Skoči na vsebino

LNF Vedeževalnica


El Nino

Recommended Posts

Lep pozdrav :)

 

Mene zanima, če sem se prav odločila glede fakultete na katero sem se vpisala. Tudi kaj naj naredim da bi imela več energije, in ali se vidi na obzorju kakšne partner.

Prosila bi še, če mi lahko svetuješ na kaj naj bom pozorna v moji prihodnosti, mogoče tudi kako bo z denarjem in ali vidiš kakšno srečo oz. veselje?

 

hvala!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

17. Avgust 1977

zvezdica mala sem postala,

to je dan ko me prvi žarek

Sonca je objel

moja mama je mama postala.l

 

Oh Cashy, Cashy

prosim povej

kakšen žarek

še me bo objel?

http://www.wtv-zone.com/califPamela/Fairy-images-1/FairyWand.gif

Čarobna sem Formula,

ko grde uroke razblinim,

srečna sem.

Čiribu,čiriba

bodite moj prijatelj

rada Vas bom imela.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravček,

mene pa že nekaj let ni bilo tu gor se mi zdi xrolleyesx še dobro da mi geslo prime...no ja kakorkoliže če je možno bi prosila za en nasvetek in pogled kako mi kaže v reševanju enega družinskega in enega stnovanjskega problema..ljubezen pa mislim da je končno tista prava x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hejj Cashy, kako kaj?

 

 

Zadnje dni me nekaj tare, predvsem prijateljski odnosi. Nekako smo se vsi po malem spremenili, ter trenutni časi, za nekatere niso ravno dobrodošli ( recesija, nižje plače itd..)Imam malce zaostrene odnose z prijateljico. Ni mi všeč da se tako obremenjujejo z menoj kaj imam jaz in česar oni nimajo, in potem v družbi pade kakšna beseda, ki ni potrebna. Potem ko hočem zgladit odnose, se vse še smao poslabša ker neumna izpadem, češ da o čem govorim..

 

In imam tega počasi že dovolj.. Mi daš lahko kakšen nasvet oz. kako s ebo odvilo naprej. Ko se hočem odmakniti od takih ljudi, oni prilezejo nazaj k meni..

 

 

 

Drugo me zanima služba, kako kaj kaže, posel plača? Pa mogoče tudi odnosi.

 

 

 

Hvala Cashy in LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cashy, pozdravljen!

 

Tokrat te prosim za hiter vpogled v moje finančno stanje.

 

Pred vrati imam eno večje plačilo. Hrati pa mi to vstoto še vedno dolgujejo. Bodo mi pravočasno nakazali ta denar oz. bom uspela rešiti situacijo?

 

Prosim za čimprejšnji vpogled,

 

 

ena zaspanka

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Cau Cashy,

 

prosimo poglej v karte kako kaže moji zvezi, se nama bo v prihodnjem letu uspelo preseliti v skupno stanovanje pa če je kakšna služba na vidiku? Najlepša hvala x:)x !

 

Lep pozdrav,

 

Ice

No matter where you go, your destiny follows you!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...

Helou, Chasy,

 

vidim, da imaš goro povpraševalcev (kar je ziher dober znak x:Dx ), ampak si ne morem pomagat in se bom uštulila na tvoj vedeževalni seznam. x;)x

 

Zanima me, kako mi kaj kaže v prihodnje na delovnem področju. Potrebujem spremembo: drugačno delo + šuške. xrolleyesgx

Je na vidiku kaj novega? Kam naj se preusmerim, čemu naj se posvetim, kako naj delujem?

 

Naj karte spregovorijo... xcrossfingx

 

En prav prijeten jesenski pozdravček,

Simona :detelca:

http://shrani.si/files/metuljwfik.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Živijo,

 

mene tudi zanima, če res lahko kdo pogleda v karte,

službo.....:sori:kdaj......:vio:, dokončati moram mag.xcivx kdaj:O: približno mi bo uspelo (izgubila voljo (in denar), ker sem izgubila službo)...

