Skoči na vsebino

Ko nenadoma pomislim...


Su||y`

Recommended Posts

Bil si najslajši, ko si se zjutraj zbudil… danes ni več tako… Ampak mi je vseeno, veš. Mogoče si nisva usojena, a vem da nekje sva si enaka… Pa kaj me briga… Nekoč si bil ob meni na prav poseben način… Takrat sem se zaljubila vate, takrat sem bila najsrečnejša na svetu… Ne vem kaj sem ti bila… toda bila sem… bila sva! Nisem hotela biti punca s katero bi se kregal zaradi brezveznih stvari… hotela sem biti dekle, ob kateri si živel… Nočem ti težit in nočem, da bi ti težil meni… Preprosto bi rada bila ob tebi... Te čutila na način, kot sem te čutila takrat…Ko si bil del mene, ki si mi dal svobodo… Dal moč, da sem se zbudila z nasmehom in zvečer ko sem padla v posteljo komaj čakala nov dan… Nisem bila odvisna od tebe in ti ne od mene... Nisi mi težil po telefonu, ampak si poklical takrat ko si imel kaj za povedat… pa tudi če te je samo zanimalo kako sem… Lepo je bilo zjutraj vstati, ko si mi pripravil zajtrk… ko me nisi pustil dolgo poležavati… ko si v postelji govoril z menoj… me preganjal v kopalnico, samo da sem zgodaj začela nov dan, ker ti nisi mogel spati… Lepo je bilo ko si mi pomagal spraviti posteljo v red, se usedel za mizo in potem se kar pogovarjal.... In tako sva potem zabluzila cel dan… a vseeno sva se imela lepo…

Koliko je možnosti, da boš tole prebral Najbrž prekleto malo... pa vseeno; živela sem najlepše dni svojega življenja… in vem da si tudi ti bil takrat srečen!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

živela sem najlepše dni svojega življenja…

Zelo verjetno......najlepše dni svojega "dosedanjega" življenja.....ker najlepše.....šele pride, ne? x;)x x:)x x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

živela sem najlepše dni svojega življenja…

Zelo verjetno......najlepše dni svojega "dosedanjega" življenja.....ker najlepše.....šele pride, ne? x;)x x:)x x:o)x

:palec: :palec: :palec:

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...