Skoči na vsebino

LNF Vedeževalnica


El Nino

Recommended Posts

Živjo! Še nekaj vprašaj z moje strani. Najprej klasično vprašanje- ljubezen :) Kako kaj kaže? Enega fanta že poznam, pa me zanima kako se bo med nama razpletlo oz. zapletlo? Bo kaj iz tega? Kmalu? :)

Drugo vprašanje je povezano s študijem- bom kmalu uspešno končala ali bodo kakšni zapleti?

Hvala za odgovore.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen cashy!

 

Tudi mene zanima, če bom srečno izpeljala prvi letnik MAG. V prvem semestru sem se malo polenila ampak upam, da bom v drugem vse nadoknadila, tudi sama imam občutek, da bo september pester glede izpitov, vendar upam, da jih bom vse uspešno opravila, kaj praviš?

 

Hvala za odgovor!

uh, sunshine, težka bo :inocent:

karte kažejo, kot da boš našla fino priložnost za denar služit, in boš večino časa in energije vložila v to, študij pa bo vztrajal na stranskem tiru, a nekoč se boš zavedla, da je skrajni čas, da se posvetiš študiju, a bo takrat že zeloooo pozno. Morala boš povsem spremeniti življenje, opustiti službo, socialno življenje in vse moči usmeriti v študij, pa še to se ti bo s težavo izšlo.

Tako pravijo karte, sedaj pa ti razmisli, katera opcija ti je najbolj pri srcu. Da že sedaj delaš sproti in za nazaj, kar imaš, ali res šele takrat, ko ti bodo zadnji roki udarjali v glavo in se ne boš ven videla iz študija x;)x

 

pa srečno pri odločitvi, mislim, da ni težko xsrcx

 

lp, cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo! Še nekaj vprašaj z moje strani. Najprej klasično vprašanje- ljubezen :) Kako kaj kaže? Enega fanta že poznam, pa me zanima kako se bo med nama razpletlo oz. zapletlo? Bo kaj iz tega? Kmalu? :)

Drugo vprašanje je povezano s študijem- bom kmalu uspešno končala ali bodo kakšni zapleti?

Hvala za odgovore.

hoj,

tole s fantom izgleda precej negotovo. Tebi bi bilo prav, če bi kaj bilo, on pa tudi išče neko srednjo varianto, mogoče ja, mogoče ne, pa vse skup izgleda,da sta oba čisto preveč neodločna in očitno ne preveč zaljubljena, da bi kdo prevzel pobudo in začel kaj resnega. Sicer se vama celo res začne nekaj dogajat, karte sicer menijo, da bo to ena povsem nova izkušnja za obadva, a vseeno taka čudna, kot " ali je to res to, ali bi moralo biti nekaj več, pa ni?" občutek. Potrebno bi bilo razplamteti več ognja pri vaju dveh, več odločnosti tudi z njegove strani, da bi bil sposoben zbuditi v tebi tisto pravo žensko strast :2src: predlagam, da ga začneš malo provocirati, bolj na ljubeč način, saj znaš x:Xx x;)x pa boš videla, če se bo kaj odzival xDDx

 

hja, glede študija, karte kažejo, da se z njim ne razumeš čisto najbolje :vio: pa da si rada poiščeš zadovoljstvo kje drugje kot pri knjigah in predavanjih in da imaš še nekoliko preveč podpore -potuhe pri tvojih bližnjih in da tako zamujaš priložnost po uspešnem študiranju...upam, da je resnica drugačna, kot mi jo kažejo karte :vragec: x:o)x nič ne kaže, da bo šlo gladko, boš morala kar spet pobrskat globoko v sebi, kje se skriva pridna in delavna deklica v tebi, ki se rada pridno uči. Brez tega, bo jok in stok x:Dx

ti pa vseeno želim srečen študij x;)x

 

srečno! xsrcx

 

lp, cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hoj,

tole s fantom izgleda precej negotovo. Tebi bi bilo prav, če bi kaj bilo, on pa tudi išče neko srednjo varianto, mogoče ja, mogoče ne, pa vse skup izgleda,da sta oba čisto preveč neodločna in očitno ne preveč zaljubljena, da bi kdo prevzel pobudo in začel kaj resnega. Sicer se vama celo res začne nekaj dogajat, karte sicer menijo, da bo to ena povsem nova izkušnja za obadva, a vseeno taka čudna, kot " ali je to res to, ali bi moralo biti nekaj več, pa ni?" občutek. Potrebno bi bilo razplamteti več ognja pri vaju dveh, več odločnosti tudi z njegove strani, da bi bil sposoben zbuditi v tebi tisto pravo žensko strast :2src: predlagam, da ga začneš malo provocirati, bolj na ljubeč način, saj znaš x:Xx x;)x pa boš videla, če se bo kaj odzival xDDx

