Skoči na vsebino

Fotke


Tjazy

Recommended Posts

oho, Cigancica, po racje, prikrito, sem morala 2x pogledat, da sem sploh stekala, kaj je kaj na fotki...

 

:D ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:o|o: ja,zato ker se vidi sam ena,he he

 

Ja, te pa še drugo pokaž, ne x:px ...pa da ocenimo x:o)x Mah, k bi bil jst tvoj tip te na nbeno operacijo ne bi pusto.......puste "moje" joške na miru x!x :sniky:..... x:o)x x:Dx

 

Uuuua :2src: . Vidu zdej še drugo fotko......dobra bejba :palec: , ful za cartat ta telešček :vragec: x:px x:Dx :palec:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>oho, Cigancica, po racje, prikrito, sem morala 2x pogledat, da sem sploh stekala, kaj je kaj na fotki...

 

:D ;)

x:Dx :vragec: se vidi ,da sem fotografinja.....sama fotkala,pa moje fotke so zmeri ,da te kej mal zmede.... xrolleyesx x:Dx al pa mede

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ja, te pa še drugo pokaž, ne  x:px ...pa da ocenimo  x:o)x  Mah, k bi bil jst tvoj tip te na nbeno operacijo ne bi pusto.......puste "moje" joške na miru  x!x  :sniky:..... x:o)x  x:Dx 

 

Uuuua :2src: . Vidu zdej še drugo fotko......dobra bejba :palec: , ful za cartat ta telešček  :vragec:  x:px  x:Dx  :palec:

ja,mick,moj mozh bi se definitivno strinjal s tabo.....

sam jst vchasih tezhim ,da bi imela drgacne.

enkrat se mi je tko nasmejal,ko sem prjavla da mam joske ko zhizhole,tisti majhen sadez rjav.. x:Dx

pa je rekel naj neham tezhit s temi johkami,ce ne mi bo on dal dnar ,da grem na operacijo,sam da bom tih x:Dx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>tudi jaz ne x:Ix v vodi...(asc rak)...

 

drugega pa nič,

mislim tipično vodno nekaj, kaj jaz vem...spolzko, mokro, prilagodljivo, nežno, občutljivo...no tri od petih, mogoče če vse skupaj v chartu združimo...izpadem neptunovska (sanjavost, neprizemljenost)x:)x ... x:Dx imam pa jupiter, uran, neptun v strelcu, mars, venero v levu in luno v ovnu. kar pomeni da čustvenemu obdobju sledi ognjeno. ljubosumna pa sploh nisem x:o)x fino bi bilo če bi imela kakega bika ali škorpijona kje xrolleyesx nula od nule. razen v peti hiši, ki je škorpijonska, čeprav zelo skulirana, če izločimo druge vplive. sem omenila da sploh nisem ljubosumne sorte?- zelo zanimivo- verjetno je to povezano z vodnarsko osmo hišo x:o)x x:o)x (om) xDDx

Santos se poteguje za naslov svetovnega prvaka v limanju fotk na LNF?? x:Dx x^x :palec: x:o)x

 

Kar se tiče naslova za svetovnega prvaka...mislim, da to energijo bom usmerjal v Bangkoku - marca v Tajskem Boxu !! x:Dx :vragec:

 

Kar se pa tiče fotk...jebiga...rad se slikarim, saj jih imam ceu kup ! xg:Dx

 

p.s.kupisi revijo; NOVA...me boš tud tam vidla ( fotka pa članek ) !! xg:Dx

 

Kiss x;)x

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>http://www.lunin.net/astrologija/

Santos, če napišeš knjigo jo bom z veseljem prebrala. Nove pa ne poznam. Srečno na tajskem :palec:

x:((x  :switz:  xcivx ...... xsrcx

xDDx x:Dx

 

Knjigo bom itak napisal...sam ne še zdaj...enkrat po tridesetih...(ko bom zaključil s kariero) ! x;)x :palec:

 

Thanks za Tajsko ! x;)x

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

p.s.kupisi revijo; NOVA...me boš tud tam vidla ( fotka pa članek ) !! xg:Dx

 

Kiss x;)x

 

Santos...he he ... lepe tigraste hlačke :palec:

Sam zase lahko storiš neizmerno več, kot bi kdajkoli mogli storiti zate drugi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...