Skoči na vsebino

Formula 1


Mick

Recommended Posts

Ne se žalit, no :( A ne morejo bit posti normalno argumentirani????? ... oz. vsak ima pač svojega favorita oz. najljubšega komentatorja...... :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec:

Jaz sem mela v srednji šoli intervju z Miranom Ališičem za eno šolsko revijo .... mal je pač objektiven tudi pri svojem komentiranju.... x:Dx Takrat mi je bil še v redu sicer... Zdej ga pa čedalje težje poslušam po TV... :o|o:

In pol me je takrat v šolo pelu po intervjuju..... jao, kwa je to folk gledu, hehehe x:Dx

 

 

 

 

men je pa alešič kul. vsaj mal adrenalina, pa razgledan je tud(f1),pa povsod zravn pride. lahko pa na htv-ju gledaš-živ dolgčas

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 424
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Guest ashanti
men je pa alešič kul. vsaj mal adrenalina, pa razgledan je tud(f1),pa povsod zravn pride. lahko pa na htv-ju gledaš-živ dolgčas

ja se strinjam, zna kdor zna

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men je pa alešič kul. vsaj mal adrenalina, pa razgledan je tud(f1),pa povsod zravn pride. lahko pa na htv-ju gledaš-živ dolgčas

Sej te razumem,kako razmišljaš.Poanta je v tem,da skuša Alešič zainteresirati za F1 folk,kateri je niso nikoli gledali.Torej,tiste laične navijače,kateri se orientirajo in navijajo za najsimpatičnejše dirkače,al pa isto znamko,katero imajo tudi oni sami.Zvsem tem ni nič narobe,samo jez se vseeno čutim prikrajšan za res tiste informacije o tehniki.Je pa že Tina omenla,da se je brez veze kregat o tem,ker enostavno pač zamenjaš komentatorja z pritiskom na dalinca x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sej te razumem,kako razmišljaš.Poanta je v tem,da skuša Alešič zainteresirati za F1 folk,kateri je niso nikoli gledali.Torej,tiste laične navijače,kateri se orientirajo in navijajo za najsimpatičnejše dirkače,al pa isto znamko,katero imajo tudi oni sami.Zvsem tem ni nič narobe,samo jez se vseeno čutim prikrajšan za res tiste informacije o tehniki.Je pa že Tina omenla,da se je brez veze kregat o tem,ker enostavno pač zamenjaš komentatorja z pritiskom na dalinca x:Dx

 

 

 

očitno ne razumeš.f1 spremljam 11 let tko da ne vem če je ravno ališič zbudil moje zanimanje za f1.

navijam za istega dirkača od kar spremljam formulo,pa ne vozim italjana,ne sipatiziram s švabi-pravzaprav jih bolj ne maram(se opravičujem vsem nemcem-nič osebnega)-nemško pa ne govorim tko da RTL odpade.za info o tehniki pa glej celo oddajo o f1 ne sam dalinca v roko pa preklaplat.ališič pove marsikaj tud o zakulisju,pravilih,osebnem lajfu,anekdote...

no pa da se naumo kregal , vsak ma svojga favorita-komentatorja :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

očitno ne razumeš.f1 spremljam 11 let tko da ne vem če je ravno ališič zbudil moje zanimanje za f1.

navijam za istega dirkača od kar spremljam formulo,pa ne vozim italjana,ne sipatiziram s švabi-pravzaprav jih bolj ne maram(se opravičujem vsem nemcem-nič osebnega)-nemško pa ne govorim tko da RTL odpade.za info o tehniki pa glej celo oddajo o f1 ne sam dalinca v roko pa preklaplat.ališič pove marsikaj tud o zakulisju,pravilih,osebnem lajfu,anekdote...

no pa da se naumo kregal , vsak ma svojga favorita-komentatorja :palec:

11 let je pa kratka doba x;)x za formulo 1.Oddaja o F1 je pa zame en čist navaden sranje,ker ne zveš nič.Če prelistam kakšen članek v bilokateri motoreviji,zveš veliko več in to samo na 2 straneh.