 

če se slučajn kdo hodo:vragec: spozna na karte, ga lepo lepo prosimx:Ixx:Ixx:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

cashy, el nino, kdorkoli drug; x:)x:

vprašala bi, če se lahko na obzorju pričakuje kakšna xsrcx, prav tako me zanima če mi bo uspelo uspešno organizirati dogodek, h kateremu sem se spravila.

prav tako bi bila hvaležna za kako opozorilo, na kaj moram bit pozorna, česa se moram izogibat...

pa hvala. x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen, Cashy!

 

jaz sem pa zelo nestrpna, kako bo z mojo novo službo, ali bom kaj kmalu dobila odgovor, ali služba bo (poslanih imam več prošenj, ampak ena je še posebaj zanimiva). Se bo finančno stanje v naslednjem letu kaj izboljšalo?

Nasploh me zanima, kaj me čaka v 2012. kaka nova ljubezen na vidiku?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdravo :)

 

Kaj pa jaz? Me je samo strah? Še vedno samo ne zaupam? So krive "čudne lune" na nebu? Ali je kaj drugega za tem, da nisem 100% prepričana da je "to, kar imam" res "to pravo"? Osebno ne zganjam nobene "panike" okrog teh mojih (še kar, pa vseeno ne ravno) trenutnih občutij, vendar se mi vseeno ne zdi prav, oz. ne zdi se mi recimo temu "popolno", da ne čutim tiste prave predanosti, vesoljne sreče bla bla bla x;)x Si morda hočem le hrbet zaščititi, za primer, da se ne bi zopet opekla?

Hvala za kakršenkoli komentar in nasvet!x:)x

hej, cinca :)

preteklo je kar nekaj časa od tvojega vprašanja...karte sicer kažejo, da si se nekoliko otresla skrbi...karte močno poudarjajo, da si še nedolgo nazaj zakrila oči pred marsikatero priložnostjo, da ti polepša življenje in šla z žalostnim srcem dalje...za sedaj ti kaže, da ti je lepo, da se spet dobro počutiš v svoji koži in uživaš v tem, kar ti podarja življenje. Želiš si, da bi ta občutek trajal, a te skrbi, da se bo kmalu prehitro končalo...in veš, ravno ti skrbi so kot samouresničujoča prerokba :inocent: s takimi mislimi boš privlačila ravno te energije, pred katerimi te skrbi in se res lahko konča...

Tvoje razpoloženje je zaradi vse te mešanice dokaj spremenljivo, lepo ti je, in hkrati te skrbi, pred drugimi, kot praviš, skušaš vse te bojazni prikriti in so prepričani, da je vse OK...želiš si prepustiti toku, da prinese kar pač prinese, ne da bi te skrbelo pred vnaprejšnjimi dogodki in predvidenimi scenariji...

 

Vse kaše pa, da ti bo uspelo, da boš premagala težo prihodnosti in da se boš sprostila in v polnosti zaživela vsak trenutek...če ga nisi že x8Dx xsrcx

Tako, da pusti si doživeti vsak trenutek v življenju, pa se bo sproti vse samo urejalo...nobena juha se ne poje tako vroča, kot se skuha x;)x

 

srečno! xsrcx

 

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hoj!

Ljubezen? (samska...)

živjo, Tinna11,

Karte kažejo, da prav zdaj doživljaš res lepe trenutke, mogoče celo v dvoje z fajn tipom x:)x seveda čutiš, da so obeti za naprej prekrasni in da lepše ne more biti x:)x a vseeno opozarjam, možnost je, da kar naenkrat vse ugasne, potihne in zazija velika praznina, ki jo boš morala nekako zapolniti...če bi do tega prišlo, le pazi, da ne zakleneš srca in se usmeriš le v strogi razum in racionalnost ter začneš funkcionirati kot robot brez čustev....dolga in zahtevna je pot iz takšnega občutja, ki lahko pelje celo v depresivnost...pusti srce odprto in pripravljeno na ljubezen x:Xx x;)x

 

srečno! xsrcx

 

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hej, hoj, haj,

imam dve vprašanjci.

Bo ostalo tako na izi razmerje, ali se zna prevesit v kaj bolj konkretnega z njim?

V ponedeljek grem na eno druženje. Bo izpolnilo moja pričakovanja?

