Skoči na vsebino

LNF Vedeževalnica


El Nino

Recommended Posts

Hej Cashy!

 

Zelo bi bila vesela, če bi mi malo pogledal, kako kaže na ljubezenskem področju... pred slabim letom sem sicer obudila zvezo, ki je enkrat že bila končana...

 

Hvala

 

Lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala ti za vpogled v karte... No ja, morda je v ljubezni samo to, ker skorajda nimam več energije za to zvezo, je pa vedno prej bilo ravno obratno, medtem ko za tega nikoli nisem bila v dvomu, dokler ni prišlo do veze na daljavo... Te kompromise pa sem že kr začutila ja :)

 

Glede službe me namreč tudi zanima, ali me bo pot dokončno nato zapeljala v tujino z življenjem vred oz. ali pa je moj prostor v SLO. Delo, ki ga bom pričela zdaj je to začasno ali se bom s tem ukvarjala nato karierno..Zanima me v tej smeri...

 

Še enkrat hvala,

pozdravček :)

hej,

 

karte kažejo, da si se v to delo vrgla konkretno in da trdo delaš, a naj vseeno ni bilo tisto pravo, kar ti je namenjeno. karte kažejo, da boš kmalu zaključila pomembno poglavje v svojem kariernem življenju in da te čakajo korenite spremembe...res zelo velike, korenite spremembe :inocent: x8Dx ne bodo lahke, niti mile, in potrebovala boš kar nekaj časa, da se privadiš nanje, tudi s pomočjo svetovanja in navodil ljudi, ki te bodo spremljali tekom teh sprememb. To lahko kaže tudi na selitev v tujino in čisto novem začetku kariere :palec: in svetovalcev, ki imajo že izkušnje s selitvijo v tiste kraje in kako začeti novo kariero v tujini x;)x

Verjamem pa, da se boš odločila, tako, kot veš, da je zate najbolje in da si boš upala iti po poti, za katero verjameš, da je prava zate x;)x

 

srečno! xsrcx

 

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cashy :) Se ena se je po dolgem casu najdla, in si zazelela hitrega vpogleda na cist simple vprasanje glede sluzbe... bom dobila kar si zelim in kdaj, ali naj iscem kaj drugega, ker tole me res matra?

 

Hvala <3

 

oj, karte kažejo, da te to vprašanje res bremeni, ampak v bližnji prihodnosti še ne bo rešitve, s katero boš zadovoljna. Kaže na še nekaj časa stagnacije in moratorija na vse skupaj, hkrati te pa poziva na tehten razmislek, kje in kako poiskati priložnost zase in sicer takšno priložnost, da ti ne bo potrebno kmalu spet iskati nove službe...torej, najti delovno mesto, kjer boš lahko imela popoln nadzor nad tem, kar počneš in kjer boš lahko sama sprejemala odločitve, kaj in kako boš počela, brez neprestanega nadzora togega šefa x;)x Vendar takšnega delovnega mesta ne bo lahko najti, ponudbe bodo za različne službe, a nobena ne bo povsem ustrezala tvojim željam. In morala boš biti močna osebnost, da se ne boš pustila omajati in prepričati, da je ponudba prava zate, tudi če ni x;)x

torej karte pravijo, da si vzami čas, jasno preveri, kakšno službo želiš in išči točno takšno, brez kompromisov...prišla ti bo naproti, ne še takoj, ampak, takrat, ko bo, bo pravi čas zanjo x;)x

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen cashy!

