Skoči na vsebino

LNF Vedeževalnica


El Nino

Recommended Posts

Hej,

a lahko meni pogledaš, ali je kaj možnosti, da jeseni spet nastopim službo v tujini in kako se bo izteklo?

LP :)

ojla,

 

karte mi ne odgovarjajo direktno na to vprašanje :inocent: kažejo mi pa opcijo, da boš dobila mamljivo ponudbo, mogoče celo za vstop v partnersko razmerje, ki bo poskrbelo za materialno blaginjo in vse možnosti, da si izgradiš svoj lasten dom...ki ga boš kot dom tudi občutila...

ne vem pa, ali bo to v tujini, ali v Sloveniji, kakorkoli, lepa prihodnost te čaka, a do nje bo treba še po trnovi poti nekaterih sprememb v svojem življenju :inocent: glavno, da cilj štima x;)x

 

srečno xsrcx

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:) Hm, Cashy, težka bo:) trenutno se ne videvava več pa tudi nimama več nekih stikov, tak da kaj takega zdaj ne bi upala:)

 

LP

unique, ti ga pa tud pihneš x:o)x

kako, da potem še sanjaš o tem, da bi bila z njim, ko ga pa niti ne upaš več poklicat? :8):

Ne boj se postaviti za svoje želje in narediti vse, da si jih uresničiš...no, preko trupel res ni treba, ampak če nobenega pri tem nič ne boli... go for it! x:px

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oj,

 

za študij ti izgleda ni treba skrbeti, ko se boš trdno odločila, da ga zaključiš, in zbrala voljo, pogum in odločnost, da končno zaključiš, ti ne bo noben problem x8Dx samo odločit se je treba x:o)x

Emmm... :o|o: Noben problem x!x x?x Saj se ze zdaj ucim veliko vec kot velika vecina studentov. :sniky: Razen, ce bom zdaj koncno normalno lahko delala izpite, brez da bi se mi vsaka, ampak res VSAKA, bizarna stvar postavila na pot. Ce bo pa to res, pol pa koncno ALELUJA :wOOt:

 

in res te bo ta zaključek ponesel z razpoloženjem " v oblake"

Jah, logicno xcheersx

 

fajn se boš počutila, svobodna, vsega bo v izobilju...in s tako karizmo zadovoljne osebe ti bodo naproti prišle tudi ponudbe za službo...tu pa se zaplete, saj kaže, kot, da boš takšne ponudbe kot po tekočem traku spregledala

Emm... kaj? To pa ni ravno moj stil :blink: Ja, pa meda ja bom dobila potem, kaksno sluzbo? Ali je to mogoce zaradi tega, ker hocem iti v tujino nabrat prve uradne delovne izkusnje? Pri nas je itak tako shvoh zdaj s prvimi delovnimi izkusnjami xnckrivx

:inocent: si pa ne znam mislit, zakaj? Mogoče boš v vsej vznesenosti postala preveč izbirčna x:o)x no, kaj pa vem...ti samo želim, da slediš predvsem svojemu

instinktu in si izbereš tisto službo, za katero boš res čutila, da je zate x;)x

 

Glede ljubezni, hja...boš imela povsem nov začetek, tak nepričakovan, iznenada se bo pojavil nek fant, s katerim se boš resnično videla skupaj...a že kmalu po dobrem začetku kaže na to, da si se glede njega uštela in da ni bil tisto, kar je sprva izgledal.

No, ta drugi del mi pa ni prevec vsec...

Emmm, kdaj okvirno naj bi se pa to zgodilo? Cez pol leta ali ze prej ali se celo kasneje? :inocent:

 

Izgleda, da te bo to nekoliko potrlo in boš poskusila vse skupaj odmisliti s tem, da se boš zakopala v delo...Uuu.. that sounds sooo like me :switz:

 

Upam, da se ti zadnji del ne bo uresničil, in da se bo s tem fantom vse srečno izšlo x;)x xsrcx

 

srečno! xsrcx

 

cashy

 