Thanks

Oj, jade,

 

je že kar nekaj časa, odkar si vprašala za to zvezo in v tem času se je verjetno mnogo zgodilo...vprašanje, če ima še smisel kaj šlogat v to smer...

tudi karte so mi namreč pokazale, da kakšne hude prihodnosti v tem odnosu ni pričakovati...no, mogoče pa se je vse lepo izteklo in ti tudi želim, da bi se x:)x

Karte sicer kažejo, da se ti partner zdi nekoliko zmuzljiv in neresen, da bi se znašel v resnem razmerju, on pa tebe dojema, kot da imaš vse pod kontrolo in se počuti nekoliko nelagodno, kot da mu želiš omejiti njegovo prostost...kar je v resni zvezi seveda eden od pogojev, da lahko zveza sploh lahko odgovorno funkcionira v vzajemnem zaupanju...

V vajinem primeru bi pričakoval v zvezi precej nesoglasij,kjer bi vsak od vaju stal na svojem bregu...seveda bi kmalu imela dovolj in bi si v želji po izpolnjujočem odnosu njemu raje odpovedala in šla v lov za kom bolj resnim...

 

upam sicer, da vama v resnici uspeva xsrcx

 

srečno! xsrcx

 

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen C!

 

Mene pa zanima, če se bo kaj začelo dogajat na področju ljubezni... Obstaja en fant, ampak živi v drugem mestu... Kaj praviš ti?!

 

 

 

Hvala :)

živjo, Iris,

 

preteklo je že kar nekaj vode, odkar si postavila to vprašanje...verjetno so stvari že mnogo bolj jasne, kot so bile takrat...

karte pa kažejo, da se ti zdi fant res pravi in si želiš nekaj več z njim...fant pa je nekoliko bolj previden in stoji na trdnih tleh...je sicer za stvar, vendar bi rad, da gre bolj počasi, previdno in zanesljivo...

Vidi se, da ti je prebudil tvojo ženstveno energijo, da se počutiš res sprejeta in da si lahko v njegovi družbi povsem varno točno takšna, kot si.

Za naprej kaže, da se ta zveza lahko lepo razvije, oba bosta zadovoljna, fajn se bosta počutila v odnosu, vse bosta imela pod kontrolo :o|o: obeta se vama lepa prihodnost, vendar bo prišlo tudi to kakšnih negotovih trenutkov, ko bosta postavljena pred zahtevne izbire, kjer bo vajin odnos na preizkušnji...a izgleda glede na pretekle besede, da bosta osnovala tako trden odnos, da bo težko kakšen smotan dogodek porušil vajino vez x;)x

 

srečno! xsrcx

 

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Cashy..

 

Minilo je nekaj mesecev od kar si mi nazadnje odgovoril. Sedaj se spet oglašam. Zanima me namreč kaj pravijo karte glede študija? Se mi končno obeta, kaj dobrega na ljubezenskem področju?

 

Lep dan in hvala

Pargaa,

karte menijo, da imaš nekaj težav pri študiju, da rabiš branit svojo pozicijo pred nasprotovanjem drugih, in kaže, da ti bo uspelo in boš zadevo počasi in zanesljivo pripeljala h koncu. Obstaja pa verjetno, da boš na koncu videla, da nekako vse skupaj ni prineslo tistega, kar si pričakovala in se boš vprašala po smiselnosti vsega tega študija. Vse to bo spet povezano z odnosi z drugimi ljudmi, ki te ne bodo pustili na miru početi tistega, kar bi rada, temveč bi ti radi vsilili neke svoje ideje...seveda se jim ne boš pustila x;)x

 

ljubezen?

hmm, karte kažejo, da si ljubezen predstavljaš nekoliko preveč idealistično, in da je tako že samo po sebi obsojena na razočaranje in propad, ker ljubezen nikakor ne zmore zadovoljiti tvojih pričakovanj in zamisli...zdi se, da se boš morala spustiti nekoliko bolj na realna tla in pogledati na ljubezen tudi z bolj praktičnega vidika...izgleda tudi, kot da rabiš odplačevat nek "karmični dolg" ali kako naj rečem...ne vem zakaj, mogoče tudi zaradi pogledov na ljubezen, ki jih imaš, vendar se bodo našli vredu fantje, ki bi imeli potencial s teboj, vendar se vsaj v bližnji prihodnosti nekako ne bo izšlo po željah...