 

Nazadnje sem ti pisala, kako bo kaj z opravljanjem izpitov in si mi dejal da mi karte kažejo en kup izpitov. Res da sem jih takrat imela kar nekaj in to kar 6, vendar sem jih v junijo več ali manj skoraj vse opravila. Ostal še mi je zadnji izpit, ki pa me zelo skrbi, pišem ga 22.8 in ta izpit lahko grem opravljat zadnjič v tem šolskem letu, drugače se ne bom mogla vpisati naprej na magisterij in si bom morala vzeti absolventski staž, zato mi predstavlja veliko sekiranje saj je zelo težek in sem ga že nekaj krat opravljala vendar vsakič neuspešno. Prosim poglej mi kaj karte kažejo za ta izpit, prav tako pa sem več ali manj zaključila s pisanjem diplomske naloge in še delam zadnje popravke, zanima me ali mi bo šlo vse po načrtih pri oddaji diplomske naloge in pri zagovoru ali ne.

 

Prav tako pa imam vprašanje glede partnerstva. Zanima me ali je to to ali ne, tako z moje strani kot iz njegove. Zadnje dni mi razpoloženje zelo niha, zato se mi porajajo takšna vprašanja, čeprav v sebi vem da imam partnerja zelo rada.

 

Lepo se ti zahvaljujem za odgovor!

 

:)

 

hej,

 

karta za izpit je nekoliko negotova...izpit bo po vsej verjetnosti precej zvito sestavljen in bo skrival kar nekaj cakic, na katere boste morali študenti biti pozorni, da se ne ujamete vanje. Nanj boš morala biti odlično pripravljena, mogoče ne toliko s količinskim znanjem, kot res globokim razumevanjem snovi, da se boš znala izogniti vsem pastem, ki bodo prežale na izpitu :palec: Res pozorno izberi snov, ki je najbolj pomembna pri tem profesorju, ki jo najpogosteje preverja, in kakšne fore uporablja...upam, da imaš priložnost poizvedet pri starejših generacijah, kako so pri njem opravljali izpit x:)x To snov pa res predelaj zelo v globino, mogoče še tisto, kar ni v predpisani literaturi...toliko, da boš res poznala to področje v nulo x8Dx Potem ti ne bo problema sploh narest ta izpit x;)x

 

glede zveze pa karte pravijo, da bo to ena aktivna, zanimiva pustolovščina skupaj z njim...

zate res kaže, da ti je OK z njim, da ga ceniš, da zate pomeni pravi zaklad...le včasih rabiš nekaj časa zase in za premislek...Drugo vprašanje je, kako on čuti do tebe? Karta kaže, da se včasih lahko počuti s teboj nekoliko utesnjeno, kot, da je obtičal s teboj in da nima toliko svobode in zraka, da bi ob tebi zadihal x:o)x misliš, da bi lahko bilo kaj na tem? si kdaj dobila tak občutek? no, mogoče pa se karte motijo...

kakorkoli, kaže, da bosta skupaj imela zelo razburljiv zvezo, burne odnose drug z drugim, kar nekaj nepremišljenih akcij in potez drug do drugega in potem pomirjujoče medsebojne pogovore, ko bosta gladila razburkano gladino odnosa x:)x zanimivo bo xcivx x:o)x

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdravo Cashy.

 

Prosila bi te, če mi lahko malo pogledaš za ljubezen. Kako se bo odvijalo....predvsem me zanima kako bo z mojim bivšim fanto, s katerim sva bila do lanskega novembra skupaj? Kaj čuti do mene in ali se bo vrnil nazaj ter kdaj?

 

Hvala lepa za odgovor že v naprej in lep pozdrav.

Katja x:)x

Katia,

 

karte pravijo, da se počutiš nekoliko izgubljeno brez bivšega...da si še vedno ujeta v odnos, ki sta ga imela in da se ne znaš rešit vezi z njim in zaživeti dalje. Kaj pa meni bivši? Karte pravijo, da zase meni, da je vložil veliko energije v zvezo, a vendar iz nje ni dobil toliko nazaj, kot je menil, da si zasluži...izčrpavalo ga je neprestano vlaganje, zato je moral vzeti odmor iz veze...mogoče je to samo začasni odmor, da si povrne moči, vsekakor pa, če bo prišel nazaj, si želi drugače zastavljeno zvezo...Vsekakor upanje v vrnitev še ni izgubljeno, če boš poiskala zopet pot do njegovega srca in se potrudila, da ga ponovno osvojiš, bo seveda šlo, vendar je ta pot zelo trnova, veliko, veliko ljubezni bo potrebno, da zopet ogreješ njegova ohlajena čustva :inocent:

 

srečno pri tem, xsrcx

 

lp, cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Alo Cashy...

