Skoči na vsebino

Formula 1


Mick

Recommended Posts

  • Komentarji 424
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

:D meni bi zdaj že prav pašalo če bi spet ferarri zmagal... hehe :D če je bilo prejšne sezone presenečenje ko ni zmagal, bi blo zdej če bi :D hihi
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ker je bil pa Mansell? x:Dx x:Dx x:Dx

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men gre zvocno tud na zivce, ce nekdo gleda, ti si pa prisiljen poslusat, ko recimo kaj delas... sam v bistvu me pa privlaci, sam zdaj velik manj, ko ni vec senne. :V:

sem cist shizila, navijala. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ok, bom probala tko gledat. :D ;)

 

mi smo stara sola, pa smo bili za dva temperamentna x:o)x - senna - prost. :P

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ok, bom probala tko gledat. :D ;)

 

mi smo stara sola, pa smo bili za dva temperamentna x:o)x - senna - prost. :P

 

dva vročekrvna ane :P sam res ni to to kar je to to, zdej, same omejitve vse tolk varno in to, nobenga adrenalina ni več ... sam še odpelje vsak svoj krog, več od avta odvisno kt od šoferja pa tko ... heh

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa od postankov v boxih pa vse tole. pa sama strategija, teama, vsega, bolj kot pa zdaj voznik da vozi formulo.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tak je to ja... hja, kjer je denar se da imeti večjo ekipo ;) in kjer se ma večjo ekipo posameznik ni več tolk pomemben... hehja, nebi bilo švoh, dat vsem enak avto :P hehehe
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja pol bi se moral pa itak drug drugega spuscat pa vse in bi bilo se bolj dolgocasno in se manj formuli podobno.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To ni zame, poznam pa dost tipov, ki so obsedeni s tem. Men je skoda casa, da bi to gledala. :sleeping:
"Pri ptičih je vse nagon, tudi zvestoba je nagon. Nagoni so čisto v redu ... V naravi je vse lepo urejeno... Človek ima pa polna usta ljubezni pa čustev, pa ne vem kaj še. Potem pa v imenu ljubezni pusti svoje mladiče. A skrbi za svojo vrsto? Vraga! " (monolog iz filma: Pod njenim oknom)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>men gre zvocno tud na zivce, ce nekdo gleda, ti si pa prisiljen poslusat, ko recimo kaj delas... sam v bistvu me pa privlaci, sam zdaj velik manj, ko ni vec senne. :V:

sem cist shizila, navijala. :)

Name ma zvok motorja isti učinek, kot da bi se en dober tip pred mano slekel x:px Mi pa včasih tud paše zaspat ob tem.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

sam cakala kdaj bo kdo osvezil. :)

Ja, men je tud kul, dA JE Raikonen zmagal. x^x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>eh, posranec...

x:Dx x:o)x :o|o:

 

....

ste opazili (spet) kako so bili vsi čist total izžeti, RAZEN Majkla :8):

stari je opasn. svaka čast. x^x

 

ovi posranec je komaj usta odpiral, mislim čist zjeban no, pa zaripl, švic mu je tekel v potokih po faci, jao jao... xDDx

x:Dx x:Dx

 

<{POST_SNAPBACK}>

Je pa fajn letos zanimivo...

 

Sicer pa ponavadi gledam štart pa potem rezultate x:)x  x8Dx

ja, jaz tud bolj tko.

 

ja, res je letos mal drugac pa bolj zanimiv vse skupaj.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...