Priporočam, da razmisliš o svojih pogledih o ljubezni in si jih urediš tako, da ti bodo v prid in te bodo ponesli do izpolnujočega odnosa x;)x

 

srečno! xsrcx

 

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla Cashy xDDx

 

i am back :onfire:

kako kaj življenje :flower: počitnice so v večini mimo, zdaj pa spet delovno xmusicx

se nisem mogla prej oglasit ... NE zato, ker bi se otepala ljubimcev, ampak ker sm bla kar na dveh krajših potovanjih xsuperx ... komi čakam da spet km grem :P

 

pa dej mi malo poglej za službo, ker se neki kuha. vodstvo se namreč menja w:Iw pa je še vse v zraku IN pa seveda stalnica - kako bo kej z xsrcx ...

 

HVALA xflirtx

 

pa lep večer

 

oj, theSecret,

 

glede službe ti karte kažejo eno tako povprečno slovensko klasiko. Treba bo biti pošten, priden in delaven, kaže ti nekaj svežih idej, ki se jih boš želela implementirati v delo, dela bo precej s tem (a nikar ne pozabi na počitek in oddih). Kaže za naprej,d a bo treba biti zelo pozoren in racionalen, brez kakšnih prenagljenosti in nepremišljenosti, finančno bo šlo pa glih za glih skozi...bo treba dvakrat obrnit vsak evro, da bo šlo gladko skozi mesec...slovenska klasika, pač x:o)x

 

ljubezen?

sicer ne vem, če se je že zgodilo, ampak karte ti kažejo zelo obetaven začetek...in to zelo kmalu x:)x izgleda, da boš našla končno enega pametnega razumnega tipa, ki bo videl v tebi pravo partnerko, da si osnujeta eno resno in obetavno zvezo x:)x Verjemi, da ti bo tole precej obrnilo življenje na glavo, postalo bo čist nekaj posebnega, še neizkušenega...kot, da bi se zbudila v novo čisto drugačno življenje, in postala drugačna oseba x8Dx v glavnem, dobra perspektiva x:px sem ti kar fouš x:o)x

 

ti želim, da se ti tole glede ljubezni uresniči x;)x

 

srečno! xsrcx

 

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdravo, Cashy! http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smesko.gif

Mene pa zanima kako mi kaj kaže glede ljubezni in morebitne kakšne resne veze? Trenutno sem samska.

In pa še glede študija, kako mi bo šlo v prihajajočem študijskem letu?

Hvala ti & lepo bodi :)

Oj, thumbelina,

 

izgleda, da si do sedaj spregledala kako priložnost ali dve za začetek lepe zveze...a kaže, da si odprla oči in ti bo v kratkem stopil naproti fant, s katerim se vidiš skupaj tudi vnaprej. Stvar bo zelo obetavno začeta, počutila se bosta kot v devetih nebesih in prepričana, da bosta za vedno skupaj...vseeno predlagam, da ostaneta na trdnih tleh in si zgradita trdne temelje zveze, ker ko zaljubljenost mine, se nekoč preprosto zbudiš v praznino in razočaranje, ko podoba idealnega partnerja preprosto izgine in ostane samo še tisti "resnični" on...

 

glede študija...

kaže, da ti trenutno teče kot dobro naoljena mašina...vendar naj te trenutno ta gladkost ne zavede, da bi si prenagljeno naprtila še kakšno odgovornost na svoja ramena preveč...ob preveč stvareh, ki bi jih opravljala le napol, se ti lahko kaj hitro zgodi, da boš začela izgubljati zaupanje ljudi, s katerimi vse to počneš in zašla boš v neko čudno "območje somraka", ko ne veš več, kdo ti še zvesto stoji ob strani, kdo pa fejka :inocent:

 

tako, da previdnost in odgovornost v roke, pa bo ;)

 

srečno! xsrcx

 

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cashy lepo pozdravljena,

 

Sem v dilemi, in bi mi prav prišla tvoja pomoč, in sicer, sem v vezi z eno punco, vendar nekako čutim da ni za mene, ni to ta tip ženske katero hočem. Pa me zanima kakšna je prihodnost z njo ? Ter, če bom spoznal kakšno k mi bo odgovarjala, da bo podobna po obnašanju meni ?

