Skoči na vsebino

LNF Vedeževalnica


El Nino

Recommended Posts

Katia, heh, viš karte so že bile dobre samo js sem slabo interpretiral, nič hudega, še vedno te čaka lepa prihodnost, pa brez njega, če ti je tako namenjeno..

 

Cally, daljni sodelavec, daljna simpatija... :) daleč je še ja ta ljubezen... sicer pa js bi se (če bi bil bolj pogumen kot sem) ravnal skladno s tvojim nickom... "Call"-al bi ga na kak zmenek...

 

Marty. :P že pišem kako ne rabiš posebnih podatkov... pa preberem, da :D si pogruntala :D hihi službi kaže super dobro, dobre odločitve boš sprejemala, v sedanjositi imaš veliko možnosti za razmislek in energije za take zadeve, v prihodnosti pač kot pravim par odločitev, še kasneje pa te omejuje samo tvoja želja koliko visoko seči.... ljubezen je bolj tricky... zelo trdna veza sicer, ampak nek dogodek je bil v preteklosti, ki vama lahko v otežuje prihodnost, na splošno pa pač sta nekak "poročena"... :) lepe stvari so v ozadju, tko da je kul, pazita na ego v bližnji prihodnosti in morebitne zamere iz preteklosti...

 

Bianka, tako mešane karte, da res ne vem kaj bi ti povedal, :D mrbit računalniki, delo z ljudmi, hell lahko je praktično karkoli..., celoletnih napovedi pa raje nebi pisal sem...

 

Ajki, wb, veliko toplih kart :) na koncu pa malo bolj resna :D hmmm to konstituira odgovor DA!...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

žiivvviijjjoo

 

Prosim, še meni.

 

Sedaj ravno pišem eno seminarsko, juri jo moram oddddaaatt :-) Na dodiplomskem študiju nisem imela težav z seminarskimi, to pa je moja prva seminarska na magistrskem študiju..

In kako misliš, da bo, mi jo bodo zavrnili, jo bom morala popravljat lai bo ok?

 

Pa malo še pokukaj prosim, kako bo z službo? sedaj delam preko študenta, malo tu malo tam... je navidiku bolj kaj oprijemljivega?

 

kako pa kaj ljubezen, sedaj ni nič kaj "konkretnega" le lepi pogledi in simpatije.. kako pa kaže v prihodnje

 

Res lepo prosim za odgor.. če nimaš časa bi res lepo prosila vsaj za prvega

 

prosi, prosim, prosim, prosim,...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen El Nino!

 

Vidim da si zelo popularen tukaj na tem forumu¨! COOL ! Pa tudi zelo aktiven....res cool od tebe da tko pomagaš nam osamljenim in brezmočnim...ha, ha, ha x;)x , malo šale mora bit, mal pa tud za res!

Torej, da preidem k svojim težavam; LJUBEZEN, joj, joj, joj...si najbrž misliš...in se strinjam...joj, joj, joj! Tako da Nino prosim poglej malo zame v karte, ja no, zame pa za mojga tipa...čeprav ni več moj, a upam da le za določen čas! Torej, res te lepo prosim, če mi lahko poveš kaj o njegovih čustvih, pa mišljenju!

Nino, že v naprej se ti resnično LEPO, LEPO ZAHVALJUJEM!

Pa en lep pozdravček ti pošiljam!

Pa, pa

Jana

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cally, daljni sodelavec, daljna simpatija... :) daleč je še ja ta ljubezen... sicer pa js bi se (če bi bil bolj pogumen kot sem) ravnal skladno s tvojim nickom... "Call"-al bi ga na kak zmenek...

 

 

Spet hvala...

Daleč, praviš....bo pa?

Za Call-at bi morala pa tudi jaz zbrati več poguma x;)x

Saj se večkrat pogovor vrti okoli 'videti se' ampak ne vem, če ima on v mislih zmenek..

Če pa ga kar tako 'napadem' pa tudi ne vem kakšna bo reakcija... Zakaj pa on mene ne povabi na zmenek, haha?

Kaj pravijo karte, bo iz te moke kaj kruha?

 

Hvala in lp,

Cally

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni, tudi jaz bi prosila, ce mi lahko pogledate v karte.

Kako mi kaze v ljubezni? Kako bo kaj z mojim dragim, nama bodo uspeli najini (dolgorocni) veliki plani?

Kaj pa zadeva iz preteklosti, ki mi se vedno ne pusti normalno ziveti... bom sploh lahko kdaj pozabila, prebolela, normalno zazivela?

Pa se spremembe v sluzbi.... bom zmogla, bo uspesno?

Pozdravcek!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bluesafir, ljubezen prijateljstvo, to je ena in ista stvar s pomembno razliko, prijatelji so tisti ljudje ki iz enega ali drugega razloga ne morejo biti tvoji partnerji, če pa tale fajn bejba ne more bit tvoj prijatelj pa tudi kaj več ne more bit... in nvem morda se motim, ampak ne kaže preveč obetavno za kaj več, zato mislim, da bosta to imela kar se da imet, lahko pa seveda vse prekineš, to je tvoja stvar in bo tudi mir,... samo pomanjkanje odnosov je redko znak miru... koliko pa sta stara?

 

Živjo El Nino!

 

Ja saj, na nek način imaš prav to glede prijateljstva, sam ljudje se razlikujejo in men je ful ful težko biti poleg nekoga le kot prijatelj, če do te osebe čutim nekaj več!No ne vem če me zastopite, ampak saj veste, da je ful težko biti poleg nekoga, kateremu bi rad povedal kako ga ljubiš, ga objel... ampak tega ne smeš!

