Skoči na vsebino

LNF Vedeževalnica


El Nino

Recommended Posts

A bi še meni kdo v karte pogledal, prpoooooosim? xsmx

 

Pa hvala vnaprej :palec: x:Dx

DELO NA DOMU – RABITE WEB CAMERO IN SLUŠALKE

 

Dobrodošli v MyVideoTalk

 

Video Emaili & Videokonference

 

Moja domača stran

 

MyVideoTalk

 

MojVideoSistem

 

Primeri video e-mailov

Primeri VideoEmailov

 

Kontakti za več informacijna:

www.Skype.com

Moje Skype ime: Nensi Novak

Moj e-mail Moj email naslov

GSM: +386 51 350 435

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še jaz citiram moje vprašanje iz pred meseca, če bi si lahko kdo čas vzel za odgovor, ker stanje ni kaj dosti drugačno!! xrolleyesx

Hvala, :8):

 

 

 

Pozdrav,

 

pa kje sem sedaj jaz, nekje na eni poti, kjer preveč razmišljam o ljubezni, ki je ni že več let in premalo o sebi, ki sem izgubljena?? Tako stanje je že kar predolgo, vsi me lahko prizadanejo?? Kdaj bom spet prava jaz s pravim človekom?? Težko vprašanje, pa hvala za morebitni odgovor!!

LP, Kuky

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

El Nino,

 

prosim še meni malo povej, ljubezen me zanima,ali naj tega čakam za katerega si mi že rekel,da bova imela krizo in jo reešševala....

oz. pojavil se je še nekdo mlajši od mene,kaj naj?????

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni,

 

naj povem, da sem čisto nova na tem forumu..

In očitno obupana glede ljubezni in trenutnega stanja, ker ne vem kako se bo razpletlo..zato se obračam na ta forum...mi lahko kdo pomaga?

 

Lp,

Cally

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

El Nino, tudi jaz sem bila spregledana na prešnji strani ;), zato poskušam znova:

s partnerjem sva v vezi že skoraj 5 let, zanima pa me ali bova skupaj tudi ostala? Kaj se dogaja z njim, se bo spremenil? Sem v precej težki situaciji, zato me zanima, kaj pravijo karte: je pravi zame ali ne?

 

Že vnaprej se ti lepo zahvaljujem in ti želim veliko uspeha pri študiju!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lep pozdrav vsem skupaj!

 

Že dlje časa berem tele forum a nisem imala poguma da bi postavila vprašanje, ki me že zelo dooolgo muči.

Sicer sem ga že postavila v drugi temi (astrologija odnosov), a ker sem malo nestrpna me zanima če mi lahko še tu kdo pomaga, vidim da bi to lahko bil El Nino, tako da ... plis help!

 

Stvar je taksna: s fantom sva v zvezi ze 9 let (jaz ribica, on tehnica), vendar se mi že dolgo zdi da nekaj manjka, da to ni več to. Vmes se je pojavil nekdo, ki mi je všeč, najine poti so se prepletle, a se je zdaj umaknil, zaradi mojega oklevanja. Zanima me, če je moja dolgoletna zveza sploh prava, a je to to, a naj se sploh še trudim kaj v tej smeri, ali se ujameva ali pa je vse postalo samo še navada? (težko je uniččiti nekaj kar traja tako dolgo)

Še bolj pa me zanima a je še kakšna možnost (tudi on je ribica) s tole novo priložnostjo, z nekom, s kom letim nad oblaki?

Aja, morala bi tudi že diplomirati, a počnem vse kaj drugega kot pa to da se učim za samo še en zagovor za ispit, namreč diploma je že skoraj dokončana, a mi bo uspelo nekje do konc februarja, kor sem planirala?

 

Vem da sem nova in imam izčrpljujoča vprašanja :) bi bila pa zelo vesela odgovorov.

HVALA

 

Marilu

Popravljeno -> marilu
Upanje ne umira, le tisti ki upajo! Marilu
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdravo!