Hvala za vpogled x:Dx (bom se prekmalu najbrz videla, kaj se bo uresnicilo xcrossfingx)

http://shrani.si/f/n/lZ/46ldb8qZ/byrdpixelbyfruitkait-d4l.png

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hej, casiopea,

karte pravijo, da vidiš v partnerju trdno silo, močno voljo, ki zvezi daje gotovost in varnost, a ti hkrati jemlje mnogo osebne svobode, za katero čutiš, da jo potrebuješ. Ravno to pa je pri partnerju njegova stiska, boji se tvoje radovednosti in svobodnjaškega duha, da ne boš slučajno pokukala preveč preko trdnih omejitev, ki jih postavlja in našla kaj bolj zanimivega od njega xcivx xcivx v resnici izgleda, da je partner izredno negotov, kar poskuša skrivati s pretiranim protekcionizmom...to nasprotje med vama ruši vse temelje vajine zveze in kmalu ne bo ostalo nič, na čemer bi lahko gradila skupno življenje. Je skrajni čas, če želita ostati skupaj, da najdeta skupne točke na trdnejših temeljih, ki bodo osnova za vajino partnerstvo, ki jo osebnostne razlike ne bodo mogle zrušiti. Tu ne sme biti prostora za ljubosumje, temveč zaupanje, ki bo omogočalo osebno svobodo za lasten razvoj vsakega izmed vaju...

Upam, da bosta sposobna preseči te vajine razlike...če ne, potem res nimata nobene osnove, zakaj bi ostala skupaj :o|o:

 

pa srečno! xsrcx

 

cashy

 

Uh, Cashy, hvala za tale odgovor, si me malo presenetil , ker v bistvu ni problem da bi mene ovirala svoboda, jaz se v te vezi počutim prav svobodno, tudi ljubosumje če je je bolj iz moje strani, sva imela pogovor na to temo in sva se kar pogovorila, tako da se stvari izboljšujejo oz. so se izboljšale, z obeh strani. Je tako, so potrebni komprosmisi in v tem je cel keč, če sta jih dva sposobna sprejemat in dosegat , potem ni over, potem sta se oba pripravljena potrudit oz. jima je mar drug za drugega..

No zdj sm pa malo zafilozofirala...

 

 

Bye, bye

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lep pozdrav cashy,

proim, če mi pogledaš v karte glede moje simpatije. Bi poizvedovala sama, vendar je zaradi določenih okoliščin to nemogoče. Zanima me namreč ali je med nama določena kemija in če ima on kakšno partnersko zvezo?

stokrat hvala za odgovor :)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdravo Cashy,

 

zadnjič si mi odgovoril na nekaj vprašanj glede ljubezni a je moje življenej v tem trenutku dokaj razburljivo na ljubezenskem področju tako da bi te še enkrat malo bolj podrobno vprašal. V glavnem z ženo imava zadnjih nekaj mesecev težave in dejansko bi rad vedel ali je najina ljubezen bila prava oz ali sva oba sposobna se ljubiti naprej? Se pravi zanima me kaj karte pravijo za najino partnerstvo in kaj naju čaka do konca leta :9

 

Hvala ti za odgovor in lep pozdrav ;)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen cashy,

 

še ena, ki jo zanima tvoj vpogled in razlaga kart... Zanima me namreč glede službe in tudi ljubezensko življenje. Trenutno sem v zvezi vendar problemi, saj sva precej oddaljena drug od drugega v fizičnem smislu...Dejansko ne vem več, če je vredno pretrpeti in če bom kakšno življenje me tudi pol čaka z njim. Oz. če sva za skupaj - je to to?

 

Iskrena ti hvala.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo Cashy,

 

mene pa zanima naslednje: čez približno mesec dni začnem z delom v novi službi, pa me zanima. če bodo stvari potekale tako kot se šika ali bom imela kakšne težave, npr. z delom samim ali pa s svojimi bodočimi sodelavci?

 

Razmišljam tudi o selitvi, sicer nekje v roku 1 leta, pa me zanima, če mi bo to uspelo?