Po drugi strani pa res ne vem kako bom lahko zdržal brez nje, brez njene bližine...

Res ne vem kaj naj naredim, kaj če bom storil napako in vse skupaj skušal pozabit in bom nekoč ugotovil, da bi pa lahko bilo kaj iz tega?Jaz še vedno imam veliko upanja! Joj kak kompliciram, sorry, ampak taka vprašanja se mi porajajo v glavi!

No dvomim da se motiš glede napovedi, ker po vseh teh postih te vsi ful ful hvalijo, kako točno napoveš in dvomim da bi se ravno pri meni zmotil x:)x , no ampak upam da si se x:)x (sorry za to)!

No to glede let, jaz sem 25 ona 22!

No, ne morem si kaj da še nebi postavil enega vprašanja, upam da se me boš usmilil in mi tud to napovedal, namreč če s tega ne bo nič ali bom sploh kdaj spoznal osebo, ki bi jo lahko vsaj pol tako ljubil kot ljubim tole punco, ali bom imel kdaj vsaj kanček sreče v ljubezni, kajti do sedaj sem doživljal sama razočaranja!

Ali bo kaj v prihodnosti in če bo, kdaj, kje in na kaj naj bom pozoren!

 

Hvala še enkrat in sorry ker sem tečen, LP,

Bluesafir!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

El Nino, še eno vprašanjce... raje prej preverim, da ga ne bom spet biksnila... :sad:

 

S tem mojim "oboževanim" sort of delava skupaj. Sedaj pa končujem s svojim delom tukaj. Naj ga povabim na kao poslovilno pijačko ali ne? Ali naj raje počakam, da on naredi odločilno potezo?

 

Hvala.

 

LP! :flower:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lep pozdrav

 

spet se malo oglasam, imam namrec tezave na delovnem mestu. stvari se hudo zapletajo in res me zanima, kaj se bo iz tega zgodilo. Bo prislo do menjave sefa? ali bom morda ostala brez sluzbe???

pa, ce mi se malo pogledas za ljuebzen, bi prosila

 

10000000000000000000krat hvala :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen, El Nino!

 

Ker je očitno Tar_Mar pozabil name, te prooosim, lepo prosim, da mi poveš kaj glede sledečega ...

 

Nekaj se mi kaže glede zaposlitve, saj bi me naj prek občine, kjer sem opravljala pripravništvo, zaposlili prek javnih del. Najprej za 6 mesecev, nato pa imam baje celo možnost zaposlitve za nedoločen čas. Delo naj bi opravljala v mladinskem centru kot oseba, ki bi imela pregled nad vsem dogajanjem v njem in morda še kaj drugega. V glavnem, projekt oz. program je bil narejen s strani občine (podrobnosti še ne vem), zdaj mora biti le še potrjen od ministrtva. Upam, da jim bo uspelo in da bo "iz te moke kaj kruha" ... kot radi rečemo mi, Korošci.

 

Že vnaprej se ti lepo zahvaljujem za odgovor in te lepo pozdravljam,

 

SuziKa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen El nino,

 

tud jaz bi te prosila da pogledaš še mal za mene v karte.

Zanima me predvsem glede ljubezni, ker je trenutno v kar globoki krizi in me zanima če je še sploh kaj upanja in če boma težave rešla al ne pa če se sploh še splača trudit, ker mi počasi zmanjkuje upanja..

 

Hvala za odgovor :)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lep pozdrav

 

spet se malo oglasam, imam namrec tezave na delovnem mestu. stvari se hudo zapletajo in res me zanima, kaj se bo iz tega zgodilo. Bo prislo do menjave sefa? ali bom morda ostala brez sluzbe???

pa, ce mi se malo pogledas za ljuebzen, bi prosila

 

10000000000000000000krat hvala :palec:

 

 

ZDRAVO!

 

Do menjave šefa še v prihodnje ne bo prišlo!

Imaš službo, s tem, da boš pod velikimi pritiski še naprej. Rešitev: Ne misli preveč na zadevo in postani V SEBI V DUŠI FLEGMA" TEGA NE ISKAZUJ NAVZEN ALI DRUGIM.

 

Ja imela si neke resne težave. je pa blondinecna vidiku, ki ti ne bo dal miru.

 

NI vse tako čarno, kot je v tvoji glavi

 

Lepo se imej

 

Tar_Mar

 

Pozdravljen, El Nino!

 

Ker je očitno Tar_Mar pozabil name, te prooosim, lepo prosim, da mi poveš kaj glede sledečega ...

 

Nekaj se mi kaže glede zaposlitve, saj bi me naj prek občine, kjer sem opravljala pripravništvo, zaposlili prek javnih del. Najprej za 6 mesecev, nato pa imam baje celo možnost zaposlitve za nedoločen čas. Delo naj bi opravljala v mladinskem centru kot oseba, ki bi imela pregled nad vsem dogajanjem v njem in morda še kaj drugega. V glavnem, projekt oz. program je bil narejen s strani občine (podrobnosti še ne vem), zdaj mora biti le še potrjen od ministrtva. Upam, da jim bo uspelo in da bo "iz te moke kaj kruha" ... kot radi rečemo mi, Korošci.

 

Že vnaprej se ti lepo zahvaljujem za odgovor in te lepo pozdravljam,

 

SuziKa

 

 

Ja boš uspela!

 

Tar_MAr

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mene tudi zanima ena stvar...in sicer če se bo določena ljubezenska zveza med mano in še nekom kdaj uresničila in kdaj približno in kako se bo rešila situacija glede prejšnjega partnerja, zanima me predvsem situacija glede stanovanja...

MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!

NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...