Skoči na vsebino

LNF Vedeževalnica


El Nino

Recommended Posts

dragi moji,

 

s staro slzužbo zaključujem.

Bila na razgovoru za novo, a me preseneča, ker sem prišla na razgovor za eno delo, a mi sedaj ponujajo drugo, ki mi manj leži. Bo sploh kaj s tega, ali celo kje drugje?

Pa ljubezen? Ne morem ga izbiti iz srca...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla, Cashy x:)x ...da se še jaz malo javim .... zanima me, kaj mi kažejo karte na ljubezenskem področju in ali bom spoznala kakšnega fanta s katerim se bom v zvezi ujela tako kot je treba - da bova zadovoljna in jaz in on? (Sem pa samska trenutno). Pozdravček! :flower:

Hej, infatuation x:)x

zelo me preseneča, da povprašaš Tarot karte, kaj ti kaže v prihodnje. Kot vidim, si izkušena astrologinja in bi veliko lahko razbrala iz položaja zvezd, tranzitov, progresij :inocent: kako, da te zanima tudi mnenje tarotista in njegove interpretacije kart?

 

Poglejva, kaj zate pravijo karte...

v preteklosti si imela zelo mešane izkušnje v zvezah, od dobrih, do slabih, bilo pa je zelo zahtevno in mučno početje, usklajevati svoja in partnerjeva pričakovanja v nek dokaj znosen odnos. Verjamem, da si se tega utrudila.

Za naprej mi karte pravijo, da bi najprej preverila, koliko si res pripravljena na novo partnersko zvezo. Zdi se, da imaš skritih še veliko adutov in moči v sebi, katerih se še niti ne zavedaš in bi z njihovo pomočjo lahko bodočo zvezo obogatila in okrepila. Aduti, kot so predvsem notranji duševni mir, zaupanje vase in v svet, trdnost, jasna lastna identiteta. Kartam se namreč zdi, da v sebi še prepogosto biješ duševne bitke, da se v tebi hkrati pojavljata angelček in hudiček, ki se ruvata in prepirata, in kar te zmede...ne veš več, kaj bi...in če ju ne spraviš na povodec, izgleda, da boš še vedno v svet zrla obrambno naravnano, kot, da te svet želi raniti, prizadeti. Težko je v takem stanju privabiti partnerja v svoje življenje. Potrebno se je ozreti proti svojemu notranjemu bistvu, ga prepoznati in nato izraziti navzven tekom našega življenja. To prinese mir, zadovoljstvo samega s seboj, s tem pa karizmo in privlačnost k potencialnim partnerjem...

 

Ne vem, ali res potrebuješ tak vpogled. Ker te osebno dojemam kot zelo dobro izgrajeno osebnost...ampak kaj čem, ko so mi karte to pokazale xnckrivx x:Ix

 

srečno! xsrcx

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala za odgovor!

Zanima pa me samo še, kdaj je to v kratkem? Pa morda še nekaj- kakšen je ta moški (izgled, starost)?:8):

hmmm, to bo v petek 13.1.2012 ob 13.13. moški pa bo Janez Novak iz Ljubljane, majhen, star in plešast z nekaj črnimi zobmi xcivx x:Dx

 

joj, ne vem...karte glede teh vprašanj niso pokazale nič konkretnega, in kar so pokazale, ni tako optimistično, kot so pokazale prejšnjič. :sori:

izgleda le, da se bo začelo dokaj formalno, hladno, ko bo nekdo prevzel iniciativo, a drugemu na začetku ne bo ustrezalo, temveč bo to razumel bolj kot nadlegovanje. A izgleda, da iniciator ne bo odnehal, in bo pokazal tudi nekaj pozitivnih lastnosti, ki bodo drugega nekoliko ogreli in zanetili privlačnost...glede na to, da je zadnja karta berač...mogoče partner ne bo ravno najbolje obdarjen x:Dx x:o)x (hec)

 

