Skoči na vsebino

LNF Vedeževalnica


El Nino

Recommended Posts

Lep pozdrav!!!

 

Kot že nekolikokrat se vnovič oglašam danes. Z veliko željo, da bi mi pa lahko povedal kako stoji moja prihodnost. Veliko je bilo izrečenega v preteklosti in rešenih zadev, ampak zanima me pa sedaj eno razmerje z mogoče mojo bodočo ženo, ki je rojena 4.6.1983, če bi mi lahko na to odgovoril bi bil zelo vesel. V kolikor meniš da je vprašanje pretežko ali preveč zakompliciran odgovor me lahko rade volje vprašaš po dodatni razlagi na osebno sporočilo.

No, pa lep pozdrav,

 

 

 

PREROK

živjo, Damjanmb

Sicer po skoraj 3 mesecih vprašanje ni več tako zelo aktualno, in se je stvar že toliko razvila, da niti ne rabiš več vpogleda, a vseeno...

Karte tokrat niso najbolj pozitivno naravnane. V tej zvezi z dekletom si videl dobro prijateljico, ki ti stoji trdno ob strani, je zelo inteligentna, ti pomaga z nasveti, kadar se znajdeš v slepi ulici...Ona pa vidi v tebi predvsem nerešljivo uganko, ki ji je v izziv, sčasoma pa bo uvidela, da se bo morala odločiti...da ostane s teboj v resnem razmerju, ali pa vseeno ni še pripravljena za tako odločen korak naprej...Karte pa kažejo, da bo slednja možnost bolj verjetna...da se bo ustrašila resnosti, kar te lahko močno prizadane, sploh, ker si se z njo res počutil kot eno, tako v telesnem kot duhovnem smislu...zato te prosim, da resno pretehtaš, kako vama gre v zvezi, da te tak izid slučajno ne preseneti tako močno, da bi te lahko zlomilo...

VSeeno pa ti želim, da se karte motijo, in da vama gre super x;)x

 

srečno,

 

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ciao,

 

 

 

mene pa zanima, če lohk mal namignešx;)x kako je kaj z mojo ljubeznijo? Ali bova z mojim bivšim dragim, še kaj vkup pristala? Hvala El nino, dober portal

Jakopič
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a se tuki še kej šloga? :)

mene zanima ljubav!

Passion,

 

karte kažejo, da veliko razmišljaš o ljubezni in da te to vprašanje zelo bremeni. Res bi rada bila čustveno izpolnjena in srečna v družbi krasnega partnerja, a izgleda, nikakor ne prideš do te točke. Zmeraj te nekaj ustavi na poti do tja. Mogoče prevelika želja, ki povzroči paralizo, ker te je strah razočaranja? Karte priporočajo, da realistično in trezno pogledaš na področje partnerskih odnosov. Da ugotoviš, da ni nobena stvar tako grozno težka, da je ne bi mogla doseči...tudi razmerje s partnerjem, ki si ga želiš x;)x

 

srečno! xsrcx

 

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cashy,

 

še lahko prosim meni malo pogledaš x:)x

 

Zanima pa me področje šihta. Kako mi kaže, se bodo zadeve kaj umilile? V kolikšnem času vidiš spremembe, da se bom drugje zaposlila?

 

Kako pa kaže glede naraščaja? xsrcx

 

 

Hvala lepa! xDDx

sicer je že dolgo, kar si spraševala in so se zadeve mogoče že razrešile, spremenile itd...