 

Že nekaj časa se nisem javila...zgleda je bilo potrebno da mine čas. Da se stvari premaknejo na svoje mesto. In zdi se da trenutno so na svojem mestu :D Ampak sej veš kako je to. Veš da boš vse zvedel in doživel ko bo čas, pa te vseeno zanima kaj kaka karta pokaže. Povej kaj mi kaj glede mojega ljubezenskega področja, sem že izven viharjev? :D In kako kaj življenje na splošno (služba in študij). Hvala ti za pomoč in čas.

 

Lep pozdrav!

hej,

kaže, da prihajaš v zelo ustvarjalno obdobje, zamisli bodo vrele iz tebe, zlahka jih boš uresničevala in se tako napolnila s samozavestjo, da bo veselje xsrcx in kaj sledi? zelo pozitivna energija od tebe, in tisti ponosni ženski seksapil, ki bodo lepile moške poglede nate x8Dx kmalu se ti obetajo zelo intenzivni odnosi z moškimi, še otepala se jih boš x;)x opozoril pa bi na dogajanje pri tvojih domačih, mogoče jih bo ta sprememba na tebi nekoliko vrgla iz tira, pa si bodo želeli stare "tebe", katero so poznali in jim je bilo udobno z njo. No, vseeno, ne daj se, pa si vzemi tisto, kar ti pripada, ne da bi se pri tem ozirala na druge x;)x bodi enkrat za spremembo sebična v svojo korist x8Dx x:Xx

 

srečno xsrcx

 

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hej,

 

karta za izpit je nekoliko negotova...izpit bo po vsej verjetnosti precej zvito sestavljen in bo skrival kar nekaj cakic, na katere boste morali študenti biti pozorni, da se ne ujamete vanje. Nanj boš morala biti odlično pripravljena, mogoče ne toliko s količinskim znanjem, kot res globokim razumevanjem snovi, da se boš znala izogniti vsem pastem, ki bodo prežale na izpitu :palec: Res pozorno izberi snov, ki je najbolj pomembna pri tem profesorju, ki jo najpogosteje preverja, in kakšne fore uporablja...upam, da imaš priložnost poizvedet pri starejših generacijah, kako so pri njem opravljali izpit x:)x To snov pa res predelaj zelo v globino, mogoče še tisto, kar ni v predpisani literaturi...toliko, da boš res poznala to področje v nulo x8Dx Potem ti ne bo problema sploh narest ta izpit x;)x

 

glede zveze pa karte pravijo, da bo to ena aktivna, zanimiva pustolovščina skupaj z njim...

zate res kaže, da ti je OK z njim, da ga ceniš, da zate pomeni pravi zaklad...le včasih rabiš nekaj časa zase in za premislek...Drugo vprašanje je, kako on čuti do tebe? Karta kaže, da se včasih lahko počuti s teboj nekoliko utesnjeno, kot, da je obtičal s teboj in da nima toliko svobode in zraka, da bi ob tebi zadihal x:o)x misliš, da bi lahko bilo kaj na tem? si kdaj dobila tak občutek? no, mogoče pa se karte motijo...

kakorkoli, kaže, da bosta skupaj imela zelo razburljiv zvezo, burne odnose drug z drugim, kar nekaj nepremišljenih akcij in potez drug do drugega in potem pomirjujoče medsebojne pogovore, ko bosta gladila razburkano gladino odnosa x:)x zanimivo bo xcivx x:o)x

 

Za izpit se bom probala res čim bolj poglobiti v samo snov in res srčno upam, da mi bo uspelo!

