Skoči na vsebino

LNF Vedeževalnica


El Nino

Recommended Posts

tar mar, naj najprej pohvalim tvojo požrtvovalnost in potrpežljivost, s katerima odgovarjaš na naša vprašanja, upam, da znamo ceniti tvoj vloženi trud in čas xsrcx

 

tudi sam bi vprašal par stvari:

sem nekako v podobnem položaju kot metuljčica 25 x:Dx: sem namreč kozorog, letnik 1982,

NE POTREBUJEM OSEBNIH PODATKOV OD NIKOGAR.

 

študentsko delam v isti firmi, kot ena punca, ki mi je simpatična (tehtnica 1986).

Zanima me, ali se bom resno zaljubil vanjo, ter kako bo reagirala na presenečenje, ki ji ga bom pripravil za rojstni dan ta mesec.

Si kar na ljubezenskem razpotju. Zenkrat jo res "ljubiš potihem" vendar zveza se ne kaže na vidiku ŠE TAKO KMALU. Kar potruditi se boš moral. Presenečenje bo pa pravo in bo punca kar razbrala ljubezensko sporočilo.

 

 

Bi mi lahko tudi povedala, kako se bo razpletla situacija na faksu...

Malo bo težav, razočaranj vendar bo zadeva šla skozi!

 

 

DRUGI DEL TI ODGOVRIM OB PRILIKI. Moram nujno prekiniti.

 

To o študiju bova naslednje dneve in ostalo. Oglasi se.!

 

vpisujem namreč magisterij in hkrati vzporedni študij druge smeri. Če bom sprejet na vzporedni študij, magisterija ne bom delal...torej me zanima, ali bom sprejet na vzporedni študij?

 

kako mi kaže finančno stanje v prihodnje? se bo našla kakšna lepa služba med študijem?

 

res najlepša hvala ti za odgovore, lepo bodi! xsrcx x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zivjo Tar Mar:)

 

Mene ste tudi najbrz spregledali, pa bom se enkrat zastavila vprasanje in upam da se bo naslo kaj casa tudi zame:)

 

 

 

 

Tudi jaz te prosim, ce pokukas v mojo usodo in mi poves, kaj me caka v ljubezni in kdaj se mi kaze kaksna resna veza? ( se mi sploh kaze kdaj?) HVALA!

 

lep pozdravcek od ribice 83

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla Tar, mat, jaz sem na obcinski oz. drzavni ravni podpisala en papir, za katerega me zanima, ce mi bo uspelo priti na obcinski ravni naprej.Mogoce tudi financna korist ?Mogoce si tukaj videl drzavo in papirje.

 

druga je pa sodelavka.Ena, ki jo imam, odhaja in se mi kaze, da bo delala ena, ki je delala cez studenta ze sedaj.Verjetno si to dvoje zdruzil.Upam, da tukaj ne bo tezav... mojega kadra namrec ni na trgu dela... torej si lahko pomagam s to studentko ?

 

 

Hvala ti,

 

 

Mojca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala za odgovor! x:)x

 

Mi lahko bolj tocno poves Tar_mar, kaj to pomeni postaviti zvezo na relana tla. Ker je v resnici v meni in mislim, da tudi v njemu (tako jaz cutim) velika zelja, da bi to zvezo resnicno izpeljala tako, kot je treba in za dolgo casa. Kaj je kaj s trajanjem zveze? Je pa res, ko si napisal, verjetno ga bodo v sluzbi zelo okupirali, ker je pripravljen vsem zelo pomagati, po tem pa to izkoristijo.

 

Hvala in fajn se imejte!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pozdravcek vsem po nekaj casa spet :palec:

 

opazila sem, da se je na veliko veselje spet nasel nekdo, ki nam mal pomaga .... mene zanima ljubezen, ker mi nekako ne gre, vedno nekaj zaj..., torej, kaj si lahko do konca leta obetam na podrocju ljubezni

hvala 100x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen!