žal ti pri tem vprašanju ne znam najbolje pomagat... x:Ix :sori:

sicer si pa mislim, če bo prava ljubezen, tako ni važno, kakšen je...saj ne ljubimo z očmi, temveč s srcem x;)x res pa oči na začetku nekoliko pomagajo x;)x

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojla Cashy xDDx

 

ta čas kar beži in že je tu pomlad xflowx me zanima kako kaj kaže glede službe in če se bo kej dogajalo mojemu xsrcx -

 

en prav lep pozdravčk

 

aja, pa lepo da si nazaj x;)x

hej, mala skrivnostnica xsrcx x:Xx

pa ne, da se glede službe in srečnega srčka še nič lepega ne dogaja? :o|o:

Bom mal karte vprašal glede tega...

 

glede službe pravijo, da si že začela stvari jemati v svoje roke, je pa še nekoliko prezgodaj, da bi trud obrodil rezultate. Bistveno je, da stvar še naprej vodiš pametno, preudarno in po svojih najboljših zmožnostih in kmalu boš imela razlog za veselje in rajanje x;)x x:)x Očitno bo to res služba po tvojih najbolj optimističnih željah x;)x a pazi, da ne boš zaspala na teh lovorikah, da boš obdržala to službo boš morala biti pridno in dobro delati, drugače se kaj kmalu lahko zbudiš v solzah in obžalovanju, kakšno krasno službo si izpustila iz rok čisto po nepotrebnem xcivx :vragec: bodi previdna! x^x

 

huh, glede ljubezenske dejavnosti te pa čaka pestro obdobje x:px zaključilo se bo mirno obdobje z nekaterimi možnostmi, ki niso prinesle nobenega pravega potenciala. Pred vrati je zelo burno obdobje, kateremu sploh ne boš mogla slediti. Simpatije iz vseh strani, boj za tvojo naklonjenost od mnogih snubcev, v bistvu se boš z vsemi štirimi branila in varovala svoj življenjski prostor :eek: x:px no, nekdo izmed njih pa bo ubral pravo taktiko, da ti ukrade srce, ne boš se mu mogla upreti x:px (ugani, kdo je to? Jaz, seveda x^x x:Xx x:Dx )

 

predvidevam, da se boš ob poletju spet oglasila? Po tvojih obiskih na tej strani lahko dokaj točno štejem letne čase x:Dx

 

srečno! xsrcx

 

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hej, dobila sem namig za bolj stabilno službo v drugem kraju, vendar se je treba prej prijaviti itd. Imam sploh možnosti za zamenjavo oziroma priti v ožji izbor?

Hmm, karte mi niti ne odgovarjajo v tem smislu, kakšne so možnosti. Bolj mi govorijo o veliki in zahtevni spremembi, ki je tik pred teboj. Ko boš morala zase vzeti nekaj časa in v miru premisliti, ali si sploh pripravljena, da takšno spremembo sprejmeš v svoje življenje. In kljub temu, da te bo strah pred tem novim načinom življenja hromil, boš imela vedno nekaj manevrskega prostora na razpolago, da se čimbolj prilagodiš novi situaciji. Bo pa potrebno veliko dela na tem...

Jaz mislim, da ti s tem karte sporočajo, da imaš seveda možnosti, da dobiš to delo, a očitno je mnogo bolj nenavadno in zahtevno kot si trenutno misliš. Bolj je vprašanje tvoje želje in interesa, da ga sprejmeš... :inocent:

 

no, seveda upam, da boš v vsakem primeru na boljšem, kakorkoli se boš odločila in kakorkoli se bo izšlo x;)x

 

srečno! xsrcx

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni,

 

je to soba za vpogled prihodnosti? Mojo malenkost zanima zakaj ne morem pozabiti določene osebe?

