Skoči na vsebino

LNF Vedeževalnica


El Nino

Recommended Posts

Joj, mene ste pa pozabili xrolleyesx

Lepo prosim, še zame.... ljubezensko področje. Vleče me k enemu, vendar me drugi ne pusti... jaz pa nisem dovolj močna, da bi kar šla... in tako sem v enem čudnem položaju, ki ni nič.

Torej, kako mi kažejo karte?

Najlepša hvala že vnaprej!

(samo ne me SPET pozabit :inocent: )

 

Karte ti kažeje, da nima smisla razdreti dobre zveze. Boš pa res prizadela partnerja po nepotrebnem.

Daj ne delaj tega brez potrebe, ker si ne zasluži tega.

 

 

Tar_Mar

 

NINO, spet težim ... :sori:

 

moram vedeti, kako bo zdravje (postajam nekam šibka; 3 leta sem bila zdrava, zdaj pa kot me nekaj zahrbtnega napada) in ali bo oktobra služba, kakršno si želim in kdaj se bom rešila dolgov, oz. ali bo šel keš na bolje.

 

x:Xx x:Xx

 

Zdravo!

 

Malo preveč si zaskrbljena. Karte ti kažejo DA POTREBUJEŠ POČITEK, in da bo stanje mirovanja nekaj časa trajalo. To se navezuje tudi na službo. Ne kaže nič oktobra.

Na žlost imam "karto dela" v sestavi ki sem jo vrgel. Torej delati bo treba, čeprav si vsega naveličana. Znala bi ti pomagati nega blont ženska, da s erečiš prej dolgov.

 

Tar_Mar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

čeprov sem na eno vprašanje sama našla odgovor, pa bi mela vseeno še eno drugo vprašanje...

 

...kaj se bo dogajalo na ljubezenskem področju?

 

že v naprej hvala za odgovor!

Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

živjo :smesko: hmm, karte...zakaj pa ne x:)x Če seveda lahko, prosim xflowx

 

Zanima me :ermm: ljubezensko področje

OBUP IN BEDA!

 

... ? Resna zveza.

ODLOČILA SI SE ZA ZVEZO, KI JO IMAŠ ZAMILJENO "KAKŠNA IN KAKO NAJ BI BILA LEPA!

 

:8): Kaj, kdaj in kako kaže?

KAŽE TAKO, DA BOŠ IMELA FANTA NE IZ TVOJEGA KRAJA OZIROMA OD DALEČ, SE BOSTA PA UJELA, POSEBEJ BOSTA USPEŠNA, KO BO TREBA KAJ KUPITI NABAVITI, USTAVRITI, SKRATA EKONOMSKO SE BOSTA UJELA, BOLJ KOT V "MODENM OBLAČENJU"

xwitchx

 

Hvala. Lahko noč :)

 

 

Tar_Mar

 

(klavdija @ 11. Sep 2006, 14:11)

 

tar_mar,

hvala za prejšnji odgovor.

zanima me samo še, če mi lahko še pogledaš kako kaj kaže s preživnino iz tujine. se namreč že par let vleče, da nič ne dobim.

 

Tebe pa oprosti izrazu "DOBESEDNO NEKDO NATEGUJE". Vendar po kartah sodeč te čaka ŠE ENA ADMINISTRATIVNA INTERVENCIJA" Torej! čim prej! se pozanimaj kaj je stem in v tem primeru se ti pokaže sprememba. Ne bo lahko.

Oglasi se še kaj!!! Bova postopoma!

 

Tar_Mar

.........

kaj bi mi postopoma povedal? da itak ni bilo kaj dosti lepege do sedaj in da bo v prihodnje še slabše<?

 

klavdija

 

VEŠ VEDEŽEVANJE MORAŠ RAZUMETI. KAKO TO GRE. TO JE TAKO, KOT BI TI REKEL DA BOŠ POTOVALA IZ LJUBLJANE V MARIBOR. OK. VSE LEPO IN PRAV.