Alešič govori o stvareh,zaradi katerih je F1 postala nezanimiva za dirkanje in zanimiva za opravljanje. :xx!:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

11 let je pa kratka doba x;)x za formulo 1.Oddaja o F1 je pa zame en čist navaden sranje,ker ne zveš nič.Če prelistam kakšen članek v bilokateri motoreviji,zveš veliko več in to samo na 2 straneh.

Alešič govori o stvareh,zaradi katerih je F1 postala nezanimiva za dirkanje in zanimiva za opravljanje. :xx!:

 

 

 

res bi tebe rad slišu komenterat x:Dx :O:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest ashanti

kratka doba al pa dolga doba: odvisna je od tega kok si str. js npr. bom 15, pa f1 spremlam 5 let, za ene ŠELE, za druge pa uuau doug

štekaš?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Štartna mesta za tokratno dirko (02.04.2006)

 

1. vrsta: Pole position : Jenson Button

Giancarlo Fisichella

 

2. vrsta: Fernando Alonso

Kimi Raikonnen

 

3. vrsta: Juan-Pablo Montoya

Ralf Schumacher

4. vrsta: Mark Webber

Nick Heidfeld

 

5. vrsta: Jacques Villeneuve

Jarno Trulli

 

6. vrsta: Michael Schumacher

David Coulthard

 

7. vrsta: ....

...........

Komaj čakam na jutrišnji razplet.......

x:px x:Dx

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kje pa je tekma (in torej kdaj bo? da ne bo spet ob kakih urah odstekanih)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

At the moment : constructors championship:

 

1. Renault x:px 28

 

2. Ferrari :vio: 15

 

2 (!) McLaren-Mercedes :palec: 15

 

4. Honda :palec: 11

 

Drivers championship:

 

1. Fernando Alonso x:Dx 18

 

2. M. Schumacher :inocent: :vio: 11

 

2 (!) Jenson Button x:Dx 11

Naslednja dirka: Australia- Albert Park : 02.04.2006

 

Krogov bo 58 (5,303 km)... Schumi ima rekord steze iz leta 2004...

 

Jz bom parkirana pred TVjem okol 6ih zjutri!! x:Dx x:px :palec:

x:Dx x;)x

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest ashanti
Štartna mesta za tokratno dirko (02.04.2006)

 

1. vrsta: Pole position : Jenson Button

Giancarlo Fisichella

 

2. vrsta: Fernando Alonso

Kimi Raikonnen

 

3. vrsta: Juan-Pablo Montoya

Ralf Schumacher

4. vrsta: Mark Webber

Nick Heidfeld

 

5. vrsta: Jacques Villeneuve

Jarno Trulli

 

6. vrsta: Michael Schumacher

David Coulthard

 

7. vrsta: ....

...........

Komaj čakam na jutrišnji razplet.......

x:px x:Dx

res cool štartna mesta, zanimiv bo, sm škoda k je tok zgodi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem vedela, da nisem zaman vstala ob 05.30h! x^x Kot bi rekel Ališič... dramatičen začetek dirke x:Dx :eek: 2x safety car... :o|o: kar mene osebno ob živce spravi xrolleyesx

Pozicije na cilju so mi bile kar všeč ... hehe (Alonso, Raikkonen, Schumacher Jnr.) x:Dx

Looks like Renault are currently in a class of their own.

 

xokx

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest ashanti
Alonso http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/k005.gif

 

Shumi http://www.cosgan.de/images/midi/frech/g045.gif

 

se strinjam x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma poglej rezultate. Kr po travi je vozil. A je formula oblikovana za rejli - i don't think so.

Sej prejšnja leta mu je vse narihtaval Barikelo ... tko da je moglo bit vse hura za šumija.

 

Pač cajti se spreminjajo.

 

Drug teden začnem za Renault navijat. x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...