 

Za odgovor se vnaprej zahvaljujem,x;)x

 

Lada

Lada,

 

ta oseba je bila res nekaj specialnega v tvojem življenju, ne? :2src:

Tudi karte mi pravijo tako. S to osebo se je začelo Življenje v življenju, z velikim Ž xsrcx Pogum, drznost, adrenalin, veselje, razburjenje, vse to je bilo na dnevnem meniju. Bilo je ogromno pobud z njene strani, draženja, negotovosti - kaj namerava? kaj zdaj misli? kako naj jo razberem? nemogoče! Včasih ujeta z njo, nesposobna razmišljanja o čem drugem, samo o njej...in trenutki zmagoslavja z njo :2src: kot bi bil na vrhu sveta! x8Dx Ob vseh zabavnih stvareh, utrujena od polnosti življenja...bilo je tako raznoliko, tako polno doživetij, kot bi v času z njo preživel 10 življenj xDDx

In kako naj sedaj strogi razum, tako neoseben in dolgočasen, ukaže, naj se pozabi tako polnost življenja? Tako bogastvo občutij, spominov, smeha in žalosti?

Mogoče je bolje, da se nikoli ne pozabi...to namreč je naše življenje: bogastvo spominov, ki so v večnost ujeti doživeti trenutki našega kratkega, minljivega življenja x;)x

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hej, infatuation x:)x

zelo me preseneča, da povprašaš Tarot karte, kaj ti kaže v prihodnje. Kot vidim, si izkušena astrologinja in bi veliko lahko razbrala iz položaja zvezd, tranzitov, progresij :inocent: kako, da te zanima tudi mnenje tarotista in njegove interpretacije kart?

 

Hehe, nisem tako zelo izkušena v astrologiji .....imam sicer veliko zanimanje zanjo ampak rabim še veliko usmeritev ljudi ki so res izkušeni na tem področju - predvsem o progresijah nimam kaj dosti pojma x:)x. Ko mi razložijo sicer razumem vse, ampak da bi sama točno vedla kaj najprej pogledat, pa ne vem vedno x:Ix. Sicer pa tudi če bi res bila izkušena v tem, bi me sigurno kdaj tudi tarot karte zanimale x;)x.

 

Drugače pa hvala za odgovor, čeprav teh zadev ki si jih naštel se kar zavedam, problem je v tem da zgleda ponavadi naletim na ljudi, ki marsičesa pri sebi niso razčistili. Pač partnerske zadeve nikol niso odvisne sam od ene osebe, ogromno stvari se mora poklopit da zadeva steče tako kot je treba ...sicer itak nima smisla in je boljše biti sam.

Zato pa vprašam včasih karte glede teh zadev, da dobim dodaten vpogled oz. mal drugačen kot ga daje astrologija x:)x.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hej, mala skrivnostnica xsrcx x:Xx

pa ne, da se glede službe in srečnega srčka še nič lepega ne dogaja? :o|o:

Bom mal karte vprašal glede tega...

 

glede službe pravijo, da si že začela stvari jemati v svoje roke, je pa še nekoliko prezgodaj, da bi trud obrodil rezultate. Bistveno je, da stvar še naprej vodiš pametno, preudarno in po svojih najboljših zmožnostih in kmalu boš imela razlog za veselje in rajanje x;)x x:)x Očitno bo to res služba po tvojih najbolj optimističnih željah x;)x a pazi, da ne boš zaspala na teh lovorikah, da boš obdržala to službo boš morala biti pridno in dobro delati, drugače se kaj kmalu lahko zbudiš v solzah in obžalovanju, kakšno krasno službo si izpustila iz rok čisto po nepotrebnem xcivx :vragec: bodi previdna! x^x

 

huh, glede ljubezenske dejavnosti te pa čaka pestro obdobje x:px zaključilo se bo mirno obdobje z nekaterimi možnostmi, ki niso prinesle nobenega pravega potenciala. Pred vrati je zelo burno obdobje, kateremu sploh ne boš mogla slediti. Simpatije iz vseh strani, boj za tvojo naklonjenost od mnogih snubcev, v bistvu se boš z vsemi štirimi branila in varovala svoj življenjski prostor :eek: x:px no, nekdo izmed njih pa bo ubral pravo taktiko, da ti ukrade srce, ne boš se mu mogla upreti x:px (ugani, kdo je to? Jaz, seveda x^x x:Xx x:Dx )

