Skoči na vsebino

LNF Vedeževalnica


El Nino

Recommended Posts

ojla xsrcx xsrcx xsrcx

 

ok, zdaj pa da vidimo! v trenutni službi sem nesrečna (mislim, da nisem osamljen primer x;)x ). srce me vleče, da grem živet in delat na primorsko. ampak še bi morala nekaj časa trenirat italjianščino. x8Dx trenutno se mi pa obeta služba v avstriji. hm. to je bolj za finančno premostitev - le za nekaj časa-dve, tri leta. kar me zanima je, kaj bi se lahko dogajalo. bom šla v avstrijo ali se mi čudežno nasmehne sreča in bom kmalu odšla na primorsko? ali bom sploh lahko uresničila svojo dooooolgoletno življensko željo in končno prišla, tja, kjer sta doma moje srce in duša? k morju? xsrcbumx xsrcbumx xsrcbumx xgoldfishx xcrossfingx xribax :love:

 

lepo lepo prosim če mi kdo kaj pove xsrcx , pa hvala in lupčka :kiss:

 

pjotra

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ninci,

sem ti pisala na tisti drugi mail, pa ne vem ce bos dobil. V folderju "sent" ga namrec nimam. No, ce ga dobis - je enako kot sem ga postavila tukaj gor - mi lahko odgovoris kar tam. Eno lepo sredo, Lencka.

Kar narediš drugemu narediš sebi...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)

Ojla El Nino!

 

Kako kaj? Uživaš? x;)x Upam da ja, kolikor se le da!

Veš kaj me zanima; rada bi da pogledaš malo v karte če mi bo uspelo speljat en posel tako kot sem si ga zamislila, pa še kaj glede ljubezni bi rada vedela; če je v bližnji prihodnosti kakšen dober tip na obzorju...poleg tebe seveda x;)x !

 

Lepo se imej!

 

Mia

Popravljeno -> Mia2000
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A ni enkrat ena rekla da je za vecjo kolicino sloganja (kar tukaj seveda ne mores) eno v Postojni?

A ima kera cifro? Pa kaksno info a se splaca al ne?

Mejte se, Lencka.

Kar narediš drugemu narediš sebi...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

BTW, vse kar šlogam šlogam na jure.grbec@gmail.com ;) tu v vedeževalnici nič več... pišite prosim tja...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojla!

 

po doolgem času se ti spet malo oglašam nino!

vprašanja seveda in fejst te prosim, eč mal v karte pokukaš?

zanima me, kako dolgo bom še v sedaji službi, in če se kmalu odpre kaj noveg aboljšega bolj donosnega?skartak, denar denar denar?

ter sevda ljubav, kako kaj v prihodnnosti, ?

 

najlepša hvala

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen El Nino,

 

Po dolgem času spet eno vprašanje.

 

Najprej, ti moram povedati, da si na moje prvo vprašanje izpred leta ugotovol pravilno: krasen začetek in ne tako krasno naprej.

 

Še vedno se nekaj "paca". A lahko pokukaš kaj se bo iz tega skuhalo?

 

Hvala

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen El Nino,

 

Po dolgem času spet eno vprašanje.

 

Najprej, ti moram povedati, da si na moje prvo vprašanje izpred leta ugotovol pravilno: krasen začetek in ne tako krasno naprej.

 

Še vedno se nekaj "paca". A lahko pokukaš kaj se bo iz tega skuhalo?

 

Hvala

ponovno si brcnila v temo x;)x el nino šloga samo še privat. preberi si nekaj postov nazaj (9.3.06), boš vidla njegovo sporočilo...pa njegov mail

 

pjotra

 

ps.

pa ne skrbi, saj nisi edina, ko takole brca v temo. jaz sem tudi brcnila x:Dx

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

BTW, vse kar šlogam šlogam na jure.grbec@gmail.com ;) tu v vedeževalnici nič več... pišite prosim tja...

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 months later...

I can't believe this!...

 

Izgubil sem karte.... jih pridno iščem pa nikjer ne najdem ko jih kaj najdem bom najbrž spet malo šlogal... :) samo najprej morem našlogat kje so te karte....

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...