VENDAR KAJ JE POSTOPOMA. POSTOPOMA JE TO, DA TE OPOZORIM, DA TI LAHKO ZMANJKA GORIVA IN BOŠ AVTO PRERINILA V MARIBOR, BOŠ PA VSENO PRIŠLA. ALI NI BOLJE DA TE OPOMNIM, DA BOŠ MORALA MERKATI NA GORIVO, DA TI GA NE ZMANKA IN BOŠ PRAVIČASNO TANKALA. TOREJ TREBA JE POGLEDATI "VSAK OVINEK" IN POTEM JE LAHKO ČUDOVITA ČE SI OPOZOREJNA. VE VEDEŽAVALSTVO JE KOT PROMETNI ZNAKI NA CETI.

 

Tar_Mar

 

 

Živjo tar_mar

 

lahko prosim še meni polgedaš za ljubezen ... bom imela končno mir, in bo v trenutni zvezi vse, kot mora biti, ali me spet čakajo kakšna negativna presenečenja?

 

Bom pošten. Čakajo te negativna presenečenja.

 

Vendar dajva pogledat malo drugače. Usoda hoče, da še zaenkrat nimaš pravega razmerja in te sili v to, da poiščeš pravo razmerje pri tem pa dobiš izkušnje, ki ti pridejo potem zelo prav!

 

Tar_Mar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljena Tar Mar,

 

tudi mene zanima ljubezen, in sicer, ali se bo in kako zaklučila vez z mojim bivšim, ter kaj me čaka še v prihodnje na ljubezenskem področju. Sem nekaj pesimistično razpoložena.

Si pred odločitvami. Veš tvoj bivši ti je v srcu. imaš ga že zelo rada. Vendar bodo prepiri in nesoglasja. Veš si točno v situaciji, KO SRCE BI, RAZUM PA NOČE.

 

Ne vem zaka tvoj pesimizen. Ti siv endar oseba, ki si delovna, si sposobna. POSLUŠAJ TI SI SI V STANJU USTAVARIT ODLIČNO ZVEZO IZ NIČ. Poleg tega ti pa samo dober pošten intelektualec pride v poštev zate. Torej tleskni s prsti in našla boš zvezo igraje.

 

Zanima pa me tudi na splošno, zakaj se vedno počutim, kot da nikamor ne spadam,

Tukaj pa sama sebe malo podcenjuješ.

 

Ne vem, ne smem ti delati reklame, ampak če bi pisal oglas zate bi napisal. Fantje tu je čudovita punaca!

da nikjer ni tisti pravi prostor.

 

tar_mar

 

Hvala za morebitni odgovor,

 

Kuky

 

 

xrolleyesx jao, jst se pa trudim it naprej, pa me zmeri neki ustavi... kr ne morem si ga dokončno izbit iz glave... čeprov se je vrnil k bivši.. kaj naj? še kdaj pomisli name? ali kdo misli name? x?x hvala, pa lep večer x:)x

 

POZABI GA IN POZABILA GA BOŠ, KER IMAŠ ČUDOVITE KARTE ZA NAPREJ.

SI ŽENSKA S ČUDOVITIM CRČKOM, KI JE ZELO SPOSOBNO LJUBIT, SI ŽENSKA, KI ZMORE IMETI VSE POD KONTROLO, KAR JE ZELO DOBRA VRLINA, TUDI ZNAŠ SE KONTROLIRATI, VEŠ ČAKA TE PA VSE TAKO LEPO. KONČA SE TI PA DLOGOROČNO Z "ZELO"DOBRIM ZAKONOM.

 

Tar_Mar

 

Hello!

 

Prosim če šlogaš še meni!

V zvezi s faxom ( ali bo letos 4 letnik ali ne)

Z veliko, veliko truda

V zvezi s fantom ( kako bova midva )

Kar zelo lepo se imata, vse vama laufa, tako da je O.K in daj Bog da bi tako trajalo.

In v zvezi s službo ( bom kos vsem preprekam ali ne?)

Ja. Ja ampak opozarjam te! Zelo hitro boš morala odreagirati na vse probleme, ker če ne, se ti bodo kopičili in zadeva lahko rata na dolgi rok "mučna"

 

Hvala!!! :palec:

 

TAr_mar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdravo tar mar.