Mi pa za področje službe kaže, da ste imeli res hudiča in pol tam in da si se odločila prevzeti pobudo, da se stvari spremenijo. Ključ do vsega je res v pogajanjih, pogovorih in skupnem sodelovanju pri iskanju rešitev, a verjetno spoznavaš, da je pot do kompromisa izredno težavna in da prihaja do mnogih bitk in medsebojnih bojev, katerim v resnici niti ne vidiš konca niti pravega smisla v njih...A rešitev bo prišla na dan, a ne v okvirih, v katerih razmišljaš zdaj, temveč iz čisto drugih virov, za katere trenutno niti ne veš, da jih imaš na razpolago...razmisli, kaj vse se še da narediti, pa nisi doslej niti pomislila na ta orodja x;)x Veliko domišljije pri tem ti želim, potrebovala jo boš x:)x

 

glede naraščaja...jaz sicer upam, da mi niti ni treba več odgovarjati na to, in da si že v veselemm pričakovanju x:px

a vseeno karte pravijo, da oba s partnerjem delata na tem, a kaže, da še nekaj časa ne bo pravega uspeha, karte pravijo, da naj bi več možnosti za spočetje prišlo čez pol leta do enega leta x;)x

 

sicer pa res upam,d a se karte tokrat motijo, in da se že veseliš novega člana družinice x;)x

 

srečno! xsrcx

 

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cashy,

 

Pred cca. tremi meseci je v moje življenje prišel moški, katerega sem sicer bežno poznala že prej, vendar se nisva nikoli družila. Sedaj imava nenavaden prijateljski odnos in zanima me, v katero smer se bo to razvilo in kaj lahko od tega pričakujem.

 

Lep pozdrav.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dan :) Spet jaz ... In zanima me, če so si karte že kaj premislile glede izkrcanja kakšnega slepega potnika na mojem samotnem otoku. Sem se vmes vzela v roke. Naučila sem se skuhati klobase in speči jabolčni štrudelj, šla sem h kozmetičarki, da mi je izpulila vse brdavice na nosu, obrila sem si noge in na otoku sem posadila botanični vrt, ki ni učna lekcija kako cvetijo pleveli ... :D

hej, soncesije,

 

Ja, tudi karte potrjujejo, da si delala na sebi :palec: Svetujem, da delaš naprej v tej smeri, karte pravijo, da je dober začetek, vendar še ni dovolj :inocent: Čaka te še nekaj pomembnih življenjskih odločitev in korenitih življenjskih sprememb in to zelo v kratkem x;)x ne bo lahko, bo pa pozitivno, saj boš svojo zavest prebudila v višjo dimenzijo...v povsem nov, bolj globok vpogled vase, partnerstvo, v življenje nasploh :palec: x8Dx

 

hmm, tale botanični vrt bi si pa rad prišel ogledat, pa lahko pripraviš jabolčni štrudelj, obožujem ga x:px Klobaso bom pa prinesel s sabo, jo bova obrnila na žaru na pikniku v tvojem botaničnem vrtu x:px x:Dx x:Xx

 

srečno! xsrcx

 

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanima tudi mene....

 

Prosim za odgovor.

 

Rojena sem 2. septembra 1978. Kaj kažejo zvezde na področju ljubezni? Bom v kakšnem resnem razmerju? Kje ga bom spoznala, če bom? Ga že poznam? Bom kdaj mama?

glede zvezd ti žal ne morem nič povedat, boš morala vprašat kakega astrologa...če te pa slučajno zanimajo Tarot karte, ti pa lahko povem, da te vidijo kot preveč pasivno osebo, ki je preveč zaprta med 4 stene in zato plačuje davek na področju potencialne ljubezni. Menijo, da si preveč zaprta v svoj notranji, sicer izredno bogat čustveni svet, da pa bi morala biti tudi navzven bolj aktivna. Čaka te kar nekaj trdega dela, da se rešiš te pasivnosti, predvsem pa se je treba odpreti zunanjemu svetu. Svetu moraš sporočiti, da si na voljo in da si zelo privlačen paket, ki bo osrečil tistega, ki se bo odločil zate x;)x in seveda, če se boš ti odločila zanj x:)x Glede materinstva mi pa karte trenutno niso pokazale ničesar...

 

srečno! xsrcx

 

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hoj!

Tudi jaz imam vprašanjce: Kdaj bo v moje življenje vstopila ljubezen? Še kak komentar na to (morda kakšen, kje...)

