Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 8


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 1,2k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Janja, kako je z novimi čevlji? Jih uporabljaš, ali se prašijo v omari?

Oho, BigM, odličen spomin x:)x :palec: .

 

So že dali skozi krst, pa še kakšen korak več, ta vikend so ble pa bolj v akciji superge, smo imeli city pohod x:Ix , predvidevam pa, da bodo naslednji vikend spet gojzarji ta glavni.

 

Kaj pa ti, hodiš kaj?

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

morning bo morgen

 

dons pa biu u postojni...pr enih "znanstvenih" jamarjih (IZRK) xegox (inshtitut za odpiranje in zapiranje vrat)

 

 

666 zlobijeu....tralala...bah

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zoprno :xx!:

 

Sin ima že dalj časa inštruktorice...za pomoč pri učenju.Ker je njegova zadnja diplomirala in šla v službo, sem iskala novo...in jo pred kakšnim tednom tudi našla.V tem času sem ugotovila, da ni prava in da tole ne bo šlo.Preprosto je prenežna, preveč popustljiva...in ne naredita v dveh urah ničesar.

Prej sem ji to morala povedati, tudi to, da sem dala oglas, da iščem novo.Punca je dobila solzne oči, glas se ji je tresel...in res mi je zoprno, da moram to narediti.Danes popoldan pride, da ji plačam, kar je naredila doslej...in muka mi je, da bom morala vse ponoviti še v živo.. :xx!: :xx!:

 

Kar pa je najbolj zanimivo, na novi oglas se je javilo zanimivo dekle...in kar verjeti nisem mogla, ko je povedala svoje ime.Jan je doslej imel že tri inštruktorice...in vsem je bilo ime enako.. :eek: Zdaj pa se javi četrta...in spet ENAKO ime.. :eek: :eek:

 

Hm..

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz tudi nekaj zbolevam.. grlo boli.. Moram si eno vreco pomaranc in limon kupit in se mal nafilat z vitamini..

 

Zdajle sem na faksu. Cakam, da se zacnejo vaje za teater. Nisem sla na prakso, sem se prevec zanic pocutila zjutraj, da bi visela tam 5 ur in se mucla.. :xx!:

 

Srecala tule eno sosolko, sva se zmenili, da gremo mal v kino ali kaj takega.. Kar nekako prevec sem se osamila, se mi zdi. Se moram prisilit in it mal v druzbo.. Ceprav se trenutno ful ne pocutim tako.. Samo.. potem se pa zgodi, da trikrat reces, da nimas casa in se ti ne da, pa pozabijo nate.. in glede na to, da sem se 2 meseca tle.. mi bo dolgcas postalo..

 

Aja, razmisljala vceraj kako ful bolj zaznam obcutke, kaj se mi dogaja, kako se pocutim.. Nekako na novo se spoznavam.. Kar je kul.. ceprav na trenutke mucno.

 

 

 

Astra.. strasno zoprno tole delat.. povedat ljudem, da niso.. samo vcasih je treba.. in daljnorocno tudi njim koristi.. :detelca:

 

 

 

 

Aliana

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo mene zoprno kot :xx!: :xx!: :xx!: !

Zdej sem se prišla mal pomirit, z branjem vaših postov. Pisati kaj veliko se mi danes res ne ljubi! Sej bo boljš - enkrat - valjda x:Dx x;)x .

 

Astra! :detelca: xcrossfingx xgoldfishx za tvojega Jana!

Aliana - poberi vse užitke v španiji! Pa pošiljam ti vrečo zdravja xsingx :detelca: xpresentx xgoldfishx xcrossfingx xrainbowx xsmx

Vsi ostali HAVE A NICE EVENING AND TOMOROW x;)x x:Xx x:)x

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem mislila, da samo jaz danes povožen makaron, pa še tečen, haha, ki odkriva danes čarobnost astrologije, sej pisat se pa tud mene ne da...