Mene pa zanima kako bi bilo če bi se odločila za sodelovanje z x podjetjem

Takšna vprašanja ima pa zelo rad:

Glede na tvoje bogate iskušnje, kar pojdi v to podjeteje. Boš uspela vendar z veliko žrtvovanja.

Še poslovno uspešnost sem ti pogledal. Tu bi celo znala iskoristit svoje znaje in na daljši rok bi delala, ali celo imela daljši poslovni odnos.

 

Je pa res da boš morala veliko delati sama in se opreti na svoje LASTNO ZANAJE, KET TI NIHČE NE BO NUDIL PODPORE.!

 

in kako se bo razvil odnos z določeno sebo moškega spola

 

TA DOLOČENA OSEBA MOŠKEGA SPOLA, oseba ki je pripadnik nekaga poklicnega stanu, ali pa je oseba ki se ukvarja s specifičnimi stavrmi ali hobiji, ki so inteligentne ali celo duhoven narave.

Te bi zanal pa izigrat oziroma ne bo pošten do tebe! Samo to merkaj!

 

By, by

 

Tar_Mar

 

 

čawčaw nino tud mene zanima kaj karte pravjo :) hvala

Karte ti pravijo, da se merkaj na celi črti! Malo ti kaže materialni polom. Venadr boš rešila.!

 

 

Tar_mar

 

 

 

 

MISLIM, DA NE BO NIČ xscratchx ;)

 

BO, BO, LE POKAŽI SVOJO VOLJO IN SRČNOST IN BO!

 

Tar_Mar

 

 

hey :flower:

ali naj grem ali je mogoče boljše da ne bi šla?

 

NE POJDI, KER TE BODO SAMO IZIGRALI!

 

hvala za odgovor...upam da bo prišel pravi čas, ker res ne vem kaj nej nardim :sori:

 

 

Tar_Mar

 

Pozdravljeni!

 

Sem popolnoma nova in neki berem vaše citate in vprašanja in odgovore...Mhmm... Prav malo težko se je vključiti.. :eek: Vsi nekaj sprašujete Tar mara...Kdo je to? Je možno, da tudi jaz postavim kakšno vprašanje??

Kako?

 

Čisto enostavno pač vprašaš.

 

Brez veze si delaš nekakšne skrbi! Na koncu se vse konča z presenetlijivo dobro zate.

 

Tar_Mar je Tar_Mar

 

Pozdrav

 

Tar_Mar

 

Hvala pa brez zamere; sem bjonda xrolleyesx

 

 

LOL, zdej se mi je pa že tretjič zgodilo da ko sem vprašala se je nehalo vedeževati!

Maybe I should get a clue!! :vragec: x:Dx :vragec:

NI SE NEHALO. LE PREZASEDENI SMO.

 

A POZNAŠ TISTO: PEJDI ŽE DOL Z RAČUNALNIKA, ČAKAMO TE ŽE POL URE, NEHAJ!

 

To se mi dogaja non stop. Kaj misliš zakaj?

 

Tar_Mar

 

 

Meni je pa vseeno uspelo najt pravi odgovor na moje vprašanje...šesti čut mi je rekel, naj ne grem, in zato nisem šla...definitivno je bla to prava odločitev :palec:

 

 

JE, BILA!

 

Tar_Mar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tar mar!

Najlepša hvala za odgovor.

Glede tistega moškega imaš popolnoma prav. Sploh me ne čudi da si tako izpostavil njegov poklic, saj je res specifičen in mu je najpomembnejša stvar v življenju.

 

Bi pa te še vprašala kako me vidiš v firmi, pri kateri sem danes imela razgovor in če v tistem podjetju za katerega sem te zadnjič vprašala vidiš le dodatni vir zaslužka ali kot redno delo?

Ali mi bo uspelo izpeljat posel za katerega se trenutno zavzemam in če bo to z tisto osebo moškega spola?

 

Že vnaprej se ti zahvaljujem in pošiljam mnogo POZITIVNE ENERGIJE !!!

