Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 8


Marsa

Recommended Posts

Cisto OK, Astra. :)

 

Bemvl nam je nekaj crknil. :o|o:

Saj je naredil ze ful (kakih 5 Hvarov - kar pomeni Drvenikov in ena Korcula itd..., 5 let brez stroskov...)...

A - zoprno, ker ne veva, ce sploh pedenat (ker si ze nekaj casa ogledujeva 'novega', starega, a malo novejsega).

Zdajle bova prvic morala dati tak cash... vecji... :o|o: :sori:

Jaz pa tudi rabim servis...

Eh, ja, plutonovcem vedno vse v paketu prileti. :o|o:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,2k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

sploh ne... xrolleyesx ... tako je naneslo... res cisto slucajno, tudi sama sva imela prej tak predsodek (butast, v bistvu, glede na to, kaj imas in kako dela in folk si predstavlja stroske... x:o)x - moras pa imeti tudi sreco, to je res... z avti jo kar imava, za malo casha dobro pojeva).

... 5 let brez stroskov, varen, totalno zanesljiv... Hudo, skratka, hocem samo se bemvlna...

Ma, saj ni vazno...

Moj problem oz. najin.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

klobase...meni so vceraj tle nekaj ponujali, pa sem si mislila...je ze v redu...mam doma boljso robo

x;)x ampak 5 kg klobas ni tako malo, boris...je kar normalno, da se kupi.... x;)x

 

 

v glavnem, jaz nisem nic makaronasta, potikam se okrog in je super, samo sonca mi malo manjka...ze

4 dni... :8): tle je vedno neka taka optimalna svetloba za fotografiranje...ampak ostalo pa... :inocent:

 

 

 

lepo se imejte!!! xsrcx

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

evo makaronček tukaj x:Dx

a os so včeraj šibali več kot ponavadi, zanimivo, pri meni manj x:Dx x:o)x

Marsa evo mislim da je čas da prispevam donatorstvo (sej se tko reče ane), torej položnica izpisana (za vse, ki ne veste kam, pridružite se v klepetalnici, al pa LN obiščite, se kakšna zanimivost tud tam da prebrat x;)x , pa tud na bano danes še morem, pismo sm pozabila številko od bantkomata, kar naenkrat tem, nimam pojma, in glede na to, da imam toliko številk v glavi (beri različnih gesel), mi jo je požrlo, itak ne :xx!:

samo da izkoristim tule še tisto o nepojavljanju mojega imena kje, lahko ot Otožna ali pa Selene, no pa še Ksenija tud bo šlo. Važi Marsa? Da ne bo cel kraj pol govoril, kakšna sem, ker mene poznajo kot resno poslovno ženšče (če verjamete x:o)x )

danes še bolj ostra kot včeraj, pismo, kam mene tole pelje :sori:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Selene, beres misli. :)

Ze nekaj dni (oz. vsake toliko me pici, pa je potem kaj drugega) se spravljam apdejtati Donatorje, slampasto od mene, ko ze toliko casa nisem.

Prav pride pa zmeraj, tako da kadar je, je OK. xsrcx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nic, bo treba zgleda res zacet pisat - srecen teden bo. x:o)x x;)x x:px x:)x

(zdaj boste rekli, ja, ja, daj, to, positive attitude, pol boste pa po par tednih rekli, ja, ja, samo naklada s tole srecno sceno).

x:)x x;)x

Aja, pozabila sem pa omenit zivali da kaj odstekanega (pa sem jih mislila, pozabila, potem pa ne dodajam vec) - in a ste videli v porocilih - meduze?? Fulare meduz! :eek:

Pa sem bila cisto lepo tihceno o njih, pa so vseeno prisle.

Ergo - nisem krivec za virus... :sori:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hej Marsa, lepo, da tole takole reces, da bo srecno... x:)x

sem brala napoved za 8.teden, pa ne zveni tako fino...

pa ocitno vseeno ne bo tako slabo...?  :palec:  xcrossfingx

Saj potem (proti koncu) ne bo tako v tem smislu napeto, tako tezko, bo pa sicer nervozno, a drugace, bolj lahkotno, pac pa bo tudi cisto odbito, se posebej pust, kar pa mu itak sede (samo... ma nic, ). x;)x x:)x

Obcutljivi pa bomo ves teden.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, to tudi (alko ipd.), pa ne samo za vikend (ze od pojutrisnjem dalje).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako pa ves, Umetnica, da je bila ravno 'ena stara gospa'?