 

Seveda me zanima tudi ljubezen: se mi zdi, da imam zadnje leto kar precejšnjo smolo pri spoznavanju novih ljudi. Tisti, ki so mi všeč, so že zasedeni ali pa nezainteresirani. Se bo to v bližnji prihodnosti kaj spremenilo? http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smesko.gif

 

Hvala.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sivaa, karte pravijo, da čisto uživaš v samskem stanu...izgleda le, kot da niti ne veš, kako se lotiti dela na iskanju partnerja...ampak nekaj bo treba tudi dejansko narest v to smer, ker kaže, da partner ne bo prišel potrkat na domov na vrata x:o)x če boš še preveč odlašala in pasivno pustila, da čas mineva, bo vse skup vzel hudič...pamet v roke, pa na delo (hmm, se zapakirat v privlačno embalažo, se dati na trg in iskat ustreznega "kupca", ki mu bo embalaža in vsebina potem tudi všeč, seveda x:)x )

 

srečno!

xsrcx

 

 

Hvala Cashy za odogovr. Bo držalo, da mi samski stan ugaja, vendar to traja že predolgo in bi z veseljem imela nekoga "pravega" ob sebi. Ni drugege,treba bo vzeti stvari v svoje roke.

 

Imam pa vprašanje, ki se nanaša na meni še vedno zelo drago osebi iz preteklosti. Trenutno nisva več v konstantnih stikih, predvsem zaradi obveznosti in razdalje čez poletje. Me pa zanima, kaj prinaša jesen? Je kakšna možno za najino zvezo, njegova čustva do mene?

 

hvala

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lep pozdrav cashy,

proim, če mi pogledaš v karte glede moje simpatije. Bi poizvedovala sama, vendar je zaradi določenih okoliščin to nemogoče. Zanima me namreč ali je med nama določena kemija in če ima on kakšno partnersko zvezo?

stokrat hvala za odgovor :)

hej, maksica,

 

karte pravijo, da nimata ravno veliko stvari, ki bi vaju lahko povezovale. Ti v njem vidiš nekoga, s katerim boš širila svoja obzorja, doživljala nove stvari, ki jih še nikoli nisi, ki te bo popeljal v neznano, kar se tiče mnogih življenjskih izkušenj...karte pa v njem vidijo nekoga, ki se mu zdi, da bi moral precej garati, da bi te lahko dohajal pri tvojem tempu življenja, mogoče se mu celo zdi, da si sama čisto preveč aktivna, da bi si lahko vzela zanj toliko časa, kot si sam želi.

Da bi lahko začela uspešno zvezo, bi si morala pogledati globoko v oči in izjasniti lastna pričakovanja glede zveze. Glede podpore svojih bližnjih pri svoji zvezi vama ni treba skrbeti, več pozornosti pa bi morala nameniti res trdnim temeljem, v nasprotnem primeru vaju kmalu čaka mnogo nasprotujočih si pogledov, ki bi vodili v nesoglasja, mogoče celo prepire in bi vaju prisililo k prekinitvi in iskanja partnerske sreče drugje...kot pravijo karte, da nimata ravno veliko skupnega...

 

sicer pa upam, da se motim in vama uspe dokaj zlahka x;)x

 

srečno! xsrcx

 

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdravo Cashy,

 

zadnjič si mi odgovoril na nekaj vprašanj glede ljubezni a je moje življenej v tem trenutku dokaj razburljivo na ljubezenskem področju tako da bi te še enkrat malo bolj podrobno vprašal. V glavnem z ženo imava zadnjih nekaj mesecev težave in dejansko bi rad vedel ali je najina ljubezen bila prava oz ali sva oba sposobna se ljubiti naprej? Se pravi zanima me kaj karte pravijo za najino partnerstvo in kaj naju čaka do konca leta :9

 

Hvala ti za odgovor in lep pozdrav ;)

hej, vaskodegama,

 

karte pravijo, da bi si v zvezi želel nekoliko lažje dihati, pa imaš občutek, da ti žena neprestano "diha za ovratnik", kar ti ni prijetno. Za ženo pa kaže, da se počuti nekoliko negotovo in jo je strah, da je ne ljubiš dovolj, ker si želi več pozornosti, kot ji jo trenutno namenjaš...čuti, kot da nima druge izbire, razen drezanja vate, da bi dobila vsaj nekaj več pozornosti...