:)

 

Lep pozdrav!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo,me zanima ali bom ostala v tem kraju kjer živim zdaj,

kako kaj kaže mojemu otroku,z šolo in spremembami v najinem življenju.

me ima ta sedanji fant rad ali sem samo prehodnica.

se bo bivši poročil oz. ali bi bil rad kdaj z mano nazaj,če mu je kaj žal kar je storil.

 

Hvala.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hey...lep pozdrav vsem ki ste tukaj...no mene pa zanima področje kariere?....kak mi kaj kaže...čeprav sem še zelo mlada pa imam svoje želje in vizije za prihodnost in me zanimam kak se bo kaj uresničlo? torej hvala tistemu ki se bo potrudil odgovorit na vpr. čaw
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hej, pozdravljena TarMar (upam, da sem pravilno napisala) ... mene pa zanima xsrcx ljubezen xsrcx kaj pa drugega ... in sicer me zanima, kaj lahko pricakujem na tem podrocju do konca oktobra .... pa zanima me se neki, sem se na zacetku leta neki zapletala z dvema tipoma in cist izgubila stik z obema, pa me zanima, ce bom se kdaj v stiku z njima ( poslovno sem skoraj 100%, da bom, ker pac delujemo na istem podrocju= ...... najlepsa hvala za odgovor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tar mar!

Najlepša hvala za odgovor.

Glede tistega moškega imaš popolnoma prav. Sploh me ne čudi da si tako izpostavil njegov poklic, saj je res specifičen in mu je najpomembnejša stvar v življenju.

 

Bi pa te še vprašala kako me vidiš v firmi,

V nFIRMI BI TI BIL ŠEF MOŠKI, KI JE NEUSMILJEN IN BI TE PREGANJAL ALI TE PREGANJA. (Boga si)

 

pri kateri sem danes imela razgovor in če v tistem podjetju za katerega sem te zadnjič vprašala vidiš le dodatni vir

JA VIDIM ZASLUŽEK, VENDAR SE MI ZOPET POJAVLJA, DA JE VSE ODVISNO OD TVOJEGA DELA! USPEŠNOSTI! IZAJDLJIVOSTI! TAKO NEKAKO! ZELO VELIKO ZA PODJETJE IN "NEKAJ MALEGA VEČ" ZATE!

zaslužka ali kot

 

redno delo?

NE IN NE. IN NE SPREJMI KOT REDNO DELO, KER IZREDNO GUBIŠ!

 

 

Ali mi bo uspelo izpeljat posel za katerega se trenutno zavzemam in če bo to z tisto osebo moškega spola?

JA. IMATA ISTE CILJE IN S EZELO POSLOVNO UJEMATA. VENDAR DAJTA MALO ZADEVE "NA PAPIR".

 

Že vnaprej se ti zahvaljujem in pošiljam mnogo POZITIVNE ENERGIJE !!!

Vračam energijo!

 

 

Tar_Mar

:)

 

Lep pozdrav!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

En lep večer želim xsrcx

 

mene pa zanima-če je kdo trenutno tako dobrovoljen,da mi odgovori-kako bo letos z mojim faxom,službo.

Ja, Fak ti nič ne diši. Misliš da ne boš zmogla. Veš treba bo kar poprijeti pa bo.

 

predvsem me pa zanima, kako bo z mojo ljubeznijo,mam dva v žerjavci,en je moj,

TA TVOJ JE ZELO DOBER. KAR DRŽI SE GA. JE PAMETEN, REALEN IN VE KAJ DELA. TI, KI SI MALO ZAVNANA TE KAR DOBRO PRENAŠA IN ZDRŽI OB TEBI. NIMA SMISLA DA GA ZAPRAVIŠ IN PRIZADENEŠ. NE ZABRUSI MU PA VEGA V NOS, KER JE PREDOBER ZATE.

 

 

drug pa od ene druge punce,sva si pa všeč za znort in veva,da ne smeva-ampak tok mika,se pravi,kaj bo s tem,bom še s svojim?

NIČ NE BO S TEM FLIRTOM. LE KRATKO LAHKO POTEGNEŠ!

 

pa tudi za petje me zanima,se bo kaj premaknilo v tej smeri,bo kaj ponudb,bom s tem začela služit?