 

Glede zveze pa si povedal tako kot je na stvari, tudi sam mi je povedal, da se včasih počuti utesnjenega, ker preveč pritiskam nanj in mu včasih ne pustim dihat. To se tudi sama zavedam, saj sem takšen karakter, ki imam rada vse pod kontrolo in ne želim nobenih presenečenj. Imava tudi viharne trenutke, vendar vse sproti zgladiva in se pogovoriva kaj naju muči, potem pa je vse lepo. Že sedaj je zanimivo, vendar na koncu najdeva skupno točko in zgladiva vse nesporazume. Svoje obnašanje bi morala spremeniti, saj se zelo trudim, vendar se slej kot prej vrnem na stare tirnice. Očitno bom morala počistiti v glavi, da s takšnim obnašanjem ne bom prišla nikamor, kajti s tem delam le škodo. Upam, da nama bo uspelo! ;)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cashy,

 

obupno nujno potrebujem tvojo pomoč.

Zadnje čase občasno videvam eno osebo, za katero sem sprva rekla, da je zelo podobna eni pomembni osebi iz moje preteklosti.

Ampak ne vem ali imam prav ali se motim, ker se mi vse bolj dozdeva, da je to kar tista oseba. Seveda tega človeka nisem videla 15 let. Je pa pred 20 imi leti odigral veliko vlogo v mojem življenju, posledično mi dolguje vsak dan nekaj več denarja.

 

Ali lahko vidiš a je to ta ista oseba, ali sta si samo ti dve osebi tako zelo podobni.

 

 

Prosim, čimprej............

 

tisočkrat hvala.

 

ena. zaspanka

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdravo! Mene pa zanima, kako bo z ljubeznijo(ga še čakam) in kako s službo, ali jo bom še letos dobila ? Najlepša hvala :)

živjo, Enigma27,

 

trenutno karte na ljubezenskem področju še ne kažejo kakih optimističnih pogledov proti partnerstvu :sori: kaže bolj na to, da bo tvoja razumska plat še naprej prevladovala nad čustveno, torej, da boš na področju kariere, financ ipd. delovala veliko bolj zavzeto, kot na partnerskem področju. Potrebno se bo nekoliko bolj aktivirati v smer iskanja partnerja in ne toliko na samo čakanje, da potrka domov na vrata xcivx na ta način je doslej uspelo samo mojemu bivšemu cimru x:Dx

boš pa potrebovala nekaj časa, da se tudi čustveno pripraviš na možnost zveze, torej, da se spraviš "in the mood" za aktivno udeležbo na trgu partnerstva x;)x

 

glede službe tudi še ne kaže, da bo šlo letos skozi, vsaj ne s kako res obetavno, ki bi ti odgovarjala. Karte sicer pravijo, da še nisi povsem odločena, kaj sploh želiš od kariere in da bi bilo dobro, ko bi si vzela čas zase, začela poslušat svojo intuicijo, ki ti bo povedala, kaj te veseli, kaj bi rada počela itd...in potem usmeriš energijo v tisto smer, za katero boš začutila, da je prava zate...potem bo šlo samo od sebe x;)x samo to potrebuje čas...

 

upam, da bo realnost veliko bolj razveseljiva kot tole polaganje kart, sicer je pa vse odvisno od tebe, kako se boš znašla x:)x

 

srečno xsrcx

 

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hejj Cashy, se ti hočm javit že nekaj dni... in sicer sem razmišljala o nekaterih stvareh - predvsem mojih bližnjih prijateljih in nekaterih prijateljih s partnerjeve strani. V bistvu se je izkazalo, da ti moji bljižnji prijatelji niso ravno prijatelji , prej obratno in da jim moram povedati čim manj..

