Skoči na vsebino

LNF Vedeževalnica


El Nino

Recommended Posts

Hvala za odgovor, imaš prav. Prosim za nasvet ali naj vztrajm v tej vezi, traja eno leto vanjo sem pa vložila ogromno, potrebujem nasvet kako naprej. Zanima me tudi služba, zaenkrat je vse ok, čez 2 meseca pa me čaka podpis nove pogodbe, se bojim da mi nebodo podaljšali zdajšne.

 

Hvala za odgovor

 

Vesna

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla,

 

tudi jaz se sredi te mrzle zime ukvarjam z ljubeznijo :cry: in si želim odgovora na podobno vprašanje, na katerega je bilo že tolikokrat odgovorjeno drugim - KAJ ME ČAKA NA ČUSTVENEM PODROČJU oz. kdaj bodo kakšni premiki v smeri ustvarjanja nove veze? xloveyx

 

Lepa hvala in lep večer še naprej, Tea :rolleyes:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Megina Mama... prihajajo malo težji časi, bodo nekatere spremembe preden bo stvar spet lepo stekla :)

 

Metuljčica... ljubezen se bo počasi spreminjala ja.. imela boš nekako čistko :) kjer boš slabe stvari odvrgla in bo lepo in boljš naprej ;) bolj trdno... s kolegom bosta še naprej fajn kolega :D nobenega dvoma :) odlično bo. Nasploh pa ... prva polovica leta bo v znamenju tvoje osebne moči, ki jo boš pridno negovala :D morda veliko športa morda duhovna rast :) najraje pa kr oboje, super ti bo, druga polovica bo bolj ljubezensko obarvana predvsem se boš imela čudovito celo leto, izkoristi ga.... bo eno izmed boljših let ;)...

 

Bajcjana... :) ker nisi napisala vprašanja hm ti lahko samo malo na splošno pogledam :) po kartah sodeč te muči ljubezen kjer se ti kar ne premakne, naprej :) preveč razmišljaš premalo čustvuješ ;)... razmisli malo o tem... predvsem pa drugič postavi kako vprašanje bolj podrobno prosim...

 

Infinity... Hm z osebo bosta še nekaj časa v nekakšni čustveni navezi potem pa počasi te bo minilo :) boš imela vedno lepe občutke ampak počasi bodo zbledeli in se boš zdrugimi ukvarjala... potovanje je še zmeri kot po maslu... ne dvomi preveč v sedanjosti ...

 

Jade .. Zdravo! :D moj denar gre na vse kot po maslu brez zatikov :) vsi štirje kažejo dobr, morda pri drugem si boš dobila kako pomoč, ampak mislim, da bo šlo v prvo vse... dobro se boš pripravila... sploh pri tretjem boš čist navdihnjena... :D pridna!

 

Vesnica...glede ljubezni so mešane karte :) težko ti rečem da je bolje ostati ali oditi, vztrajati vlagat naprej in tko :)... presodi sama, stvar je nekakšen kompromis in šlo bo lepo naprej, če se odločiš vztrajat, obstajajo pa seveda tudi druge možnosti, vedno. Pogodbo mislim, da ti bodo podaljšali... razen, če nimajo ustaljene prakse z nepodaljševanjem, nekako normalna stvar se bo zgodila...

 

Tea... Zelo boš pridna v ljubezni, obriši si tiste solzice in raje kaj naredi... lepa beseda lepo mesto najde,... no :) have fun...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ziwjo,

 

rabiu bi eno manjso pomoc pri odlocitvi glede moje prihodnosti:

nekako se ne morem odlociti kam naj usmerim svoje zivljenje - znanost, umetnost

morda duhovnost?

