Skoči na vsebino

Lovilec sanj


MBmetuljcica

Recommended Posts

hmm ne ne mislm, da si mal narobe razumu... ce nimam kaj pocet, pol pocnem kaj, da mam kaj pocet! :8): ne gledam pa v luft, u tistga lovilca..., k mi same more prinasa....al pa ima le trenutn taksn vpliv name?

 

ja boljs je koga poklicat x:)x tud ce kr sanje x;)x

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 137
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Metuljcica, metuljcica, jej, jej.

Ali resnično potrebuješ lovilca sanj? Sanje, včasih sanjamo z odprtimi očmi, s čistim srcem in dušo, so nekaj najlepšega. Pomagajo nam pobegniti v čarobni svet, tisti svet, ki je samo naš in od nikogar drugega. V njem smo samo mi in nam ljube osebe.

Takšne sanje lahko uresničiš tudi brez lovilca sanj in to kar čez dan, kaj bi čakala na noč.

 

Lepo pozdravljena.

x:)x

 

Lovilec sem kupila prijateljici, svojega si bom pa sama naredila..

Se mi pa tvoja ideja o sanjah cez dan, z odprtimi ocmi, čistim srcem in dušo, zdi zelo simpatična.

Se bom potrudila in poskusila ..

 

Pozitivno razmisljas... si vedno tak? x:)x

 

A ves tisto, noc ima svojo moč?

 

lep dan.. kjerkoli si

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

so se eni vrnal y morja...pa najdejo pod stropom na lustru tashco viset....sred poletja, zhe lepo posushena.....pa so jo kr pustil gor......za opomin in lovilec sanj....hehe

 

 

666 zlomkou....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

so se eni vrnal y morja...pa najdejo pod stropom na lustru tashco viset....sred poletja, zhe lepo posushena.....pa so jo kr pustil gor......za opomin in lovilec sanj....hehe

 

 

666 zlomkou....tralala

:palec: definitivno lovilec sanj x:Dx

Vsaka ovira je priložnost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

MbMetuljcica x;)x

 

Veseli me, da želiš raziskovati in spoznavati nekaj novega, nenavadnega in za nekatere tudi nemogočega. Sanje ... ujeti jih ... Kdo si tega ne bi želel...

Sam si želim svoje sanje uresničiti, ne samo sanjati. Tudi čez dan, če je le mogoče. Praviš, da ima noč svojo moč ... Imaš kakšne izkušnje za takšno trdite?

 

Noč, zvezde, ki sijejo in pošiljajo zlato svetlobo, iskrica v očeh ljubljene osebe, mir in tišina ... kaj je lahko lepšega. Stisk roke in nežen poljub?

 

Ali si lahko želimo kaj več? Bodimo skromni in zadovoljnji z malenkostmi, ki nam jih prinaša življenje. Jemljimo jih takšne kot so, se jih veselimo in ne mislimo preveč kaj bo prineslo jutro.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

MbMetuljcica  x;)x

 

 

Noč, zvezde, ki sijejo in pošiljajo zlato svetlobo, iskrica v očeh ljubljene osebe, mir in tišina ... kaj je lahko lepšega. Stisk roke in nežen poljub?

 

Ali si lahko želimo kaj več? Bodimo skromni in zadovoljnji z malenkostmi, ki nam jih prinaša življenje. Jemljimo jih takšne kot so, se jih veselimo in ne mislimo preveč kaj bo prineslo jutro.

:palec:

 

uživajmo torej v trenutku

 

x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Legenda lovilca sanj

 

Ameriški domačini verjamejo, da so sanje sporočilo iz duhovnega sveta.

Namen lovilca sanj je, da lovi sanje v svojo mrežo.

Dobri duhovi najdejo pot skozi center mreže in lebdijo nad posvečenimi peresi, pod katerimi spijo ljudje.

Slabi duhovi so ujeti v mreži in se stopijo z jutranjim soncem.

 

Obesite lovilca sanj v svojo spalnico.