 

hja, glede študija, karte kažejo, da se z njim ne razumeš čisto najbolje :vio: pa da si rada poiščeš zadovoljstvo kje drugje kot pri knjigah in predavanjih in da imaš še nekoliko preveč podpore -potuhe pri tvojih bližnjih in da tako zamujaš priložnost po uspešnem študiranju...upam, da je resnica drugačna, kot mi jo kažejo karte :vragec: x:o)x nič ne kaže, da bo šlo gladko, boš morala kar spet pobrskat globoko v sebi, kje se skriva pridna in delavna deklica v tebi, ki se rada pridno uči. Brez tega, bo jok in stok x:Dx

ti pa vseeno želim srečen študij x;)x

 

srečno! xsrcx

 

lp, cashy

 

Hvala za odgovor :) Ja problem pri tem razmerju je daljava, mogoče naju to malo skrbi.

Glede študija sem tik pred zaključkom oz. pisanjem diplome in dipl. izpiti, ki pa so zelo obsežni- povprečen študent jih dela 1 leto, zato marsikdo na polovici obupa in prestavi zaključek za par let...no upam, da se meni ne bo podobno zgodilo. Je pa res, da me trenutno veliko bolj mikajo potovanja kot pa študij.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla,

sicer sem že pisala na ZS. Vseeno pa še tukaj postavim vprašanje, v kolikor mi mogoče lahko pomagaš? Zanima me ali se bo najin odnos s sestro mogoče kdaj izboljšal, ali bo ostal na tej ravni kot je sedaj?

 

Iz srca se zahvaljujem za odgovor!http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon25.gif

 

***********************************************************************************************

Out beyond ideas of wrongdoing and rightdoing, there is a field.

I'll meet you there.

When the soul lies down in that grass, the world is too full to talk about.

Ideas, language -even the phrase "each other"- doesn't make any sense.

(mevlana jelaluddin rumi - 13th century )

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hej, Saphire x:)x

 

zgodba z luštnim kolegom po kartah sodeč ne bo doživela ravno hollywoodskega konca. Kaže sicer, da v kolegu vidiš res nekoga, ki ti lahko zadovolji čustvene potrebe, s katerim bi šlo lahko za kaj več, kolega pa prepušča vajin odnos toku, kakorkoli se bo že razvilo, se pa bo :inocent:

Vajin odnos bi za večji uspeh potreboval nekaj več odločnosti in akcije, zdi se, da se prepuščaš preveč čustvom in sanjarjenju, kaj bi bilo, če bi bilo...in tako se kaj hitro lahko zgodi, da priložnost splava po vodi. Le pazi, da ne bo tako, da ti priložnost ne uide, kajti v svoji bolečini se lahko preveč zapreš vase in samo premlevaš, kaj bi lahko bilo, če bi bilo...če bi bila bolj pogumna, bolj za akcijo, da fanta angažiraš x8Dx

 

upam sicer, da se izid kart moti in si dovolj aktivna, da si boš fanta zrihtala, da bo samo tvoj x:Xx

 

pa srečno! xsrcx

 

lp, cashy

 

<br style="color: rgb(35, 43, 58); font-family: tahoma, verdana, arial, calibri, sans-serif, georgia; font-size: 13px; line-height: 19px; text-align: left; ">

Hvala za odg.!

:)

se bom potrudila da bo moj

:P

hehe

Sicer sem pisala na ZS, vseeno ti bom se tukaj

:)

 

Zanima me, sicer ljubezen in prijateljstvo nasploh. Bom spoznala nove prijatelje, novo ljubezen? Kaksen odnos bom imela s "starimi" prijatelji?

<br style="color: rgb(35, 43, 58); font-family: tahoma, verdana, arial, calibri, sans-serif, georgia; font-size: 13px; line-height: 19px; text-align: left; ">

Se enkrat, hvala

:D<br style="color: rgb(35, 43, 58); font-family: tahoma, verdana, arial, calibri, sans-serif, georgia; font-size: 13px; line-height: 19px; text-align: left; ">

Lp

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon25.gif

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Cashy,

 

Jaz mam pa eno vprašanje glede ljubezni, baje da če sm punca morm prašat o ljubezni http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smesko.gif

 

Moj bivsi ma zdj novo punco, sicer sem vesela za njega, samo če priznam, pa me kar malo ego matra :P Vem, da on ni bil super zame (je bil OK) in da se moram na sebe koncentrirat....no pa me zanima če bom tudi kaj kakega fajn fanta spoznala?