 

do zdai sm delal se najvec v smeri znanosti vendar cutim da to ni zame

 

fUl hvAla

TADYATA GATE GATE PARAGATE PARASAMGATE BODHI SVAHA
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

El Nino, a bi še meni mal zašlogal? prosim :xmas:

me zanima nasploh, kam me bo neslo življenje. mogoč malo podrobnosti glede ljubezni, pa odnosov s starši in prijatelji, zdravja. pa zanima me kak bo glede dela oz. službe, bom v tej smeri katero študiram al bom šla bolj v duhovne vode al zdraviteljske? stokrat thanks! x:)x x:)x

aa, še to. kaj bo z mano in enim prijateljem,ki mi zelo veliko pomeni? bova ostala v kontaktih, kako se bo razvijalo najino poznanstvo?

 

lepe praznike ti želim! xDDx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

El Nino,zdravo!

 

Prosla bi te,da še men pogledaš v karte..Predvsem me zanima kako bo na ljubezenskem področju prihodnje leto,bom končno spet v resni vezi???

Pa še služba me zanima,je možnost,da dobim to leto pogodbo za nedoločen čas(mogoče že konec januarja)???

 

Hvala xsrcx

 

Lp!!

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

STE pa res čudni, kaj ne vidite da nobeden ne odgovarja oz. ne vedežuje ali pa karkoli xrolleyesx že dalj časa, vi pa še kar postavljate vprašanja, človek ne bi verjel če ne bi videl

 

xrolleyesx xcivx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

STE pa res čudni, kaj ne vidite da nobeden ne odgovarja oz. ne vedežuje ali pa karkoli xrolleyesx že dalj časa, vi pa še kar postavljate vprašanja, človek ne bi verjel če ne bi videl

 

xrolleyesx xcivx

 

Zgleda,da ti ne vidiš dober..oz .si slepa kura..

 

El Nino je nazadnje vedežaval 23.12.2006..Mislim, to je pa res dolgo,dolgo nazaj...xrolleyesx

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja in po moje tud nekaj čas ne bo, boš vidla x:o)x x;)x prazniki, sedaj bo kmalu obdobje izpitov xcivx

Tar_mar pa res že dolgo ne Kaj češ :vio:

 

Ti že veš... x:Dx x;)x x:Dx

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Damjanmb, vezi kaže odlično, ne bom dolgovezil kako in kaj... super bo in menim da tudi je... službi se dogajajo neke čudne stvari ampak boš vse lepo razrešil, pozorno spremljaj kaj se dogaja v ozadju... zdravje bo nekak boljš... :) ukvarjaj se z njim telovadba pa zdrava prehrana ;)... vloži malo truda v to.

 

Anatman... mislim, da znanost... drugi dve sta odlični kot hobi... znanost pa je tista k mislim, da bi bilo boljš, da se resno ubadaš z njo... hvala za zanimivo vprašanje :palec:

 

Boemska mačka... v ljuzebni je vsega malo, morda malo preveč razmišljanja za dobrobit ljubezni :) starši in prijatelji bo nekak normalno... kar se službe tiče, nisem prepričan kaj boš počela ampak mislim, da bolj povezano s faksom manj zdravilstva ne morem pa izključit... prijatelj ;) bo prijatelj še naprej :D lepa sončna prihodnost vaju čaka... zato pa jim rečemo pri-jatelji :D..

 

Lisbona... službi kaže odlično... resna veza pa vsekakor bodo dobre priložnosti, le nisem tako prepričan kako bo šlo, je na tebi, da uporabiš svoje vrline...

 

to za danes... to be continued... sem mlad fant in morem ponoči spat,...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

še js el nino :inocent: x:)x lepo prosim.

hm..pa kar vse..život na splošno; faks, oz. služba..pač neki..karkol kaže.., ljubezen seveda.. x:Ix pa..hm..pa še neki kar bojo karte same zbrale pa kar se jim zdi pomembno za sporočit xDDx

pa hvala za tvoj čas!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nino, long time no see x:Dx ....torej,povej mi, kaj me lepega čaka v novem letu? :inocent: x:Dx Predvsem me zanima,če bom januarja odšla za nekaj časa ven iz lj ?...pa še malo ljubezni? x;)x :o|o: Hvala za odgovore. :palec: x:)x
Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...