NE KAŽE ZAENKRAT.

 

hvala lepa že vnaprej tistemu,ki bo odgovoril xsrcx

 

Tar_Mar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo,me zanima ali bom ostala v tem kraju kjer živim zdaj,

NE NE BOŠ. TO TI GARANTIRAM. IMAŠ NUJNE PREMIKE IN DOBRO NAMETITEV NA DRUGEM KRAJU!

kako kaj kaže mojemu otroku,z šolo in spremembami v najinem življenju.

SICER MU NUDIŠ KAR MOREŠ VENDAR JE OTROK MALO VČASIH ODTUJEN OD ZADEVE. RAD BI Z ZVIJAČANI VČASIH PRIŠEL DO NEKATERIH STAVRI. SICER PA OTROCI SO OTROCI. MALO SE PREVEČ SEKIRAŠ . VEŠ MI PA KARTE KAŽEJO, DA TE IMA OTROK ZELO RAD IN NITI POD RAZNO NE BI ŽIVEL Z OČETOM

me ima ta sedanji fant rad ali sem samo prehodnica.

VEŠ TA VAJINA ZVEZA JE RES "ZVEZA". NEKAJ VAJU OBADVA TARE DA NISTA PRISTNA! DRUGAČE STA PA V DANI SITUACIJ ZA SKUPAJ.

se bo bivši poročil oz. ali bi bil rad kdaj z mano nazaj,če mu je kaj žal kar je storil.

PRESENETLJIVO. IMATA MOŽNOSTI DA STA SKUPAJ, VENDAR NE BO PO STAREM. SKOZI NEKAŽNI PREPIRČKI.

 

Hvala.

 

Tar_Mar

 

 

TNX TarMar... Si dokaj realno zadela! res.. na faxu me čakata še 2 izpita ta teden- kar težka, služba je tolk dinamična in tolk polna stvari, da bi se znal tko zgodit če spustim stvari iz rok, fant je pa ok :palec: x:)x :palec: x:)x :palec:

 

Veš si kar izkušena borka pa bo vse nekako šlo.

 

Daj potrdi mi, če boš delala drugi izpit pri ženski, pri profesorici. Če sem prav pogledal bo šlo.

 

Tar_mar

 

 

hey...lep pozdrav vsem ki ste tukaj...no mene pa zanima področje kariere?....kak mi kaj kaže...čeprav sem še zelo mlada pa imam svoje želje in vizije za prihodnost in me zanimam kak se bo kaj uresničlo? torej hvala tistemu ki se bo potrudil odgovorit na vpr. čaw

Glej takole ti bom naisal ZA PODROČJE KARIERE. PAZI VELJA ZA KARIERO. EN MOŠKI TE BO V "PRIHODNOSTI" (ti boš že pozabila na to moje) POVZDIGNIL, IN TI PONUDIL KUP PRILOŽNOSTI. DELALA BOŠ POSEL, KI BI BIL POVEZAN Z POGODBAMI, EKONOMIJO, ENKRAT SE CELO ZANJDEŠ V DRŽAVNI SLUŽBI. VENDAR BOŠ MORALA KAR PRIDNO, PRIDNO DELATI.

 

 

Tar_Mar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hej, pozdravljena TarMar (upam, da sem pravilno napisala) ... mene pa zanima xsrcx ljubezen xsrcx kaj pa drugega ... in sicer me zanima, kaj lahko pricakujem na tem podrocju do konca oktobra ....

ISKRENO. Razočarana si zelo! nekdo te je prizadel, da je še meni hudo. Do konca oktobra boš celila srčne rane!

Veš novembra bi znala pa iti iz "obupa v neko ljubezensko avanturo" mogoče boš probala ali pa bo samo eno noč. Bo pa čudovito!!!! nato boš zopet malo sama. Ker ti je to naboljša trenitna varianta!!!!!! (Da ne boš delala kašnih neumosti s fanti)

 

 

pa zanima me se neki, sem se na zacetku leta neki zapletala z dvema tipoma in cist izgubila stik z obema, pa me zanima, ce bom se kdaj v stiku z njima ( poslovno sem skoraj 100%, da bom, ker pac delujemo na istem podrocju= ...... najlepsa hvala za odgovor

Ja res ta daleč, vendar boste "spili kavo" in vsak k sebi.

