Skoči na vsebino

Fotke


Tjazy

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>danes sem bil v gorici, že vidim, da nisem videl najlepše goričanke :P :D mmmmm Aira... če uporabim tvoje besede Ful si dobra, in te je lih za prav, pa predvsem las, maš ful prijetno velik, pa kwa pol .... ;) grrrrr tote primorke,... mi lušte delajo... danes.... vidu lih prele "taprvo"...

 

ta prava lunina tehtnica si x:Xx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

haha, Mick si seveda ni pustil 2x rect tamle od Nina... ;) :D

 

ja, kul ritkica, Aira! x^x

 

Ste res bejbke, madonca, same dobre bejbe... :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kurc....ups....mickeni....te pa se čudijo, da si mal lnf dopusta vzameš x;)x . Saj več ne veš v ktero bi se vtaknu..... :vragec: x:o)x x:Dx

 

Pa glih ritko je dala gor bemu......k me to čist unič....pa še prav z dopusta nism pršu. :inocent: x:px

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:) hehe, Mick, zdaj si bova mogla oba vzet dopust da si ospočijeva od videnih oblin, že tko je tak vroč dan.... pol pa ... aaa...

 

luna v ovnu praviš, :D hecno ja js oven ti tehtnica, js luno v tehtnici ti v ovnu, men je čist jasno da moreva probat en 69 da se lepo pokrije vse skupaj.... ;) grrrrrr

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako mojo nude fotko pa boste lahko (ni še čist ziher) videli na Štuk-ovi strani. Seveda smo ga malo popili, pa neka obletnica je bla in Vesele štajerke so polko pičile in sva z mojo gdč. pune plesala , potem pa sem, v smislu teenagerk kavbojke dol potegnil, pa še spodnje hlače, potem pa sem spodnje hlače zabrisal na oder (mogoče mi je malo slabo od polke prišlo ). Tam sem videl, da so nekaj slikali, pa še kamera je bila (seveda sem zo opazil, ko sem se že nazaj oblekel). Drugo jutro pa takega moralnega, sam me je punca potolažila, da ji je blo sexy, sam da mi naj to ne pride v navado, je še dodala. x:Ix xscratchx
It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Madona klele mam pa fejst inspiracijo za opravljanje ročnega dela pod tušem  x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Dx . Edinole ne vem al' pride Lijevanka ili Desanka v poštev  x:Dx  x:Dx  x:Dx  x?x

 

ajd js sem že premlad najbrž da bi zastopil ampak kje je štos Lijevanke ili Desanke?

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...