 

El nino, a te lahko vprašam, če bi pogledal v karte kako mi kaže v ljubezni pa ,če bo kmalu kej omembe vrednega oz. a bo kaj novega ali bo trenutni prijatelj postal malo bolj zainteresiran kot je zdaj...

Ne morem se namreč odločiti ali naj z njim prekinem vse ali ne..

 

Hvala že v naprej...

 

Katia ;)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo!

 

Sicer ne vem točno kako to gre, namreč pred časom sem že bil na tem forumu in mi je ful več, vendar sem nekako pozabil geslo pa tud email račun mi je potekel, tak da sem se na novo registriral in zdaj sem kao novinec in nism prepričan če mi boste hoteli pomagat!

 

Imam eno vprašanje ki je povezano z ljubeznijo!

Namreč zaljubljen sem v čudovito punco in tudi ona čuti nekaj do mene, vendar pa so med nama ovire in ona nekako ne more zbrati moči in volje da bi jih preskočila, no vsaj to je moje mnenje, mogoče jih celo noče, kaj pa vem, ampak vem pa to, da jo ljubim bolj kot vse na svetu in zanjo bi bil pripravljen storiti vse! Poizkusil sem že vse, res vse, vendar učinka ni, zato me zanima ali bova kdaj skupaj in če DA, me zanima kdaj, kajti trenutno sem povsem obupan in sem na razpotju ali jo naj pozabim (kar bo najbolj boleča stvar v mojem življenu) ali pa naj vztrajam in počakam!

Rad bi vaše menje, mnenje Vaših kart, ali je možno da boma kdaj skupaj ali pa naj pretrgam stike in jo prebolim, čeprav ne vem kako!

Res bi Vam bil hvaležen, če bi mi pomagali, kajti zares ne vem kaj naj storim in vsaka pomoč bi bila dobrodošla!

Jaz sem strelec, ona dvojček!

 

Hvala v naprej in LP,

Bluesafir!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

el nino, še eno vprašanje: ali se bo rešil konflikt med mano in enim prijateljem ki mi je zelo blizu? maš kakšen nasvet kako se lotiti reševanja? oba sva ribici..

 

LP :flowerface:

What is there to know?

All this is what it is.

You and me alone,

Sheer simplicity.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

živjo el-nino

 

bi mi lahko proosim pogledal, kako mi kaže s fantom, je to moj bodoči mož?

 

in ali bom uspela narediti diplomo do poletja 2007?

 

hvala ti za odgovor

Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.

Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

prosila bi za pomoc..

 

Zanima me v kolikem casu bom ponovno noseca. Eno leto, dve, tri..., morda vec?

Ne gre za to, da ne bi mogla zanosit, gre za odlocitev ki je se nisva sprejela pa me zanima kako se bo razpletlo...

 

Pa se tole PROSIM. Glede ponudb dela za moza za naslednje leto. Bo bolje kot letos, enako in ali se bova selila.

Hvala lepa!!!!!

...sem nenehno v pricakovanju....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljena,

 

 

Pa poglejta z možem kako delo vama jaz ponujam.....

 

Lp

DELO NA DOMU – RABITE WEB CAMERO IN SLUŠALKE

 

Dobrodošli v MyVideoTalk

 

Video Emaili & Videokonference

 

Moja domača stran

 

MyVideoTalk

 

MojVideoSistem

 

Primeri video e-mailov

Primeri VideoEmailov

 

Kontakti za več informacijna:

www.Skype.com

Moje Skype ime: Nensi Novak

Moj e-mail Moj email naslov

GSM: +386 51 350 435

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen, Tar_Mar!

 

Zelo sem bila vesela, ko sem dobila obvestilo o tvojem komentarju na svoj mail, vendar sem, žal, ugotovila, da je od tvojega komentarja minilo že kar dva meseca.