 

Hvala hvala,

 

Summer

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hej, Summer,

 

karte kažejo, da res prehajaš neprijetno fazo, ko rabiš vse skupaj premislit in na nove temelje postavit, ker svet ni več takšen, kot si si ga predstavljala nekoč. Tudi ljudje niso več takšni, kot si jih dojemala nekoč, z bivšim vred. Poskrbeti moraš, da postaviš nove temelje prepričanj in vrednot na tak način, da ti bodo omogočale uspešno delovanje tudi na področju partnerstva. Zahtevna naloga, ampak kaže, da ti ne bo predstavljala posebnih težav, kaj kmalu boš spoznala nekoga, ki ti bo temeljito zmešal glavo in napalil srce :2src: xsrcx

 

aja, pri sebi le dokončno razčisti z bivšim. To, da te ego matra, pomeni, da se še nisi dokončno poslovila od njega, ampak si ga šparala za "rezervo", da mogoče pa le spet prideta skupaj, če vama bo glih preveč dolgčas x:o)x No, zdaj je ta možnost odpadla, ko si je našel drugo, in se počutiš brez rezervnih opcij, nekako prazno. In verjamem, da to boli :8):

 

Sicer si pa povedala čisto prav, rabiš se osredotočit nase in iz svojega življenja naredit maximum, kar se da in na tem potovanju uživati. To ti bo šlo sijajno od rok x;)x

 

srečno! xsrcx

 

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdravi Cashy,

nova tu. Jaz pa nimam tipa, pa si ga želim. Hodim vn, pa srečujem take in drugačne, ampak nič

po mojem guštu. http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_wink.gif A sem preveč zakomplicirana in me to tepe ali še ni čas,

da mi kak zmeša glavo do konca. Smo s frendicami stavle, da letos pa gre vsaka s svojim tipom na morje.

Ena bo šla (si je našala super duper tipa :) ) Pa jaz?

Thankyou :)http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon25.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdravi Cashy,

nova tu. Jaz pa nimam tipa, pa si ga želim. Hodim vn, pa srečujem take in drugačne, ampak nič

po mojem guštu. http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_wink.gif A sem preveč zakomplicirana in me to tepe ali še ni čas,

da mi kak zmeša glavo do konca. Smo s frendicami stavle, da letos pa gre vsaka s svojim tipom na morje.

Ena bo šla (si je našala super duper tipa :) ) Pa jaz?

Thankyou :)http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon25.gif

 

karte niso nič kaj naklonjene možnosti, da dobiš tipa pred poletjem :inocent: pravijo, da boš šla čez nekoliko bolj zahtevno obdobje velikih sprememb, ki ti bo tvojo željo po tipu preoblikovala v luči novih spoznanj. Ustavila se boš in ugotovila, da tako, kot si živela doslej, ne bo šlo več, in da bo treba nekaj spremenit, če boš hotela imeti rezultate takšne, kot si jih želiš. Bolj aktivno in poglobljeno boš začela raziskovati samo sebe, se začela poslušat in tako ugotavljat, kaj so tvoje resnične želje, preference in pot, po kateri želiš skozi življenje.

Torej, dela sama s seboj boš imela čez glavo, ni treba, da ti še tip skače po živcih x:o)x

 

no, to so bile karte, kaj ti pa povem brez kart?

tale stava s frendicami, res upam, da je bila šala, če pa si jo vzela zares, si pa naj.bala :vragec: Bolj, ko boš mislila na to stavo in na nujo, da dobiš tipa pred poletjem, težje bo. Ker boš bliže poletju postajala vedno bolj živčna, obupana, in s tem povsej verjetnosti bolj vsiljiva, nenaravna in pretirano željna tipa, s katerim boš šla na morje. In to bo delovalo hudo odbijajoče do tipov. Verjemi! Ok, saj obstajajo raznorazni obupanci, potrebneži in mamini sinčki, ki te bodo zelo veseli x:px x:Dx koliko boš pa ti njih vesela, je pa drugo vprašanje xrolleyesx

