Skoči na vsebino

Lovilec sanj


MBmetuljcica

Recommended Posts

že dolgo nazaj je bila Sanjalica otožna, žalostna in preko najine komunikacije na os, sem ji poslala škratka, da jo je potolažil in sedaj kadar je katera mičkeno dol, pošlje drugi škratka, pomaga x;)x

Mogoče ma pa Sanjalica drugo razlago

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 137
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

že dolgo nazaj je bila Sanjalica otožna, žalostna in preko najine komunikacije na os, sem ji poslala škratka, da jo je potolažil in sedaj kadar je katera mičkeno dol, pošlje drugi škratka, pomaga x;)x

Mogoče ma pa Sanjalica drugo razlago

x:)x

 

Iiiii to pa je lepo od tebe, in super ideja. Še posebej, če ji je pomagalo in če pomaga tudi tebi. Super škratek .. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ej simy, upam, da mi ne zameriš tega. smejala sem se načinu opisa......veš včasih, ko kdo kaj opisuje, se mi odvrti film v glavi....kot odlomek...sam ta je bil bolj komedija....

 

xsrcx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ej simy, upam, da mi ne zameriš tega. smejala sem se načinu opisa......veš včasih, ko kdo kaj opisuje, se mi odvrti film v glavi....kot  odlomek...sam ta je bil bolj komedija....

 

xsrcx

x:)x

 

Super, da ti je bil všeč opis, če se navadimo na vse stvari gledati v življenju skozi hec in smeh.. nam je veliko lažje.. in prav je tako.

 

Amis, lep dan

 

xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Barvne sanje.....seveda, ker prav vidim :eek:  kdaj zeleno solato, ali rdečo peso ali pa modro nebo, jaz ne sanjam ČB x^x

x:)x

 

Zelo nežne sanje imaš.. al o tistih tapravih nočeš nič napisat. Sem upala, da boš napisal, da si sanjal... kaj pa vem ..npr. o lepi sanjski princeski.. x;)x in bi mi potem ti povedali, ali sanjaš v barvah. x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...
  • 4 years later...

velik je tle odvisno od namena in samga zavedanja, da maš nad glavo neko reč, k ti pomaga pr sanjah.

Mi npr. na lucidnem forumu smo mel ene grozne debate, pač vse se je vrtelo okrog namena.

Uglavnem namen je pomemben, dovolj močen, da te drži pokonci pri samem izvajanju spanja.

Če ma kdo jajca, naj si nardi npr. kamenčke, nej gre vn v naravo, nej zbere kamenčke tiste, k so njemu lepi, nej jih kej okrasi, nej vloži vsaj 2h truda v njih, in nej si jih pol da pod blazino.

Vsaj polovica k so to probal so pol mel zanimive, bujne in na konc koncu lucidne sanje.

Je treba misel, razmišljanje in doživljanje sveta spravit v koncentracijo na določen cilj, v tem primeru sanje.

Pa lepe sanje anede

Unis

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kdo je to...lovilec sanj..????

 

a je to kak tip, al kaj..???

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:devil:

ni ga problema na tem svetu, ki ga dober šus na gobec ne bi mogel rešiti

http://img118.imageshack.us/img118/2594/antifajd7.gifhttp://img81.imageshack.us/img81/9158/anarchy02mw8.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja je ... ne boš verjel!? tak k se prav poklicno ukvarja s tem, dela fajn sanje in lovi slabe x:o)x

 

 

 

pel si ga domov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:devil:

ni ga problema na tem svetu, ki ga dober šus na gobec ne bi mogel rešiti

http://img118.imageshack.us/img118/2594/antifajd7.gifhttp://img81.imageshack.us/img81/9158/anarchy02mw8.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 weeks later...

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...