V bližnji prihodnosti vama karte kažejo nekaj negotovega iskanja primernega mesta vsakega od vaju znotraj partnerskega razmerja, nekaj bo še čustvenih izlivov, mogoče tudi kak izbruh jeze, ko bosta poskušala zagovarjati vsak svoje stališče...A na daljši rok kaže, da bo vse OK, in da se jasno zavedata, zakaj sta izbrala drug drugega za zakonskega partnerja x:)x izgleda, da vama na pot ne bo stopila nobena ovira, ki bi lahko presegla sposobnost vajine ljubezni drug do drugega x;)x. Stvari se bodo sčasoma umirile in našle svoj mirni tok dalje :palec: x8Dx

 

vse dobro vama želim,

 

srečno! xsrcx

 

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen cashy,

 

še ena, ki jo zanima tvoj vpogled in razlaga kart... Zanima me namreč glede službe in tudi ljubezensko življenje. Trenutno sem v zvezi vendar problemi, saj sva precej oddaljena drug od drugega v fizičnem smislu...Dejansko ne vem več, če je vredno pretrpeti in če bom kakšno življenje me tudi pol čaka z njim. Oz. če sva za skupaj - je to to?

 

Iskrena ti hvala.

hej,

 

po kartah sodeč izgleda, da to res je to, vendar z nekaterimi kompromisi. Videti je, da te privlači njegova skrivnostnost, ko pri njem nikoli ne veš, s čim te bo presenetil. Se boš pa morala dokončno odločit, ali je on zate res tisti pravi. Ali boš vložila vse svoje moči, da bosta skupaj, ali boš iskala priložnost pri drugem? tudi ti zanj pomeniš izziv, vendar bolj v tej smeri, da v zvezi s teboj svojo neučakanost in neugnanost drži na nekoliko krajšem štriku x;)x se mi zdi, da zna biti precej impluziven-kar ga dela v tvojih očeh precej seksi x8Dx a se mu ta impulzivnost ne izide vedno v njegovo korist x:o)x

Če se bosta odločila poiskati neko skupno pot in vložila veliko energije v skupno življenje, vama bo seveda uspelo, vendar pravim, da bo treba nekaj kompromisov, čisto vsega, kar si bosta zamislila, vama verjetno res ne bo uspelo uresničit, ampak tisto ta glavno, pa bo :palec: :vio:

 

glede službe bi pa rabil, kaj sploh želiš vedet x:o)x

 

srečno! xsrcx

 

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo Cashy,

 

mene pa zanima naslednje: čez približno mesec dni začnem z delom v novi službi, pa me zanima. če bodo stvari potekale tako kot se šika ali bom imela kakšne težave, npr. z delom samim ali pa s svojimi bodočimi sodelavci?

 

Razmišljam tudi o selitvi, sicer nekje v roku 1 leta, pa me zanima, če mi bo to uspelo?

 

Seveda me zanima tudi ljubezen: se mi zdi, da imam zadnje leto kar precejšnjo smolo pri spoznavanju novih ljudi. Tisti, ki so mi všeč, so že zasedeni ali pa nezainteresirani. Se bo to v bližnji prihodnosti kaj spremenilo? http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smesko.gif

 

Hvala.

 

hej, paramour,

 

glede službe ti trenutno ni potrebno skrbeti, odlično se boš znašla in vklopila v kolektiv. Kaže, da te bo delo zelo izpolnjevalo in ga boš opravljala z veseljem in zadovoljstvom. Celo tako dobro, da boš dobila mnogo novih priložnosti, mogoče kakšna napredovanja, nove zadolžitve. Vendar boš morala biti toliko pri sebi, da boš vedela, kdaj bo dovolj zadolžitev, drugače se lahko zgodi, da te bodo v službi preobremenili, kar se bo kazalo na utrujenosti in zmanjševanju delovnega zadovoljstva...bodi pozorna na to x;)x

 

za selitev se bo pokazala lepa priložnost, za katero se bo izkazalo, da je prelepa, da bi bila resnična, saj se bodo pokazali nekateri problemi, ki bodo zmanjšali atraktivnost te ponudbe...potrebno bo kar precej dela na tem, da boš našla varianto, ki ti bo res odgovarjala, ampak, ko se to zgodi, in karte pravijo, da se bo, bo ta opcija res idealna zate x;)x

 

ah, ljubezen, večna tema xsrcx

izgleda, da nekoliko preveč premišljuješ in sanjariš o ljubezni, po drugi strani pa se v realnem življenju toliko posvečaš službenim zadevam, da si niti ne ustvariš kakih lepih priložnosti, da bi prišla do partnerskega razmerja :inocent: Potrebno bo nekoliko uravnotežiti področja življenja in dati več prostora tudi socialnosti, druženju, spoznavanju...drugače bo kriza x:o)x

 

drži se, pa se še kaj slišimo x:Xx

 

srečno! xsrcx

 

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala Cashy za odogovr. Bo držalo, da mi samski stan ugaja, vendar to traja že predolgo in bi z veseljem imela nekoga "pravega" ob sebi. Ni drugege,treba bo vzeti stvari v svoje roke.