 

predvidevam, da se boš ob poletju spet oglasila? Po tvojih obiskih na tej strani lahko dokaj točno štejem letne čase x:Dx

 

srečno! xsrcx

 

cashy

 

 

 

 

ojlaaaa xDDx

 

xflirtx hi hi hvala za vpogled.

vidim da me čaka pester preostanek pomladi in poletja :hepko: se pravi da bo še zanimivo - jupiiiii :onfire:

se pravi da se tipkamo enkrat poleti xracx da ti povem kaj dogaja (če bom mela čas, medtem, ko se bom z vsemi 4-imi branila snubcev xsmx)

 

pozdravčk vsem

:love:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Najlepša hvala za napoved...sem v resnem razmerju, zato sem rahlo zbegana sedaj...=/

...prosila bi te le, če mi lahko poveš v katerem časovnem obdobju se naj bi pojavila ponudba za službo in v kateri strokovni smeri ter kdaj naj bi prišlo do trenja v zvezi?...

 

Hvala...*

Polončica,

kart ne jemlji preveč dobesedno. Karte nas bolj opozarjajo pred morebitnim trnjem na poti življenja, ne pripeljejo nam trnja direktno na pot :8): Bolj, kot napovedovanju prihodnosti služijo prepoznavanju morebitnih rešitev iz trenutnih izzivov, ki so se nam postavili na življenjsko pot. Zato naj te ne bo strah napovedi iz kart x;)x jemlji jih le kot dodatno opozorilo, ki ti mogoče pride prav pri prepoznavanju indicev, ki bi lahko vodili do neželenih situacij x:)x

Karte glede zveze pravijo, da se večja nesoglasja lahko pojavijo, ko bosta sprejemala eno od večjih skupnih odločitev. Po vsej verjetnosti bo povezano z velikim skupnim finančnim vložkom. Tu se bosta seveda na veliko posvetovala med seboj in s strokovnjaki s tega področja. Vendar karte menijo, da boš ti predlagano rešitev sprejela z velikim odporom, saj boš čutila, kako ti omejuje življenjski prostor in je v neskladju s tvojim željami in pričakovanji. Postavila se boš v strogo obrambno držo, polno nezaupanja in skrbi, kar te bo izčpavalo, saj izgleda, kot da ti partner v tem primeru ne bo takoj stopil v oporo. Sicer je zadnja karta zelo pozitivna, saj obljublja nov začetek, nove ideje, ki so v zametkih, vendar uresničljive in obljubljajo mnogo lepega...

 

glede službe se ponovno kaže, da bo ponujena možnost verjetno prišla iz bolj oddaljenih krajev, saj ena od kart kaže na zapuščanje nečesa, kar ti je dragoceno. Mogoče trenutni dom. Glede vrste dela, bi rekel, da ti na začetku ne bo preveč domače in poznano, kaže namreč na nekaj zatišja in "okrevanja" kar bi lahko interpretiral kot izobraževanje na tem področju, ko še nisi tako produktivna, vendar osvajaš potrebna znanja...žal karte ne pokažejo področij, vendar bi najverjetneje šlo za timsko delo, saj zadnja karta kaže na veliko posvetovanj, dela z drugimi ljudmi...

 

upam, da ti je kaj v pomoč...sicer pa pravim, ravnaj se po notranjem občutku, ne po kartah...naj ti bodo samo v oporo, ko boš sama razmišljala o nadaljnih korakih v življenju x;)x

 

srečno! xsrcx

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dragci moji,

 

 

 

ker očitno z ljubeznijo ne bo nč, me sedaj zanima kako pa kaj kaže s službo in zemljo? Ali mi bo uspelo prodat hiško v Kopru in kupit zemljo v Strunjanu?

