Skoči na vsebino

LNF Vedeževalnica


El Nino

Recommended Posts

Cau Nino,

 

ko bos nasel karte, mi plizzzz poglej kako kaze v ljubezni, se posebi z enim temnolasim tipckom, ki sem ga pred kratkim spoznala xcrossfingx . Sej se ne mudi, lep dan vsem!!! Hvala. Plp

No matter where you go, your destiny follows you!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Ok našel karte :D šlogam od tukaj naprej.. če kdo kaj vpraša za nazaj ne bom gledal k se mi zdi da večina vprašanj ni več aktualnih... če kaka so :D jih napišite še enkrat (linknite ali karkoli)

 

Ice, po začetni vročini se bo počasi ohladilo... ne vem če bo kaj več kasneje...

 

Lelyka, ni prav vse res, bolj verjetno, da skoraj nič...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

seveda si lahko prva, mačone imajo prednost...

 

V ljubezni se ti obeta veliko novosti, pomoje bo prav kmalu prijadral kak nov fant v tvoje življenje ..;) veliko lepih stvari oči pašo pa ujemi kaj... kakega miškona.. ;) ti mačica...

 

faks ti bo šel vredu, veliko energije dela in truda, bo dobro poplačanih, predvsem boš imela dobre ideje in energijo... :)

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sm lahk druga? x;)x

mene zanima ljubezn (itak), mogoč celo kak nasvet če nj kaj ukrenem, mislim, če se mi splača itd. :inocent: sm in love with best friend and don't know what to do xrolleyesx

 

hvala, hvala, hvala :2src:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx naredi to kar je meni naredil moj best frend - enkrat ko sva bla zuni je sam rekel; a te lahko poljubim x:px mislim kaj... sej sta best frenda, kolk ga pa lahk polomiš x;)x če te on ne bo razumel ja kdo pa te bo :palec:

Se mi zdi da se iz teh best frendov velik lažje kej razvije, ne morš ga biksnit pa četud ciljaš direktno xsrcx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hi, spet se obracam nate in to zato ker se kr ne morem in ne morem odlocit ali naj zamenjam svoj plesni klub x?x , pa kako kaze s plesom v prihodnje, ce bos mel pa se kaj casa pa se love...Full hvala pa lep dan vsem!!!! xrosex
No matter where you go, your destiny follows you!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mačona, :D ne sme se dvakrat vprašat ;) ti ti porednica :sorcerer:

 

2. Leyla... če mene vprašaš je biti zaljubljena v best frienda idealno, vse tisto flancanje o tem kako ti to uniči prijateljstvo so le pripovedi zamerljivih ljudi ki niso ne dobri prijatelji ne dobri partnerji,... :) karte pa :D pravijo, da ga kar napadi, no ja bolj strokovno rečeno seži po njemu, čaka vaju skupna sreča, :) ej pogovori se res z njim, ukrenita kaj glede te zaljublenosti :D da zrase v eno lepo ljubezen.. :)imaš mojo moralno podporo... (meni se tudi zmeraj najbolj všeč najboljše prijateljice)

 

3. Ice, če imaš možnost zamenjat plesni klub kar naredi to :) ti zelo dobro kaže, kar se menjave tiče bo zelo po tvojem okusu, ljubezen bo pa počasi in vztrajno šla na boljš, čeprav se ti zdi morda trenutno brezupno, boš čez čas zelo zadovoljna...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)
Leyla, sej ga ne bos izgubila, povej mu potem bos pa vidla. Sej trpis tudi, ce si ob njemu pa si zelis kaj vec... Tudi ce z njegove strani ne bo enakih custev se bo najbrz umaknil za nekaj casa, ne pa za vedno. Veliko srece!!! xokx Popravljeno -> ice
No matter where you go, your destiny follows you!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Mačona, :D ne sme se dvakrat vprašat ;) ti ti porednica :sorcerer:

eno in isto sem te vprašala že 3 krat! x:Dx x:px

 

veš kaj me še zanima, ali se mi obeta kak fajn izlet v tujino še letos in ali bom dobila službo, s katero bom zadovoljna.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

El Nino, dobrodosel med domacimi ... tud jaz imam en kwescn.... v mojem lifu se trenutno dogaja samo faks, faks in se 1x faks. A se mi bo zacelo dogajati v privat lifu tudi kaj bolj zabavnega? Ali pa v sluzbi? A mi bo posvetila luc na koncu delovno studijskega tunela?
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mačona ti ti :P 3x a ker se dvakrat ne sme ;) ... :P no sej ajd če je tko v dolgih časovnih presledkih je sprejemljivo....

 

4. izletek, oktobra, če že, ali pa decembra, fajna služba pa ne tako kmalu pol pa že... :) samo te še kr čaka nekaj časa do tja...

 

5. saturnina :D lahko kr tako ja boš zelo zaposlena v prihodnosti, komaj kaj časa boš našla za ljubezen, nekaj malega se sveti ampak ne vem če bo kaj s tega...

 

6. Sunny :) nevem kaj misliš s privatno, ampak čaka te ljubezen ;) s enim fajn tipčkom, v službi se še lep čas ne bo nič spremenilo, delavno študijski tunel ima še nekaj ovinkov preden boš zagledala svetlobo na koncu zadnjega ovinka ...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

7. Sunshine dobro kaže :D prav lepe možnosti imata, samo bo treba kaj narest, preveč sta pri miru... za drugega (novega) sem tudi malo poškilil, mislim da bo kr ta prvi, ta ki prihaja, ..
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ooooo veliki el nino xsrcx :palec: xcivx

 

pa da vidimo :inocent: kam me vse te stvari, ki jih zadnje pol leta spoznavam, odkrivam, sprejemam se jih učim..peljejo :inocent: :vio:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

8. #8 :) moja najljubša, klarus, posebi zate...

 

Si kot vitez na iskrem vrancu,

jezdiš levo desno a gledaš naravnost naprej,

nosiš meče za ravnotežje in notranji mir,

s tvojega ščita se sveti sonce,

polniš življenje tako kot dober kuhar polni svoje lonce,

bogastvo, ki boš tako ga pridobila,

boš pravično razdelila.

 

upam da ti je bila moja malo drugačan napoved v pomoč :D čene lahko zmeraj dobiš še klasično napoved ;) so vsi elementi notr, le malo več besed sem porabil za povedat kaj se ti obeta...

 

9. mimoza, na te karte ti težko rečem da bo ali ne bo, po vsej verjetnosti nekje vmes, še precej časa bo stvar v zraku, nekje globoko v sebi gotovo že veš kaj bo iz tega, samo js žal ne vidim, ubogaj svojo intuicijo prav ima.

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

8. #8 :) moja najljubša, klarus, posebi zate...

 

Si kot vitez na iskrem vrancu,

jezdiš levo desno a gledaš naravnost naprej,

nosiš meče za ravnotežje in notranji mir,

s tvojega ščita se sveti sonce,

polniš življenje tako kot dober kuhar polni svoje lonce,

bogastvo, ki boš tako ga pridobila,

boš pravično razdelila.

 

upam da ti je bila moja malo drugačan napoved v pomoč :D čene lahko zmeraj dobiš še klasično napoved ;) so vsi elementi notr, le malo več besed sem porabil za povedat kaj se ti obeta...

čisto dobro razumem :vio: tak način mi je zlo vščeč :vio: hvala xrosex

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...