 

Tudi sama bi si zelela, da bi mi malce pogledal v karte. :inocent:

 

Po koncanem solanju in opravljeni diplomi, sem opravila 9-mesecno pripravnistvo ter Strokovni upravni izpit, potem pa sem se morala prijaviti na "soncno upravo". Zelo sem zalostna, saj sem zdaj ze devet mesecev doma in kljub aktivnemu iskanju zaposlitve se vedno brez sluzbe. :sori:

Prijavljam se na razpise, natecaje ... hodim na razgovore, z razgovorov domov s pozitivnimi obcutki ... potem pa cez nekaj dni priporoceno pismo z zavrnitvijo :C:

Resnicno si zelim delati, saj mi ni za posedanje doma ... rada bi delala!!? Drugace sem odprta, druzabna in komunikativna oseba, z veliko poznanstvi, a vendar, ko vcasih potrebujes koga, ki bi te malce "spravil naprej", se pokaze, da ne poznas nikogar?!

 

Prosim, prosim ... mi lahko poves, kdaj se bo tudi meni nasmehnila sreca za sluzbo, saj sem v veliki stiski!? Kljub temu se nisem in ne bom tako kmalu obupala ... vztrajam naprej, pa vendar potrebujem kaksen namig xrolleyesx

 

Hvala in lepo pozdravljen ...

 

SuzyKa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljena Tar mar-

 

zanima me kako se bo razvijala veza z sedanjim fantom,in če se bodo pri njemu uredile oz. umirile zadeve z bivšo.

Pa zanima me še,moj bivši,kako kaže pri njemu z to novo deklico,pa zakaj je tako jezen na mene,on je mene zapustil.

Pa še moje finančno stanje,kako. Hvala

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

U, nova moč pri vedeževanju. x:)x

 

A lahko še jaz vprašam, prosim. :inocent:

Enega fanta imam ogledanega, pa me zanima, če je kaj prihodnosti v tem?

Zelo dobro. Kar primi se ga. LAhko se čudovito ujemeta. Celo škoda bi ga bilo zapraviti. Torej skupaj se bi lahgo zelo razumela in celo "odlično vozila skupaj"

Srečno obema

 

Zanima me, kako bo letos s faksom, mi bo uspelo priti v 4. letnik?

Ti si pa malo zapustila študij. Kar pridno delaj, da prideš na tir in nato dalje. Po kartah sodeč bo stanje kot je!

Vendar ti kaže da boš s trudom uspela. Torej na delo če ne sedaj pa naslednjič !!!

 

 

Pa še v zvezi z delom, če se kaže kakšno napredovanje?

NI NAPREDOVANJA. Celo veliko boš morala delati in se žrtvovati, da boš zadržala položaj.

 

Hvala. x:)x

 

(Veš drugič ti bom polje napovedal. Samo oglasi se.) Pač karte si ti takšne padle.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

U, hvala.

1. Vesela zaradi ljubezni. :2src:

2. Glede faksa ni panike, ker sem pričakovala, pa tud ni problema, bomo že. Bi mi pasalo za 1 leto malo izpreči že zaradi financ: Mogoče mi vseeno uspe še letos...bomo vidli, no. Ne dam se še čisto. x;)x

3. Za službo pa tud nič novega, v bistvu. :o|o:

 

Res ti hvala. x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zivjo Tar Mar:)

 

Mene ste tudi najbrz spregledali, pa bom se enkrat zastavila vprasanje in upam da se bo naslo kaj casa tudi zame:)

Tudi jaz te prosim, ce pokukas v mojo usodo in mi poves, kaj me caka v ljubezni in kdaj se mi kaze kaksna resna veza? ( se mi sploh kaze kdaj?) HVALA!

 

Veš ti iamš pa kako bi zapisal "same nekakšne nerodnosti" v tvojih zvezah. Ali se prehitro odločiš. Ali si dovoliš da te nekdo izigra in mogoče si preveč zasanjana oziroma naj ti povem, da princev na belih konjih ni več. Torej zadeva se ti trenutno oz. še nekaj mesecev ne kaže, da boš imela kašno vezo.

DOKLER NE BOŠ SPREMENILA VEDENJA IN NAČINA ODNOSA DO SEBE! bo situacija kot je.

Drugače se ti pa dolgoročno kaže družina v prihodnosti.

Torej akcija uživaj in bo!

 

Tar_Mar

 

 

 

lep pozdravcek od ribice 83

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla Tar, mat, jaz sem na obcinski oz. drzavni ravni podpisala en papir, za katerega me zanima, ce mi bo uspelo priti na obcinski ravni naprej.Mogoce tudi financna korist ?Mogoce si tukaj videl drzavo in papirje.

DA. TO SE MI JE KAZALO.

