Skoči na vsebino

LNF Vedeževalnica


El Nino

Recommended Posts

Tar_Mar

NE PUNCA. Vajino razmerje je v krizi! Še celo pričakuj spremembe na slabše s negove strani!. Ti boš sicer pse skušala potrpeti in biti zelo razumna.

 

Ne kaže vama dobro! Mogoče je boljše da vse dobro premisliš. Zate dobro ti želim!

 

Oglali se še kaj

 

Hvala ti Tar_Mar

Malo pa sva res v krizi,razlicna razmisljanja...,

se imava pa vseeno rada in se trudiva.

Se enkrat hvala xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tar_Mar

Vse je OK, celo veliko veliko ljubezni. Nič ne skrbi. Celo v avanturo se boš podala z njim.

 

a z moje strani ali iz njegove? :) hehe kko ti lahko vdezujes ljudem, ki jih ne poznas? :)

 

 

KARTE SO TISTE, KI GOVORIJO O TEBI.! "ONE TE POZNAJO" Ni pomembno če te poznam!

Če bi vas vse poznal, bi imel res po mojem mnenju zelo, zelo, veliko čudovitih ljudi okrog sebe, ki ne bi šli v zelo veliko dvorano.

Bolje, da ste tam kot ste in vam želim vse naj, naj, naj naj....

 

Tar_Mar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xflowx

 

Ojla vedezevalci... Sem se odlocila, da kar vprasanje postavim. El Nino...Tar Mar... Kdor pac ima malo casa :)

 

Imam tri leta starega fantka, s partnerjem živiva skupaj v hiši njegovih staršev. Imava sicer preurejeno polovico hiše, svoj vhod... ampak ne morem nehati bežati in se izogibati tašči, včasih tudi tastu. Čutim, da sta močan razdiralni faktor v najini mladi družinici. Tašča ima še vedno močan vpliv nad svojim sinom, zdaj edinim. Starejši je storil samomor, ko je bil star 15 let. Seveda je to močna preteklost, vendar živeti je potrebno naprej. In jaz ne smem pustiti, da našo srečo kratijo drugi, četudi je to njegova posesivna mati. Kako nam kaže? Bomo kdaj odšli in si ustvarili svoj mir? Rada bi imela še enega otroka. Vendar sem v tej hiši neprestano pod stresom in ne najdem miru. Posesivno se obnaša tudi do mojega otroka in mi je neprestanik kompenzacij in tudi bitk dovolj.

 

NE RABOM OSEBNIH PODATKOV OD NIKODER! Poglej si kar v dvomih kaj narediti. Vendar morala boš kar na hitro nekaj ukreniti! Po kartah sodeč, se boš pogovorila z možem, DA POTREBUJETA SVOJ MIR, KER STA STARA DOVOLJ, DA SKRBITA ZASE. Morala boš biti hitrejaša od tašče. Kako.? Čisto enostavno. Prava jo presterezi! Dober dan, Kako ste kaj! Danes se mi mudi. Ima ta opravek. Tako, da je ne dobiš v hišo itd.... Na vljuden način bodi kratka z njo.

 

Kako mi kaža v sedanji službi s kateri sem sicer zelo zadovoljna?

V službi si okrog moških, ki zelo dobro delaš z njimi.

 

Se mi kaže še en otrok? Bova s partnerjem premagala ovire skupaj? Omeniti še moram, da sva imela v zažetku tega leta hudi krizo, katero sva skoraj končala z razhodom. Kasneje sva se pobrala, moč nama je dajal otrok, kateremu skušava omogočiti srečno in brezskrbno otroštvo. Načeloma se nikoli ne prepirava pred njim, vendar vem, da otrok še bolj intenzivno čuti energije. Sicer se tudi prepirava malo...in si želim, da tako ostane.

 

Bodi previdna naprej v tem zakonu!. Upam da razumeš ta stavek. Ne bi ti rad jemal poguma............!

Bo kar pestro!

 

Hvala za nasvet.

 

 

,ta za katerega sprašujem pa je poklicni nogometaš... hvala vseeno za odgovor

 

Poklicni nigometaš, ima rad žogo, ki si jo odtujuje, teče za njo da si jo zopet, pridobi in jo ima rad, ter je odvisen od nje v tej meri koliko mu je potrebna za zadetek v gol in potrebne radosti.

 

TO VSE PREDSTAVLJAŠ NJEMU!

 

Tar_Mar

 

 

 

Hvala Tar Mar x:)x sej tesno je vedno na zacetku, sam ni ga cez svoj mir, tud ce mas pra eurov manj x;)x

 

A lahko se nekaj vprasam. Moj fant nima slovenskega drzavljanstva pa mu je zato malo težje sluzbo iskat. A lahko pogledas a bo najdu redno sluzbo? ce interpretiram tvoj prejsnji odgvor (na tesno) zgleda da bova bolj od moje zivela nekaj časa... x:)x

NE RAD GOVORIM SKRAJNO, KER VEDNO DAJEM UPANJE VSAKOMUR. Služba se mu zaenkrat ne kaže v SLO!

