Skoči na vsebino

Formula 1


Mick

Recommended Posts

  • Komentarji 424
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>Joj, a ves, da sem zamenjala face...sem sla zdele na google gledat in sem ugotovila, da sem za Alonsa, ne pa Webbra! Napača!  x:o)x  x:Ix  x:Ix

 

:D :D :vragec: hehe :P damn, i guess je fotka pomembna, ko dirja naokrog ves zakamufliran pod čelado da ga nč ne vidiš :D hihi x;)x

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

formula je res zanimiv šport..... kup kretenov, ki se podi po pisti dve in pol al tri ure, fino onesnažuje okolje, ogroža sebe in še koga in troši milijone, ki bi jih lahko boljše porabli...... no ja, sej ni to edini šport kjer se to dela...

:vragec: :vragec: :vragec: :vragec:

cosmic dancer
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja ampak važn je da se lahk pohvalmo, da smo par satelitkov poslal na mars. In tam bomo lahko živel že čez 30 let. Life is good.

 

Ni ravno za v formulo 1 ampak vseeno. Tako se v današnjem času merijo dosežki človeštva.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dirko sedaj nadaljuje le šest dirkačev, ki vozijo z Bridgestonovimi pnevmatikami. Ostali dirkači so se tik pred štartom odločili, da bodo dirko bojkotirali in s tem izrazili nasprotovanje FII, ki na dirki ni dovolila uporabo varnejših pnevmatik od tistih, ki so jih dirkači uporabljali na treningih.

 

 

Na startu devete letošnje preizkušnje za svetovno prvenstvo sta se tako pojavila le oba Ferrarija z aktualnim prvakom Nemcem Michaelom Schumacherjem in njegovim moštvenim kolegom Brazilcem Rubensom Barrichellom ter oba Jordana in Minardija, torej moštva, ki uporabljajo pnevmatike proizvajalca Bridgestone. Ostalih 14 voznikov, ki vozi z gumami Michelin, je po ogrevalnem krogu zapeljalo v bokse, saj je francoski proizvajalec odsvetoval nastop s svojimi pnevmatikami, ki naj ne bi vzdržale večjih pritiskov na ovalu.

 

Jaz jim dam tud prav :palec: x^x

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>glede gledalcev se strinjam.

 

mislim, da ... če je bil kdo neresen danes, je bila to FIA, ne pa dirkači.

1. Moštva so odločila, da ne bojo nastopali, ne dirkači.

2. Šlo je za varnost dirkačev; ne vem kako bi razmišljali, če bi se kdo danes ubil.

 

No, res sem se malo nerodno izrazila, saj to vsekakor ni bilo odvisno od dirkačev samih, ampak od njihovih moštev...... sem pa še vedno mnenja, da se morajo to zmeniti na drugačnem nivoju in ne na račun gledalcev in celotne scene.....sicer pa, to je pač poklic v katerem je prevzet določen riziko, ki se ga verjetno zavedajo vsi....; na drugi strani pa je varnost seveda na prvem mestu; in že imamo tukaj dilemo kaj je prav in kaj ni :inocent: x;)x

Smisel življenja je največja sreča
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 months later...

Čisto lepo sem se spravil gledat, prižgal zraven radio, da Mirsadovo vreščanje ob štartu nadomestim z resnim Miheličevim komentarjem, odgledam dva kroga in se mirno zbudim osem krogov pred koncem, ko je šlo samo še zato, ali bo Montoyina zadnja leva guma zdržala ali pa ga bo Alonso le dohitel.

 

Potem mi je en kolega rekel, ko sva klepetala, da je bilo bolje prespati zadevo, ker se menda ni nič dogajalo.

 

(Največji frajer dirke je pa itak Pizzonia, ki je kot rezervist s totalno nekonkurenčnim dirkalnikom staremu Williamsu prinesel dve točki in mu pokvaril dan, ker mu je pokazal, da ima dva poden dirkača v štali ... x:Dx)

 

Zeeeeh xcivx

 

A ste pogruntali, kolikokrat je Mirsad samo v zadnjih osmih krogih rekel, da bodo "zdaj pa čisto zares zadnje reklame"? x:Dx

 

Zeeeeh xcivx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...