Skoči na vsebino

Torbice


astra

Recommended Posts

Saj moja mama non stop na e-bay-u...pa na spletni strani od LV ! x:Dx

Pol pa sta s fotrom šla en wikend do Venecije...in evo ti ga na, kaj ni zavohala trgovino od LV... :vragec: In si je takoj ubodla eno ! x:Dx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 157
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

  • 6 months later...

Norooo...tema o torbicah, za posladek pa še linki do fotk torbic! x:Dx x;)x

Full rada kupujem torbice, pa sploh ni pomembno, če jih kupujem za sebe ali pa za katero izmed kolegic.

Kake torbice so vam najbolj všeč, male ali velke, črne, ...?

Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vsega skupi mam 4 torbice, pa še te nekje počivajo x:o)x

 

mam rajš nahrbtnik...torbice mam sam za tu in tam, ko pač nahrbtnik ne paše zraven x:Dx

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jz pa nikamor brez torbice..no edino,če grem na kak športni dogodek in sem v trenirki,pol sem brez torbice,ali pa vzamem nahrbtnik...

 

Mam enih par poletno -spomladanskih torbic

pa enih par zimskih torbic...

 

Zimske torbice so bolj velike,pa ena je črna,druga temno rjava in tretja bež,,vse so usnjene...

 

Spomladansko-poletne torbice so pa iz umetnega usnja in platna..Trenutno najbolj nosim in obožujem belo torbico,ki je kr velika,pa en ceker sem si kupla ,ki je iz samih živih barv...pol mam še eno modro-zeleno,ki sem si jo kupla lani v Grčiji,pa eno bež,ki ima neke viseče zadeve na zadrgi..To je pa tud vse...Pač mal za kombinacijo... x;)x x:px

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Heh, vedno več jih imam ampak prav opažam da tut če si katero kupim jo pol nosim kak mesec bolj intenzivno pol pa spet pride obdobje ko kej oblečem in sem čist nesrečna ob pomisli "Hjoj pa sej sploh nimam nobene pametne torbice za zraven tega..." :o|o: Se poštukam, mam jih ene 11 s cekrčki vred...večinoma športno-elegantne ker ne maram preveč svetlečih ali bleščečih se materialov x:)x

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vedno, ko grem čez to temo, me je prav sram, kako sem nabijala takrat

 

Drugače pa torbice ( in čevlji ) ostajajo moj fetiš x:Ix :inocent:

 

Zadnje čase sem najbolj navdušena nad torbice Emilia Pucci. Emilio ima v bistvu vse zelo barvito, zato me preseneča, da mi je to tako zelo všeč x:px

http://lib3.store.yahoo.co.jp/lib/reche/t-pucci-top.jpg

 

http://www.raffaello-network.com/item_images/pucbag-56ba0356209mare002t.jpg

 

V bistvu moram pohvaliti tudi slovensko oblikovalko Laro Bohinc, ki ima tudi super, ekstravagantne stvari! Torbice in nakit. Pa super stran je www.larabohinc.com

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj ta druga torbica na slikci je pa tko kjut :2src: jst mam najraj barvite torbice čeprav si jih redkokdaj privoščim, priznam in me je kar sram :o|o: mi je všeč pa zmeri nabodem klasiko sam zato da kao "nebi izstopala" da slučajn ne bom privlekla kako pozornost nase :xx!: smotana sem.

 

 

PS: U tale Lara Bohinc pa vidm da ima kar odmevne reference :palec: super!

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

o michelle, res na nek nacin presenetljivo (drugac ne, sam zarad koliorjev pa tega). :palec:

 

lara - x^x :palec:

svojcas smo se kar druzil, super punca, tud zzlo cedna, ambiciozna in sposobna (kozorog).

dobr je uspela, vsa cast! x8Dx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz Lare Bohinc ne poznam...niti ne vem koliko je bejba stara? Malo čez 30?

Je pa vsekakor carica x^x

Sem brala njene članke in podobno in sem bila navdušena nad tem, da je samosvoja in taka umetniška. Res super!

Njen nakit je pa precej drag, da bi si ga pogosto kupovala.

 

Super mi je, da slovenski dizajnerji, kam pridejo, glede na to, kakšen ubogi trg je bil ( je še )?

Glede tega smo lahko na Laro ponosni, pa kakemu Urošo Belantiču tudi zna dobro ratat http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/a115.gif

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, ne vem sicer cist tocno, ampak tam okol nekje.

Ja, carica! pa se zlo cedna, bi bla komot tud manekenka (razen da je mal premajhna za to, sicer pa lepih pravilnih potez, pravzaprav je bla prava lepotica xokx).

ja, drag, je pa tud wanted. x^x x8Dx

Ji zlo privoscim, ker je sposobna, vztrajna in ambiciozna, ve kaj hoce.. je tud dolg trdo delala, ji ni kar padlo, res super. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz imam pa eno črno in eno rjavo torbico, pa en bež cekar ... all i need. pa tudi čevljev samo toliko, kot jih rabim (nove kupim, ko prejšnji razpadejo).