Še nekaj: Že lep čas sem noro zagledana v nekega kar precej starejšega moškega, a on... Nobenega interesa nima ali pa ga le jaz ne vidim... Ali se morda motim? Bo kaj (ja, ne, kdaj, zakaj).

Joj, sem pa kar malce dolga... Se opravičujem but I need someone :inocent:

Hvala!!

hej, Tinna11,

ti mogoče v tem starejšem moškem res vidiš neko (dokaj majhno) možnost, da bi začela partnersko zvezo, vendar on razmišlja bolj racionalno in razsodno ter očitno meni, da ni veliko možnosti, da vama zveza uspe (mogoče tudi zaradi starostne razlike), in jo zato raje tudi ne začenja.

Karte vidijo, da si bila mnogo notranjih bojev v povezavi z partnerskimi vprašanji in iskala odgovore povsod, kjer bi jih lahko dobila. In karte posebej poudarjajo tvojo odprtost, da sprejmeš v življenje nekaj novega, mogoče tudi nenavadnega. Zato tudi napovedujejo, da bo v kratkem v tvoje življenje vstopil partner, s katerim se bosta res perfektno ujela xsrcx kot, da bi bila drug za drugega usojena, tako huda privlačnost bo med vama x;)x in karte vama napovedujejo krasen začetek zveze x8Dx :palec:

 

srečno!

 

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdravo...nisem se še vključevala v to temo a me zanima, če bi slučajno lahko tudi meni mal pogledala v karte...

 

Skrbi me moj študij, ker se kar en premaknem...in vem, sama imam vse v svojih rokah...poleg tega pa me zanima še kaj kaj vidiš v ljubezni? Gledati le naprej?

 

Najlepša hvala za odgovore...firbec me matra, kaj čem :)

 

Lep in uspešen teden..

Glede študija izgleda, da je bojazen pred obstankom odveč. Kaže na odločne premike naprej, sploh ob spoznanju, da v tebi obstajajo odpori pred študijem, temne sence v tvojih globinah podzavesti, ki te sabotirajo pred napredkom... delala boš na tem, da boš odpravila te odpore in našla ponoven zagon in veselje do študija x;)x in seveda ti bo to tudi uspelo x;)x

 

Karte pravijo, da si glede ljubezni vajeti povsem prepustila v roke razumu, racionalnim pogledom, logičnim ocenam in razmisleku, čustvom pa si zaprla pot na plano. Si sploh še dovoliš resnično zaljubiti se? karte pravijo, da se imaš povsem v oblasti in si ne dovoliš spodnesti tal pod nogami, tudi za naprej kaže predvsem strogo razumsko držo. kako pričakuješ, da boš ob taki samokontroli lahko začutila metuljčke v trebuščku? :inocent: bejba, sprosti se ! x8Dx x;)x x:Xx

 

Sicer upam, da tudi približno nisi tako zadrgnjena s kolom v tazadnji, in da se karte motijo x;)x Veliko sreče pri študiju in ljubezni x;)x

 

srečno! xsrcx

 

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni,

 

Cashy, tudi mene zanima, če mi lahko pokukaš v prihodnost?

 

Zanima me predvsem, kdaj bom dobila redno službo, se poročila (preselila...kam?) ter kdaj bom imela otroke in koliko?...hvala lepa...;)

 

Polončica

Polončica,

 

s službo pravijo karte, bo še nekaj krize, predvsem moraš biti potrpežljiva, saj ti bo v teh časih prihajalo nasproti nekaj zavrnitev in težkih pogajanj, ki ne bodo obrodila sadov. Vendar te že v kratkem čaka zanimiva ponudba, katero izgleda, da boš sprejela, čeprav s težkim srcem...napoveduje namreč delo v oddaljenem kraju in s tem povezano morebitno selitev...

 

glede poroke, otrok itd. sem pa nekoliko zbegan. Si mogoče že v resnem razmerju? Ali še samska, pa že razmišljaš o poroki?