 

 

Hvala in lep pozdrav.

 

 

x:px

hej,

s službo ti kaže precej bolje x:)x Očitno se bodo stvari z mrtve točke začele premikati dalje. res pa je potrebno za to veliko potrpljenja. Uspeh pa gotovo bo x:)x V bistvu se bodo stvari začele kmalu odvijati tako hitro naprej, da si boš celo želela, da se življenju nekoliko ustavijo konji in da si odpočiješ x;)x Tudi nove zamisli v zvezi s kariero bodo prihajale na plan, ki bodo na dolgi rok zelo perspektivne...no, konec koncev izgleda, da se boš našla v novi karierni poti in bo zate pomenilo nekakšen "prihod domov", nazaj k svojemu bistvu, k sebi x:)x zelo pozitiven in miren občutek, ti rečem x;)x xsrcx

 

glede prodaje hiške, hja...

po kartah sodeč se zdi, kot da boš sicer dobivala ponudbe zanjo, pa se ti bo vsaka zdela premala in ne boš prodala...upam samo, da ti na koncu ne bo žal za katero izmed teh ponudb. Ne bodi preveč izbirčna x:px x:o)x no, ja, prepoceni se pa tudi ne dat x:Dx

 

Če ti pa slučajno ne uspe, se pa javim, da mi daš hiško. Bom lepo skrbel zanjo, obljubim x8Dx xsrcx Če ti pa to ni všeč, se pa lahko zaljubiva, poročiva, nato se ločim od tebe in zahtevam pol tvojega premoženja...pa mi daš to hiško, prav? Pa boš imela ljubezen (nekaj časa) in še hiške se boš znebila...dve muhi na mah, kaj praviš? x;)x x:px

x:o)x

no, srečno pri vseh podvigih, tako v ljubezni, službi in drugod xsrcx

 

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dragi moji,

 

s staro slzužbo zaključujem.

Bila na razgovoru za novo, a me preseneča, ker sem prišla na razgovor za eno delo, a mi sedaj ponujajo drugo, ki mi manj leži. Bo sploh kaj s tega, ali celo kje drugje?

Pa ljubezen? Ne morem ga izbiti iz srca...

Karte potrjujejo, da tvoj življenjski položaj trenutno ni najbolj rožnat :sori: Kljub temu, da se ti je obetal nov in obetaven začetek, spet kaže, da te bodo pustili na cedilu glede tvojih želja in pričakovanj. A trenutno karte ne kažejo izboljšanja, temveč potrebo po tem, da te lekcije, ki se ti dogajajo zadnje čase poskušaš usvojiti, dognati njihov namen in ugotoviti, zakaj se ti neprestano dogajajo. Zakaj se ne moreš izkopati iz te nesreče in splezati na zeleno vejo? Kaj ti to preprečuje? Brez teh spoznanj karte še naprej kažejo nenehne bitke za svojo lastno srečo, ki ne bo dosegla miru... :o|o: Nekaj korenitega bo potrebno spremeniti že na samem pogledu na življenje, da se bodo začele kazati pozitivne spremembe tudi navzven x:)x

 

v ljubezni karte kažejo, da je vse pripravljeno, da se spet zgodi. Trajalo je res dolgo, da se stvari poklopijo in pripravijo teren za novo ljubezen. In ta trenutek bo vsak čas napočil x:)x Spet bo veselje v hiši x;)x Vendar ne poskušaj prehitevati dogodkov, pusti, da tečejo po svoji naravni hitrosti, tako bodo še najbolj gotovi x;)x

 

srečno xsrcx

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvala za hiter odgovor.

a je kaj videti sploh kakšna služba na vidiku? Pa v stari, bom dobila kar mi pripada (odpravnina)? ... ker tukaj je zdaj enih izigravanj, nižanja plače, mobinga....

najbolj me mori, ker ne visdim izhoda iz finančne krize.. čist sem že psihično na koncu, ker ne vidim nobene rešitve.

