Skoči na vsebino

Fotke


Tjazy

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>hehe, pa saj je bila že tvoja fotka gor ... malo časa.  :o|o:  se skrivaš! Že vem zakaj ... da si potem še bolj zanimiv. Taktika.  :vragec:

 

to mamo mi ja ;) k nimamo dost za pokazat rajš mal skrijemo ;) hihi oboje pa deluje :D :D

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Spet kosmata....  :o|o:  To je ziher name letel, ker sem te enkrat "spluvala". Pa sorči no! Sej ne zgledaš slabo...... Tud mal kosmato je OK.  :palec:  x:Dx

Kaj pa če je name letel? Jaz sem tudi bil tedaj glasen :inocent: :inocent:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:P hihi Švester wačout Veliki brat te opazuje ;) hihi :P hehe ;) ;) a jo boš namahu a :P hehe a lahk pridem pomagat?
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem šele zdaj pokapirala da sta ksantipa in tripl dve osebi. matr sem butasta!!!

Al pa........????

 

who knows....

 

ja, je lep tale tripl, kdorkoli že je, no tak revijski tip, ki pri meni osebno ne pali preveč - ponavadi je to le fasada (izkušnje pač) - pa nič osebnega, moje mnenje pač...

 

so bolj zanimivi tisti, ki se jim učke svetijo, pa čeprav so brez ploščic in krogcev in koščkov (okol bokov)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaz sem šele zdaj pokapirala da sta ksantipa in tripl dve osebi. matr sem butasta!!!

Al pa........????

 

who knows....

 

ja, je lep tale tripl, kdorkoli že je, no tak revijski tip, ki pri meni osebno ne pali preveč - ponavadi je to le fasada (izkušnje pač) - pa nič osebnega, moje mnenje pač...

 

so bolj zanimivi tisti, ki se jim učke svetijo, pa čeprav so brez ploščic in krogcev in koščkov (okol bokov)

 

 

x:Dx x:Dx x:Dx :palec: :palec: :palec: x:Dx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>kaj pa zame :cry:  x;)x

Kolikor se jst tvojih učk spomnem na eni slikci, ko si v nekem sivem sveterčku pa ena bejba x;)x te objema če se ne motim, ti čist lepo sijejo :palec: samo leta pa tut naredijo tistih extra svoje kot je rekel Amis, be patient x^x x;)x

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Triple saj si sexi, nič ne rečem, ampak to je pa tudi vse! x;)x  x:Dx  :vragec:  x8Dx

 

 

Dodajam , saj bi bila prava škoda, če bi neponucan s tega sveta odšel...če dobro ocenim ..ima še enih petnajst let pred seboj ...da polepša trenutke na tem svetu....

Po se bo pa tak al tak moral upokojit, če bo s takim tempom teral x;)x

 

Mislim, da bo toliko dobrega dela naredu, da ga bodo še za življenja razglasili za blaženega x:Dx :vragec:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...