Karte kažejo namreč na to, da se naj trenutna zveza ne bo izšla, kar naj bi te močno potrlo in te postavilo spet na povsem novi začetek v življenju, kjer boš morala spet najti svojo novo pot, brez opore partnerja...Vendar se bo še v roku enega leta spet pokazala krasna možnost za novo uspešno zvezo xsrcx

Res upam, da se glede te zveze motim, in da res prihaja do resnih pogovorov glede poroke, selitve in načrtovanja družine x;)x

Glede otrok pa lahko samo rečem, da karte pravijo, da v tisti zadnji zvezi otroci skoraj gotovo bodo, saj kaže na zvezo z obilo blagoslova x;)x xsrcx

 

srečno! xsrcx

 

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pozdravljeni

 

 

tudi tukaj ena ki jo zanima kaj bo z mojim narascajem....x;)x

 

 

hvala

Majena,

 

Karte pravijo, da s partnerjem intenzivno delata na tem, da dobita naraščaj, vendar v kratkem še ne kaže, da bo obrodilo kaj sadov. A vseeno, karte pravijo, da ne bodita nepotrpežljiva, temveč vztrajajta še naprej in bodita potrpežljiva x;)x sicer za letos še nič ne kaže, a verjamem, da bosta kmalu bogato nagrajena :2src: xsrcx

A srčno upam, da se karte motijo, in da je naraščaj že na poti x;)x

veliko sreče in uspeha vama želim,

 

srečno! xsrcx

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ciao,

 

 

 

mene pa zanima, če lohk mal namignešx;)x kako je kaj z mojo ljubeznijo? Ali bova z mojim bivšim dragim, še kaj vkup pristala? Hvala El nino, dober portal

Tenet,

verjamem, da si razočarana nad dosedanjim potekom te zveze in da iščeš luč na koncu predora, ki bi naznanil novo srečno dobo v partnerstvu z njim. A karte pravijo, da on ne deli istih občutkov, temveč meni, da se je ta partnerska zveza iztekla, da je potrebno iz nje izluščiti nauk, se učiti iz nje, in iti naprej v življenje. Bilo je preveč nestrpnih pričakovanj, in karte menijo, da če bi se ponovno dobila skupaj, zveze ne bi mogla voditi kaj dosti bolje. Še vedno bi bila vsak na svojem bregu reke in zahtevala, da naj drugi prečka reko na njegovo stran...še vedno bi bila v obrambnem položaj drug do drugega...zveza bi bila za vaju težko breme...

 

Tako menijo karte...mogoče pa je vajina resnica drugačna...upam, da je drugačna in da vama uspe x;)x

 

srečno! xsrcx

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni,

 

hvala lepa za pregled kart:) res sem malček premalo prizemljena, sama se še vedno sprašujem kaj lohk pričakujem od Neptuna in še štirih planetov v 12 hiši:) Torej je potrebno realistično ocenjevati stanje... Še enkrat hvala in Lep pozdrav.

Jakopič
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cashy,

 

Pred cca. tremi meseci je v moje življenje prišel moški, katerega sem sicer bežno poznala že prej, vendar se nisva nikoli družila. Sedaj imava nenavaden prijateljski odnos in zanima me, v katero smer se bo to razvilo in kaj lahko od tega pričakujem.

 

Lep pozdrav.

Vajalur,

Po kartah sodeč izgleda, da se je ta odnos razvil kar nekako sam od sebe, ne da bi ti bilo potrebno vlagat kaj truda. Res izgleda, kot da je on pobudnik, vendar karte menijo, da odnos s tabo zanj pomeni predvsem sprostitev in pobeg iz njegovega siceršnjega življenja. Očitno je zanj njegovo življenje precej mučno in pri tebi najde sprostitev in trenutek zadovoljstva. Mogoče trenutno izgleda, kot ima vajin odnos močan potencial, da postane kaj resnejšega, vendar karte menijo, da bi bilo to veselje nekoliko preuranjeno. V odnos bi bilo potrebno vložiti precej, precej več, kot trenutno izgleda, vendar kaže na nujna močna prilagajanja in temeljite spremembe vsakega od vaju, da bi postala dovolj kompatibilna drug za drugega. In ob teh osebnih spremembah se sploh ne bi dobro počutila. Karte menijo, da je trenutno bolje, da se res dobro naučiš živeti sama s seboj in jasno ugotoviš, do kolikšne mere se lahko prilagajaš drugim, kje pa je tista meja, ki bi prestopila in ogrozila tvojo identiteto...ko zaradi zahtev drugih ne bi bila več "ti"...

