Skoči na vsebino

Fotke


Tjazy

Recommended Posts

no....se bom jest zdej poslovila....grem mal na dž majčko zmočt....k pridm nazaj na lnf hočm kako nude novo..... x^x
Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa, zelo lepa fotka! :palec: x:Xx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Ix :8): O, kaj, glih sem hotla dat dol, ker v bistvu se mi je zazdelo, da ni ne tic ne mis ta fotka. :)

Thanx ContesA - je pa diskret, pa je nude. Ipak. ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

neprespana, grem spat, sicer pa pih, pa kaj je to takšnega x:Dx  midva, mojemu mal glave fali x:Dx

Hmm, seveda sem videl, seveda pa sem tudi našel nazaj, kar sem nekoč že videl... (me je naučil naš maček) x:Dx

Sem si raje vzel čas, Je treba reč kar več ... x^x

prvi hip sem gledal, ali si ti ali nisi. Sproščenost. Tvoj ... čeprav imam včasih po pisanju drugačen vtis, se mi zdi fajn dečko. :palec:

Ni samo fajn slikca, te kar potegne v neke druge kraje, neko drugo sceno, nek drug čas.

Naj malo povoham - hhhhh diši ena dobra krema za sončenje! x:Dx

Doterana frizurca tudi na plaži x;)x

Aja, poudarek slike je na ritki ... x:Xx in nogice ... x:Ix in tisto, kar zakrivajo roke, breskvice, se nimaš kaj sramovat in zattooo skrivat.

Sem vedel, da se nekje zadaj (pa nisem vedel, da je to samooo za obleko), na slikcah ki sem jih do sedaj videl, skiva kaj več! x:Xx xrosex xflirtx

 

P.S. na koncu sem slišal še eno prijetno brundanje, nekdo zadaj za tabo se mi zdi dobre vole... ja tvojemu nič ne fali!

P.P.S. mislim, da se ti je splačalo malo počakat, hehehe

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Selene, zdaj sem šele videla fotko! x;)x Super si! :palec: x8Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Tule se počutim dolžnega še nekaj napisati ...

 

Ko sem videl Andresa, sem se spomnil, da sem lani začel goščo tam okoli striči z mašinco ... dokler sem še tekel. Ker so kocine sila porozne in pijejo švic, meni pa se je ves švic stekal tja dol... Pod pazduho mašinco uporabljam že dolgo. x:Dx

 

No, in Tjazyju se bom opravičil, majčkeno sem pretiraval. x;)x :palec:

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ful me je. pa kwa pol x:Dx

 

danes sem bil v gorici, že vidim, da nisem videl najlepše goričanke :P :D mmmmm Aira... če uporabim tvoje besede Ful si dobra, in te je lih za prav, pa predvsem las, maš ful prijetno velik, pa kwa pol .... ;) grrrrr tote primorke,... mi lušte delajo... danes.... vidu lih prele "taprvo"...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...