Kar se pa tiče določenih prijateljev s partnerjeve strani pa se včasih prav nič prijetno ne počutim, ker imam nek neprijeten občutek, včasih čutim negativno energijo.. Zakaj?? Saj vem, da mogoče je nesmiselno to tebe spraševati, samo ta zakaj imam že dolgo časa v glavi ampk ga ne razrešim, bolj ko se poglabljam ali je problem v meni, manj mi je jasno.. Ker kadar smo skupaj se včasih čuti napetost v ozračju, noben ni več iskern, vsi postajajo samo neprivoščjivi.. Ali mi lahko poveš če se bodo ti odnosi kdaj zgladili, ali bo potrebno pač črto potegnit in iti dalje, ker se mi zdi, da če bom črto popolnoma potegnila do nekaterih oseb, da se bova s parterjem oddaljila, ali pa tudi ne.... na trenutke si zaželim da bi najraje stopila skozi pragozd in bi pristala v nekem drugem prostoru in času z drugimi ljudmi :):):)Ampak saj verjetno poznata rek: "ravno ko je gosenica mislila, da je konec sveta, se je spremenila v metulja"... ;);)

 

Kako pa kaj obstoječa ljubezen kaže? Zaenkrat je vse ok in na mestu..

 

Hvala in lep dan :)

 

Casiopea...

 

hej, Casiopea...

 

glede partnerja in njegovih prijateljev mi karte pravijo, da partnerju predstavljaš res veliko oporo, kadar je sam na trenutke negotov. Pri tebi vedno najde ustrezen nasvet, posluh in podporo. Zanj si tudi kot nekakšen duhoven vodnik. In njegove prijatelje je strah, da jim ga ne boš povsem prevzela in ga odpeljala od njih. Radi bi ga zadržali in imeli tudi zase, zato mogoče čutiš tak negativen ton z njihove strani kot: ne pustimo ga povsem stran k tebi, tudi mi ga želimo, ne damo ti ga. Potrebovala boš veliko iznajdljivosti, in najti doslej še tebi nepoznane načine komunikacije z njimi, da boš lahko premostila ta prepad med tabo in njegovimi prijatelji... upam samo, da se ne bodo lomila kopja na hrbtu tvojega fanta...ker to je nekaj najhujšega, kar lahko človeka doleti :inocent:

 

upam sicer, da zadeve niso tako kritične, in ti tudi želim, da se vse najbolje izide x;)x

 

srečno xsrcx

 

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cashy, pozdravljen! xsrcx Jaz bi te zopet prosila za en vpogled, ko bos utegnil... zopet sem v elementu, ko me zanima ljubezen... x:)x Se mi obeta kaj lepega, zanimivega, vznemirljivega...? :2src: Bom kmalu spoznala kakega prijetnega fanta.... vsaj za kavice, ce ze ne kaj vec? xDDx Ponovno bi rada imela ob sebi nekoga, ki bi mu lahko rekla, da ga imam rada in mu dala vse kar lahko dam... no, predvsem pa bi rada, da bi nasla nekoga, ki bi mi znal ljubezen vracati, enkrat za spremembo x8Dx

Upam, da se imas lepo in uzivas poletje! Pozdravcek! xsrcx

hej, BlueStar,

 

karte kažejo, da se ti že nasmiha (ali pa se ti bo zdaj-zdaj) nek lušten tip, pa bi rada samo preverila, če bo kaj kruha iz te moke x;)x upam, da tole drži :palec: za naprej karte pravijo, ko pride do bolj aktivnega spoznavanja, da gresta lepo zmerno, brez prehitevanja, počasi, kot bo situacija dopuščala...sicer se lahko stvari hitro obrnejo v napačno smer...vse kaže, da se bo iz tega lahko razvilo tudi kaj več in sicer v res trdno in fajno zvezo x;)x

 

ti želim, da se to uresniči in tudi verjamem, da se bo x;)x

 

srečno xsrcx

 

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)

Zdravo :)

 

Kaj pa jaz? Me je samo strah? Še vedno samo ne zaupam? So krive "čudne lune" na nebu? Ali je kaj drugega za tem, da nisem 100% prepričana da je "to, kar imam" res "to pravo"? Osebno ne zganjam nobene "panike" okrog teh mojih (še kar, pa vseeno ne ravno) trenutnih občutij, vendar se mi vseeno ne zdi prav, oz. ne zdi se mi recimo temu "popolno", da ne čutim tiste prave predanosti, vesoljne sreče bla bla bla x;)x Si morda hočem le hrbet zaščititi, za primer, da se ne bi zopet opekla?

