Skoči na vsebino

Pozlačeni moški


contesa

Recommended Posts

Rachek Marinko x:Dx

 

Da vam še povem, da "naš"- x:Dx nosi in srebrno verižico (spomin na njegovo prvo ljubezen - tisto prvo potem res drži), srebrno zapestnico in srebrn uhanček v ušesu. Prstan pa ga je tiščal (sem ga mal poredila), in ga je sedaj odstranil....

Ne vem, men je lepo če ima moški na sebi nakit, vendar ne tak, da ti najprej ketna pade v oči.... Bolj mi je všeč srebro, kot zlato. Ne maram glomaznih "ketn" in prstanov čez do drugega členka - tist kao "nek se vidi razkoš".

Zelo všeč so mi tudi usnjeni izdelki (narejeno doma ali mačopiču varianta) - take indijanske zadevce, orientalske al pa bolj rockerske....

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moda deset let pred svojim časom je nespodobna, deset let kasneje ostudna, stoletje kasneje pa postane romantična!

 

Hja contes, čez 200 let pa sem to jaz...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...
Hehe, sam res, ej, če je nakit more biti čim lažji, edina reč k jst nosim je en onix, čeprav počasi razmišljam da bi si naredil zapestnico iz rabljenih jeklenih strun... ;) ala za image, pa to, sicer pa tipi in nakit,,..... že bejbe in nakit mi ne gre ravno v oči, ampak uhanček tam, pa tam, (na ušesih seveda ne kje drugje) pa prstanček kje drugje, pa tko to je vse kul, ampak kakšen skozi popek, to je pa že to much, pol pa še kazga skoz nos, al pa jezik, :xx!:
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tisto o uhanckih v usesu se mi kar zanimivo slisi, ja..

 

Drugace pa jaz tud nic navdusena nad unimi glomaznimi zlatimi ketnami okrog vratu.. tlele v Madridu jih kar srecas.. pol ma pa se srajco odpeto do popka in kocine do vratu.. :xx!:

 

Minimalisticno je pa cist simpaticno lahko.. pa tud odvisno od osebe..

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...
Boris, kaj je to, kamen za vratom ali kugla na nogi x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Dx  xDDx

Enako kot zlat obroček okrog prstanca... :vragec: deluje pa v obe smeri... :xx!:

x:Dx x:Dx x:Dx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne...to, da ma loh žena moža zasužnjenga...in obratno...(torej v obe smeri) x:Dx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

še še...a si ga mnogi ne priznajo... x:Dx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne maram velikih zlatih verig okrog vratu ( cefurji stile x;)x ) in ne maram da ima tip uhan.. Normalna verizica me ne moti in tudi prstan ( npr. porocni x;)x ) mi je ok..

 

 

P.S. Da ne bo kdo pomislil, da imam kaj proti "juznim" sosedom, zaradi moje opazke s cefurji.. Veliko mojih frendov je iz Srbije in Hrvaske - se iz casov skupne drzave.... Je pa res, da je tako oblacenje oz okitenje znacilno za "Slovenske cefurje".. :o|o: :vragec: x:Dx x:Dx

Ni vse slabo, kar se ne sveti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men je ful hudo če ma tip nakit... xDDx najbolš je če ma srebrno ogrlco pa srebrno zapestnco pa uhančk...to je ful waw... x:Dx :palec: al pa d ma polet na morju k je že čist rjav tako leseno ogrlco...js samo... :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

TASHYKA JZ SE CIST STRINJAM S TABO GLEDE SREBRA!PA KSN UHANCK TUT NE SKOD!MENE PA FUL ZANIMA KAKO JE ŽWALIT S TIPOM K MA UHAN U JEZIKU K ENI PRAVJO DA JE FUL HUDO!A JE KERA ŽE PROBALA? :kiss:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

TASHYKA JZ SE CIST STRINJAM S TABO GLEDE SREBRA!PA KSN UHANCK TUT NE SKOD!MENE PA FUL ZANIMA KAKO JE ŽWALIT S TIPOM K MA UHAN U JEZIKU K ENI PRAVJO DA JE FUL HUDO!A JE KERA ŽE PROBALA? :kiss:

am...anchy... :eek: :eek: x:Dx x:Dx :palec: x:o)x x:Ix x:Xx

NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

am...mal je tko pač da se čut...sej ni nč ubistvu drugač... xrolleyesx pa kaj ste name padl...tle drug folk sprašujte majo več izkušenj s tem...aja pa v drugi temi to ni prava tema...nočm da me marsa že drugič nakur... x:Dx x:Dx

recimo v temo prvi poljub...

NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

haha da jaz vidim da ma bejba kak hud piercing na glavi bog ne daj skoz jezik... sam čiao bejba obstajajo boljše... definitivno nakit v mejah normale in odstranljiv tako je tud s tatuji.... bljak če gremo 1 on 1 potem jaz pa ti in ne jaz pa ti pa kako kirurško jeklo vmes... huhjej xrolleyesx
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanimivo xrosex

Jaz proti nakitu nimam nic, ce je v mejah normale. Tako pri zenskah, kot pri moskih.

Pri tipih me ne moti, ce ima kaksno tanko verizico, porocni prstan more porocen moski itak nositi x:)x...kaksne debele verige z velikimi krizi se mi pa ne dopadejo. grdo mi je. prav tako veliki prstani in zapestnice. tudi uhani v usesih mi pri tipih niso vsec.

Kaksnim z bl rock stilom pase uhan v obrvi recimo...

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jes sm bla pa neki cajta ful mahnena na uhančke pa te scene sam je mal minil...v popku bi ga pa še zmeri mela... x:Dx
NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...