želim ti srečno roko pri odločitvi, kaj želiš naprej v tej zvezi...zavedaj pa se, da si sama gospodar svojega življenja, ne karte ali kdo drug x;)x

 

srečno, xsrcx

 

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla, Cashy x:)x ...da se še jaz malo javim .... zanima me, kaj mi kažejo karte na ljubezenskem področju in ali bom spoznala kakšnega fanta s katerim se bom v zvezi ujela tako kot je treba - da bova zadovoljna in jaz in on? (Sem pa samska trenutno). Pozdravček! :flower:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojla infatuation

 

oprosti

 

mal se vrinem ;-) eno vprašanjce - kje se dobi program za izdelavo natalne karte - in kako se to gleda?

 

lp.TS

 

Greš na www.astro.com - zgori free horoscopes - spodi Chart drawing al pa Extended chart selection .... pa vpišeš svoje podatke v obrazec in jo maš :).

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni,

 

je to soba za vpogled prihodnosti? Mojo malenkost zanima zakaj ne morem pozabiti določene osebe?

 

Za odgovor se vnaprej zahvaljujem,x;)x

 

Lada

Life is a tragedy for those who feel...

http://www.obviousmag.com/wp-content/uploads/2010/11/split_LEFT.jpg

...and a comedy for those who think.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Polončica,

 

s službo pravijo karte, bo še nekaj krize, predvsem moraš biti potrpežljiva, saj ti bo v teh časih prihajalo nasproti nekaj zavrnitev in težkih pogajanj, ki ne bodo obrodila sadov. Vendar te že v kratkem čaka zanimiva ponudba, katero izgleda, da boš sprejela, čeprav s težkim srcem...napoveduje namreč delo v oddaljenem kraju in s tem povezano morebitno selitev...

 

glede poroke, otrok itd. sem pa nekoliko zbegan. Si mogoče že v resnem razmerju? Ali še samska, pa že razmišljaš o poroki?

Karte kažejo namreč na to, da se naj trenutna zveza ne bo izšla, kar naj bi te močno potrlo in te postavilo spet na povsem novi začetek v življenju, kjer boš morala spet najti svojo novo pot, brez opore partnerja...Vendar se bo še v roku enega leta spet pokazala krasna možnost za novo uspešno zvezo xsrcx

Res upam, da se glede te zveze motim, in da res prihaja do resnih pogovorov glede poroke, selitve in načrtovanja družine x;)x

Glede otrok pa lahko samo rečem, da karte pravijo, da v tisti zadnji zvezi otroci skoraj gotovo bodo, saj kaže na zvezo z obilo blagoslova x;)x xsrcx

 

srečno! xsrcx

 

cashy

 

 

Najlepša hvala za napoved...sem v resnem razmerju, zato sem rahlo zbegana sedaj...=/

...prosila bi te le, če mi lahko poveš v katerem časovnem obdobju se naj bi pojavila ponudba za službo in v kateri strokovni smeri ter kdaj naj bi prišlo do trenja v zvezi?...

 

Hvala...*

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dragci moji,

 

 

 

ker očitno z ljubeznijo ne bo nč, me sedaj zanima kako pa kaj kaže s službo in zemljo? Ali mi bo uspelo prodat hiško v Kopru in kupit zemljo v Strunjanu?

 

 

Hvala in lep pozdrav.

 

 

x:px

Jakopič
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...