Skoči na vsebino

Fotke


Tjazy

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Ja,še ena v katero se bodo nekateri z največjim veseljem vtaknili. x:Dx

Elektra,ni bilo to mišljeno grdo,sam tako pač bo,boš videla. :fiju: Drugače pa dobrodošla. x;)x  x:Dx  :vragec:

 

hvala tudi tebi x:Ix ammmm pa vsem vnaprej(če bo treba),da se ne bom ponavljala non stop x:Dx

hmmmm vtaknili ali nataknili?? x:Dx x;)x ja ni problema, mal heca mora bit x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>hvala tudi tebi  x:Ix  ammmm pa vsem vnaprej(če bo treba),da se ne bom ponavljala non stop  x:Dx 

hmmmm vtaknili ali nataknili??  x:Dx  x;)x  ja ni problema, mal heca mora bit  x;)x

 

 

Ja,tudi nataknili,če bo treba. x;)x x:Dx

Behind every bitch there is a guy that made her that way.

 

Sheakespeare

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja, aha... hehe... ;)

jaz pa tamle, da ima nekaj 'pravega'. ;) :P :D

 

haha, ribje/skorpijonski forum... (ce nic od tega, vsaj rak - govorim o vseh pomembnih, ne samo o soncevem znaku)... kakorkoli ze, vodna scena..

 

... no da pa navezem na temo - nic cudnega torej, ce tle ni tok fotk. ;)

saj veste, ribICE (x:px) smo bolj sramezljive sortice. :) :D

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>hmmmm nekateri fantje pa ste zelo pogumni "čez kabel"  x:Dx  kaj pa "in realty"??  :inocent:  x;)x 

 

Santos -  zanimiv dečko  :palec:  x;)x

Seal -  ravno prav kosmat    x:Dx  :palec:  x:px  :2src:

 

Pozdravljena Electra ! :palec:

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla Marsa,

kwa s tabo dogaja...od kdaj so Ribice sramežljive...?! :vragec: x:Dx :palec:

 

Katja še malo pa bo hitla desno ritnico gor...! x:Dx :vragec:

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ze skoz... jaz sploh ne zgledam (ker sem kao gobec pa dost si upam), a sem.

mi je boljs v 'ilegali'... nekak... :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ja,še ena v katero se bodo nekateri z največjim veseljem vtaknili. x:Dx

Elektra,ni bilo to mišljeno grdo,sam tako pač bo,boš videla. :fiju: Drugače pa dobrodošla. x;)x  x:Dx  :vragec:

 

Electra, nič bat. Očitno si že velika punca, dvomim, da potrebuješ cyberluninguarda ali pa cyberluninguidea. x:Dx Ni tak strašno, šeenkrat wellcome.

It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Electra, nič bat. Očitno si že velika punca, dvomim, da potrebuješ cyberluninguarda ali pa cyberluninguidea. x:Dx Ni tak strašno, šeenkrat wellcome.

 

seveda rabi vodiča... da ji pokaže vse prostore luninga neta... js se kar ponujam :D x:Ix da mal pokažemo škorpici kje se pr nas dobi pomembne stvari...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdaj pa še ena moja groteskna, sicer je bila fajn žurka (par mesecev nazaj), sam moralni je bil hud. Sej sm že enkrat pisal o tem. :xx!: Evo Aiwa, nič nisi zamudila
It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem jih, pa ne samo riti, tud tiste fotke nekje obstajajo, sam jaz jih nimam. Sej pravim, bla je fešta, in mel sm hudega moralnega (pa ne zaradi te fotke), bolj zaradi onih drugih. Še dobro, da sm imel takrat punco zraven, ker drugač bi blo pa res malo čudno. :eek: :o|o: x:)x , je rekla, če bi šel še malo dlje, bi bilo pa tud za njo tumač (takrat sem res precej pokazal, seveda, da se fotka pa nisem vedel, no, ko je bilo že prepozno) x:)x
It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Sem jih, pa ne samo riti, tud tiste fotke nekje obstajajo, sam jaz jih nimam. Sej pravim, bla je fešta, in mel sm hudega moralnega (pa ne zaradi te fotke), bolj zaradi onih drugih. Še dobro, da sm imel takrat punco zraven, ker drugač bi blo pa res malo čudno. :eek:  :o|o:  x:)x , je rekla, če bi šel še malo dlje, bi bilo pa tud za njo tumač (čeprav sem takrat precej pokazal, seveda, da se fotka pa nisem vedel, no, ko je bilo že prepozno) x:)x

 

Ooooooooo ti pacek ! x:Dx :vragec:

Sam, da ne bodo te fotke v kakih revijah, tipo trači in xxx...!! x:Dx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zdaj pa še ena moja groteskna, sicer je bila fajn žurka (par mesecev nazaj), sam moralni je bil hud. Sej sm že enkrat pisal o tem. :xx!: Evo Aiwa, nič nisi zamudila

Haha!! x:Dx x:px x:Dx x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: x:Xx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...