 

hvala

 

ena.zaspanka

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lada,

 

ta oseba je bila res nekaj specialnega v tvojem življenju, ne? :2src:

Tudi karte mi pravijo tako. S to osebo se je začelo Življenje v življenju, z velikim Ž xsrcx Pogum, drznost, adrenalin, veselje, razburjenje, vse to je bilo na dnevnem meniju. Bilo je ogromno pobud z njene strani, draženja, negotovosti - kaj namerava? kaj zdaj misli? kako naj jo razberem? nemogoče! Včasih ujeta z njo, nesposobna razmišljanja o čem drugem, samo o njej...in trenutki zmagoslavja z njo :2src: kot bi bil na vrhu sveta! x8Dx Ob vseh zabavnih stvareh, utrujena od polnosti življenja...bilo je tako raznoliko, tako polno doživetij, kot bi v času z njo preživel 10 življenj xDDx

In kako naj sedaj strogi razum, tako neoseben in dolgočasen, ukaže, naj se pozabi tako polnost življenja? Tako bogastvo občutij, spominov, smeha in žalosti?

Mogoče je bolje, da se nikoli ne pozabi...to namreč je naše življenje: bogastvo spominov, ki so v večnost ujeti doživeti trenutki našega kratkega, minljivega življenja x;)x

 

Hvala, g. Cashy, neverejtno precizen odgovor! Vse je res! Kar je najboljše pri vsemu je to - da nasvet ki ga daješ je tako optimističen, je vse kar sem potrebovala o tega odgovora! Luninu forumu si u čast i ponos!! Ljudje, dajte mu plus takoj!!!! Zasluži si ga!!!!

 

:2src::2src:xDDxxDDxxDDxx8Dxx8Dxx:)xx:)xx:)xxsrcxxsrcx:palec::palec::palec::palec::palec::palec:

Life is a tragedy for those who feel...

http://www.obviousmag.com/wp-content/uploads/2010/11/split_LEFT.jpg

...and a comedy for those who think.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sicer je že dolgo, kar si spraševala in so se zadeve mogoče že razrešile, spremenile itd...

Mi pa za področje službe kaže, da ste imeli res hudiča in pol tam in da si se odločila prevzeti pobudo, da se stvari spremenijo. Ključ do vsega je res v pogajanjih, pogovorih in skupnem sodelovanju pri iskanju rešitev, a verjetno spoznavaš, da je pot do kompromisa izredno težavna in da prihaja do mnogih bitk in medsebojnih bojev, katerim v resnici niti ne vidiš konca niti pravega smisla v njih...A rešitev bo prišla na dan, a ne v okvirih, v katerih razmišljaš zdaj, temveč iz čisto drugih virov, za katere trenutno niti ne veš, da jih imaš na razpolago...razmisli, kaj vse se še da narediti, pa nisi doslej niti pomislila na ta orodja x;)x Veliko domišljije pri tem ti želim, potrebovala jo boš x:)x

 

glede naraščaja...jaz sicer upam, da mi niti ni treba več odgovarjati na to, in da si že v veselemm pričakovanju x:px

a vseeno karte pravijo, da oba s partnerjem delata na tem, a kaže, da še nekaj časa ne bo pravega uspeha, karte pravijo, da naj bi več možnosti za spočetje prišlo čez pol leta do enega leta x;)x

 

sicer pa res upam,d a se karte tokrat motijo, in da se že veseliš novega člana družinice x;)x

 

srečno! xsrcx

 

cashy

 

Hvala za pomoč, Cashy! Bo vse držalo, kar ne morem verjet x8Dx . Zanima me še, kdaj vidiš zaposlitev v drugem področju? Mi bodo zvezde naklonjene? Torej mi bo uspelo sedaj maja oz. v kratkem?

 

Lepa hvala!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cashy...najlepša hvala za razlago...glede na moj trenutni življenjski položaj mislim, da vem za kaj gre...hvala za "namige"...jaz si jih sicer malo drugače razlagam, ampak treba je bit pozorn in pazljiv...tnx

 

...se slišimo čez nekaj časa, ko bom videla, če je to TO...