 

Sory.

 

Tar_Mar

 

 

Hvala :vio: pa en lep konec tedna zelim!

p.

 

 

Tar mar, enkrat sem te že prosila za pomoč, sedaj me pa zanima še nekaj glede službe.

Se mi obeta kaj novega v kratkem času? Želim si namreč zamenjati službo.

Za zamenjavo službe ni pravi čas!

 

Se ti pa kaže neka ponudba v prihodnosti, ko ti bodo ponudili službo! To ne bo tako kmalu. Na pogovore bo prišel, neki gospod, za njim stoji pa dobra ševica.

 

Ej še nekaj, Dobro, ti kaže v ljubezni. Samo mim grede!

 

Tar_Mar

 

Hvala. xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdravo Tar Mar.

 

Še enkrat ti pišem, ker mi nisi nič odgovoril. Prosila bi te, da mi poveš kaj je oz. kaj bo glede moje ljubezni in ali je ta moški s katerim se neuradno sestajam pravi in ali bom kmalu našla dobro zaposlitev??

 

Najlepša hvala za odgovor že v naprej... x:)x

 

Katia

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla! Tudi jaz bi imela par vprašanj, če lahko. Zanima me moževa služba. Kako se bodo obnesle spremembe, ki jih doživljajo v službi in kako se bo to rešilo za njega?

Hvala in lep večer!

 

Ja tvoj mož je kar precej razočaran, in celo razmišlajl je o zapstitvi te službe, saj vendar radi družinskih zaderv se mora predati nalogam ki mu "niso ljube" pač za krihekl je treba potrpeti. Spremembe ne prinašajo za nejga in za druge nič dobrega, čeprav mislijo da bodo na ta način splavali. Če le more naj si išče drugo službo, vendar ko bo imal drugo, naj napusti to.

 

Vse lepo

 

Tar_Mar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No še jaz bi rada vprašala neki. Zanima me kaj bo z mojo ljubeznijo oziroma ali je ta fant s katerim se trenutno neuradno sestajam pravi ali ne? Aja pa še šola... hvala

lp Katia

 

Katia tebi pa takole.

 

S tem fantom, ti kaže zelo dobro in sat srečna te bosta celo zelo dogo skupaj. Takšnih lepih ljubezenskih kart že lep čas nisem vrgel. Pa še zabavala se bosta. Izgleda da sta za skupaj! Drži ga, ker ti je na kožo pisan.

Res vama želim srečo še jaz.

 

Šola pa takole:

Če boš preveč zaljubjena boš se ti lahko zodi, da zenemariš šolo. Zato pamet v roke. Delaš nekašno šolo, kjer so potrebne človekove sposobnosti, pridno delo, in kjer boš morala pokazati veliko iznajdljivost. je pa nekaj. Mogoče preveč pričakuješ od šole, da te ne bo zaneslo, kajti proti koncu leta bo treba fejst, fejst, pritisniti, da boš naredila z želenim rezultatom.

 

Vse lepo

 

Tar_Mar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tar mar živjo! x;)x

 

Sicer me že dolgo ni bilo na forumu x:Ix :inocent: , sem pa včasih kar pogostokrat vprašala sem, kako in kaj in zdaj se prvič obračam nate, da mi pogledaš malo, kaj se dogaja z mano in mojo ljubeznijo - namreč, nisem sigurna ali bova uspela prebrodit to neugodno situacijo in ostala skupaj, ali se bova sesula? x^x :sori:

 

Hvala, za karkoli že! xsrcx x:Dx x;)x

 

No ja. Takole je. Sploh ni tako hudo, kot ti misliš in vidiš. Pač neke zadeve, nočeš ali NOČETA VIDETI in si zatiskata oči pred nekakšnimi zadevami. Dajta se pogovoriti. Izgleda da te moti njegova odsotnost. V seksu si povejta kaj vama ugaja in to odprto. To naredita ČIM prej. POGOVORNO IN NA ZABAVEN NAČIN!. Nikakor ne z kregom. Poleg tega se bosta morala res oba potrudit in to krepko, da ostaneta skupaj in to bosta uspela. Nato bo pa tako lepo, da bo res lepo nekaj časa...... Zdaj kdo bo koga povabil zvečer, ven na kavico je pa odvisno od vaju. Po kartah sodeč vabi eden drugi plača. (To pisanje pokaži obvezno partnerju)

 

Tar_Mar

 

 

 

C xrosex

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mene pa tut neki zanima ane x:Dx kako bo lubezn pa šola pa zdravje =) hvala za nasvet x:Xx

 

Ljubezen, ti ni trenutno najboljša. Izgleda da si imela in boš imela probleme nekaj časa v zvezi. Izgleda, da te partner vara ali pa hoče samo materialno korist od tebe. Tvoja ljubezen je ena oblika trpljenja, ker težiš k "idealni ljubezni", ki je ni. Stavari boš morala vzeti bolj realno. Pa še nekaj. Merkaj se alkohola in poživil ali pa tvoj partner.