 

 

Oglasi se še kaj, veš včasih pada dež in vzamemo marelo in gremo na deževni sprehod in uživamo v dežju!

 

Tar_Mar

 

Tar_Mar, ali si lahko želim še boljšo napoved? :palec: Hvala, hvala, hvala... x:Xx a ne, človek ne bi verjel kako malo je včasih treba za lep dan x;)x

bodite lepo x:)x

 

JOJ, TOLIKO VAS JE, DA SPLOH NE VEM KAJ SEM TI GLEDAL V KARTE IN NAPISAL.

 

Oglasi se še kaj

 

Tar_Mar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pozdravcek od mene

 

po doooolgem casu pridem mal pospegat na forum in vidim novo moc, super tar-mar, sem zelo vesela.ne bo pa slo brez tega, da bi se jest kej vprasala.zanima me moje ljubezensko zivljenje, 2 leti je minilo od mojega najvecjega razocaranja, sem se nekako pobrala (vsaj zdi se mi) vendar ne najdem pravega.se zapletem v kako "aferico" iz katere pa ni nikoli nic resnega.si sploh lahko obetam sreco v ljubezni? morda se letos???????? mi lahko vsaj malo namignes,kdaj me caka ljubezenska sreca(ce me caka)

hvala hvala hvala

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pozdravcek od mene

 

po doooolgem casu pridem mal pospegat na forum in vidim novo moc, super tar-mar, sem zelo vesela.ne bo pa slo brez tega, da bi se jest kej vprasala.zanima me moje ljubezensko zivljenje, 2 leti je minilo od mojega najvecjega razocaranja, sem se nekako pobrala (vsaj zdi se mi) vendar ne najdem pravega.se zapletem v kako "aferico" iz katere pa ni nikoli nic resnega.si sploh lahko obetam sreco v ljubezni? morda se letos???????? mi lahko vsaj malo namignes,kdaj me caka ljubezenska sreca(ce me caka)

hvala hvala hvala

 

Zdravo!

 

Punca takole!Trenutno se ti kaže stanje kot je. Sama vendar boš to izkoristila sebi v prid! Si dominantna kar je zelo v redu tako da lahko pričakuješ moškega ki bo osvojil tvoje srce, ki se bo ukvarjal z državnimi zadevami, ali bil pravnik. Ta moški bo bil tramast samo toliko da te osvoji. Ker v začetku bo naletel na lahnejši tvoj odpor, in ga ne boš prav ocenila. Potem pa bo, bo, .........veselo.

 

 

TAr_Mar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tar mar,

 

mene pa zanima moja sluzba.Nujno bi rabila novo sodelavko, pa je ta, ki je delala pri nas sedaj en mesec , popolnoma nezainteresirana delati se naprej.Poklicala bi eno, ki je delala lansko leto , vendar je tudi tista pocasna in neiznajdljiva.Torej dve, ki nista vec ali manj za nobeno rabo.Eno srudentko sicer imam, toda ona ne more delati sama, ce grem jaz recimo na dopust.Kaj bo pa z mano v sluzbi ?

 

 

 

Bodi lepo

 

 

Mojca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo Tar Mar,

 

tudi mene zanima ljubezensko področje. Zanima me, ali je kaj možnosti da obnovim razmerje z fantom, s katerim sem se razšla pred 3 meseci ali lahko pričakujem kakšno novo simpatijo v bližnji prihodnosti?

 

Hvala za trud in pozdravcek vsem.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

TarMar mene si pa spustil...

 

copy-paste

 

čaw Tar mar

 

ker sem sem zašla pred parimi dnevi, ne vem kaj vse ti moram napisat, da mi vedežuješ???

 

zanima pa me zdravje, služba, partner(skupaj sva 11 let bo tako ostalo, jaz 25 let-škorpijonka, on 29-kozorog)...če sem omejena na eno vprašanje me pa zanima zdravje???

 

 

hvala

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...