 

No, kljub temu se ti ponovno oglašam, saj se s tvojim mnenjem zelo strinjam ... vedno mi zmanjka čisto malo, da bi službo, ki si jo res želim, tudi dobila. Zakaj je tako, ne vem?!

 

Moram pa ti povedati, da mi ravno v tem trenutku nekaj kaže glede zaposlitve, saj bi me naj prek občine, kjer sem opravljala pripravništvo, zaposlili prek javnih del. Najprej za 6 mesecev, nato pa imam baje celo možnost zaposlitve za nedoločen čas. Delo naj bi opravljala v mladinskem centru kot oseba, ki bi imela pregled nad vsem dogajanjem v njem in morda še kaj drugega. V glavnem, projekt oz. program je bil narejen s strani občine (podrobnosti še ne vem), zdaj mora biti le še potrjen od ministrtva. Upam, da jim bo uspelo in da bo "iz te moke kaj kruha" ... kot radi rečemo mi, Korošci.

 

Naj še omenim, da bi bilo to delo zame res nekaj posebnega, ker si že od nekdaj želim delati z mladimi. Sprva sem celo želela postati vzgojiteljica, ker imam zelo rada otroke, a me je, zdaj že lahko rečem na srečo, zaneslo na drugo področje, za katerega pa sem mnenja, da ga obvladam in da sem v tem dobra. Po poklicu sem namreč poslovna sekretarka in upam ter želim si, da bi lahko s to službo ter svojimi znanji in izkušnjami resnično dokazala kaj znam in zmorem ... Delovanje mladinskega centra je zdaj namreč v fazi mirovanja in malce me skrbi, kako bi bilo na začetku, ko bi nastopila to delo? Bo težko? Bom kos vsemu, kar me bo doletelo po prvotno neuspešnem začetku s strani delovanja drugih?

 

Mi lahko mogoče poveš ali vidiš, kako bi se ali se bom odrezala v tej vlogi in kako bo s to službo ter z opravljanjem le-te? Bo to to, kar si želim ali me čaka v prihodnosti še kaj drugega, bolj resnega in odgovornega? Kaj pričakujejo od mene? Bom zadovoljila njihova pričakovanja občinske uprave?

 

Vem, da sem ti postavila veliko vprašanj. Ni ti potrebno odgovoriti na vsa, morda le na tista najbolj pomembna, za katera si mnenja, da bi morala vedeti njihove odgovore ...

 

Tako ... to bi bilo to. Hvala ti za vse in obljubim, ko bo kaj novega, se ti znova oglasim.

 

Bodi in ostani še naprej v cvetju ... ZLAT SI ;)

 

SuzyKa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

če je najtežje biti preprost,,,

potem je najlažje biti zatežen,,,

 

in človeštvo si že od pamtiveka poskuša olajšati življenje,,,

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni...

 

Spet se javljam z vprašanjem za Tar Mara. se nič ne mudi, saj mi je jasno, da je kar naporo odgovarjat na toliko vprašanj. No, če boš imel mogoče kaj časa tudi zame, bi te prosila za odgovor na vprašanji: kako se mi v prihodnosti kaže v službi (zaposlena za nd. čas od septembra)? Dogajajo se razno razne burke in spremembe in zato me zanima moja stabilnost na tem delovnem mestu. Sicer pa sem tukaj zadovoljna. Drugo vprašanje pa je otrok. Imam že tri leta starega fantka in si nadvse želim še enega. Kako mi kaže.

 

Hvala za vse odgovore.

 

Pozdrav od Shanaie

 

xflowx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla - bodisi El Nino, bodisi Tar Mar, bodisi kdorkoli x;)x xsrcx !

 

Prosim, če mi pogledaš v karte in poveš, ali bova z mojo ljubeznijo našla skupno pot v naslednjem letu? Zmenila sva se, da si dava pavzo, da si on poštima življenje tako kot je treba in se zopet slišiva enkrat marca.

Obema najina vez ogromno pomeni - jaz ga ljubim in on tudi mene - in ker se je začela pacat zaradi nekih okoliščin, sva morala na nek način prekinit ta začarani krog.