 

Drugo vprašanje se pa nanaša na študij, vpisal sem nadaljni študij pa me zanima če ga bom dokončal ?

 

Vnaprej se zelo zelo zahvaljujem za odgovore !

 

p.s.: če treba rojstne podatke lahko pošljem na private.

 

hej, Pippo,

 

glede zveze, karte kažejo, da je tvoje občutje v resnici obojestransko. Res imaš mešane občutke, vendar po kartah sodeč jih ima tvoja partnerka ravnotako...kot, da bi se zavedala, da v življenju zamuja marsikaj lepega zato, ker vztraja s teboj...in zate verjamem, da čutiš enako...Res bi bilo smiselno, da za trenutek prenehata vlagati energijo v to zvezo, ki trenutno za vaju nima prihodnosti in vidita, če bosta čez čas zaželela biti spet skupaj...vendar karte kažejo, da se v prihodnosti verjetno to ne bo zgodilo, in bosta šla vsak svojo pot...

 

izven kart pa vprašam, kaj je tisto, zaradi česar si sploh šel v to zvezo? To še obstaja, ali je že minilo, če je sploh kaj bilo? Da ni bilo le priročno, in sta skupaj le zato, da nista sama? Če je to case, priporočam, da se naučiš živeti tudi kot samski in da si izpolniš lastno življenje...ker v resnici si tudi v takšni zvezi sam, vendar si to bojiš priznati...ker biti v zvezi z nekom, ki ga nimaš rad, ni niti približno tako, kot pristna ljubezen v partnerskem odnosu...v tem primeru je bolje biti sam in dati sebi in življenju priložnost, da ti pripelje pravega...

 

no, še študij...

karte pravijo, da si si zadal zahtevno nalogo...da se boš zaradi študija odrekel marsičemu, kar ti je bilo prej v veselje in boš zavzeto študiral...res bo študij zahteven, veliko žrtev bo treba, včasih se boš tudi počutil kot ujetnik študija, a veš, da se splača, da boš za uspešen študij bogato nagrajen, res te bo na koncu ta študij zelo osebnostno izpolnil...kar je pa tudi najbolj pomembno x;)x

 

srečno!

 

lp, cashy

p.s., sem tip, ne bejba x:o)x

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni vsi!

 

Ne morem spat, nekaj tuhtam pa je ena stvar vodila v drugo in sem prišel pogledat še sem. Cashy želel bi si nasvet, kakšen namig o moji prihodnosti. Na kaj naj bom pozoren? Česa naj se izogibam, čemu bolj posvečam?

 

Najlepša hvala že vnaprej!

El Nino;)

hej, ElNino,

 

velika čast je, da pride avtor teme povprašat za nasvet svojega naslednika x8Dx žal mi je, da je trajalo tako dolgo, upam, da bo še vedno aktualno...

 

v glavnem, karte pravijo, da si doslej živel res luštno samsko življenje, nič ti ni manjkalo, vedel si, kako si popestrit življenje x8Dx karte pa pravijo, da se je zgodila ena velika sprememba, in sicer ena huda ljubezen x;)x sicer ne vem, ali je to do ženske, ali do kake dejavnosti, v glavnem, ta stvar zahteva veliiiiko spremembo v tvojem življenju, ki pa ti je tako ljubo, da ne veš, ali se ga splača spreminjati in prilagoditi za to stvar...a te zelo mika x:)x a misilm, da se splača, za naprej kaže, da se boš še bolj razcvetel, zaživel, a treba bo ostati na realnih tleh in poleg strasti in srca vključiti tudi razum x;)x

situacija res kaže, da je vredna vložka tvoje energije in časa, tudi ljudje okoli tebe menijo, da zadeva zelo pozitivno vpliva na tvoje življenje in te izpolnjuje, res lahko pomeni povsem nov začetek in velik preskok v tvojem življenju...Vendar bodi pripravljen na to, da bo ta nova kvaliteta življenja zahtevala veliko energije in pozornosti usmerjeno tudi na to,d a se boš branil ljubosumnih ljudi blizu tebe...ampak to je cena "slave" x;)x

 

ti želim, da se vse to uresniči, se kaj slišimo,

 

srečno! xsrcx

 

lp, cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lep pozdrav :)

 

Mene zanima, če sem se prav odločila glede fakultete na katero sem se vpisala. Tudi kaj naj naredim da bi imela več energije, in ali se vidi na obzorju kakšne partner.