Idealno je tik nad posteljo, da bi uživali v prijetnih sanjah.

 

 

Veliko sreče in življenjske harmonije!

 

xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Praviš, da ima noč svojo moč ... Imaš kakšne izkušnje za takšno trdite?

si biu kdaj s kako bejbo ponoči po kakem partyu... zunaj nekje kjer je bilo čist tiho ker ti je muzika otopela ušesa.... in je bilo zunaj tako tiho kot je bilo temno... takrat pride čez vaju taka čudna moč... in noč ima svojo moč.... in še kako sanjska je ta moč..

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

MbMetuljcica  x;)x

 

Veseli me, da želiš raziskovati in spoznavati nekaj novega, nenavadnega in za nekatere tudi nemogočega. Sanje ... ujeti jih ... Kdo si tega ne bi želel...

Sam si želim svoje sanje uresničiti, ne samo sanjati. Tudi čez dan, če je le mogoče. Praviš, da ima noč svojo moč ... Imaš kakšne izkušnje za takšno trdite?

 

Noč, zvezde, ki sijejo in pošiljajo zlato svetlobo, iskrica v očeh ljubljene osebe, mir in tišina ... kaj je lahko lepšega. Stisk roke in nežen poljub?

 

Ali si lahko želimo kaj več? Bodimo skromni in zadovoljnji z malenkostmi, ki nam jih prinaša življenje. Jemljimo jih takšne kot so, se jih veselimo in ne mislimo preveč kaj bo prineslo jutro.

Fonza, imam sanje, ki so vcasih zelo nerealne, druge realne in te so mi najbolj zanimive..

Uresnicujem jih pocasi, cim ene dosezem.. je v mojih mislih tisoc novih sanjic.. in večni krog sanjanja se nikoli ne pretrga...

 

Lep dan..

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Legenda lovilca sanj

 

Ameriški domačini verjamejo, da so sanje sporočilo iz duhovnega sveta.

Namen lovilca sanj je, da lovi sanje v svojo mrežo.

Dobri duhovi najdejo pot skozi center mreže in lebdijo nad posvečenimi peresi, pod katerimi spijo ljudje.

Slabi duhovi so ujeti v mreži in se stopijo z jutranjim soncem.

 

Obesite lovilca sanj v svojo spalnico.

Idealno je tik nad posteljo, da bi uživali v prijetnih sanjah.

 

 

Veliko sreče in življenjske harmonije!

 

xsrcx

Hvala za mnenje SIMY, koliko bi potem jaz še sanjal z njim, če sedaj kar dosti x^x .....lep dan x:)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

xsrcx

Hvala za mnenje SIMY, koliko bi potem jaz še sanjal z njim, če sedaj kar dosti x^x .....lep dan x:)x :palec:

 

 

x:)x

 

In Borism veš kaj sanjaš? Se zjutraj zbudiš in lahko poveš, obnoviš svoje sanje?

 

Sem radovedna kaj?

 

x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a ti lahko tko, te se spomnim teh se pa ne bom :eek:

Dobro vprašanje Selena.. :palec:

 

In lahko sama usmerjaš dogodke? Al samo veš, da si sanjala nekaj, kar se ti naprimer ponavlja...

Kaj pa če si v stiski, si lahko pomagaš, si rečeš, saj samo sanjam.. in pokličeš nekoga, nekaj .. in sanjaš naprej, seveda lepše..?

x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne vedno xrolleyesx je pa zanimivo, da točno vem kaj bo naslednji prizor, mogoče se tudi prebudim ker ga nočem videti,samo potem sanjam velikokrat naprej. pa tudi kakšno osebo poiščem v sanjah x;)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj pa če si v stiski, si lahko pomagaš, si rečeš, saj samo sanjam..

Sem si v sanjah rekla, ja, kadar je bila kakšna kritična situacija, pa si nisem znala pomagati. Ampak zadnje čase, odkar sem v glavo drug Sw namestila x:Dx , opažam,da imam večinoma prijetne sanje x:px .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...