 

Imam pa vprašanje, ki se nanaša na meni še vedno zelo drago osebi iz preteklosti. Trenutno nisva več v konstantnih stikih, predvsem zaradi obveznosti in razdalje čez poletje. Me pa zanima, kaj prinaša jesen? Je kakšna možno za najino zvezo, njegova čustva do mene?

 

hvala

 

Oj,

Karte mi glede te osebe kažejo nekoliko dvoumen odgovor. Namreč, to osebo v odnosu do tebe muči nekakšno obžalovanje. Sedaj pa ne vem, ali je to obžalovanje, da se je v preteklosti zapletla s teboj, ali obžalovanje, da zaradi obveznosti in razdalje ne more biti več časa s teboj...no, odgovor poznaš gotovo boljši kot jaz, glede na vse, kar sta dala skozi :inocent:

karte pa še menijo, da se kaj konkretnega s to osebo ne bo dogajalo v prihodnosti, da bosta ugotovila, da skupaj ne bo šlo in da bo treba partnersko srečo iskati drugje. Za oba bo to verjetno kar težko in žalostno spoznanje :sori: Upam, da do tega ne bo prišlo, če pa slučajno pride do te situacije, pa le pazi, da se ne boš preveč zaprla v svoj lasten svet in boš tako zamudila marsikatero lepo priložnost, ki ti bo prišla na pot...samo zaradi obžalovanja preteklosti in sanjarjenja, kaj vse bi lahko bilo, pa ni xcivx :vio:

 

Seveda ti želim, da se tale scenarij ne uresniči, temveč da vama skupaj uspe x;)x

 

srečno! xsrcx

 

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen, Cashy!

 

 

že dolgo me ni bilo na teh straneh. Danes se spet obračam nate,

ko boš imel kaj časa, te prosim, da tako malo nasplošno pogledaš kako kaj kaže prihodnost.

 

Zadnje čase sem bila nekje čisto na dnu, no saj sem še sedaj, a upam, da gre pot na boljše.

 

Hvala.

Ena Zaspanka

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hej,

 

po kartah sodeč izgleda, da to res je to, vendar z nekaterimi kompromisi. Videti je, da te privlači njegova skrivnostnost, ko pri njem nikoli ne veš, s čim te bo presenetil. Se boš pa morala dokončno odločit, ali je on zate res tisti pravi. Ali boš vložila vse svoje moči, da bosta skupaj, ali boš iskala priložnost pri drugem? tudi ti zanj pomeniš izziv, vendar bolj v tej smeri, da v zvezi s teboj svojo neučakanost in neugnanost drži na nekoliko krajšem štriku x;)x se mi zdi, da zna biti precej impluziven-kar ga dela v tvojih očeh precej seksi x8Dx a se mu ta impulzivnost ne izide vedno v njegovo korist x:o)x

Če se bosta odločila poiskati neko skupno pot in vložila veliko energije v skupno življenje, vama bo seveda uspelo, vendar pravim, da bo treba nekaj kompromisov, čisto vsega, kar si bosta zamislila, vama verjetno res ne bo uspelo uresničit, ampak tisto ta glavno, pa bo :palec: :vio:

 

glede službe bi pa rabil, kaj sploh želiš vedet x:o)x

 

srečno! xsrcx

 

cashy

 

Hvala ti za vpogled v karte... No ja, morda je v ljubezni samo to, ker skorajda nimam več energije za to zvezo, je pa vedno prej bilo ravno obratno, medtem ko za tega nikoli nisem bila v dvomu, dokler ni prišlo do veze na daljavo... Te kompromise pa sem že kr začutila ja :)

 

Glede službe me namreč tudi zanima, ali me bo pot dokončno nato zapeljala v tujino z življenjem vred oz. ali pa je moj prostor v SLO. Delo, ki ga bom pričela zdaj je to začasno ali se bom s tem ukvarjala nato karierno..Zanima me v tej smeri...