 

druga je pa sodelavka.Ena, ki jo imam, odhaja in se mi kaze, da bo delala ena, ki je delala cez studenta ze sedaj.Verjetno si to dvoje zdruzil.Upam, da tukaj ne bo tezav... mojega kadra namrec ni na trgu dela... torej si lahko pomagam s to studentko ? JA. SAMO ČE ZADOSTUJE OZIROMA USTREZA PO ZAKONU. TOREJ VSE IMAŠ V OKVIRU ZAKONSKIH NORM!

Hvala ti,

Mojca

 

 

Cau, full me zanima kako mi kaze s plesom,

S PLESOM TI TRENUTNO NE KAŽE NAJBOLJE! Izgleda da se kar malo mantraš in siliš. Uspeh se ti kaže na dolhi rok, če ne boš prej odnehala.

pa v ljubezni ... Ja v ljubezni si želiš učenega moškega in pametnega, s tem da kar rada uživaš in si akr vesele nareve punca, tako da te v družbi kar obudujejo. Vendar ti še skozi po nečem hrepeniš s tem da se mogoče malo nezrelo obnašaš do zveze in zato ti svetujem, da se sresniš in si najdeš resenga tipa. Venda bo bolje zaenkrat, da še malo probaš več zvez...... Prav pride, ko boš kar veliko odplesala!

 

Tar_Mar

 

 

Fullllll hvala za odgovor, PLP xrosex

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala za odgovor! x:)x

 

Mi lahko bolj tocno poves Tar_mar, kaj to pomeni postaviti zvezo na relana tla.

Zveza na realnih tleh je za moje pojme vsakdanji pristni odnos. Lep direkten pristen razgovor in početje. Npr. "Ti danes si pa to slabo skuhala". Če je slabo naj ti pove da je slabo in nimaš kaj vihat nosu.. Ti danes imaš pa dobro krilo, ki ti paše. In če ti paše ti paše. Vendar to je treba sprejet in razumet.

Veš pusti živlejnju ŽIVLJENJE. NIMA SMISLA ZADEV IZ VSAKDANJIKA POSTAVLJATI V TEORIJE. ŽIVITA, KER VAM DOBRO KAŽE, KE LAHKO SAMO ZADEVE ZAPLETEŠ.

 

Ker je v resnici v meni in mislim, da tudi v njemu (tako jaz cutim) velika zelja, da bi to zvezo resnicno izpeljala tako, kot je treba in za dolgo casa. Kaj je kaj s trajanjem zveze?

PO KARTAH SODEČ BO TRAJALA. Vsak človek pa lahko spreminja usodo.

 

Je pa res, ko si napisal, verjetno ga bodo v sluzbi zelo okupirali, ker je pripravljen vsem zelo pomagati, po tem pa to izkoristijo.

 

Imejta se zelo lepo

 

Tar_Mar

 

Hvala in fajn se imejte!

 

 

pozdravcek vsem po nekaj casa spet :palec:

 

opazila sem, da se je na veliko veselje spet nasel nekdo, ki nam mal pomaga .... mene zanima ljubezen, ker mi nekako ne gre, vedno nekaj zaj..., torej, kaj si lahko do konca leta obetam na podrocju ljubezni

IJOJ. TAko lepe karte poglej šolski primer ljubezni. FANT KELIHOV, II-KELIHOV, KRALJ DENARJA, III CESARICA.

Toprej do konca leta lahko pričakuješ čudovito ljubezen ze nekim temnejšim moškim, vendar merkaj, da ne zanosiš! te bo pa, ta moški zelo spoštoval kot ženo in bil fer do tebe. PAZI DA MU BOŠ VRAČALA V ENAKI MERI!

 

Tar_Mar

 

hvala 100x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen!

 

Prosim, prosim ... mi lahko poves, kdaj se bo tudi meni nasmehnila sreca za sluzbo, saj sem v veliki stiski!? Kljub temu se nisem in ne bom tako kmalu obupala ... vztrajam naprej, pa vendar potrebujem kaksen namig xrolleyesx

 

Hvala in lepo pozdravljen ...

 

KO BI VEDALA, KO DOBIM, TAKŠNO VPRAŠANJE, SI ŽELIM IN TEBI PODOBNIM, DA BI JIM POMAGAL KOLIKOR MOREM.