Glede na to, da si umetniški tip, nagnjena k lepemu, si velika prijateljica noči, dobre glasbe itd. se izogibaj tipom, ki te lahko zelo izkoristijo. Kot vidim nisi brez denarja.

 

Tudi v šoli pritisni in se malo bolj zavzemi. Samo ne bo nič ratalo. Ajde na delo TAKOJ!!!!

 

Zravje je pa v redu. Merkaj se, da ti ne bo iz "daleč prinesel kdo kaj od česa lahko zboliš" recimo kašno hrano ali tablete itd...

 

Tar_Mar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mene tud ljubezen zanima, se mi zdi, da me zadnje case spremlja smola, tko da sm ze cist obupala nad moskimi :(

Hvala za odgovor, pa se moji rojstni podatki

 

NE RABIM ROJSTNIH PODATKOV!

 

Mislim da nimaš biti zakaj obupana nad moskimi. Moški ogrog trbe so v redu. Ti se malo poštimaj.

 

1. Spremeni svoje obnašanje

2. spremeni stil oblačenja in frizuro!!!

3. spremeni svoj odnos do sveta ( na pozitivno)

4. obnašaj se pozitivno z nasmehi in z šalo stopaj v odnose. Zabavaj se sproščeno

 

To si namreč ti kar sem napisal. Skrivaš ze malo kot gosenica, daj postani lep metulj!!

 

Sedaj pa v "napad" in spemenjena boš izzvala veliko presenečenje v družbi

 

Tar_Mar

 

hvala, ker se trudite za nas xokkx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tar Mar najlepša hvala....

mogoče še vprašanje iz finančne plati oz. če je na obzorju kakšna pametna služba....oz. če se bom v kratkem zaposlila???

 

Veš nekaj se ti kaže, se naj bi pa vozila malo dalj v službo. Vendar ne še ta mesec ali dva. Napiši še kašno prošnjo ali pojdi na razgovore. BODI BOLJ AGRESIVNA PRI ISKANJU SLUŽBE! ne jemlji situacije kot je.

 

 

Tar_mar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdravo Tar Mar.

 

Še enkrat ti pišem, ker mi nisi nič odgovoril. Prosila bi te, da mi poveš kaj je oz. kaj bo glede moje ljubezni in ali je ta moški s katerim se neuradno sestajam pravi in ali bom kmalu našla dobro zaposlitev??

___________________

 

Je dober moški je. Celo v seksu se bosta ujemala, ker ve kako te zadovoljiti. Veš veza bo temeljila bolj na materialnem odnosu kot na čustvenem z njegove strani in seveda v uživanju.

 

Glede zaposlitve je pa takole. Za službo boš morala napisati nekaj več, povedati, da zmoreš, da veš, da si sposobna: Skratka če hočeš priti do službe boš morala na razgovorih ali v prošnjah "dobesedno lagati in se poveličevati" (vem to ni v tvoji naravi) da boš prišla do službe!. Na žalost časi so taki. Nakladaj!!!

To boš morala storti v svoje dobro.

 

 

Ma se zgodi, koga preskočim.

 

Tar_Mar

 

Najlepša hvala za odgovor že v naprej... x:)x

 

Katia

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tar mar hvala xsrcx x;)x x:Dx

 

Jaz sem se že pripravljala na konec zveze, tak da zdej spet ne vem.... :o|o:

 

Vem edino, da tisto kar bo, bo prav x;)x x:)x ....kot vedno!

 

xrosex

"Ljubezen ja stanje Bitja.

Tvoja ljubezen ni nekje zunaj, je globoko v tebi.

Nikoli je ne moreš izgubiti in ne more te zapustiti.

Ni odvisna od nekega drugega telesa ali kakršnekoli zunanje oblike."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lej jest sem v osnovi zlo pozitivna oseba, moj odnos do sveta je ravno tak in v odnos vedno stopam po princupu"go with the flow", ponavadi ljudi okoli sebe spravljam v smeh, pa tudi sama se veliko smejim....pa mogoce sem bila vcasih res gosenica, zdej mislim da to nisem vec;)

 

Pa vseeno hvala za tvoj odgovor :)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sm vzela svarilo resno, sam me pa vseen zanima kakšne probleme, res ni bil vidt nikoli zlonamern, tako kot se je obnašal do mene ko me je spoznal bi se rekl da je še preveč naiven( saj zame).

No če smem vedit mi prosm odgovor,

 

drugac me pa zanima ta drug del k si ga spustil- a pride kaksn nova ljubezn?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hej Hoj x:)x

 

Tar Mar, mene pa zanima ce je na vidiku kaksna sprememba z mojo zaposlitvijo - delam sedaj, ampak sem na zacetku selekcijskega obdobja za novo sluzbo. To obdobje bo trajalo menda enih 6 mesecev - ce pridem v drugi krog. a mi bo uspelo?

 

Pa za fanta me tud zanima za njegovo sluzbo? a kaj kaze iz kart da jo bo dobil, ni nic dolocenega, je pa v iskanju x;)x ?

 

Hvala ful ze naprej x:)x

 

pozdravček xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...