Skoči na vsebino

Fotke


Tjazy

Recommended Posts

Ja, lep ime je ja tu men!

Zakaj si 'prezakompleksana' s kaksnim posebnim razlogom?

-------

Ouje, ime je pa tud meni kul  x;)x

Tak, totalno sem ponosna nase, da sem poslala fotko, ceprav sem prezakompleksana, da ostane.  x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mogla sem par avtotov zbrisat, ni blo placa al kaj...

:eek: :eek: :2src: :2src: x!x x8Dx x!x :palec:

 

Hudo! x^x

 

Da mi 1x vec ne pisnes o kakem videzu svojem z nezadovoljnim tonom! :att:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To je bilo poleti! Umes sem pridobila na postavi - tisto, kar zenske ne maramo! xrolleyesx

Ma, sej gre dol, pocas in vztrajno.

 

Ne bom vec zagovarjala mojega nezadovoljstva x^x

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Michelle dobra fotka, samo prehitro si jo snela! :palec: x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojoj.... se dobro da sem sla pogledat (v nude prakticno ne hodim... se mi ne ljubi brati cvekarij, fotk se pa ne nadejam, razen kaksne rame ali palca na nogi al cesa tacga :|||).

 

aMpak halooo! schtraufenpacht!!!! x^x :eek: x:Xx Pih contesa, tale je pa zelo eroticna, pa ceprav ne glih nude, skor nude... :palec: Hudo!! xyesx

 

Milf, a sam po vratu? :o|o:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mich, kompleksi???  :eek:  :eek:  :eek: Nič jasn, mogoč morm počas k okulistu.... x:o)x

 

:P js sem bil lih pr okulistu zdej pa tko fajn vidim :D vse bejbike ;) hihi hjaja od kar vem da vredu vidim je vse lepše...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...