Hvala za kakršenkoli komentar in nasvet!x:)x

Popravljeno -> cinca
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hej Cashy!

 

Zelo bi bila vesela, če bi mi malo pogledal, kako kaže na ljubezenskem področju... pred slabim letom sem sicer obudila zvezo, ki je enkrat že bila končana...

 

Hvala

 

Lp

hej, miu,

 

karte kažejo, da si ti kar zadovoljna v zvezi z njim, njemu pa se včasih zdi, da je vse skupaj nekoliko togo in bi si želel malo več razgibanosti v sami zvezi, malo več fleksibilnosti.

Pred vama ne bo nič pretresljivega, izgleda, da bosta lahko kar lepo funkcionirala, vendar bo stvar še nekaj časa na bolj majavih nogah, ko bosta še naprej pridobivala zaupanje drug do drugega...bo pa lahko na trenutke tudi precej čustveno vihravo x;)x

tako, da kar pogumno naprej x;)x

 

srečno xsrcx

 

lp, cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cashy,

 

obupno nujno potrebujem tvojo pomoč.

Zadnje čase občasno videvam eno osebo, za katero sem sprva rekla, da je zelo podobna eni pomembni osebi iz moje preteklosti.

Ampak ne vem ali imam prav ali se motim, ker se mi vse bolj dozdeva, da je to kar tista oseba. Seveda tega človeka nisem videla 15 let. Je pa pred 20 imi leti odigral veliko vlogo v mojem življenju, posledično mi dolguje vsak dan nekaj več denarja.

 

Ali lahko vidiš a je to ta ista oseba, ali sta si samo ti dve osebi tako zelo podobni.

 

 

Prosim, čimprej............

 

tisočkrat hvala.

 

ena. zaspanka

ena zaspanka,

 

žal te moram tokrat razočarati, vendar tvoje vprašanje presega moje sposobnosti. Ne morem ti ničesar reči. Najbolje, da se ji ob kakem srečanju približaš, pa ji omeniš, kako zelo je podobna nekomu, ki ga poznaš...mogoče te preseneti in ti pove, da je ravno ona ta oseba x;)x

tu sem žal brez moči,

 

srečno xsrcx

 

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

žal ne smem od naše stranke zahtevati osebne izkaznice (da bi preverila, če se mi samo zdi ali je to oseba, ki mi dolguje 15 let preživnine)

 

sem vse drugo preživela, bom še to :-)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hej, hoj, haj,

imam dve vprašanjci.

Bo ostalo tako na izi razmerje, ali se zna prevesit v kaj bolj konkretnega z njim?

V ponedeljek grem na eno druženje. Bo izpolnilo moja pričakovanja?

Thanks

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hej, Casiopea...

 

glede partnerja in njegovih prijateljev mi karte pravijo, da partnerju predstavljaš res veliko oporo, kadar je sam na trenutke negotov. Pri tebi vedno najde ustrezen nasvet, posluh in podporo. Zanj si tudi kot nekakšen duhoven vodnik. In njegove prijatelje je strah, da jim ga ne boš povsem prevzela in ga odpeljala od njih. Radi bi ga zadržali in imeli tudi zase, zato mogoče čutiš tak negativen ton z njihove strani kot: ne pustimo ga povsem stran k tebi, tudi mi ga želimo, ne damo ti ga. Potrebovala boš veliko iznajdljivosti, in najti doslej še tebi nepoznane načine komunikacije z njimi, da boš lahko premostila ta prepad med tabo in njegovimi prijatelji... upam samo, da se ne bodo lomila kopja na hrbtu tvojega fanta...ker to je nekaj najhujšega, kar lahko človeka doleti :inocent:

 

upam sicer, da zadeve niso tako kritične, in ti tudi želim, da se vse najbolje izide x;)x

 

srečno xsrcx

 

cashy

 

Hejj, Cashy, hvala za odgovor.

