Skoči na vsebino

Torbice


astra

Recommended Posts

:2src: x:px Waaaa torbice full obožujem. Sicer mam same bolj ali manj športnega videza, sam sem čisto nora na njih. Največ jih mam od Kiplinga ene5 komadov, pol pa še Esprit, pa eno Roxy. Sem bla že čist na temu prejšnji teden, da si kupim Mandarino Duck, pa sem se zadržala, ker so res PREdrage :sori:

Zanima me, a je kera že kupila kakšno torbico od Lenn?? x:)x

Support bacteria, they're the only culture some people have!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 157
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

:2src: x:px Waaaa torbice full obožujem. Sicer mam same bolj ali manj športnega videza, sam sem čisto nora na njih. Največ jih mam od Kiplinga ene5 komadov, pol pa še Esprit, pa eno Roxy. Sem bla že čist na temu prejšnji teden, da si kupim Mandarino Duck, pa sem se zadržala, ker so res PREdrage :sori:

Zanima me, a je kera že kupila kakšno torbico od Lenn?? x:)x

 

Lenn? Ne poznam. Imaš link?

 

Jaz sem si zaenkrat za jesen kupila eno Lacoste in eno Betty Barclay.

Zelo zelo mi je všeč ena od Prade... Uhh... Upam, da se bom vzdržala in do razprodaj prišparala kakšnih tisoč evrov. :sori: (I wish...)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Liu, kakšno pa si iskala??? Mogoče pa kdo drug naleti nanjo in te opozori x:)x

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem včeraj zagledala Gucci-jevo in se nisem več mogla ločit od nje, slabost je samo ta, da bom strpala v njo vse mogoče in bo kot potovalka :o|o: x:Dx jaz pa kot tovorna mula! x:Dx

 

 

 

Tudi v kolekciji najdražje prodajanih torbic ne smemo izpustiti kreatorske hiše Gucci, ki znova preseneča. Ta srednje velika "krokodilja" lepotica z dodatki bambusa in pozlačenih sponk se poda prav vsakemu kosu oblačila, seveda upoštevaje, da je potrebno poleg kombinirati čevlje v istem odtenku. Vaša je lahko od 11.990 dolarjev naprej.

Behind every bitch there is a guy that made her that way.

 

Sheakespeare

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Za jesen pa... Zaljubila sem se v eno Miu Miu lepotičko, ampak mi finance trenutno žal ne dopuščajo kupiti torbco za pol milijona. Nisem preveč žalostna, prepričana sem, da bom našla kakšno cenejšo, ki bo prav tako dobro služila svojemu namenu. x;)x x:)x

 

 

Še dobro, sam da nisi žalostna x;)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...

Jest imam eno črno torbo (kupila v Lunci) za 6.900,00 SIT. Pa eno rjavo, ki sem jo kupila v eni levi trgovini s torbicami in sem dala zanjo 3.100,00 SIT.

 

Ker nimam denarja, da bi se nekaj preseravala kupim torbe, ki mi pašejo na vse cunje in vse čevlje.

Na "firme" pa tud nič ne dam. Brezveze se mi zdi dat za torbo nevemkolk dnarja, ker se je itak kmal naveličam. Gor sem zasledila ceno, če se ne motim, pow miljona. Men se zdi že Pekotova za 30.000,00 SIT predraga...

 

Moja torba mora bit VELIKA. Da lahko čim več zbašem notr. Sicer imam potem velik problem... Težko kaj najdem. x:)x

 

 

:love:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...