Uživajte vsi, ki niste povoženi makarončki...

Aliana, sej bo.... Astra, je že za teboj ane?Umetnica itak uživa na smučkah... gre povožen makaronček sanjat, če bo še danes nočna mora, dam sanjam odpoved :xx!:

Cmokeca vsem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem bila v lunaparku in vozila na vrtiljaku x:Dx . Pred tem poklicala hčeri - ki sta bili pri frendicah in mi da stareša napotke. Ne hodi na vrtiljak, če si slučajno prej kaj jedla!!! Dobro se drži!!! Daj očala dol, ker ti jih bo odneslo!!!

Se mi je tole ful smešno zdelo...potem pa ne več tako.

V glavnem - glas imam še vedno močan in Venera je bila prekrasno vidna x:)x . Sem pa za ziher vseeno mojega vprašala: Valjda imajo to dobro zavarovano... x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes zvečer poginila naša papiga. Res moram to še enkrat napisat...ker...mi je hudo. Itak smo vedeli, da bo prej ali slej umrl...ampak vseeno. :C: Vsi, čisto vsi smo jokali- vključno z moškim članom družine.

Jezna sem nase, ker sem ga za zadnji dan lajfa zaprla v kletko - češ..da imam dovolj drekcev - sploh tistih, ki jih ne vidiš. Če sem že toliko let brisala, bi pač še en dan. Eh.

V tolažbo mi je, da smo mu spremenili življenje. Ga odkupili iz pekla v katerem je bil in mu dali kolikor toliko ptiču dostojno življenje. Imel je ljubico, ljubezen veliko, naraščaj - dva mladička fajna..in odprto kletko. V katero je hodil spat in jest. Po izbiri. x^x

Mislim, da ne bomo več imeli ptičev. Vsaj nekaj časa ne. Bo pa kmalu priskakljal v naše življenje kužek. :O:

Aha...počitnice so in pri nas je zdaj po novem na počitnicah hčerina frendica. Cel dan ležita, malo kartata....mlajša pa se repenči, ker je njena prijateljica šla na počitnice x:Ix

 

Aha..še to. Sem sprejela sklep, da bo potrebno zmigat malo ta zadnjo...Tek pa je še najcenejša oblika rekreacije.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Volkec dober tek.

A je danes že nov dan a, makaronasto stanje se nadaljuje. Sicer pa ima Marsa v svoji napovedi prav - občutljivost, živčnost, nestrpnost, sem včeraj opazila, da nisem samo jaz "smotana", ampak vsaj mor ni bilo danes, torej ni odpovedi sanjam x:Dx

Lepo se imejte danes x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Volkec, pa menda ja ne ješ svinjskih klobas :eek: xrolleyesx x:Dx x:Dx x:Dx .

 

Selene nič ne upoštevaj napovedi in si ne dovoli biti makaronasta, če že, bodi vsaj lasagna x:)x x;)x x:Dx .

 

Jaz sem pa včeraj preživela en prav krasen dan. Še v službi sem začutila, da potrebuje en moj prijatelj nekaj topline in prijaznih besed, da mu manjka v tem trenutku volje, energije, elana, malo mavričnih barv v življenje, saj jih že ima, samo zavese ne odgrne. Ena od mojih želja je,da bi si malo pospravil svojo sobo in na stežaj odprl vrata sreči.

 

Dragi je bil 16 ur v službi, doma sem prelenarila popoldne in večer. Nič razčesala volnice, nič pospravila lanskih papirjev, samo brala in spala.

 

Pričakalo me je pa eno lepooooooooooooo presenečenje. :wub: :onfire: :inlove: :inocent: . Meni zelo zelo draga prijateljica poslala Pujso, tako, obesek Pujso, ki zdaj binglja na mojem ruzaku - to bo taka intelektualka - dnevno bo naredila fuul kilometrov in si ogledala življenje na vasi in v mestu, ne bo omejena na domači svinjak, mi bo pa nosila srečo xyesx . Uf, take čarobne pozornosti naredijo življenje lepo in požar okoli xsrcbumx .