Sprosti se, pozabi na stavo, živi tako, kot si želiš živeti sama in poskrbi zase. Ko bo čas, se bo našel tudi pravi tip. Mogoče že jutri, mogoče dan pred odhodom na morje, mogoče na morju, če boš šla sama tja, ali pa dan potem, ko prideš nazaj. Ali pa šele drugo leto...ko bo pravi čas zate, ne da se izsilit - iz lastnih izkušenj ti povem x:o)x

 

Če pa pomislim :inocent: lahko skleneva dogovor. Če mi častiš morje, se lahko pretvarjam, da sem tvoj tip x:Xx Kaj praviš? x:px x:Dx

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zivjo cashy! Ponoovno jazhttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon27.gif

Sicer sem pisala na ZS, vseeno ti bom se tukaj

:)

 

Zanima me, sicer ljubezen in prijateljstvo nasploh. Bom spoznala nove prijatelje, novo ljubezen? Kaksen odnos bom imela s "starimi" prijatelji?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo Cashy.

 

spet me nekaj zanima :). tista oseba iz preteklosti, ki mi ne da "miru"je zopet v kontaktu z menoj.

Ali se nama obeta kaj na ljubezensem področju? Ima sploh kakšna čustva do mene?

Ali se obeta kdo popolnoma drug na ljubezenskem področju pred poletjem?

 

hvala

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cashy, uspelo mi je na razgovoru! Sem (kot tudi nekateri ostali) izbrana, seveda se mora še vse ostalo pozitivno razplesti, da bo dejanska služba za 2 leti tudi dostopna. Upam, da bo vse ok. Je pa zanimivo, kako si z odpiranjem nekih oken, morda zapiramo vrata drugje. Ampak kaj, ko človek nikoli ne ve, kako se stvari obnejo! Morda bo še vse zelo lepo na svojem mestu. Tako kot ureditev hišice, lastnega stanovanja, kot partner in delo! Hvala ti tudi za tvoj trud!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Jeti

ojla vsem :flowers:

 

občasno pogledam tudi cashy-eve vpoglede na na vaša vprašanja xcivx ... in me moti ... saj se nekateri izmed vas zahvalite za vpogled x;)x ... redki izmed vas pa zahvalo potrdite z dobro oceno :!: ... po moje si jo zasluži xyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)

''..izgleda, da intuitivno čutiš, da se partnerju ne moreš povsem prepustiti. Karte ti v tem občutku dajejo prav. Čeprav ti partner daje vse, kar lahko, vso svojo ljubezen, pozornost, nekako čutiš, da ni tisti pravi, od katerega bi to povsem svobodno lahko tudi sprejemala.

Res upam, da je resnica drugačna, vendar če ni, te čaka težko in mučno obdobje razhoda, obema bo hudo žal, a treba bo preboleti...bo kar dolgo obdobje prebolevanja, nekoliko osamitve, zaprtosti vase, a tudi to bo minilo in tudi sonce bo spet posijalo z izjemami nekaj temnih oblakov, ki bodo vsake toliko spomnili na skupne trenutke....''

 

 

Vse točno tako, kot si rekel...

Sicer sva se ravno razšla in na stvar probam gledati čimbolj optimistično, vendar še nisem čisto dojela razhoda in mislim da najhujše šele prihaja.. :(

Če sem prav razumela tudi v naslednjem razmerju ne bom povsem ''pozabila'' tega partnerja (izjeme temnih oblakov)? To me še dodatno potre, saj imam občutek da bom celo življenje, še kot babica, na najino zvezo gledala kot na pravljico in obžalovala razhod, ker je bila prisotna res prava ljubezen,.. in tako v bistvu nikoli ne bom čisto prebolela. a je to možno? :(

 

Obstaja kakšna možnost da urediva stvari in ostaneva skupaj? Ker se mi zdi res kruto da se morava raztrgati narazen ker sva resnično že bila eno.:V:

 

 

 

Hvala za trud in odgovore!!!!!

Popravljeno -> moon light
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hola, El Nino,

a vržeš še meni za ljubezen,ali naj še vztrajam v tej zvezi.

 

hej, štručka,

karte izgledajo pri tebi nekako takole:

 

čutiš, da si padla v zvezi v nekakšen vakuum, tišino, ki te navdaja z negotovostjo pred prihodnostjo, ker ne veš več, kaj pričakovati v nadaljnem razvoju partnerske veze. Karte pa za tvojega partnerja pravijo, da se počuti zmagoslavnega, ker je ujel tako fajno bejbo, in mu je postalo samoumevno, da si z njim.