 

Še enkrat hvala,

pozdravček :)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cashy :) Se ena se je po dolgem casu najdla, in si zazelela hitrega vpogleda na cist simple vprasanje glede sluzbe... bom dobila kar si zelim in kdaj, ali naj iscem kaj drugega, ker tole me res matra?

 

Hvala <3

To the living we owe respect.

But to the dead we owe only the truth.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen cashy!

 

Nazadnje sem ti pisala, kako bo kaj z opravljanjem izpitov in si mi dejal da mi karte kažejo en kup izpitov. Res da sem jih takrat imela kar nekaj in to kar 6, vendar sem jih v junijo več ali manj skoraj vse opravila. Ostal še mi je zadnji izpit, ki pa me zelo skrbi, pišem ga 22.8 in ta izpit lahko grem opravljat zadnjič v tem šolskem letu, drugače se ne bom mogla vpisati naprej na magisterij in si bom morala vzeti absolventski staž, zato mi predstavlja veliko sekiranje saj je zelo težek in sem ga že nekaj krat opravljala vendar vsakič neuspešno. Prosim poglej mi kaj karte kažejo za ta izpit, prav tako pa sem več ali manj zaključila s pisanjem diplomske naloge in še delam zadnje popravke, zanima me ali mi bo šlo vse po načrtih pri oddaji diplomske naloge in pri zagovoru ali ne.

 

Prav tako pa imam vprašanje glede partnerstva. Zanima me ali je to to ali ne, tako z moje strani kot iz njegove. Zadnje dni mi razpoloženje zelo niha, zato se mi porajajo takšna vprašanja, čeprav v sebi vem da imam partnerja zelo rada.

 

Lepo se ti zahvaljujem za odgovor!

 

:)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdravo Cashy.

 

Prosila bi te, če mi lahko malo pogledaš za ljubezen. Kako se bo odvijalo....predvsem me zanima kako bo z mojim bivšim fanto, s katerim sva bila do lanskega novembra skupaj? Kaj čuti do mene in ali se bo vrnil nazaj ter kdaj?

 

Hvala lepa za odgovor že v naprej in lep pozdrav.

Katja x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Alo Cashy...

 

Že nekaj časa se nisem javila...zgleda je bilo potrebno da mine čas. Da se stvari premaknejo na svoje mesto. In zdi se da trenutno so na svojem mestu :D Ampak sej veš kako je to. Veš da boš vse zvedel in doživel ko bo čas, pa te vseeno zanima kaj kaka karta pokaže. Povej kaj mi kaj glede mojega ljubezenskega področja, sem že izven viharjev? :D In kako kaj življenje na splošno (služba in študij). Hvala ti za pomoč in čas.

 

Lep pozdrav!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen, Cashy!

 

 

že dolgo me ni bilo na teh straneh. Danes se spet obračam nate,

ko boš imel kaj časa, te prosim, da tako malo nasplošno pogledaš kako kaj kaže prihodnost.

 

Zadnje čase sem bila nekje čisto na dnu, no saj sem še sedaj, a upam, da gre pot na boljše.

 

Hvala.

Ena Zaspanka

 

hej, Zaspanka,

a veš, da imaš čisto primeren nick x:o)x karte namreč kažejo, da si zaspala v preteklosti in da ne slediš več aktualnemu dogajanju v svojem življenju :vio:

čisto prav pripoveduješ, da ti zadnje čase življenje sploh ni bilo naklonjeno in da si bila postavljena pred veliko preizkušenj. Veliko je bilo odrekanj, prilagajanj, da bi nekako zvozila skozi težke čase. Vidi se tudi optimizem s smelimi načrti, ki bi bili uresničljivi, če bi ti le okoliščine dovoljevale. A sedanji položaj kaže, da okoliščine so boljše in ti dovoljujejo več, kot nekoč. A izgleda, da te nekaj zadržuje, da ne vidiš vseh možnosti, ki so se ti odprle. Kot, da bi imela plašnice na očeh in furala svojo pot, ne da bi se ozrla okoli, kaj vse se ti sedaj ponuja...in to vse zaradi težke preteklosti, ki te je uklenila v svoj (že minil) svet. Ko si se morala odreči svojim sanjam, prihodnosti po lastnih željah... sedaj se ti to ponovno odpira, imaš možnosti in tudi uresničila jih boš lahko, res! Če boš le pustila preteklost za seboj in sami sebi pustila zaživeti v sedanjosti xsrcx

Verjamem, da je težko pustiti za seboj nekaj, kar ti daje identiteto, kar je del tebe, pa čeprav je obremenjujoče zate...ljudje smo tako narejeni, da imamo raje (kruto) udobje gotovosti kot negotovo (čeprav lepo in obetavno) prihodnost.