 

En prekrasen in razigran dan vsem skupaj x:)x :palec:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nataly, moje sozalje za pticka.

Zdaj v nebesih prepeva. xcivx

 

Zadnjic je nekdo prijavil zlorabo na urednistvo, kar nama je vzelo 5 minut in dva maila.

Torej, ce zelite ukrepanje urednistva, pisite na urednistvo.

Jaz z 'Marso' nastopam v bistvu kot oseba (ceprav je res, da sem pac tudi admin), ampak ne zanasajte se na to, da vse vidim.

 

Ste pa vceraj poslali kakih 3x ali 4x vec OS-ev kot obicajno. Zanimivo, ne?

Aja, ne meni.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

OS.. x?x ...Ja, jaz tud slišala, da je bilo vroče... x:Dx x:Dx

Sem mislila ravno danes napisati...ukinit OS...tako pa tako hecna situacija...tule na površini vse x^x x:)x ...spodaj pa vre...

 

Pa naj bo...kakorkoli...sama sem drugačna, rečem..in ostanem živa.. x:px x;)x ...čeprav včasih izpadem troublemaker...

 

Tako lep sonček danes... x:)x ...bo treba mal ven, samo kaj, ko sem še vedno šepajoča Astra.. :xx!:

Že celo jutro čakam mizarje, ki so mi pred 4 meseci obljubili, da mi v treh tednih naredijo dodane omarce... xrolleyesx

Prav manijo imam zadnje mesece, kako bi rada imela vse popredalčkano... xrolleyesx ...še v svoji sobi sem si naredila police...prej me dve leti ni motilo, da imam knjige na tleh...

 

Lep dan vsem... x:)x

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a res, da so šibali OS-ji včeraj? ... enega sem pa jaz sama napisala x:Ix ... o enem vilinskem simbolčku sem spraševala...

sicer pa danes malo makaronasta :wacko: ... že dve uri nekaj mečkam in se spravljam pokonci (mamo počitnice yeaahhh). Grem na en džiro, da se mal preluftam. Polno ptičkov imam na balkonu xcivx . Ful čivkajo, Ši je pa čisto iz sebe, kar ne more verjet, da so tako korajžni, da se tam po balkonu šetkajo, naravnost pred njenimi očmi. Zgleda, da je tko paf, da je še lajat pozabila x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa sem si vzela danes dopust. Sabina ima vročino - zgleda, da je samo en tak prehladek. Tamal pa tud uživa, k ma kao počitnice, k mu ni treba v vrtec.

Zunaj je čudovit sonček, toplo, in zemljica se že počasi tali. Sem šla na en tak quick sprehodek po polju in sem prišla domov do kolen "usrana" x:Dx x:Dx . Ampak sem zbistrila glavo in vrgla v zrak vse negativčke.

Imejte se skrajno lepo!

x:Xx mwa

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz se vam pa oglasim, preden se grem ucit.

 

Nataly, sozalje. :C:

 

Rachek in Tinka, hvala! x:)x

 

Pozabla sem povedat, da sem si kupla Vilinske simbole in zdej mam kompletno vse... x8Dx x^x x:Dx Sem si jih vceraj narisala na list in polozila na mizo, kjer se ucim in mislim, da so mi ful pomagali. Ful sem hitreje delala, pa bratova televizija v sosednji sobi me skoraj ni motila xrolleyesx , lazje sem se skoncentrirala..... x^x

 

Zdej pa res moram it za knjigo. Upam, da mi bo uspelo, kar sem si zadala, res je veliko snovi.

 

Pa prosim, brez kreganja tukaj, kaj vam je tega treba? :sori:

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

OS.. x?x ...Ja, jaz tud slišala, da je bilo vroče... x:Dx  x:Dx

Jaz slisala nisem nic. x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...