A si jo vidla? :eek:

Mene to tudi razkuri, kaj ima kdo karkoli za praskat po meni oz. mojem oz. se vtikat! :xx!:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pismo sm pozabila številko od bantkomata

a to neki kolektivno xrolleyesx x:o)x ... jaz zadnjič stopim pred bankomat, potem pa... :o|o: xrolleyesx x?x ... prvič do zdaj se mi je kaj takega zgodilo... no, sam da vem, da ni emšo... ma neeee, to itak, da ni x;)x x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa bolje danes.. Sem se nabasala z vitamincki vceraj in danes vstala polna energije in sla na prakso. x^x Pofotkala in posnela vse, kar se je dalo, se ta teden ostanem.. Veste kaj je hudo.. da se pocasi navadis na stil dresiranja otrok in ti sploh ni vec tako cudno in sokantno vse skupaj.. Bolje, da grem od tam...

 

Siol ne dela!! Ne morem mailov chekirat.. Grrr...

 

Tukaj ful lep soncek bil, ampak mraz!!!! Brrrr, sem kar nazaj na zimsko garderobo presaltala..

 

 

 

 

Aliana

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mateja, sam sem prepričana, da ti imaš številko spravljeno doma..in tudi točno veš kje(devica x;)x )...ko se je meni to zgodilo, sem potrebovala novo kartico.. :xx!:

 

Jaz se lahko imenujem trapa meseca... xrolleyesx

z Janovo inštriktorco nisem bila zadovoljna, zbrala sem moč in ji to povedala, potem pa našla drugo, ki je res super.Ampak vmes je prišla še prva...imela je solzne oči, pa kako se bo bolj potrudila, pa kako je Jan kul, pa kako.... xrolleyesx ..

Torej...zdaj imamo dve.Vsak dan ena.

 

xrolleyesx

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:8): astra.... x:o)x

oprosti, ampak je res malo tragikomicno...

kaj pa, ce bo to vse skupaj tako dobro izpadlo, da bo overdoza znanja....?

kdo ve....srecno!! x:)x

 

ti vseeno prizelim, da bi taprva usla...

 

 

 

umetnica, ko si se s to gospo pogovarjala, a ti je povedala, zakaj ti je to naredila s kljuci...?! :eek: :o|o:

 

totalno cudno....

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mateja, sam sem prepričana, da ti imaš številko spravljeno doma..in tudi točno veš kje(devica  x;)x

Astra, a veš, da je nimam x:px x:Dx ... ma, mi očitno res ne verjamete, da tele pregovorne devičniške niso ravno moje... sem šla lepo domov brez penezov :sori: ... čez nekaj ur pa mi je cifra uletela v moj spomin :zoro: :wOOt:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, Bobnar..to bo.. xrolleyesx

Zdaj pa še vprašaj...zakaj jih rabim?Zato, ker so to po izobrazbi specialne pedagoginje..ki so usposobljene za delo z otroki s posebnimi potrebami..in jih potrebujemo...in ker sem pripravljena nardit vse, da bo mulc nardil šolo...

 

tolk..

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mateja, sam sem prepričana, da ti imaš številko spravljeno doma..in tudi točno veš kje(devica  x;)x

Astra, a veš, da je nimam x:px x:Dx ... ma, mi očitno res ne verjamete, da tele pregovorne devičniške niso ravno moje... sem šla lepo domov brez penezov :sori: ... čez nekaj ur pa mi je cifra uletela v moj spomin :zoro: :wOOt:

a tule asc. device nič ne pomeni, ker jo jaz tud nimam, ampak jaz odšla domov brez miljončkov in kartice, ostala v bankomatu, sem pa imela pota danes na banki x;)x pa sem jo nazaj dobila...

Astra, kolk se mu pa zdi, da ima kr dve, ki se z njim trudita x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...