 

sploh nisem mahnjena na to ...

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja cekrčki kar grejo ane, jih imaš res lahko na vse, razen za kak bolj delikaten večerni izhod x:)x jst morm rečt da naravnost obožujem cekrčke! Škoda edino da so omejeni na poletni-spomladanski čas.

 

Hotela sem pa še pripomnit pri Lari Bohinc, da sem zlo ponosna na nek način ko vidim da kak Slovenec/ka uspe v svetu, tkole kot tale Lara. Ker se mi zdi da je trnjeva pot v mednarodne vode in temu dam samo en velik plus :palec: :palec: :palec:

 

 

 

---

 

http://images.eluxury.com/assets_server/product/11161475/p11161475_ph_hero.jpg :2src:

...pa sej je samo 415 dolarjev

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz tud, sem hotla glih ta izraz uporabit, 'ponosna' da sem nanjo. x^x :palec:

a ne, a ni fajn? xDDx xokx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja jaz sem tud kar ponosna x^x

Sicer pa...kar se tiče slovenskih podjetij in ustvarjalcev se mi včasih zdi, kot da imamo kompleks, da je tuje vedno bolje xrolleyesx

Recimo po pravici povedano...Murine moške obleke...redko kateri precenjen svetovno znani kreator ima tako lepe obleke ( sicer je bilo pa Murino poslovanje xrolleyesx )...

Skratka mogoče premalo podpore tudi v tej smeri?

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower:

hm, čeprov mam že full torbic, jih mam še vedno premalo! x;)x

sicer je z mojimi torbicami tako, mam skos neko obdobje, ko jih mam 4 ali 5 najraje...in sicer, ena velka v katero gre akta za na faks; zdej ko je poletje en cekrček pa še ena taka skor mal "kičasta torbica", ko je full poletno pisana, oboje lepo paše k raznim japankam in sandalom; eno črno-belo torbico, k jo mam ponavadi ko gremo kam vn in eno čisto črno, ko jo mam bolj za elegantno.

to kaj mam pa v torbici, pa je odvisno od tega, kako velka je torbica. kadar mam bol malo, mam noter obvezno denarnico, mobitel, labello in robčke, v predalček pa še mini glavniček, ogledalce in gumico za lase, če pa je večja pa poleg tega še definitivno en mali rokovniček, pa kakšen kuli, pa ključe, pa še kaj se najde. odvisno je tut od tega kam se s torbico odpravljam.

Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower:

hm, čeprov mam že full torbic, jih mam še vedno premalo! x;)x

sicer je z mojimi torbicami tako, mam skos neko obdobje, ko jih mam 4 ali 5 najraje...in sicer, ena velka v katero gre akta za na faks; zdej ko je poletje en cekrček pa še ena taka skor mal "kičasta torbica", ko je full poletno pisana, oboje lepo paše k raznim japankam in sandalom; eno črno-belo torbico, k jo mam ponavadi ko gremo kam vn in eno čisto črno, ko jo mam bolj za elegantno.

to kaj mam pa v torbici, pa je odvisno od tega, kako velka je torbica. kadar mam bol malo, mam noter obvezno denarnico, mobitel, labello in robčke, v predalček pa še mini glavniček, ogledalce in gumico za lase, če pa je večja pa poleg tega še definitivno en mali rokovniček, pa kakšen kuli, pa ključe, pa še kaj se najde. odvisno je tut od tega kam se s torbico odpravljam. x:)x

Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem imela za prejšnjo sezono črno ogromno Valentino torbico, v katero sem bila zaljubljena z vsem srcem :2src:

Potem je uboga dočakala konec, zadrga ni bila več to, kar je nekoč bila, usnje ni zgledalo več tako novo :C:

S težkim srcem sem se prepričala in jo vrgla v smeti. Zdaj imam preprosto Ralph Lauren Polo Jeans belo torbico, ki sem si jo kupila za zdaj za poleti, ker je zelo preprosta in praktična.

Za jesen pa... Zaljubila sem se v eno Miu Miu lepotičko, ampak mi finance trenutno žal ne dopuščajo kupiti torbco za pol milijona. Nisem preveč žalostna, prepričana sem, da bom našla kakšno cenejšo, ki bo prav tako dobro služila svojemu namenu. x;)x x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 months later...

Meni so torbice v trgovinah ali dolgočasne ali pa ful drage, ker so unikati.

 

Sem pa ugotovila, da take, ki so meni všeč, lahko tud sama naredim z mal domišljije. Samo še čas rabim ...

Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.

Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.

by Tony Samara

 

NAGAJIVA USTVARJALKA

RECEPTKI

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...