Prosila bi še, če mi lahko svetuješ na kaj naj bom pozorna v moji prihodnosti, mogoče tudi kako bo z denarjem in ali vidiš kakšno srečo oz. veselje?

 

hvala!

oj, Sunshine92,

 

sedaj, po dobrem mesecu dni faksa, si verjetno že dobila nekakšno sliko o študiju....karte kažejo, da se je študijski proces pokazal kot precejšen zalogaj, da nisi pričakovala, da bo potrebno toliko dela in discipline, in da te to nekoliko jezi in nervira, mogoče celo, da sam študij sploh ni to, kar si pričakovala in ti je študirat to, kar ti ni všeč, predstavlja kar hudo breme... upam, da v resnici ni tako hudo...sicer za nekoliko bolj vnaprej kaže, da se boš uspešno prebila čez to začetno zadrego in nezanimivost (ko se obravnava le osnove), in da se ti sčasoma odpre in ti študij postane zanimiv...

Glede odnosov, prevsem partnerskih ti kaže, da trenutno nimaš sreče in trenutno ti ne kaže, da bo v kratkem kaj drugače...veliko potenciala, a nič oprijemljivega :o|o:

Sicer pa veš, da je tako pri študiju kot pri partnerstvu skoraj vse odvisno le od tebe, in da si boš usodo pisala sama...tako, da kar optimistično v življenje, v študij in med ljudi x;)x nikol ne veš, mogoče pa srečaš mene :2src: x:Dx

 

srečno! xsrcx

 

lp, cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

17. Avgust 1977

zvezdica mala sem postala,

to je dan ko me prvi žarek

Sonca je objel

moja mama je mama postala.l

 

Oh Cashy, Cashy

prosim povej

kakšen žarek

še me bo objel?

hej, ČarobnaFormula,

 

karte pravijo, da si imela že kar nekaj zahtevnih življenjskih izkušenj, ki so te oblikovale v močno, a prisrčno osebo x:)x Tudi trenutno življenje izgleda precej luštno, umirjeno, srečno, a izgleda, da te nekaj globoko v duši še vedno bode...verjetno obstajajo še nepredelane vsebine iz preteklosti...nekaj, česar še nisi zaključila, pa veš, da bi bilo fajn to zaključit...pa se je tako hudičevo težko spraviti zraven xcivx :inocent: Bo pa potrebno, da boš lahko tudi vnaprej svoje življenje ohranjala v ravnovesju in zadovoljstvu...potrebno bo najti samo nekaj pravih ljudi, ki ti bodo povedali, kako naprej x;)x Drugače pa ja, zdaj ti je luštno, tudi vsi okoli tebe te vidijo kot srečno in zadovoljno...želiš pa, da se počisti tudi vse za nazaj in da boš lahko brezskrbno pogledala naprej v življenje...bo pa treba kar precej dela, da se znebiš bremen preteklosti x;)x

 

no, tako pravijo karte, upam pa, da je že vse pod kapo tako, kot mora biti x;)x

 

srečno, xsrcx

 

lp, cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A smem še jaz? Ko že tolko po sebi brskam (no, po rojstni karti), takole se pa znova in znova srečujem z dejstvom, da sem brez denarja... Kako mi kaj kaže na tem področju? Imela bom velik izdatek (drug teden), pa ne vem od kod vzeti... prihranki so prazni... Jaz pa sanjam o hiški... Kako kažejo karte?

 

Lepo, lepo prosim.. in najlepša hvala!

Gordana

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------<3<3<3

Vse je dobro!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...