 

...LP,

 

Polončica

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hey, Cashy!

Mene pa zanima področje ljubezni...kako kaj kaže v bližnji in daljni priodnosti...

 

 

Hvala za odgovor in lep Pozdrav ;)

živjo, Casiopea,

 

čeprav vem, si v zvezi :inocent: no, vsaj marca si še bila...tako, da ti bom našlogal kar iz polaganja za partnerski odnos.

 

No, karte so mi povedale zelo zanimivo zgodbico.

Zate pravijo, da v partnerju res vidiš potencial za dolgotrajno razmerje, ki ga lahko nadgradiš tudi z družino. Ampak partner po kartah sodeč tebe ne dojema tako zelo idealno. Karta zanj pravi, da se te nekoliko boji in da se pogosto postavlja v obrambno držo proti tebi. Kot, da bi se od tebe čutil napadenega. Sicer zveza trenutno kaže na izredno strast med vama in da jasno vesta, kako naprej v zvezi. Jasni cilji, strategija, vse lepo po pameti x;)x. Vendar kaže, da se med vama pogosto dogajajo napetosti, trenja in če se glede razlik med vama ne bosta nekako dogovorila, ter bo takšen odnos v zadevah, v katerih se ne strinjata, trajal še naprej, se lahko začnejo dogajati kakšne zakulisne, skrivnostne stvari, ki naj bi drugemu partnerju ostale skrite.

 

Sicer si želim, da temu ne bo tako, predlagam pa nekoliko več pozornosti na konfliktnost v zvezi x;)x

 

srečno! xsrcx

 

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kot sem rekel, otroški vrtec xsmx

lepo, da si se nam pridružil, Porny, otrok nam namreč zadnja leta primanjkuje xcivx

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sej ne leti nate cashy, ti si pač prepoznal tržno nišo :)

Meni so smešni komentarji iskalcev astroloških razlag..

Če jim je komentar všeč, so , no tako navdušeni, kot gospodična, ki sem jo citiral.

Če pa poveš kaj kar slušatelju ni pogodu, najde sto in en očitek o napačni interpretaciji in potem podučijo astrologa kolk je mimo biksnu.

Toda, pustimo ljudem da verjamejo v tisto, kar je zanje najboljše ..

Tako, da po tej strani vsaka čast

mogoče sem se glede na tvoj komentar postavil v preveč obrambno držo, s te strani se opravičujem za piker komentar.

Vendar vzemiva možnost, da je vse skupaj en bullshit in karte nimajo nobene veze s tem, kar se bo zgodilo v prihodnosti. In v tem primeru pač najboljšo opcijo, da jim napoveš vse lepo, da bodo zadovoljni. Mislim, da tu ne upoštevaš (tudi znanstveno dokazane!)moči samoizpolnjujoče prerokbe. Že pozitivna miselna naravnanost osebka na nek način deluje, da se mu življenjski dogodki odvijajo (ali pa jih tako le percepira zaradi selektivne pozornosti) v bolj pozitivni smeri, kot bi se mu ob nevtralni ali celo pesimistični naravnanosti.

In po pojem mnenju že takšna pomoč ljudem, da gledajo na življenje z večjim upanjem in pozitivno naravnanost zanje pomeni boljšo kvaliteto življenja. In to je moj "prispevek", ki ga ljudem poskušam dati.

Če pa glede kart ni vse "bullshit", in je res kaj na tem (in da mi celo uspeva zaznati to moč kart), potem pa še toliko bolje.

To je moj pogled na celotno zadevo.