ZADJ ME POSLUŠAJ DOBRO. VSAK MESEC ALI VSAKIH ŠTIRINAJST DNI SE MI OGLASI, ČISTO NA KRATKO Z TVOJIM VPRAŠANJEM!!!!

 

Stanje imaš trenutno takšno, kot je videti iz kart, da ti vedno čisto malo manjka da dobiš službo. MOGOČE SI PREPAMETNA! KARTE MI KAŽEJO DA SI KAR PRECEJ IZOBRAŽENA ALI PA SI ZELO RAZGLEDANA. Težave ti povročajo tvoji filozofski nazori. Mogoče se nepravilno predstavljaš na razpisih. Nikakor ne moreš prodreti v določen krog ljudi.

Zaenkrat ti ne preostane drugaga kot iskanje službe naprej.

Nekje delaš v "komunikaciji napako". Daj analiziraj svoje vloge ali pa naj ti jih poglada kakšen "prijatelj ali strokovnjak", ki bo uočil napako.

 

Se slišiva

 

Tar_Mar

 

SuzyKa

 

 

Pozdravljena Tar mar-

 

zanima me kako se bo razvijala veza z sedanjim fantom,

S sedanjim fantom imata nekakšno krizo in z veliko napora jo bosta reeeeešššššševaaaaala! Sicer te pa ta tvoj fant kar na kratko drži.

 

in če se bodo pri njemu uredile oz. umirile zadeve z bivšo. Bolj kot rečemo "tako tako"

 

Pa zanima me še,moj bivši,kako kaže pri njemu z to novo deklico,pa zakaj je tako jezen na mene,on je mene zapustil.

Tvoj bivši te je tapustil in te je imel zelo rad, ni jezen po kartah.

 

Pa še moje finančno stanje,kako.

Finace si pa "kriza". Čeprav ti neka gospa lahko pomaga!

 

 

Tar_Mar

Hvala

 

 

tar_mar,

hvala za prejšnji odgovor.

zanima me samo še, če mi lahko še pogledaš kako kaj kaže s preživnino iz tujine. se namreč že par let vleče, da nič ne dobim.

 

Tebe pa oprosti izrazu "DOBESEDNO NEKDO NATEGUJE". Vendar po kartah sodeč te čaka ŠE ENA ADMINISTRATIVNA INTERVENCIJA" Torej! čim prej! se pozanimaj kaj je stem in v tem primeru se ti pokaže sprememba. Ne bo lahko.

Oglasi se še kaj!!! Bova postopoma!

 

Tar_Mar

 

klavdija

 

 

U, hvala.

1. Vesela zaradi ljubezni. :2src:

2. Glede faksa ni panike, ker sem pričakovala, pa tud ni problema, bomo že. Bi mi pasalo za 1 leto malo izpreči

NE POMISLI NATO DELAJ, DELAJ PRIDNO NAPREJ!!! JASNO! NE IGRAJ SE!

že zaradi financ: Mogoče mi vseeno uspe še letos...bomo vidli, no. Ne dam se še čisto. x;)x

3. Za službo pa tud nič novega, v bistvu. :o|o:

 

Tar_Mar

 

Res ti hvala. x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo tar mar.

 

Tokrat sem se prvič opogumila in postavljam dve vprašanji, oz. kar tri x:o)x

1. Predvsem me zanima moje zdravje - ali lahko pričakujem, da se mi bo v prihodnosti vsaj malo izboljšalo?

Imaš probleme v dolnjem delu telesa - notranji organi. To te dela tudi rahlo živčno oziroma napeto. Imela boš še kar nekaj poti okrog zdravnikov. Ja kaže se na bolje, vendar ne s temi tratmani. Moraš nekaj spremeniti oziroma ta način življenja te uničuje (zdravstveno seveda). Npr. Drugačna pregrana, gibanje itd. (Veš nisem zdravnik v tem smislu)

Evo ti pošiljam tudi že jaz takoj pozitivno energijo.

 

2. Kako bo z mojo službo v prihodnosti? Trenutno sem s službo zadovoljna, a imam probleme z eno sodelavko. Bo šlo kaj na bolje?Težko zdržim vsakodnevne pritiske v službi. Res je si nežnejša oseba in "jastrebi kraljujejo" in še nekaj časa bodo! Boš pa našla način, da boš to sodelavko "UTIŠALA". Vedi njej se kaže kar velim polom. Če ne ti pa drugi. Samo mirno in pametno!

 

3. Čaka me strokovni izpit, kaj lahko pričakujem?

