Skoči na vsebino

Fotke


Tjazy

Recommended Posts

pih, kaj je zdaj to, preden se 'navdusim'? xDDx x;)x

Ful simpaticno, zelo eroticna fotka, pa ceprav 'se nic ne vidi'...

 

:palec: :palec: x^x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ja veš, full erotična :xx!:

 

Tukaj je navada, da smo do vseh fotk uporabnikov spostljivi. Ne more biti vsak vsakemu usec, ampak mislim, da je fajn da zmrdovanje ( tudi v smislu smeskotov; :xx!: ) prerastes. Meni se zdi to mimo.

 

Bast super. Lusno x:Ix

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmmm, za bast bi pa lahko od zadaj rekel da je Alanis Morissette, luštn x;)x :palec:

Men so pa full take slikce všeč, da ne pokaže vsega ker tiste neokusno razgaljene babn'ce iz XXX vsebin, ki ti vsiljivo v vnos skačejo se tko naješ že ko brskaš po internetu, bljah :xx!:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sorry, k sm tak pussy x:Dx ... k sm napisala nej vam ogreje večer, niti nisem mislla dobesedno... k ponavad nimam težav z goloto... ma sem bla zuni, s frendicami, in čeprou je kr dogajalo, sem (tko k pravi diana:)), ves čas mislla na to, da je tam nekje na netu fotka moje riti x:Dx . in..., kaj pa vem... ne vem. k mal pa se jo je vidlo, dost je pa niti nimam x8Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Heeeej, wow!

 

Mal fotkic spet...

Cigancica, OK, nekaj je! x:Xx :palec:

Drugac lustna fotkica, ce bi se sam kaksen picek mal vec videl. xDDx

 

Seal, sexy! :palec: x8Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nic cudnega Seal, Luno imas v Raku.

 

Sem kuknila zdajle na tvojo osebno stran in ugotovila, da si trinajstica tud (sam da si pondelk - mensezdi). :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>majhen delcek za zacetek,slika se iz tunizije,kjer sva se s frendico igrali muslimanke x:Dx  :vragec: ,predelane muslimanke.tam so bile seveda vse zenske kompletno pokrite tud na plazi in v vodi....midve pa toples ,pa tangice....

pa sva si pol nabavile te rute in ....naredile par takih fotk neumnih... x:Dx

 

:eek: :2src: x:px ....ful dobra joška......eeeeee.....fotka, no :vragec: x:px x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mislim da ima venero pa v levu.... al kaj tacga, sem prehitro zaprla efemeride. sam vem da je luna v raku.

saj a ni kavticnik (ko me je nanj spomnil mal) tud dvojcek?

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...