Imela sta res krasno prvo obdobje veze, a prišel je čas, ko bo nekdo moral prevzeti odgovornost, pokazati, da ima jajca in potegniti voz naprej. A izbira, v katero smer potegniti voz, je neizmerno težka, saj bo potegnila veliko stvari za seboj. V zvezi s to odločitvijo te v bližnji prihodnosti čaka nekaj neprespanih in mučnih noči, v katerih se boš spraševala o smiselnosti vsega početja v zvezi, kaj storiti, da bo najbolje za oba...v nekoliko bolj odmaknjeni prihodnosti pa te že vidim, kako sproščeno in umirjeno kuješ nove smele načrte, z optimizmom zreš naprej in se podajaš v akcijo x:)x

 

ti želim vse dobro xsrcx

 

lp, cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cashy, uspelo mi je na razgovoru! Sem (kot tudi nekateri ostali) izbrana, seveda se mora še vse ostalo pozitivno razplesti, da bo dejanska služba za 2 leti tudi dostopna. Upam, da bo vse ok. Je pa zanimivo, kako si z odpiranjem nekih oken, morda zapiramo vrata drugje. Ampak kaj, ko človek nikoli ne ve, kako se stvari obnejo! Morda bo še vse zelo lepo na svojem mestu. Tako kot ureditev hišice, lastnega stanovanja, kot partner in delo! Hvala ti tudi za tvoj trud!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zabonka, ne vem, na kaj ciljaš s citiranjem tega posta...

odgovoril sem ji že na njenem osebnem profilu, če si mislila, da ga ignoriram :inocent:

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cashy,

 

jaz bi te pa povprašala po ljubeznihttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/srcoci.jpg ? Kje se je zgubila... oz. menda bolje rečeno kje sem se jaz zgubilahttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_clown.gif ???

Kako bova reševala stvari s trmoglavim http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_evil.gif ovnom?

 

thx že v naprej

 

zlat sihttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_thumbup.gif , k nam takole pomagaš razpletat naš lajf

 

***********************************************************************************************

Out beyond ideas of wrongdoing and rightdoing, there is a field.

I'll meet you there.

When the soul lies down in that grass, the world is too full to talk about.

Ideas, language -even the phrase "each other"- doesn't make any sense.

(mevlana jelaluddin rumi - 13th century )

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni,

 

 

 

ali lahko še meni nekdo pogleda karte za ljubezen?

 

 

Sem v zvezi , vendar zadnje mi zadnje čase misli uhajajo drugam. Kako mi kažejo karte?

 

 

 

Hvala!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cashy,

 

jaz bi te pa povprašala po ljubeznihttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/srcoci.jpg ? Kje se je zgubila... oz. menda bolje rečeno kje sem se jaz zgubilahttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_clown.gif ???

Kako bova reševala stvari s trmoglavim http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_evil.gif ovnom?

 

thx že v naprej

 

zlat sihttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_thumbup.gif , k nam takole pomagaš razpletat naš lajf

oj, karte kažejo, da imata s tvojim ovničkom precej drugačne predstave, kako naj bi ljubezen izgledala in predvsem, kako izgleda ljubezenski partnerski odnos. Zate kaže, da ljubezen s strani partnerja doživljaš kot nenehno aktivnost, s katero ti izkazuje pozornost, se ti posveča, se ti daruje s svojo aktivno energijo-značilno za ovne, ki so zelo aktivno znamenje. In tvoj ovniček si morda tako predstavlja tudi, kako naj bi ljubezen izgledala do njega, karte pa kažejo, da je zate ljubezen predvsem stanje duha, čutenje, prisotnost občutja ljubezni, čeprav ga mogoče ne kažeš tako aktivno. In mogoče ovniček tega ne razume, te čaka, da kaj več storiš, in začenja obupovati in tudi sam postaja bolj pasiven, in ti to čutiš?

Sicer so to samo hipoteze, mogoče nič od tega ni res...se pač naslanjam na to, kar mi govorijo karte...

s tvoje strani bo potrebno nekoliko več pobude, akcije, naprimer akcija že, da se dogovorita, kako si predstavljata ljubezenski odnos, kako kažeta svojo ljubezen drug drugemu, mogoče bo treba nekoliko več zavestnega dela na tem, čustva pa se bodo počasi prebudila in sledila tem zavestnim akcijam...samo, da pride tudi pravilen odziv na te akcije, kot odgovor ljubezni na ljubezen xsrcx

 

srečno! xsrcx

 

cashy

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...