 

V "vrtcu" se pa odrasli osebki vsi znajdemo kdaj pa kdaj, ko se glede nekaterih življenjskih situacij počutimo negotove in nemočne in iščemo zunanjo oporo. Je povsem normalno in običajno. Težko je gurat sam skozi celo življenje, pa tudi, zakaj bi? Zakaj imamo potem prijatelje, partnerje itd? Ne samo za vesele trenutke, veliko pomeni, če so nam na voljo tudi ob manj veselih :palec: x:)x

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

živjo, Casiopea,

 

čeprav vem, si v zvezi http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon27.gif no, vsaj marca si še bila...tako, da ti bom našlogal kar iz polaganja za partnerski odnos.

 

No, karte so mi povedale zelo zanimivo zgodbico.

Zate pravijo, da v partnerju res vidiš potencial za dolgotrajno razmerje, ki ga lahko nadgradiš tudi z družino. Ampak partner po kartah sodeč tebe ne dojema tako zelo idealno. Karta zanj pravi, da se te nekoliko boji in da se pogosto postavlja v obrambno držo proti tebi. Kot, da bi se od tebe čutil napadenega. Sicer zveza trenutno kaže na izredno strast med vama in da jasno vesta, kako naprej v zvezi. Jasni cilji, strategija, vse lepo po pameti http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_wink.gif. Vendar kaže, da se med vama pogosto dogajajo napetosti, trenja in če se glede razlik med vama ne bosta nekako dogovorila, ter bo takšen odnos v zadevah, v katerih se ne strinjata, trajal še naprej, se lahko začnejo dogajati kakšne zakulisne, skrivnostne stvari, ki naj bi drugemu partnerju ostale skrite.

 

Sicer si želim, da temu ne bo tako, predlagam pa nekoliko več pozornosti na konfliktnost v zvezi http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_wink.gif

 

srečno! http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon25.gif

 

cashy

 

 

Hej Cashy, ja res si povedal da so nekakšne napetosti, vendar to šele kakšnih 10 dni, boji se me ravno ne, samo mogoče včasih preveč negativno pristpim h kakšni stvari, ki me prizadane ali mi ni všeč..konflikti se pričnejo predvsem kadar smo v družbi z določenimi njegovimi kolegi,kolegicami.. Sem mu točno povedala za nekatere stvari, da niso bile fer do mene, vendar on tega takrat ko se je to dogajjalo ni opazil.. Sva se malo oddaljila, pravi da sem se jaz spremenila, jaz pa samo pravim da seaj gledam drugače na stvari..in da si moram določene zadeve spredalčkat ( tiste, ki so me prizadele)..Ljudje smo si različni in čedalje manj je takih dobrosrčnih, js se pa včasih preveč razdajam z dobroto...

Predzadnji stavek mi ni ravno všeč ampak dobro, bova že uredila;)

Hvala cashy za tale vpogled ;)

res si car ;) http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smesko.gif

 

A lahko pogledaš mogoče kariero - kako kaj kaže? Finančno stanje se nekako izboljšuje, mogoče kaže kakšno nadaljno izobraževanje?

Hvala ti ;)

Bodi v cveju, in ljubezni, kakor jaz http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon25.gif

 

Pozdravček ;)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cashy, imam eno vprašanje. In sicer me nekaj teži..

Izgubila sem meni zelo ljub kos nakita, in sicer vem kdaj sem ga izgubila in kje sem se nahajala.. Vendar ga nisem našla.. Sedaj me pa zanima, ali se je resnično izgubil in ga nikoli več ne dobim, ali pa si ga je nekdo "za vedno izposodil"..

 

Hvala za vpogled in pozdravček..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdrav Cashy,

 

že drugič si spregledal moje vprašanje glede ljubezni - mogoče je pa prav tako? :)

V glavnem, zanima me kaj kažejo karte gelde moje zveze (imamo fanta že nekaj let).

 

Hvala in lp, Katjusa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla

 

jah evo tudi mene je prneslo sem gor in bi prosil za malo nasveta oz napovedi kaj se dogaja z mojo ljubeznijo? Zanima me če je dejansko ona prava zame in kaj pravijo karte za najin odnos.

 

Hvala 1000 x za odgovor :)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...