No zadeve niso tako kritične, samo na živce mi gre da moj partner ne vidi da gre do trenja, ker včasih na zelo fin način kakšna pasja beseda prileti name, in včasih tega partner noče videt, ker si tega ne želi! In bi samo rada da se to razčisti, saj smo vsi samo ljudje in se lahko normalno pogovarjamo, sam eni so pač narejeni da mmorajo vedno nekaj prcati, če ne niso srečni. Njegovi pravi prijatelji se tega ne bojijo - da bi jim ga speljala in so srečni, da sva midva srečna in se povsem dobro razumemo in tudi normalno lahko komuniciramo. Vem da določenih stvari ne morem spremeniti in da ne morem povsod iskati pravice in da bo potrebno - tako kot si ti rekel - iznajti nove načine komuniciranja.. Sicer pa ne bom vlagala energije v ljudi, ki mi ne dajo niti priložnosti zanormalen pogovor ;);)

 

Veš kaj me še zanima Cashy - kako kaj kaže z odnosi z mojimi prijatelji, sem pred časom ugotovila da v bistvu imam nekaj prijateljev samo za tiste, katere sem mislila,da so pravi, so navsezadnje nevoščljivi in so me že malce spravili v neprijeten položaj..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Pozdravljen Cashy..

 

Minilo je nekaj mesecev od kar si mi nazadnje odgovoril. Sedaj se spet oglašam. Zanima me namreč kaj pravijo karte glede študija? Se mi končno obeta, kaj dobrega na ljubezenskem področju?

 

Lep dan in hvala

Popravljeno -> Pargaa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla Cashy xDDx

 

i am back :onfire:

kako kaj življenje :flower: počitnice so v večini mimo, zdaj pa spet delovno xmusicx

se nisem mogla prej oglasit ... NE zato, ker bi se otepala ljubimcev, ampak ker sm bla kar na dveh krajših potovanjih xsuperx ... komi čakam da spet km grem :P

 

pa dej mi malo poglej za službo, ker se neki kuha. vodstvo se namreč menja w:Iw pa je še vse v zraku IN pa seveda stalnica - kako bo kej z xsrcx ...

 

HVALA xflirtx

 

pa lep večer

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdravo, Cashy! http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smesko.gif

Mene pa zanima kako mi kaj kaže glede ljubezni in morebitne kakšne resne veze? Trenutno sem samska.

In pa še glede študija, kako mi bo šlo v prihajajočem študijskem letu?

Hvala ti & lepo bodi :)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cashy lepo pozdravljena,

 

Sem v dilemi, in bi mi prav prišla tvoja pomoč, in sicer, sem v vezi z eno punco, vendar nekako čutim da ni za mene, ni to ta tip ženske katero hočem. Pa me zanima kakšna je prihodnost z njo ? Ter, če bom spoznal kakšno k mi bo odgovarjala, da bo podobna po obnašanju meni ?

 

Drugo vprašanje se pa nanaša na študij, vpisal sem nadaljni študij pa me zanima če ga bom dokončal ?

 

Vnaprej se zelo zelo zahvaljujem za odgovore !

 

p.s.: če treba rojstne podatke lahko pošljem na private.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni vsi!

 

Ne morem spat, nekaj tuhtam pa je ena stvar vodila v drugo in sem prišel pogledat še sem. Cashy želel bi si nasvet, kakšen namig o moji prihodnosti. Na kaj naj bom pozoren? Česa naj se izogibam, čemu bolj posvečam?

 

Najlepša hvala že vnaprej!

El Nino;)

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...