomladi - zanima me, kako bo s tem izpitom in kako bo s to službo - jo bom dobila ali ne? Bom srečna z opravljanjem le-te?

Pa itak me zanima tudi kako bo kaj na ljubezenskem področju?

 

Toliko za enkrat!

Hvala lepa in vse dobro Ti želim!

Be

Scio me nihil scire (Sokrat).
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni vsi skupaj!

 

El Nino, jaz te spet nekaj rabim. Nekaj časa nazaj si rekel da prihajajo nevihtni oblaki nad mojo zvezo. No, sedaj mislim, da so ti nevihtni oblaki tukaj in da so dosegli vrhunec, ker sva se pošteno skregala in sploh ne vem če sem še v zvezi. Bolj me zanima kaj sedaj? Se bova vrnila drug k drugemu ali je to dokončen konec najine pravljice - z njim seveda? Prosim za odgovor...

 

Hvala pa lep pozdrav...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

El Nini, a še kaj prerokuješ?

 

Jaz (7.3.1980, 10.50, Kranj) imam življenje v razsulu in me zanima, če mi lahko kaj namigneš kam mi je namenjena pot?

1. Šola oz. kariera in kakšen poklic bom imela?

2. Bom kdaj v življenju postala normalen človek?

3. Kaj pa ljubezen? Mi je usojena srečna ljubezen? Me bo sploh kdo kdaj ljubil in jaz njega?

 

Hvala

-Anna-

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobra vila na delu, El Ninu ne dela internet ...spet! No malčk manj izkušena ampak za prvo silo bo ane, kaj pravte ;) dokler se vaš prajvt šlogar ne vrne iz dopusta :)

 

PIJAkoma

1. Novi član bi znal malo pohitet ampak kljub temu bo vse vredu.

2. Bolj slabo kaže za dodatke...kasneje mogoče.

3. Mislim da bo prav kmalu nekdo nov prišel v njeno življenje ampak se bo mogla sama odločit če ga bo vanj spustila ali zadržala. Verjetno se bo iz tega sprva razvilo prijateljstvo, kasneje tudi ljubezen :)

4. Vse vredu s počitnicami :palec: srčno načrtovane :)

 

Lin: Delo...trenutno ne, v prihodnosti pa mogoče, kako delo do katerega boš prišla preko zvez...prijateljev mogoče. Optimistično.

 

jade: Je že mimo torek :( ni šlo ravno najbolje :inocent: ?

 

tejka100: Če si že bila v kaki zvezi, ki se je končala oz. že nekaj časa nisi imela partnerja se ne preveč sikirat ker lepo kaže vnaprej, mogoče boš celo mnenje v vezi s čim spremenila, v vezi z zvezami mogoče? Uglavnem v ljubezni ti v prihodnosti še lepo kaže ;) da te ne bo preko spleta kdo oklepetal :D

 

CandyLips: Hja, lepo pa mal manj in spet lepo pa mal manj in spet lepo pa mal manj...ti si zgleda kar zainteresirana, on pa... ga je strah. Je to tisti za katerega si razlagala da ni pripravljen na življenje z otročkom, po drugi strani pa vaju ima zelo rad?

Šola...uh :( slabo obdobje? Kar optimistično, sej bo...samo prebit se je treba skozi tole obdobje potem pa bo že bolje, več elana, več uspeha itd!!! Mogoče si moraš malo odpočit, si vzet time off, počakat da se pomlad odpre in pade tale zimska depresija v črno luknjo x;)x

 

puhica: Na vidiku ;) potrpljenje!

V zvezi bo sprememba - odločitev zanjo pa bo verjetno tvoja.

 

 

Joj preveč vas je :( ostalim pošloga Nino oz. odvisno kak bo z njegovo povezavo.

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmm... optimistično? Kaj si hotel s tem reči? Trenutno je tako, da imam veliko dela, ampak ne tistega pravega (nisem redno zaposelna). Pa zaenkrat me v to tudi še ne vleče, tako da "iščem luknje" in mi tako ustreza. Bolj me skrbi, da mi ne bi uspelo dobiti prave službe, ko bo to potrebno. Kaj se torej tebi zdi? Hvala (...malo vrtam, ampak to področje je res pomembno, zato bi mi zelo pomagal natančnejši odgovor). LP
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hello!

 

Mene pa zanima kako bo šel projekt ki sva si ga zamislila s fantom....

Pa prosim če poveš tudi če bo slabo, ali pa če se bo kera oseba vmešala....

 

Pa še odnos z enim moškim me zanima... kakšen bo!

 

Hvala! :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja.. :o|o: To je ta! sploh ne vem vec za kaj me ma! A je sploh se kej upanja? DEVICE zmesane!!!!!

 

Mela sm pa ljubezen katero sm pustila zarad tega devicnika! Ta prejsnji je pa bik, 24.april 1985, jst pa devica, 21.09.1984..

 

Hvala. Lubcka!

 

Candy

We come to love, not by finding the perfect person. But to learn to see imperfect person perfectly.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ciao vsem in še posebej El Nino!

 

Ker bi se rada naučila "vedeževanja" s tarot kartami, me najprej v osnovi zanima, ali lahko mečeš samo veliko arkano, ali moraš vse? tudi tiste meče pa ostalo...?!?! xrolleyesx

 

Ti uprabljaš vse? Ali jih sploh ne?

 

Hvala za odgovor!

 

Lep pomladni pozdrav iz totega okuženega mb-ja... :xx!:

 

T.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojla nino xDDx

me že dolg ni blo klele gor. pa bi rada sam prašala kako mi kej kaže za naprej? mislm love pa te zadeve. k men ni čist nč jasn, se mi zsi k da sm zgublena pa nevem kaj sama s sabo. ja no... kr neki.

lep pozdrav

**pinkylove**

Samo ena sem,

pa vendar sem nekdo.

Ne morem narediti vsega,

pa vendar lahko kaj naredim.

Ne bom zavrnila tistega kar zmorem!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

OJLA,EL NINO!!!

 

Jz bi pa lepo prosla,da mi pogledaš v karte za ljubezen..Tk nasplošno,a je kaka resna veza na vidiku.???? :vio:

 

Kaj pa služba??Ali se bom kmalu zaposlila...???

 

Po horoskopu sem RIBICA x:)x

 

Hvala ti!!!!

CAW-CAW::

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

čao EL NINO! x:)x

Če boš imel čas in voljo;

sem rakica,ki jo zanima ljubezen!http://img239.imageshack.us/img239/2778/merci4qu.gif

A guardian Angel

Who will guide what you do,

Her pure essence is love,

Sent to watch over you

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ohoj, Pišite mi na jure.grbec@gmail.com, uvajam testno šloganje prek emaila :D tko da ;) navali narode... tako sem se odločil, ker sem opazil, da se nekateri prijavite na forum postnete 1 vprašanje... pol pa niste več aktivni ;)... in ker glavna urednica en mal viha nos nad takimi člani... ki nič kaj dost ne prispevajo k globini foruma... :) sem se odločil da odprem email šloganje :D...

 

Preprosto, Private, Pregledno... :) vsaj zame... :)

 

Ajde se mailamo... ;)

 

Tisti, še aktualna vprašanja pa kar pridno pišite, na mail se priporočam... :) lahko pa vam tudi tu odgovorim... :)

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...