Skoči na vsebino

Fotke


Tjazy

Recommended Posts

lepota je v oceh opazovalca.

 

Ti sam eno gledas, nekdo pa gleda sam eno drugo.

eni imajo radi skorpijonke, drugi pa dvojcice in tretji device.

eni imajo radi suhe, drugi debele, enim so vsec velike, drugim majhne.

 

vsem je vsec sexy bejba, vendar enim je sexy debelo, drugim pa suho.

 

stevilnim pa je naj vsec nedosegljivo.

navadno dokler ni dosegljivo (ce se kasneje ipak izkaze za taksno).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>lepota je v oceh opazovalca.

 

Ti sam eno gledas, nekdo pa gleda sam eno drugo.

eni imajo radi skorpijonke, drugi pa dvojcice in tretji device.

eni imajo radi suhe, drugi debele, enim so vsec velike, drugim majhne.

 

vsem je vsec sexy bejba, vendar enim je sexy debelo, drugim pa suho.

 

stevilnim pa je naj vsec nedosegljivo.

navadno dokler ni dosegljivo (ce se kasneje ipak izkaze za taksno).

podpišem!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehehehe.....

 

Heh, k komente tipčkov berem mi je zanimiv, da je men na eni tukajšnji hot bejbi velik druzga v učke padlo k zunanjost...... x:px Mogoč pa to kaj prispevalo, da sm ji mogoč tud mal zanimiv x:px ....razmislite o tem, tipčki. :vragec: x:px x:Dx Včasih se bejbam nič kolena ne zmehčajo, če slišijo že 100tavžntič kak so lepe ipd. finte kar se videza tiče x^x Pa to že itak vejo, jim ni treba pravit x;)x

 

Bi pa reku, da je tu gor velik hot bejb, ne sam dve.........že skor presenetljivo velik x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hehehehe.....

 

Heh, k komente tipčkov berem mi je zanimiv, da je men na eni tukajšnji hot bejbi velik druzga v učke padlo k zunanjost...... x:px Mogoč pa to kaj prispevalo, da sm ji mogoč tud mal zanimiv x:px ....razmislite o tem, tipčki.  :vragec:  x:px  x:Dx Včasih se bejbam nič kolena ne zmehčajo, če slišijo že 100tavžntič kak so lepe ipd. finte kar se videza tiče x^x Pa to že itak vejo, jim ni treba pravit  x;)x

 

Bi pa reku, da je tu gor velik hot bejb, ne sam dve.........že skor presenetljivo velik  x;)x

 

 

Bravo, Mick! :palec:

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Včasih se bejbam nič kolena ne zmehčajo
:palec:

... ce ne vem kaj govorijo, so ne vem kaksnega videza, pa ce so pametni, vse vse vse, pa ce se 1000x na glavo postavijo, pa ce pet milijonkrat do stropa skocijo, ...

... ce ni mehcalca za kolena pa stiskala za trebusni predel, ni nic, zero. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hehehehe.....

 

Heh, k komente tipčkov berem mi je zanimiv, da je men na eni tukajšnji hot bejbi velik druzga v učke padlo k zunanjost...... x:px Mogoč pa to kaj prispevalo, da sm ji mogoč tud mal zanimiv x:px ....razmislite o tem, tipčki.  :vragec:  x:px  x:Dx Včasih se bejbam nič kolena ne zmehčajo, če slišijo že 100tavžntič kak so lepe ipd. finte kar se videza tiče x^x Pa to že itak vejo, jim ni treba pravit  x;)x

 

Bi pa reku, da je tu gor velik hot bejb, ne sam dve.........že skor presenetljivo velik  x;)x

Mick ne gre na "pavšal"..on stvari sondira

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:palec:

... ce ne vem kaj govorijo, so ne vem kaksnega videza, pa ce so pametni, vse vse vse, pa ce se 1000x na glavo postavijo, pa ce pet milijonkrat do stropa skocijo, ...

... ce ni mehcalca za kolena pa stiskala za trebusni predel, ni nic, zero. :)

 

To govoriš o seb. Meni moj izkušnje pravijo mal drgač...... x:px :vragec:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mick ne gre na "pavšal"..on stvari sondira

 

Hehe.....bemu, lepih bejb je še pa še......tistih, ki imajo še poleg tega nekaj, hm, da nem zaj pisal kaj vse, pa ni tolk zlo dost, še posebej, ker se zanašajo na svojo lepoto preveč x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

o sebi, ja... morajo se mi zmehcat kolena pa stiskat me mora po trebuhu... sicer 'ne dela'. :)

pravzaprav vec komplimentov mi bo dal, je moznost, da mi bo hitreje dol padel, ker bom sodila, da gre ocitno torej za nekaksno *strategijo*.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehehe, ja.....sam a se ti vedno mehčajo takoj, te ni kdaj presnetu kak mal poznej? :inocent: Men se je parkrat zgodl, da bejbam (vsaj men se je tako zdel) nisem sprva nič mehčal kolena, sm ji pa pol, kasneje, lahko segel mednje x:px :vragec: x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>o sebi, ja... morajo se mi zmehcat kolena pa stiskat me mora po trebuhu... sicer 'ne dela'. :)

pravzaprav vec komplimentov mi bo dal, je moznost, da mi bo hitreje dol padel, ker bom sodila, da gre ocitno torej za nekaksno *strategijo*.

če spet napišem, da "podpišem", bodo rekli, da nekam lezem......

Lahko pa enako mislim

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kul, saj ne pravm, da sploh ni tko. Pravm, da lahko mehčanje kolen in stiskanje v trebuhu pr nekaterih tud kasneje povzročiš, ne takoj.... :inocent: :vio:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pismu a ni bedast tole; Enja?

vcasih je se meni kar zoprno, ker vem da bo tko izpadlo in cutim, da je oni pomislil tole...

 

a to je bedast, pismu saj povem kdaj kaj tud cist kulskega al kaj, hocem reci, a z mano se pa nihce ne mroe strinjati al kaj, a sem tolk mim oz. moja mnenja? :D :P

 

a si sco, enja pol res al kaj ;) - tole se mi zdi cist skorpijonsko...

da ne palijo razne zadeve tkole... :)

 

***

 

Mick, a ves da imas prav - se zgodi tud, ja, da so se kdaj kasnej kolena mehcala, ampak sam zarad ljubezni, ki je bila prava (no pac kao, recimo) oz. ko se je izkazalo, da ni bila strategija.

...

mah... v bistvu skoz mislim, kok sem preprosta, mroda pa le nisem tolk spet. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jst sem tud kompliciran, zdej, ko sem baje odrastu.... :inocent: Zlo težk me čist vrže, mam kasno paljenje, sam k se pa zapalim.... x:px :vragec: :vragec:

 

Aja, da sm pa čist zapaljen pa se tud trudim ne pokazat kar tko. x^x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...