 

Kako kaže?

 

xrosex

"Ljubezen ja stanje Bitja.

Tvoja ljubezen ni nekje zunaj, je globoko v tebi.

Nikoli je ne moreš izgubiti in ne more te zapustiti.

Ni odvisna od nekega drugega telesa ali kakršnekoli zunanje oblike."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni!

 

Sem čista novinka tega foruma in bi prosila nekoga ki bi hotel tudi zame malo pogledat v karte x:Ix

Rada pa bi vedela kako bo s službo in kdaj približno bo, glede na to da sem še na porodniškem.

Kako bom uspela uredit varstvo, ter kaj mi narekuje prihodnost nasplošno.

Ali imava s partnerjem kakšne možnosti da se nama uresničijo skupne sanje?

 

Že vnaprej hvala za odgovor in vaš trud!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo!

 

Sicer ne vem točno kako to gre, namreč pred časom sem že bil na tem forumu in mi je ful več, vendar sem nekako pozabil geslo pa tud email račun mi je potekel, tak da sem se na novo registriral in zdaj sem kao novinec in nism prepričan če mi boste hoteli pomagat!

 

Imam eno vprašanje ki je povezano z ljubeznijo!

Namreč zaljubljen sem v čudovito punco in tudi ona čuti nekaj do mene, vendar pa so med nama ovire in ona nekako ne more zbrati moči in volje da bi jih preskočila, no vsaj to je moje mnenje, mogoče jih celo noče, kaj pa vem, ampak vem pa to, da jo ljubim bolj kot vse na svetu in zanjo bi bil pripravljen storiti vse! Poizkusil sem že vse, res vse, vendar učinka ni, zato me zanima ali bova kdaj skupaj in če DA, me zanima kdaj, kajti trenutno sem povsem obupan in sem na razpotju ali jo naj pozabim (kar bo najbolj boleča stvar v mojem življenu) ali pa naj vztrajam in počakam!

Rad bi vaše menje, mnenje Vaših kart, ali je možno da boma kdaj skupaj ali pa naj pretrgam stike in jo prebolim, čeprav ne vem kako!

Res bi Vam bil hvaležen, če bi mi pomagali, kajti zares ne vem kaj naj storim in vsaka pomoč bi bila dobrodošla!

Jaz sem strelec, ona dvojček!

 

Hvala v naprej in LP,

Bluesafir!

 

 

Prosim, a bi kdo vrgel karte in mi razkril kako se bo razpletlo?

Za odgovor bi bil res hvaležen!

 

Thanks,

Bluesafir!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni vsi skupaj, še posebej pa El Nino!

 

Preden bi postavila vprašanje, moram povedat, da si mi na prejšnje vprašanje (pred skoraj 1 letom) točno napovedal glede moje ljubezni. Ampak fuuuul točno!

Rekel si namreč, da se bo kamlu zgodilo in da bom najprej oklevala itd... ampak, da bo ful lepo. IN ŠE RES JE!!!! :8):

 

Tako, da super hvala! xDDx

 

Zdaj pa še vprašanje:

Kaj bo z to mojo službo? Sem namreč preveč kvalificirana, hudo premalo plačana, vendar si več ne upam delat raznoraznih manevracij z iskanjem nove. Ampak, če bo šlo tako naprej, bom strašno nesrečna...Drugače se dobro počutim v kolektivu, ampak...plača pa je za zjokat.

 

Hvala ti za odgovor že vnaprej. x:Ix

lp

*t*

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hey.

 

Pred neki dnevi sem spoznala nekoga, ki mi je bil zelo všeč. Dobiti bi se morala ta torek, ampak se nisva. Zanima me, ali ga bom še srečala, imela z njim kaj več? Kaj pravijo karte o ljubezenskem področju nasploh?

 

Že v naprej hvala za odgovor!

Lep dan še naprej.

Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...