Ja se kar sekiraš. Vendar se boš morala naučiti. Veš malo te bodo "da ne bo izgledalo prelahko" Bo, bo. Vendar ne vzemi prelahko. Prej bo težje kot lažje!

 

Srečno!

 

Tar_Mar

 

Hvala, hvala xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tar mar vidim, da z veseljem pomagaš....le tako naprej, tudi ti dobiš poplačilo za to xrosex xsrcx :palec:

 

zdej pa sam iz firbca..katera karta me najbolje opiše

Ne bom te zabetoniral. Vendar tvoje trenutno stanje te opisuje kot karta VII-mečev. Veš to pa pomeni, da si kar prefrigan tip, da se držiš malo vstran od drugih, če rečem matematično deviacija ali odklon. Včasih dosežeš kaj s svojo prebrisanostjo. Dugače se boš pa kar moral namantrati, da boš dodegel svoj cilj.

 

Torej karta je sama razodela oziroma tarot nama je dal vedeti, da denašnji preizkus ni ravno najboljši.

 

Bova še na vezi, pa boš veliko izvedel o sebi.

 

Tar_Mar

 

:vio:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Iskrena hvala tar mar.

 

Glede spremembne načina življenja in prehrane ... meniš, da bi bilo zame primerno, da se usmerim v vegeterinajstvo? Začela sem že z drugačno prehrano v zadnjih treh mesecih pa verjetno še nisem na pravi poti? V bistvu mi je že bioenergetik povedal dokaj podobno ... a enostavno si ne znam sama pomagati in začeti drugače živeti. Manj sekiranja, torej, kajne? x;)x

 

Poglej.Iskreno ti bom zapisal. Obvladam tudi to področje. VENDAR, NE MOREM REČI NIČ "ZA SIGIRNO" ker te ne vidim.

Veš kaj ti priporočam. Malo preštudiraj zadeve. Tisto kar ti najbolj odgovarja, oziroma tratman, da GA BOŠ TI ZMOGLA. Ta je najboljši.

 

Mogoče bi bilo bolje, da se POSTIŠ DAN ALI DVA V TEDNU ZA ZAČETEK. Pripraviš organizem in sebe psihično na nekaj drugega!. Veš ne bi se rad zapletal v te vode, ker če se razpišem potem je konec pri meni daleč na to temo. Sem ljubitelj tarota in zato bom po tej poti skušal pomagati vsakomur.

 

Je pa res, skoraj največ dam na zdravje in želim tudi drugim da so zdravi, ker potem je lahko vse!

 

Torej zdravje tebi in vsem na tem forumu!

 

 

Tar_Mar

 

res ti hvala za te odgovore. xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hoj Tar mar!

 

Mene pa zanima, če bom kmalu dobila novo, boljšo službo (sedaj sem v takšni, ki je res slaba, s tem mislim na zahteve in obnašanje delodajalca :xx!: :o|o: )

 

Kaj pa preselitev na svoje? xDDx

 

Najlepša hvala! xDDx xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A po OS-u pride v poštev kaj vprašat :inocent: je preveč osebno x:Ix sej imam že svojega "private šlogarja" in "private šlogarco" sam bi rada še dodatno kako bolj objektivno mnenje x:o)x

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hoj Tar mar!

 

Mene pa zanima, če bom kmalu dobila novo, boljšo službo (sedaj sem v takšni, ki je res slaba, s tem mislim na zahteve in obnašanje delodajalca :xx!: :o|o: )

NE. Res si boga. Malo še počakaj. Ni pravi čas. Čez štiri mesece približno prični z aktivnostmi za boljšo službo.

 

Kaj pa preselitev na svoje? xDDx

Sedaj imaš finančne težave, poleg tega bi pa skoraj če približno eno leto MORALA SPREMENITI stanovanje in kot kaže boš.

 

Le pridno, delaj na tem!

 

tar_mar

 

 

Najlepša hvala! xDDx xsrcx

 

 

A po OS-u pride v poštev kaj vprašat :inocent: je preveč osebno x:Ix sej imam že svojega "private šlogarja" in "private šlogarco" sam bi rada še dodatno kako bolj objektivno mnenje x:o)x

 

OK. Samo ne zaposli me preveč. Rajši me večkrat kaj vprašaj. Konkretno, kratko in jedernato!

 

Tar_Mar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...