In tudi vem, da si želiš lepe prihodnosti, in si želiš zaključit s dosedanjim življenjem. A končna izbira in s tem izid je povsem tvoj. Si pripravljena pustiti preteklost za seboj, se odreči identiteti žrtve in izbrati novo, lepo prihodnost...potrebno bo veliko notranje moči, in pogumen korak v negotovo in neznano prihodnost...

In vem, da si tega sposobna, in da imaš željo po lepši prihodnosti...samo od tebe je odvisno, če si jo boš vzela x;)x

 

srečno xsrcx

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hejj Cashy, se ti hočm javit že nekaj dni... in sicer sem razmišljala o nekaterih stvareh - predvsem mojih bližnjih prijateljih in nekaterih prijateljih s partnerjeve strani. V bistvu se je izkazalo, da ti moji bljižnji prijatelji niso ravno prijatelji , prej obratno in da jim moram povedati čim manj..

Kar se pa tiče določenih prijateljev s partnerjeve strani pa se včasih prav nič prijetno ne počutim, ker imam nek neprijeten občutek, včasih čutim negativno energijo.. Zakaj?? Saj vem, da mogoče je nesmiselno to tebe spraševati, samo ta zakaj imam že dolgo časa v glavi ampk ga ne razrešim, bolj ko se poglabljam ali je problem v meni, manj mi je jasno.. Ker kadar smo skupaj se včasih čuti napetost v ozračju, noben ni več iskern, vsi postajajo samo neprivoščjivi.. Ali mi lahko poveš če se bodo ti odnosi kdaj zgladili, ali bo potrebno pač črto potegnit in iti dalje, ker se mi zdi, da če bom črto popolnoma potegnila do nekaterih oseb, da se bova s parterjem oddaljila, ali pa tudi ne.... na trenutke si zaželim da bi najraje stopila skozi pragozd in bi pristala v nekem drugem prostoru in času z drugimi ljudmi :):):)Ampak saj verjetno poznata rek: "ravno ko je gosenica mislila, da je konec sveta, se je spremenila v metulja"... ;);)

 

Kako pa kaj obstoječa ljubezen kaže? Zaenkrat je vse ok in na mestu..

 

Hvala in lep dan :)

 

Casiopea...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvala za odgovor.

saj imaš prav.

 

predvsem moje srce že leta spi in sanja o eni in isti osebi (ki ji je očitno nekaj zame, a premalo)

 

Bom ga sploh kdaj prebolela, pozabila....

 

hvala za odgovor.

saj imaš prav.

 

predvsem moje srce že leta spi in sanja o eni in isti osebi (ki ji je očitno nekaj zame, a premalo)

 

Bom ga sploh kdaj prebolela, pozabila....

 

hvala za odgovor.

saj imaš prav.

 

predvsem moje srce že leta spi in sanja o eni in isti osebi (ki ji je očitno nekaj zame, a premalo)

 

Bom ga sploh kdaj prebolela, pozabila....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cashy, pozdravljen! xsrcx Jaz bi te zopet prosila za en vpogled, ko bos utegnil... zopet sem v elementu, ko me zanima ljubezen... x:)x Se mi obeta kaj lepega, zanimivega, vznemirljivega...? :2src: Bom kmalu spoznala kakega prijetnega fanta.... vsaj za kavice, ce ze ne kaj vec? xDDx Ponovno bi rada imela ob sebi nekoga, ki bi mu lahko rekla, da ga imam rada in mu dala vse kar lahko dam... no, predvsem pa bi rada, da bi nasla nekoga, ki bi mi znal ljubezen vracati, enkrat za spremembo x8Dx

Upam, da se imas lepo in uzivas poletje! Pozdravcek! xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...